Σοβαρό πρόβλημα με τη μάνα μου. - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 94 of 94
  1. #91
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Είμαι μια τεμπέλα (ενώ κάνω 3 δουλειες), είμαι κακιά γιατι δεν στηρίζω τις παράλογες και κακιές τους απόψεις προς ανθρώπους και καταστάσεις..
    καταρχην δε βρισκω κανενα απολυτως λογο να προσπαθησεις να αποδιξεις στους δικους σου οτι δεν εισαι ετσι οπως νομιζουν.
    για παραδειγμα πολες φορες το πνευμα μου τρεχει με χιλια αλλα το σωμα μου μιαζει καπος δυσκινητο κ αρνιται να κουνηθει κ καπιες φορες μιαζω οτι για να κουνηθω χρειαζομαι ενα μποστιδι... τωρα αν εχεις κ εσυ αυτη τη φυση που περιγραφω μη σκοτωνεσε να αποδιξεις στους γονεις σου τιποτα αλλα αποδεξου τη πες ετσι ειμαι κ οπιος θελει ας με δεχτει οπως ειμαι κ οχι οπως θελει να ειμαι
    θα μπορουσα να καταλαβω μεν οτι εχεις μια ταση να τα ριχνεις ολα στον εαυτο σου κ να τον βριζεις αλλα αυτο δε σε οφελει... κ εκτος αυτου εξακολουθω να πιστευω οτι εισαι ενας ησυχος ανθρωπος που προτιμα να κατηγορει τον εαυτο του παρα να τσακωνετε με τους αλλους...

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    σε ένα σύννεφο...
    Posts
    112
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    καταρχην δε βρισκω κανενα απολυτως λογο να προσπαθησεις να αποδιξεις στους δικους σου οτι δεν εισαι ετσι οπως νομιζουν.
    για παραδειγμα πολες φορες το πνευμα μου τρεχει με χιλια αλλα το σωμα μου μιαζει καπος δυσκινητο κ αρνιται να κουνηθει κ καπιες φορες μιαζω οτι για να κουνηθω χρειαζομαι ενα μποστιδι... τωρα αν εχεις κ εσυ αυτη τη φυση που περιγραφω μη σκοτωνεσε να αποδιξεις στους γονεις σου τιποτα αλλα αποδεξου τη πες ετσι ειμαι κ οπιος θελει ας με δεχτει οπως ειμαι κ οχι οπως θελει να ειμαι
    θα μπορουσα να καταλαβω μεν οτι εχεις μια ταση να τα ριχνεις ολα στον εαυτο σου κ να τον βριζεις αλλα αυτο δε σε οφελει... κ εκτος αυτου εξακολουθω να πιστευω οτι εισαι ενας ησυχος ανθρωπος που προτιμα να κατηγορει τον εαυτο του παρα να τσακωνετε με τους αλλους...
    Καλημέρα..Ναι,για μεγάλο χρονικό διάστημα πίστευα πως όντως εγώ έφταιγα για όλα και ήμουν αυτό που με κατηγορούσαν...Όταν όμως βγήκα στην κοινωνία (η οποία είναι σκληρή) και είδα ότιστην πλειοψηφία τους οι άνθρωποι είχαν μια θετική στάση απέναντι μου,αρχισα να καταλαβαίνω πως δεν είμαι αυτή που με κατηγορούσαν και όσο οι ξενοι τους έλεγαν τα καλύτερα για μένα, τόσο πείσμωναν και με κατηγορούσαν και για πράγματα που δεν έκαναν,αλλά ηταν απλές υποθέσεις...

  3. #93
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Ναι,για μεγάλο χρονικό διάστημα πίστευα πως όντως εγώ έφταιγα για όλα και ήμουν αυτό που με κατηγορούσαν...
    αυτο ακριβως διαβαζα στο σαιτ μιας που ηξερα δεν ειναι δικο σου προβλημα ειναι προβλημα των αλλων.

    όσο οι ξενοι τους έλεγαν τα καλύτερα για μένα,
    Last edited by αλεξανδρος_77; 11-10-2014 at 16:51.

  4. #94
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    κορυφαια ατακα..

    κ τι δε κανατε για με θαψετε ξεχασατε ομως οτι ειμουν σπορος

    Ντινος Χριστιανοπουλος

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Similar Threads

  1. Σοβαρο προβλημα με σπαστικο γελιο
    By deleted-member30-03 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 31
    Last Post: 18-12-2018, 11:56
  2. Σοβαρο προβλημα με την μητερα μου!
    By christinalaka in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 22
    Last Post: 01-03-2014, 23:24
  3. Σοβαρό προβλημα με τη μητερα μου
    By nansyan89 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 18-03-2013, 15:24
  4. σοβαρο προβλημα..
    By π=β in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 09-09-2011, 14:16
  5. Υπαρχει σοβαρο προβλημα!
    By Hrw in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 10-05-2011, 12:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •