Είμαι ηλίθια ή με περνάει για ηλίθια ή δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαινει!!! - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 61
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Πες του κι εσυ εχω μια υποχρεωση θα παω με εναν πρωην μου σε μια βαφτιση γιατι με ξερει το σοι του και η μαμα του θελει να παμε μαζι, με εβγαλες απο τη δυσκολη θεση με την κινηση σου αυτη, ελεγα οτι θα το παρεξηγουσες. Γεια σου αγαπη μου και θα γυρισω σε 3 μερες γιατι η βαφτιση ειναι στην Κρητη. Φιλακια μωρο μου. Τα λεμε τη Δευτερα.

  2. #17
    ...ταρια με το θεμα των χρημάτων, πως έγινε?

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σου εδωσε χρονο χωρις να του τον ζητησεις?
    μηπως χωρισατε και δεν το καταλαβες?
    Αυτος μου είπε παρε όσο χρονο θες...Εγω ξέρω τι θελω με εσένα και ξέρω τι θελω να κανω!!!Αυτα απο αυτόν

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168
    Σε ένα δωμάτιο,βρήκα φωτός και λίγα εσώρουχα αν θυμάμαι καλα.Ολα σε ένα δωματιο

  5. #20
    Quote Originally Posted by Τάρια View Post
    Τον χρόνο μου τον έδωσε Αυτος.Γιατι άραγε?Απλα Τωρα σκέφτομαι τι πέρασα μαζι του...ειναι φάση της προσαρμογής...καταλαβαίνετ� �...
    συγνώμη που γελαω αλλά του ζήτησες εξηγήσεις και σου έδωσε χρόνο?
    τι σου είπε? "μωρό μου πάρε λίγο χρόνο να σκεφτώ την απάντηση"?

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Eγω στην θέση σου θα του εδειχνα αυτο ακριβως που δημοσιευσες. Αυτό ακριβως που εγραψες εδω στο φορουμ και θα τον ρωτουσα τι εχει να πει. Απο το να παιδευεσαι με ερωτησεις ρωτα τον στα ισια. Αλλιως ουτε εμεις εδω μπορουμε να σου πουμε ουτε και οι φιλες σου. εμεις μονο να μαντεψουμε μπορουμε. αν θες οντως να μαθεις ρωτα τον να σου πει χωρις υπεκφυγες . εγω αυτο θα εκανα.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168
    Quote Originally Posted by 66psy View Post
    Eγω στην θέση σου θα του εδειχνα αυτο ακριβως που δημοσιευσες. Αυτό ακριβως που εγραψες εδω στο φορουμ και θα τον ρωτουσα τι εχει να πει. Απο το να παιδευεσαι με ερωτησεις ρωτα τον στα ισια. Αλλιως ουτε εμεις εδω μπορουμε να σου πουμε ουτε και οι φιλες σου. εμεις μονο να μαντεψουμε μπορουμε. αν θες οντως να μαθεις ρωτα τον να σου πει χωρις υπεκφυγες . εγω αυτο θα εκανα.
    Τον ρώτησα,καλο μου!Τα πράματα είπε Οτι ειναι της πρώην του,αλλα είμασταν μαζι σχεδόν δυο Χρονια.Και στο γάμο επέμενε η μητέρα του να έρθει και γίνανε μπιλιες!Τωρα αν της είπε για εμένα αυτο δεν μπορω να το ξέρω!!!Γιατι κατα τα αλλα εμένα ήθελε να παντρευτει και να κάνει παιδια...τρομάρα του!!!
    Επισης περίμενε να φύγει η μητέρα του απο το σπίτι μια και καλη για να μείνουμε μαζι.
    Ο άντρας ο πολλα βαρύς...μην χαλάσει χατίρι στη μαλακά του.

  8. #23
    ...τάρια, σε ξανά ρώτησα, αλλά μάλλον δεν το είδες.
    Τι έχει γίνει με τα χρήματα? (Δεν εννοώ αν στα έδωσε, αλλά την ιστορία και το ποσό)

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...τάρια, σε ξανά ρώτησα, αλλά μάλλον δεν το είδες.
    Τι έχει γίνει με τα χρήματα? (Δεν εννοώ αν στα έδωσε, αλλά την ιστορία και το ποσό)
    Και σου απάντησα γλυκιά μου

  10. #25
    Quote Originally Posted by Τάρια View Post
    Και σου απάντησα γλυκιά μου
    .....ταρια, δυο τεινα υπάρχουν: ή δεν μου απάντησες, ή έχω τυφλωθεί.
    Δεν βλέπω πουθενα την απάντηση.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168
    Είχα γράψει πως αυτο Εδω δεν μπορω να το γράψω...αλλα γενικότερα η κατασταση ηταν ...περίεργη!

  12. #27
    ....μα αν δεν γράψεις κάτι τόσο σημαντικό, πως θα βγάλουμε άκρη?
    Ενιγουει, εσυ αποφασίζεις μέχρι που θες να εκθεσεις το πρόβλημα σου...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ....μα αν δεν γράψεις κάτι τόσο σημαντικό, πως θα βγάλουμε άκρη?
    Ενιγουει, εσυ αποφασίζεις μέχρι που θες να εκθεσεις το πρόβλημα σου...
    Αν επιτρέπεται γιατι ρωτάς?Οπως και να εχει μόνο τον εαυτο μου κατηγορώ γιατι όλοι μου τα λέγανε κι εγω δεν ήθελα να δω.Επισης,η κοπελα εχει προφίλ Facebook και της έστειλα μήνυμα,χωρις να γράφω κατινιες.Αλλωστε η πρώην στο γάμο του αδελφού του,δίπλα στον αδερφο του...ειναι κάπως.Μαλιστα μου είπε πως Εδω ειναι η οικογένεια.Τι θες?Να την κοψω?
    Κι επειδη μου είπε να πάρω χρόνο,αυτο κανω.Του έστειλα μήνυμα με τα παράπονα μου,μου απάντησε τέλος Ολα και θα με ξεχωρίσει.Την Δευτέρα Πηγα σπίτι του άφησα κάτι πράματα έξω απο αυτο.Μιλησαμε μέσω μηνυμάτων κι εκει τέλος.Απλα,Τωρα περνάω τα στάδια του χωρισμού κατηγορώντας τον εαυτο μου και μόνο.

  14. #29
    ...ταρια μου, αλήθεια δυσκολεύομαι να σε παρακολουθήσω. (Ίσως φταίει που πετάς κεφαλαία μετα απο κοματα).
    Εστειλες μνμ στην κοπέλα στο φεις, λεγοντας τι? (Σου απάντησε?)
    Σου είχε ζητήσει δανεικά τα οποία δεν επέστρεψε, (κάπου έγραψες ότι το θεωρεις κολπο που έστησαν με την πρωην). Για τι ποσο μιλάμε? (οχι ακριβως, περίπου).

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...ταρια μου, αλήθεια δυσκολεύομαι να σε παρακολουθήσω. (Ίσως φταίει που πετάς κεφαλαία μετα απο κοματα).
    Εστειλες μνμ στην κοπέλα στο φεις, λεγοντας τι? (Σου απάντησε?)
    Σου είχε ζητήσει δανεικά τα οποία δεν επέστρεψε, (κάπου έγραψες ότι το θεωρεις κολπο που έστησαν με την πρωην). Για τι ποσο μιλάμε? (οχι ακριβως, περίπου).
    Πάνω απο 10.000€.Οχι η κοπελα δεν απάντησε.Το έστειλα την Πέμπτη.Κι ούτε πρόκειται να απαντήσει.Με τις φιλες μου που το συζητησα είπαν Οτι μάλλον το ήξερε απο την αρχη για αυτο και μιλάμε για κόλπο.Καποια χρήματα τα επέστρεψε!Αλλα μένουν κι αλλα.Μου ΠΕ Οτι θα με ξεχρεωσει αν και τον βλέπω να αλλάζει δουλεια.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. μια "ηλιθια" ερωτηση :P
    By fragile in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 15-08-2012, 00:07
  2. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ
    By Lacrymosa in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 7
    Last Post: 01-06-2012, 19:22
  3. γιατι είμαι η μόνη ηλίθια του πλανήτη;
    By Σαρα in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 09-02-2010, 01:24
  4. ποσο ηλιθια και ασχετη μπορει να ειναι μια ψυχιατρος....
    By amelie74 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 11
    Last Post: 28-01-2010, 13:34
  5. Τα πιο ηλιθια και αστεια πραγματα που ακουσατε σχετικα με την ασθενεια σας.
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 52
    Last Post: 16-03-2009, 10:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •