εσεις τι κανετε οταν νιωθετε ασχημα, "κάπως". - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 38
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Κοντα σου
    Posts
    421
    γραφει recording downloading :P
    11/12/2006

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ναι μου φανηκε περιεργο . Εχω καμμια 100στη ταινιες , και αν εχω κακο κεφι , βλεπω μια που θα με ανεβασει . Νομιζα οτι το κανουν και αλλοι .
    o,τι να ναι καταλαβα. επειδη τωρα με τον ιντερνετ εχω στο μυαλο μου κατεβαζω ταινια και μονο, το πηρα τελειως διαφορετικα. οτι γραφεις ταινιες δικιες σου. εσυ μονος σου. (π.χ μικρου μηκους anime). γι αυτο το ειπα ετσι... αμαν καηκαμε τελειως !!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    αχ αυτος ο ιντερνετ μας αλλαξε τη ζωη!

    εγω παντως οταν ειμαι χαλια δε θα προσπαθησω να κανω κατι για να ξεχαστω, αλλα θα προσπαθησω να εκφραστω να το βγαλω αυτο που νιωθω ειτε ειναι θλιψη ειτε νευρα ή ο,τι αρνητικο.
    τωρα θα ειναι να σπασω κατι? να μιλησω σε καποιον που εμπιστευομαι? να ζαλισω καποιον με τη γκρινια μου? κατι θα βρω.

  4. #19
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by Gothly View Post
    αχ αυτος ο ιντερνετ μας αλλαξε τη ζωη!

    εγω παντως οταν ειμαι χαλια δε θα προσπαθησω να κανω κατι για να ξεχαστω, αλλα θα προσπαθησω να εκφραστω να το βγαλω αυτο που νιωθω ειτε ειναι θλιψη ειτε νευρα ή ο,τι αρνητικο.
    τωρα θα ειναι να σπασω κατι? να μιλησω σε καποιον που εμπιστευομαι? να ζαλισω καποιον με τη γκρινια μου? κατι θα βρω.
    Αυτο ειναι και το πιο σωστο..Το πιο λυτρωτικο!Αρκει να υπαρχουν ανθρωποι γυρω σου..Αν δεν εχεις κανει πληρη σαρωση :)

  5. #20
    ...πσι, μου φυγε μια τουφα, (ευτυχως ηταν εξτενσον)
    Ποιος ιντερνετ παιδι μου? ΤΟ ιντερνετ :ΡΡΡΡ

  6. #21
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...πσι, μου φυγε μια τουφα, (ευτυχως ηταν εξτενσον)
    Ποιος ιντερνετ παιδι μου? ΤΟ ιντερνετ :ΡΡΡΡ
    Φαε και τα φρυδια σου η γκοθλι το ειπε!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sin City
    Posts
    2,406
    Μουσική,σειρές,λογοτεχνία,� �όλτες,τηλέφωνο σε φίλο-η να μας πει κάτι ευχάριστο!!
    It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society. J.Krishnamurti

  8. #23
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Φαε και τα φρυδια σου η γκοθλι το ειπε!
    ...η πσι το άρχισε :ΡΡΡΡ

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    still searching for the right place.....
    Posts
    994
    It depends........
    Συνήθως το ρίχνω στη γυμναστική, έτσι να αρχίσουν να κυλάνε οι ενδορφίνες στα κύταρρα. Δυστυχώς σπάνια έχω την ευκαιρία να κολυμπήσω στη θάλασσα, εκεί χάνομαι για ΩΡΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ κ μου παιρνάνε τα πάντα, τύφλα να'χουν κ ολόκληρες καρτέλες χάπια.... Αλλά κ σκέτο να τη βλέπω τη θάλασσα, πάλι καλό μου κάνει.
    Επίσης μπορεί να αρχίσω τα παιχνίδια κ τα χάδια με το σκυλί, της αρέσει πολύ κ αποδεικνύεται κ ιδιαίτερα θεραπευτικό.
    Κ (για εμένα) το αυτονόητο: μουσική στο τέρμα.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Αναλογα..Αν ειμαι παρα πολυ πεσμενη , ισως κανω μια βολτα με το αυτοκινητο , ξαπλωνω..

    Μουσικη δεν ακουω με τιποτα γιατι με κανει και σκεφτομαι και γινομαι χειροτερα!Επισης το ριχνω στο καντι κρας , οσο γελοιο και αν ακουγεται με χαλαρωνει!
    (!!!!!!!!!!!)
    αν τυχον ειμαι μονη στο σπιτι, τερματιζω το καντι κρας ! (λολ μνημονιακι)
    αν ειναι και ο καλος μου, παμε καμια βολτα στην λιμνη, ειδικα αν εχει φεγγαρι..
    αν εχω προβληματισμο και θελω μια γνωμη, η κολλητη ειναι εγγυηση. ειναι διανοια η γυναικα, ειμαι πολυ τυχερη που την εχω, θα επρεπε να τις πουλαει τις αποψεις της..
    αν ειμαι σε δουλεια, δεν παθαινω τετοια πραγματα...

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Quote Originally Posted by mariposa7 View Post
    It depends........
    Συνήθως το ρίχνω στη γυμναστική, έτσι να αρχίσουν να κυλάνε οι ενδορφίνες στα κύταρρα. Δυστυχώς σπάνια έχω την ευκαιρία να κολυμπήσω στη θάλασσα, εκεί χάνομαι για ΩΡΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ κ μου παιρνάνε τα πάντα, τύφλα να'χουν κ ολόκληρες καρτέλες χάπια.... Αλλά κ σκέτο να τη βλέπω τη θάλασσα, πάλι καλό μου κάνει.
    Επίσης μπορεί να αρχίσω τα παιχνίδια κ τα χάδια με το σκυλί, της αρέσει πολύ κ αποδεικνύεται κ ιδιαίτερα θεραπευτικό.
    Κ (για εμένα) το αυτονόητο: μουσική στο τέρμα.
    Α, ναι, ξέχασα και την ενασχόληση με τις γάτες! :)
    Η θάλασσα επίσης κι εμένα με βοηθάει πολύ αλλά τώρα το χειμώνα δεν κολυμπάω οπότε το αφήνω για το καλοκαίρι...μόνο κάνα καφεδάκι με θέα τη θάλασσα τώρα για το χειμώνα μου κάνει κάπως καλό...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #27
    παλιότερα που ήταν πολύ καλύτερα τα οικονομικά μου το έριχνα στην αγορά διαφόρων gadget κυρίως κινητά και μετά έγραφα στα διάφορα φόρουμ τεχνολογίας,γνώμη και βοηθούσα όπου μπορούσα.συνεχίζω να το κάνω αυτό αλλά σε μικρότερο βαθμό λόγω χειρότερων οικονομικών αλλά πιστεύω ότι σε μια 2ετια περίπου θα επανέλθω δριμύτερος...Ακούω μουσική (εννοείται στο τέρμα) και κάνω βόλτες είτε με τα πόδια,είτε με το αυτοκίνητο.Πριν 2 χρόνια το είχα ρίξει και στο φαγητό αλλά όταν τρως πολλά γλυκά και fastfood και σε ότι να`ναι ώρες τα κιλά αρχίζουν να σου κάνουν παρέα.Και δε λέει κάτι τέτοιο καθόλου,οπότε ευτυχώς το πήρα πρέφα γρήγορα πριν φτάσω σε αριθμό κιλών μη αναστρέψιμο εύκολα

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ταινιες / μουσικη / αλκοολ / φαγητο / υπνος. υπαρχουν περιπτωσεις που ημουν παρα πολυ ασχημα και κατεληξα να χαραζομαι κι ολας λιγακι. το παθαινω βραδια συνηθως.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    1,483
    απομονωνομαι και δεν θελω κανεναν.
    Στου κουφου την πορτα, παρ' την πορτα και φυγε!

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    καθομαι σε μια καρεκλα κ κλωσαω τ αυγα.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 53
    Last Post: 02-09-2014, 10:06
  2. Όταν είσαι η "άλλη"κοπέλα"
    By Rhiannon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 75
    Last Post: 18-12-2012, 16:04
  3. Πως συνεχίζει κανείς όταν έχει χάσει και τα "ρέστα" και τα δανεικά σε μια σχέση ;
    By MakeItSo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 15-04-2012, 12:23
  4. "Κούνημα"... το νιώθετε;
    By Dexter in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 34
    Last Post: 17-02-2008, 01:16
  5. \"Έρωτας\" με προβλήματα υγείας!, ...τότε χωρισμός \"κάνει καλό\", όχι σε μένα πάντως...
    By BlueNote in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 14-08-2006, 11:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •