Ειναι το φορουμ ναρκωτικο?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 77
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987

    Ειναι το φορουμ ναρκωτικο?

    Γκρινιαζουμε για την καταντια του , για το επιπεδο του , για τα μελη του , για τις κλικες του αλλα ολο εδω γυριζουμε .
    Ειναι το φορουμ εθιστικο ή μηπως εμεις δεν εχουμε τιποτα καλυτερο να κανουμε?
    Πειτε μου εσεις την γνωμη σας και θα σας πω και εγω την δικη μου αργοτερα.
    Α , και δεν θελω σφαγες στο θεμα μου , ενταξει???

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Σοβαρη απαντηση: Οπως και καθε ανθρωπινη ενασχοληση , σε ενα κοσμο ματαιοτητας που τιποτα δεν εχει ουσιαστικο νοημα

    Ελευθερη: Εγω δεν συμμετεχω τοσο πλεον , το παιρνω σε χαπι λολ
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Σοβαρη απαντηση: Οπως και καθε ανθρωπινη ενασχοληση , σε ενα κοσμο ματαιοτητας που τιποτα δεν εχει ουσιαστικο νοημα

    Ελευθερη: Εγω δεν συμμετεχω τοσο πλεον , το παιρνω σε χαπι λολ
    Εσυ εισαι και μοντ , δεν μπορεις να εκφραζεσαι και τοσο ελευθερα.

  4. #4
    Ίσως να μην έχουμε τίποτα καλύτερο να κάνουμε.
    Ίσως όμως απλά να μην ασχολούμαστε καθόλου με τα άτομα που δεν γουστάρουμε.
    Να μένουμε σταθερά εδώ, μόνο για τα τέσσερα - πέντε άτομα που γουστάρουμε πραγματικά διότι είναι αξιόλογα άτομα.
    Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΑΣ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Quote Originally Posted by Λαθρόβιος View Post
    Ίσως να μην έχουμε τίποτα καλύτερο να κάνουμε.
    Ίσως όμως απλά να μην ασχολούμαστε καθόλου με τα άτομα που δεν γουστάρουμε.
    Να μένουμε σταθερά εδώ, μόνο για τα τέσσερα - πέντε άτομα που γουστάρουμε πραγματικά διότι είναι αξιόλογα άτομα.

    Τα 4 ,5 ατομα που γουσταρεις τα βρισκεις και εκτος φορουμ αν ειναι , αρα κατι αλλο μας κρατα εδω .

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Χμ..εδω οι απαντησεις θελουν ακραια ειλικρινεια και δεν ξερω αν την διαθετουμε ολοι..!Απο που να ξεκινησω δεν ξερω αλλα θα το προσπαθησω θα παρω με την σειρα τα ερωτηματα σου..

    Παμε στο επιπεδο..Εχω πει και εγω οτι το επιπεδο του φορουμ δεν ειναι υψηλο , δεν ειναι δλδ ενα σοβαρο φορουμ ψυχολογιας , απο την αλλη ομως φερνω αντιπαραθεση στον ιδιο μου τον εαυτο (διοτι εχουμε ανεβει επιπεδο πια λολ ) και λεω πως κρινεις οτι δεν ειναι σοβαρο και ποιος σου ειπε κυρα mnimonio οτι και εσυ δεν φερνεις μεριδιο για αυτην την μη σοβαροτητα??
    Παμε στις κλικες..Αν και με εχουν κατηγορησει πολλα μελη οτι ανηκω σε κλικα,δεν ανηκω πουθενα ειμαι εντελως αυτονομη στα γραπτα μου!!Ειναι εντελως δικα μου χωρις καμια επιρροη,δικες μου οι οποιες μαλακιες εχω γραψει,δικα μου τα οποια σωστα εχω γραψει (αν ειναι σωστα)
    Παρακατω..Ναι ειναι εθιστικο το φορουμ επειδη πραγματι ανα περιοδους δεν εχουμε κατι καλυτερο να κανουμε,ειμαστε εδω..!Ειδικα αν μπαινεις στον φαυλο κυκλο των απαντησεων , των αντιπαραθεσεων κτλ εδω θα εισαι ολη μερα και οχι δεν ειναι και το πιο νορμαλ αυτο..
    Αφησα κατι?? :P

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Τα 4 ,5 ατομα που γουσταρεις τα βρισκεις και εκτος φορουμ αν ειναι , αρα κατι αλλο μας κρατα εδω .
    Η αναγκη για επικοινωνια ....
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Η θεματοθετρια δεν εχει να προσφερει αποψη? Ειναι εκνευριστικο οταν καποιος γραφει και δεν προσφερει αποψη στα πληθη:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Η θεματοθετρια θα πει γνωμη οταν περασουν 24 ωρες απο την γεννηση του θεματος .
    Μεχρι αυριο απλα θα ακουω τις αποψεις των αλλων .

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    αρχικα επειδι καποιος εχει ενα θεμα και δεν εχει κατι καλυτερο να κανει και μετα επειδι κολαει.αμα αυτες τις συζητησεις και τις βλακειες που λεμε ειχαμε να τις κανουμε 100% στην πραγματικοτιτα,ολοι θα μπεναν μεχρι να βρουνε λυση στο προβλημα τους και μετα θα λεγαν αντιο...αλλα υπαρχουν πολλες κατηγοριες χρηστων.καλυτερη ερωτηση θα ηταν γιατι ο καθενας μας σπαταλαει ωρες εδω μεσα καθε μερα...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    αρχικα επειδι καποιος εχει ενα θεμα και δεν εχει κατι καλυτερο να κανει και μετα επειδι κολαει.αμα αυτες τις συζητησεις και τις βλακειες που λεμε ειχαμε να τις κανουμε 100% στην πραγματικοτιτα,ολοι θα μπεναν μεχρι να βρουνε λυση στο προβλημα τους και μετα θα λεγαν αντιο...αλλα υπαρχουν πολλες κατηγοριες χρηστων.καλυτερη ερωτηση θα ηταν γιατι ο καθενας μας σπαταλαει ωρες εδω μεσα καθε μερα...
    Αυτο που λες ειναι το ενα σκελος του ερωτηματος .Το δευτερο ειναι γιατι αφου δεν μας αρεσει καθομαστε , και βαζω και εμενα σε αυτη τη κατηγορια .

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Το φορουμ δεν σημαινει τιποτα για μενα και δεν εχει επηρεασει τη ζωη μου 11.767 μηνυματα :P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    γιατι δεν μπορουμε να κανουμε ή δεν προτιμαμε να κανουμε αυτο το πραγμα στην πραγματικοτητα και το κανουμε σε μια οθονη

  14. #14
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Το φορουμ δεν σημαινει τιποτα για μενα και δεν εχει επηρεασει τη ζωη μου 11.767 μηνυματα :P
    Ενταξει στα διαλειμματα στην δουλεια εγραφες λιγο.. :P

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χμ ορισμενα πραγματα , οχι δεν μπορεις να τα κανεις εκτος οθονης .... εκτος αν διαθετεις τριπλη αλεξισφαιρη θωρακιση
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 24
    Last Post: 27-11-2011, 15:56
  2. το φορουμ ειναι μια μικρογραφια της ζωης...ΑΝΤΙΟ
    By amelie74 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 69
    Last Post: 03-05-2010, 22:50
  3. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΥΠΟ-ΦΟΡΟΥΜ ΤΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ;
    By Pegasos in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 4
    Last Post: 24-09-2009, 00:51
  4. ποιες ειναι οι μεγαλες σου συμπαθειες στο φορουμ?
    By ferro in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 28
    Last Post: 07-09-2009, 13:49
  5. Το internet ενα μικρό ναρκωτικό...
    By athwos in forum Άλλες Εξαρτήσεις
    Replies: 2
    Last Post: 01-07-2008, 17:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •