Του αρέσω ή όχι; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 93
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Το λεω μηπως δεν εχει δει το αιτημα, μηπως δεν εχει μπει δηλ για καποιες μερες. Εσυ το απεσυρες ή οχι?

  2. #32
    Όχι, δεν το απέσυρα.

  3. #33
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Το λεω μηπως δεν εχει δει το αιτημα, μηπως δεν εχει μπει δηλ για καποιες μερες. Εσυ το απεσυρες ή οχι?
    Όχι, δεν το απέσυρα. Το έκανα την Πέμπτη το βράδυ.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Ρε συ, μηπως εισαστε στο παιδαγωγικο ή κατι παρεμφερες? θετικη σχολη δε νομιζω. Παντως κανε την προσπαθεια, δε χανεις κ τιποτα. Εγω εχω παρατηρησει οτι πολλες φορες οταν μας αρεσει καποιος μπορει να κοιταμε αλλου κ να αποφευγουμε να ρθουμε κοντα, γιατι νιωθουμε μια ενταση, μια αμηχανια, μια ''ντροπη'' ας πουμε, ντρεπομαστε να κοιταξουμε καταματα τον αλλον και αυτο μπορει να το ερμηνευσει ως αδιαφορια.

  5. #35
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Ρε συ, μηπως εισαστε στο παιδαγωγικο ή κατι παρεμφερες? θετικη σχολη δε νομιζω. Παντως κανε την προσπαθεια, δε χανεις κ τιποτα. Εγω εχω παρατηρησει οτι πολλες φορες οταν μας αρεσει καποιος μπορει να κοιταμε αλλου κ να αποφευγουμε να ρθουμε κοντα, γιατι νιωθουμε μια ενταση, μια αμηχανια, μια ''ντροπη'' ας πουμε, ντρεπομαστε να κοιταξουμε καταματα τον αλλον και αυτο μπορει να το ερμηνευσει ως αδιαφορια.
    Όχι, σε σχολή Διοίκησης Επιχειρήσεων. Θα την κάνω και θα σου πω. Πάντως ειναι λίγο γαϊδούρι.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Διοικηση ε? καταλαβα...:p:p:p
    Γαιδουρι τι εννοεις??

  7. #37
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Διοικηση ε? καταλαβα...:p:p:p
    Γαιδουρι τι εννοεις??
    Αν δεις σε προηγούμενη ανάρτηση, είχε έρθει μια φορά στη σχολή κι ενώ ήμουν εγώ με άλλη κοπέλα μαζί και πήγα να τον χαιρετήσω, γιατι νόμιζα ότι θα με χαιρετούσε, εκείνος χαιρέτησε μονο την κοπέλα που ήταν μαζι μου κι όχι εμένα.

  8. #38
    Member
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Αθήνα
    Posts
    92
    Μπορει να είναι απλά κομπλεξικός και να μη θέλει να δείξει οτι του αρέσεις. Υπάρχουν άνθρωποι που φοβούνται τις σχέσεις,φοβούνται τους ανθρώπους.. πολλά ενδέχεται να είναι. Το γεγονός πάντως πως δε σε αποδέχτηκε, προσωπικά το θεωρώ ύποπτο! Αν σε παρατηρούσε γιατι κάτι του θύμισες πχ. ποιος ο λόγος να ειναι τοσο σνομπ και να μην αποδεχτει το αίτημα απο τη στιγμη που ειστε γνωστοί;

  9. #39
    γαιδούρι προφανώς εννοεί αγενής και κότα εννοώ δειλός... και δεν ξέρεις και τι άλλα ζώα θα σου βγάλει στην πόρεια...
    είσαι σίγουρη ότι σου άρεσει?

  10. #40
    Quote Originally Posted by Lamya View Post
    Μπορει να είναι απλά κομπλεξικός και να μη θέλει να δείξει οτι του αρέσεις. Υπάρχουν άνθρωποι που φοβούνται τις σχέσεις,φοβούνται τους ανθρώπους.. πολλά ενδέχεται να είναι. Το γεγονός πάντως πως δε σε αποδέχτηκε, προσωπικά το θεωρώ ύποπτο! Αν σε παρατηρούσε γιατι κάτι του θύμισες πχ. ποιος ο λόγος να ειναι τοσο σνομπ και να μην αποδεχτει το αίτημα απο τη στιγμη που ειστε γνωστοί;
    Αυτό ακριβώς αναρωτιέμαι κι εγώ. Τί εννοείς "ύποπτο";

  11. #41
    Quote Originally Posted by καθευτης View Post
    γαιδούρι προφανώς εννοεί αγενής και κότα εννοώ δειλός... και δεν ξέρεις και τι άλλα ζώα θα σου βγάλει στην πόρεια...
    είσαι σίγουρη ότι σου άρεσει?

    Να σου πω τη αλήθεια, προς το παρόν ναι, δεν είμαι σίγουρη όμως ότι θα συνεχίσει να μου αρέσει εάν συνεχίσει αυτή τη συμπεριφορά.

  12. #42
    το να περιμένεις να αλλάξει συμπεριφορά πάντως δεν είναι και πολύ σοφό ή θα σου αρέσει έτσι όπως είναι ή οχι...
    εγώ νομίζω πως δεν σου αρέσει αυτός πάντως, σου αρέσει που του αρέσεις (νομίζεις)

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    253
    εγω δεν μπορω να καταλαβω..την πεφτεις ειναι ο πεφτουλας..δεν την πεφτεις εισαι μαλθακουλης..τελικα τι θελετε?

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    εγω αυτό που κατάλαβα είναι οτι γινεται απλα ενα παιχνιδι φλερτ.
    Ειναι ωραίο αυτου του είδους φλερτ (αν εισαι στο αναλογο mood). Αλλα μπορει να μη θελει κατι παραπανω. μπορει απλα να παιζει, να φλερταρει.
    Αν κι εσενα σου αρεσει αυτο μια χαρα, παιξε κι εσυ!
    Αλλα δε φαινεται τι ακριβως θελεις. εγω δεν εχω καταλαβει ακομη τι θελεις . θελεις φλερτ κ τετοια παιχνιδακια? θελεις κατι πιο σοβαρο τυπου σχεση? θελεις κατι ερωτικο?
    παντως συμφωνω κι εγω πως αν εισαι της αποψης οτι "κατσε να αλλαξει συμπεριφορα κ βλεπουμε" δεν εχει νοημα να προσπαθησεις.
    μπορεις να του πιασεις μια αλλου ειδους κουβεντα. πχ κατι σχετικο με το μαθημα ή με καμια εργασια, δε μπορει αν τον βλεπεις τοσο συχνα κατι κοινο θα εχετε να συζητησετε.
    δε ξερω αν ειναι τυπος που σηκωνει χιουμορ, αλλα μπορεις κι αυτο να το δοκιμασεις μηπως σπασει ο παγος.κατσε τυχαια μαζι του στη θεωρια κ πες κανα αστειακι για τον καθηγητη.
    αλλα αυτα τωρα ειναι πραγματα που εσυ ξερεις αν θα πετυχουν κ με ποιο τροπο γιατι ειναι στον ανθρωπο κ δε γνωριζουμε κ πολλα για το παιδι.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    Quote Originally Posted by giannis1990 View Post
    εγω δεν μπορω να καταλαβω..την πεφτεις ειναι ο πεφτουλας..δεν την πεφτεις εισαι μαλθακουλης..τελικα τι θελετε?
    γκρινιαρες.. δε ξερουμε τι θελουμε! παντως δεν ειναι κ λιγο να ξερεις τι θελεις. οι περισσοτεροι δε ξερουν τι πραγματικα θελουν απο τη ζωη τους κ απο τους γυρω τους.

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δε μου αρεσω!!!
    By alfapark2001 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 93
    Last Post: 22-06-2014, 11:53
  2. Δεν αρεσω στις γυναικες
    By purple_88 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 59
    Last Post: 04-07-2013, 11:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •