Βοηθεια!!! - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 20 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 288
  1. #136
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Quote Originally Posted by thura7 View Post
    τιιιιιιιι? αδικο εχω?
    οχι βεβαια!
    ευτυχως που που υπαρχει απαντηση στο ερωτημα σου!
    ειναι οντως ασχημο να νιωθεις οτι εξαπατασαι....
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    το αντιλαμβανομαι και το σεβομαι.τα προβληματα τοτε οπως και τωρα ηταν και ειναι περα για περα αληθινα, γι αυτο μπορω να σε διαβεβαιωσω.εκτιμω αφανταστα το χρονο σας και την προσπαθεια σας να με βοηθησετε.το ξερω οτι μενουν τα γραπτα , απλα ως αληθινη ιστορια δεν περιμενα οτι θα ειχε αρνητικο αντικτυπο. ισως θα επρεπε να το εχω πει απο την αρχη....αδε που μου τα θυμησατε τωρα και εκνευριστικα....ποσα περασα τοτε και πως με πουλησε τωρα....να σου πω την αληθεια πραγματικα βιωνα το προβλημα του ως δικο μου

  3. #138
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by hapydays View Post
    Χαχαχαχαχα!!!!
    ξερεις ποσα χρονια με ταλαιπωρει το εντερο? ποσες φορες πηγα επειγοντα με κολικους κ ποσες με εμφραξη???
    Μια χαρα εισαι.... κ επισης κ γω με αυτοανοσο θυρεοειδη ειμαι! κ νοσοφοβικη ειμαι... κ τωρα απεκτησα κ ενα καλο ασθμα!!!! κ κνιδωση εχω.... κ αλλα πολλα! τι τα θες τωρα????
    Ειναι ταλαιπωρια αλλα δεν σε σκοτωνει!!! τιποτα απο αυτα που λες δν ειναι επικυνδινο για τη ζωη σου!
    Αστα να ειναι για να σε αφησουν να εισαι!!!! μν ξυπνας το πρωι κ ψαχνεις να δεις τι εχεις σημερα κ ποσο εντονο ειναι!!! Αφου εχεις ψαχτει!!!
    Αν εχεις κανα καινουριο συμπτωμα τοτε πας γιατρο!!!! αφου αυτα που εχεις τα ξερεις!!!!
    αυτο λεω να κανω, να τα αφησω μπας και μ'αφησουν......

  4. #139
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by hapydays View Post
    οχι βεβαια!
    ευτυχως που που υπαρχει απαντηση στο ερωτημα σου!
    ειναι οντως ασχημο να νιωθεις οτι εξαπατασαι....
    να τονισω μονο οτι σας ειπα για τη μητερα και τον αδερφο του πριν ανασυρετε την προηγουμενη μου καταχωρηση (ετσι για να υπερασπιστω κι εγω λιγακι τον εαυτο μου, ε?)

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    το κερατο μου παλι σημερα!ξυπμησα στις 6.30 με αγχος και αρχισα το καπνισμα μανιωδος....γιατι ξυπναω ετσι?

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    καιιιι βεβαια καλος τα τα σωματικα παλι!πονοσ αριστερα δεξια χαμηλα στη κοιλια , φουσκομα και τα συναφη ποναει και η πλατη μου και εχω μια ακατανοικητη αναγκη για υπνο (κοιμωμουνα< απο τις 10 χθεσ)

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΟΙΑ, ΖΩΗ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ?????

  8. #143
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Ρε συ κοριτσακι μου.... ενα εντερο ειναι!!! σταματα να γκρινιαζεις!!! σου γκρινιαζει κ αυτο!!! αστο το κακομοιρο να ηρεμησει!!! μν ασχολεισαι με τη παρτη του!!! (φιλικα!)
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by hapydays View Post
    Ρε συ κοριτσακι μου.... ενα εντερο ειναι!!! σταματα να γκρινιαζεις!!! σου γκρινιαζει κ αυτο!!! αστο το κακομοιρο να ηρεμησει!!! μν ασχολεισαι με τη παρτη του!!! (φιλικα!)
    μακαρι να ναι ετσι....

  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Quote Originally Posted by ERIKA View Post
    μακαρι να ναι ετσι....
    Ετσι ειναι!!! κολονοσκοπιση εκανες! μαγνητικη εκανες! τι αλλο θες? βαλε τις εξετασεις σε ενα σημειο να βλεπεις οτι ειναι καλες για να πειθεσαι!
    Τ Ε Λ Ο Σ ! τελειωσε το!!!! μονοι μας τα κανουμε αυτα κ μονοι μας παλευουμε κ μονοι μας τα σταματαμε!!! εχουμε κανει τρελες αναλυσεις περι εντερων εδω μεσα... αμα ψαξεις θα δεις πολλες!!!
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  11. #146
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by hapydays View Post
    Ετσι ειναι!!! κολονοσκοπιση εκανες! μαγνητικη εκανες! τι αλλο θες? βαλε τις εξετασεις σε ενα σημειο να βλεπεις οτι ειναι καλες για να πειθεσαι!
    Τ Ε Λ Ο Σ ! τελειωσε το!!!! μονοι μας τα κανουμε αυτα κ μονοι μας παλευουμε κ μονοι μας τα σταματαμε!!! εχουμε κανει τρελες αναλυσεις περι εντερων εδω μεσα... αμα ψαξεις θα δεις πολλες!!!
    αμ δε που τελειωνει εδω.σημερα ειμαι σιγουρη οτι εχω κατι στους πνευμονες η και στα κοκκαλα.

  12. #147
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    καιιι, μετα απο πολυυυυυυ καιρο κανονισα ραντεβου με καποιον.μεχρι εδω καλα αλλα guess what!ειναι γιατρος! (αναποφευκτο αφου συχναζω στα νοσοκομεια τελευταια).αντε τωρα να δουμε τι ραντεβου θα ναι αυτο....θα του λεω ποναω εδω,εδω,εδω...να παρω και τις εξετασεις μαζι μηπως????ετσι οπως παω δε θα με πλησιαζει ανθρωπος στο τελος

  13. #148
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    μη του τα πρηξεις του ανθρωπου κ τρεχει!!! τν χρειαζομαστε!!!!
    αντε κ να περασεις καλα! φορα το καλυτερο χαμογελο σου!!!
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  14. #149
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by hapydays View Post
    μη του τα πρηξεις του ανθρωπου κ τρεχει!!! τν χρειαζομαστε!!!!
    αντε κ να περασεις καλα! φορα το καλυτερο χαμογελο σου!!!
    Καλο μηνα!Δυσκολα τα πραγματα.πλακοθηκα στα παυσιπονα ντυθηκα -στολιστηκα και πηγα αποφασισμενη να μη δωσω καμια σημασια στα προβληματα υγειας μου.ολα καλα μεχρι που αρχισε να μου λεει περιστατικα απο τη διυλεια του.Φρικαρα!νομιζα οτι τα εχω οοοοολα αυτα μαζι.με επιασε το εντερο (η οτι αλλο ειναι αυτο τελος παντων) και εφυγα αρον-αρον......

  15. #150
    Για το φουσκωμα στο εντερο να παρεις καψουλες φυτικου ενεργου ανθρακα της arkopharma,κανει θαυματα!!

Page 10 of 20 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •