Βοηθεια!!! - Page 18
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 18 of 20 FirstFirst ... 81617181920 LastLast
Results 256 to 270 of 288
  1. #256
    Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    macedonia
    Posts
    69
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    α σα κ μενα δηλαδη το πιστευεις οτι γραφω συνεχεια μυνηματα στο κινητο χωρις να βλεπω τι κουμπια παταω? εχω γραψει τοσα πολα μυνηματα που πανε τα δαχτυλα μου αυτοματα
    Οπως λεω παντα αυτο ειναι χαρισμα χαχαχα.στο φεισμπουκ μιλαω σε μηνυματα ενω παραλληλα βαζω φωτος,τραγουδια,απορω κι εγω!!!

  2. #257
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by kathy® View Post
    Απλα γραφω γρηγορα,ειμαι εκπαιδευμενη
    βρε καθυ μου προσπαθησα να σου στειλω μην με το δικο μου face αλλα ειναι μπλοκαρισμενα....

  3. #258
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    το βραδυ παλι τα ιδια.εντερο στα κλαρια.τωρα το πρωι δυσκοιλιοτητα.βαρεθηκα πια.....

  4. #259
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    πραγματικα σκεφτομαι να κανω λαπαροσκοπηση να δω τι γινεται εκει κατω γιατι πονανε και οι οωθηκες (παρολο που στον υπερηχο φαινονται μια χαρα)

  5. #260
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    αν ειχες κατι τοσα χρονια δν θα μας μιλουσες τωρα!!! κοιταξες κ το λεπτο εντερο φανταζομαι με τη μαγνητικη! τι νομιζεις οτι θα μπορουσες να εχεις?
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  6. #261
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by hapydays View Post
    αν ειχες κατι τοσα χρονια δν θα μας μιλουσες τωρα!!! κοιταξες κ το λεπτο εντερο φανταζομαι με τη μαγνητικη! τι νομιζεις οτι θα μπορουσες να εχεις?
    τι να σου πω...η μαγνητικη ελεγε απλα οτι τα σπλαχνα εχουν φυσιολογικη εικονα.μετα εγραφε για το παγκρεας, σπληνα, νεφρους , συκωτι και πνευμονες.ο γιατρος ειναι τωρα διακοπες για να ζητησω περισσοτερες διευκρινησεις

  7. #262
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by hapydays View Post
    αν ειχες κατι τοσα χρονια δν θα μας μιλουσες τωρα!!! κοιταξες κ το λεπτο εντερο φανταζομαι με τη μαγνητικη! τι νομιζεις οτι θα μπορουσες να εχεις?
    εκανα και καρκινικους δεικτες δεν εδειξαν κατι αλλα εγω ποναω και μπορει να ειναι χιλιαδες πραγματα αυτο

  8. #263
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    εχω εντερο κ σταμαχι απο το 2008 (τι ΔΕΝ εχω να μου πεις?) οι κολικοι εντερου ειναι δυσκολο πραγμα το ξερεις κ το ζεις!!! πιο πολυ φοβασαι η πονας??? αντικειμενικη απαντηση θελω!!!αν ησουν ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος στη γη ,θα σε ενοχλουσε τοσο αυτος ο πονος????... η ο φοβος σου τον μεγιστοποιει???
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  9. #264
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by hapydays View Post
    εχω εντερο κ σταμαχι απο το 2008 (τι ΔΕΝ εχω να μου πεις?) οι κολικοι εντερου ειναι δυσκολο πραγμα το ξερεις κ το ζεις!!! πιο πολυ φοβασαι η πονας??? αντικειμενικη απαντηση θελω!!!αν ησουν ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος στη γη ,θα σε ενοχλουσε τοσο αυτος ο πονος????... η ο φοβος σου τον μεγιστοποιει???
    ΦΟΒΑΜΑΙ, παρα πολυ και δε θελω να ζω ετσι.δε ξερω αν ο φοβος το μεγιστοποιει αλλα με τοσα ψυχοφαρμακα δε θα πρεπε να χω βελτιωση?ο πονος ειναι ανεκτος αλλα ενοχλητικος και συνεχης.Ναι, αν μου περναγε αυτο θα ημουν ο ιο ευτυχισμενος ανθρωπος στη γη.παλια μου φταιγαν ολα αλλα ημουν καλα.τωρα που δεν ημουν εμαθα να το εκτιμω αυτο το συναισθημα και δε θελω τιποτα αλλο

  10. #265
    Member
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    macedonia
    Posts
    69
    Quote Originally Posted by ERIKA View Post
    ΦΟΒΑΜΑΙ, παρα πολυ και δε θελω να ζω ετσι.δε ξερω αν ο φοβος το μεγιστοποιει αλλα με τοσα ψυχοφαρμακα δε θα πρεπε να χω βελτιωση?ο πονος ειναι ανεκτος αλλα ενοχλητικος και συνεχης.Ναι, αν μου περναγε αυτο θα ημουν ο ιο ευτυχισμενος ανθρωπος στη γη.παλια μου φταιγαν ολα αλλα ημουν καλα.τωρα που δεν ημουν εμαθα να το εκτιμω αυτο το συναισθημα και δε θελω τιποτα αλλο
    Σου εστειλα μηνυμα για φεισμπουκ.κανε υπομονη οσον αφορα τωρα το θεμα σου μετα τον 15γουστο να δεις τι θα κανεις.εγω θα παω αγια ολγα ξανα αρχες του μηνα,οτι θες πες μου.

  11. #266
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Καλημερα σε ολους!δε ξεκινησε πολυ καλα για μενα.χθες ανακαλυψα οτι δεν εχει ελεγθει το λεπτο εντερο αλλα μονο το παχυ.ΩΡΑΙΑ.Αλλος ενας λογος να ανυσηχω.πηρα τη γαστρεντερολογο μου και μου ειπε οτι χρειαζονται αλλες εξετασεις για αυτο και οτι θα φαινοταν στην αξονικη που εχω κανει.ρε παιδια 4 γαστρεντερολογους εχω επισευθει ουτε ενας δεν μου ειπε να κανω?αφου εχω συμπτωματα που μοιαζουν με παθησεις του λεπτου εντερου.τωρα ανυσηχω για πιθανη ενδομητριωση και για ειλεο,νοισο τοθ κροην κλπ.....

  12. #267
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    νομιζω οτι εξετασεις εκανες ξανακανες κ ξανακανες κλπκλπκλπ νομιζω οτι θα τα καλυτερα να κλεισεις αυτο το κασετοφωνο κ να πεταξεις τη κασετα απο το παραθυρο... δε σου κανει καλο αντιθετα ταλαιπωρισαι χωρις λογο.

  13. #268
    Member
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Athens
    Posts
    42
    Ερικα, και εγω τους τελευταιους δυο μηνες εχω ζαλαδες μουδιασματα, δεν μπορω να φαω και να κοιμηθω, μεχρι πριν ημουν ο πιο χαρουμενος ανθρωπος στη γη, μεχρι που επαθα την κριση αγχους. Ολα αυτα ειναι μεσα στο μυαλο μασ, και εγω νομιζα πως εχω ΣΚΠ, καρκινο στον εγκεφαλο, διαβητη, λευχαιμια, και πολλα αλλα. Εκανα μαγνητικη δεν εδειξε τιποτα, εκανα εξετασεις αιματος παλι τιποτα.Το ξερο μας το κεφαλι που εχει κολλησει εκει φταιει. Εγω θα σου ελεγα να επενδυσεις πιο πολυ στην ψυχοθεραπεια και στο να καταλαβεις τι σου φταιει και νιωθεις ετσι, παρα να τρεχεις στους γιατρους για μια διαγνωση που δε 8α ερθει ποτε, γιατι απλα δεν εχεις τιποτα!Και στο λεω εγω που βρισκομαι στην ιδια κατάσταση.

  14. #269
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by Peach View Post
    Ερικα, και εγω τους τελευταιους δυο μηνες εχω ζαλαδες μουδιασματα, δεν μπορω να φαω και να κοιμηθω, μεχρι πριν ημουν ο πιο χαρουμενος ανθρωπος στη γη, μεχρι που επαθα την κριση αγχους. Ολα αυτα ειναι μεσα στο μυαλο μασ, και εγω νομιζα πως εχω ΣΚΠ, καρκινο στον εγκεφαλο, διαβητη, λευχαιμια, και πολλα αλλα. Εκανα μαγνητικη δεν εδειξε τιποτα, εκανα εξετασεις αιματος παλι τιποτα.Το ξερο μας το κεφαλι που εχει κολλησει εκει φταιει. Εγω θα σου ελεγα να επενδυσεις πιο πολυ στην ψυχοθεραπεια και στο να καταλαβεις τι σου φταιει και νιωθεις ετσι, παρα να τρεχεις στους γιατρους για μια διαγνωση που δε 8α ερθει ποτε, γιατι απλα δεν εχεις τιποτα!Και στο λεω εγω που βρισκομαι στην ιδια κατάσταση.
    ναι , ωραια τα λεσ αλλα μολις πηρα τις εξετασεις της μαστογραφιας (ετσι την εκανα τυπικα γιατι λενε οτι στα 35 πρεπει να κανεις τη πρωτη ψηφιακη) διαγνωση? πΥΚΝΟΙ ΜΑΣΤΟΙ ΜΕ ΔΙΑΣΠΑΡΤΕς ΜΕΓΕΘΟΥς ΟΖΩΔΕΙς ΣΚΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 2 ΜΑΣΤΟΥΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΙΝΩΔΟΥΣ ΙΣΤΟΥ ΩΣ ΕΠΙ ΙΝΟΚΥΣΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΤΩΝ ΜΑΣΤΩΝ.ΣΥΝΙΣΤΑΤΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ. Ο γυναικολογος μου λειπει αλλα ολο αυτο καλο δεν ακουγεται.αλλος ενας λογος να ανυσηχω.σκεφτομαι ηδη τη μαστεκτομη

  15. #270
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    αρα!η απο εντερο θα παω η απο μαστο η απο οτι να ναι.....αρα σε τι να ελπιζω?αυτο που σκεφτομαι μονο ειναι οι επιπωνες διαδικασιες (εγχειρησεις, χημειοθεραπειες και δε συμαζευεται)....δε θελω τιποτα.απλα να μη ποναω και να φυγω ησυχα

Page 18 of 20 FirstFirst ... 81617181920 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •