Αγαπιομαστε αλλα χωρισαμε.. Δεν μπορω αλλο.. παρακαλω βοηθηστε - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 64
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by rocketking85 View Post
    λοιπόν μιλήσουμε στο τηλέφωνο.. μου είπε ότι έχω αλλάξει πολύ ότι δεν ήμουν αυτός που γνώρισε και ότι δεν μπορεί να πιστέψει τίποτα από όσα λέω.. τις είπα να με βοηθήσει να γίνω αυτός που γνώρισε.. μου είπε ναι αλλά με ποιο τρόπο.. της είπα αρχικά με τη φιλία σου.. μου είπε ναι.. πως προχωράω τώρα;;
    επαναλαμβανω, δεν συμφωνω με την υποθεση "φιλοι".

    δεν προχωρας. την φωναζεις σπιτι σου να κανετε "φιλία" και χωρις συζητησεις της την πεφτεις.
    ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΙΑΖΕΙΣ, ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ.
    αν δεν ανταποκριθει, μαζευεις τα μπογαλακια σου και φευγεις.
    αν γινετε πραγματι "φιλαρακια", θα παει αλλου η δουλεια. να μου το θυμηθεις.
    θα βρεθεις να της κανεις την παρηγορητρα για την επομενη σχεση της.

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    επαναλαμβανω, δεν συμφωνω με την υποθεση "φιλοι".

    δεν προχωρας. την φωναζεις σπιτι σου να κανετε "φιλία" και χωρις συζητησεις της την πεφτεις.
    ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΙΑΖΕΙΣ, ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ.
    αν δεν ανταποκριθει, μαζευεις τα μπογαλακια σου και φευγεις.
    αν γινετε πραγματι "φιλαρακια", θα παει αλλου η δουλεια. να μου το θυμηθεις.
    θα βρεθεις να της κανεις την παρηγορητρα για την επομενη σχεση της.

    λοιπόν ξαναμιλούσαμε τώρα κάνα 20λεπτο... σε πολύ ευχάριστο κλίμα.. αστεία πλάκες κλπ κλπ.. κανονίσαμε για αύριο να πάμε βόλτα σε ένα δασάκι.. τέλος πάντων την έκλεισα εγώ επειδή έμπαινα στο ιεκ... της λέω να σε αφήσω;; μου λεει κανε ότι θες.. της λέω σε αφήνω.. όπως κλείναμε της λέω "άντε" (όπως λες σε ένα φίλο σου) .. μου λέει "τι άντε;;" της λέω "εε δεν ξέρω τώρα τι να πω... χαχα πριν είχα να πω (μωρό μου, αγάπη μου, Σ'αγαπώ κλπ..)" μου λέει "εε τα προτιμώ αυτά".. έμεινα εγώ.. τέλος πάντων την απέφυγα και συνεχίσαμε την κουβέντα (για άσχετα θέματα).. ξαναεφτασε η ώρα να την κλείσω.. της λέω "γεια" μου λέει "αα ναι;;; οκ" της λέω "εε τι θες;; αντίο " (σε ευχάριστο κλίμα όλα αυτά..) μου λεει "αα ναι;;; οκ γεια".. χαχαχαχα τι λες;;

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Πηγαινε σε κανενα πορνειο.θα βρεις προθυμες και ευκολες κοπελες για ολα τα γουστα.στην ηλικια που εισαι δεν πρεπει να στερησε το σεξ.η ζωη ειναι πολυ μικρη για να ασχολουμαστε με μπουρδες

  4. #34
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by rocketking85 View Post
    λοιπόν ξαναμιλούσαμε τώρα κάνα 20λεπτο... σε πολύ ευχάριστο κλίμα.. αστεία πλάκες κλπ κλπ.. κανονίσαμε για αύριο να πάμε βόλτα σε ένα δασάκι.. τέλος πάντων την έκλεισα εγώ επειδή έμπαινα στο ιεκ... της λέω να σε αφήσω;; μου λεει κανε ότι θες.. της λέω σε αφήνω.. όπως κλείναμε της λέω "άντε" (όπως λες σε ένα φίλο σου) .. μου λέει "τι άντε;;" της λέω "εε δεν ξέρω τώρα τι να πω... χαχα πριν είχα να πω (μωρό μου, αγάπη μου, Σ'αγαπώ κλπ..)" μου λέει "εε τα προτιμώ αυτά".. έμεινα εγώ.. τέλος πάντων την απέφυγα και συνεχίσαμε την κουβέντα (για άσχετα θέματα).. ξαναεφτασε η ώρα να την κλείσω.. της λέω "γεια" μου λέει "αα ναι;;; οκ" της λέω "εε τι θες;; αντίο " (σε ευχάριστο κλίμα όλα αυτά..) μου λεει "αα ναι;;; οκ γεια".. χαχαχαχα τι λες;;
    http://youtu.be/sSQnzPzn4hQ

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Quote Originally Posted by rocketking85 View Post
    όχι ειλικρινά δεν το λέω με αυτήν την έννοια. απλά πώς θα ξανακερδίσω το ενδιαφέρον της;; ( "ΕΧΕΙΣ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟΝ ΕΡΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ..ΣΑΝ ΑΤΟΜΟ ΣΕ ΕΚΤΙΜΩ ΠΟΛΥ" )
    δεν γινεται να ηταν ερωτευμενη μαζι σου, να εγινε αυτο με τις κοπελες που μιλουσες και να σε ξε-ερωτευτηκε ετσι απλα..
    αυτο δεν γινεται! μου φαινεται ακυρο.. κατι αλλο παιζει..
    τεσπα, δεν νομιζω παρολα αυτα οτι με την αδιαφορια θα κερδισεις κατι... κι αυτο το λεω γιατι ΕΣΥ εκανες το λαθος. αν το ειχε κανει αυτο τοτε θα ηταν πολυ αλλιως τα πραγματα..
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by rocketking85 View Post
    λοιπόν ξαναμιλούσαμε τώρα κάνα 20λεπτο... σε πολύ ευχάριστο κλίμα.. αστεία πλάκες κλπ κλπ.. κανονίσαμε για αύριο να πάμε βόλτα σε ένα δασάκι.. τέλος πάντων την έκλεισα εγώ επειδή έμπαινα στο ιεκ... της λέω να σε αφήσω;; μου λεει κανε ότι θες.. της λέω σε αφήνω.. όπως κλείναμε της λέω "άντε" (όπως λες σε ένα φίλο σου) .. μου λέει "τι άντε;;" της λέω "εε δεν ξέρω τώρα τι να πω... χαχα πριν είχα να πω (μωρό μου, αγάπη μου, Σ'αγαπώ κλπ..)" μου λέει "εε τα προτιμώ αυτά".. έμεινα εγώ.. τέλος πάντων την απέφυγα και συνεχίσαμε την κουβέντα (για άσχετα θέματα).. ξαναεφτασε η ώρα να την κλείσω.. της λέω "γεια" μου λέει "αα ναι;;; οκ" της λέω "εε τι θες;; αντίο " (σε ευχάριστο κλίμα όλα αυτά..) μου λεει "αα ναι;;; οκ γεια".. χαχαχαχα τι λες;;
    προτιμω να μου απαντησεις εσυ.
    τα τσιλιμπουρδισματα στο φμ τα ειχες πραγματικα αναγκη?
    αν οχι, γιατι τα επαναλαμβανες και δεν τα εκοψες με την πρωτη στραβη, εφοσον το εμαθε και χαλαστηκε?
    τωρα εισαι βεβαιος οτι δεν γουσταρεις τπτ αλλο απο το να εισαι μαζι της και με καμια αλλη, η τα χρειαστηκες επειδη σε χωρισε και θα θελες να τα ξαναφιαξετε, να ηρεμησουν τ α πραγματα και να συνεχισεις τα τα τσιλιμπουρδισματα πιο διακριτικα???
    ειλικρινη απαντηση θελω.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    Πηγαινε σε κανενα πορνειο.θα βρεις προθυμες και ευκολες κοπελες για ολα τα γουστα.στην ηλικια που εισαι δεν πρεπει να στερησε το σεξ.η ζωη ειναι πολυ μικρη για να ασχολουμαστε με μπουρδες
    γιατι να παει σε πορνειο το παιδι ρε κρις?
    γνωρισε του εσυ τις γαματες φιλες σου που πηδιουνται και δινουν και 3000 ευρω στο αγορι, να κανει και την προικα του :p:p:p

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γιατι να παει σε πορνειο το παιδι ρε κρις?
    γνωρισε του εσυ τις γαματες φιλες σου που πηδιουνται και δινουν και 3000 ευρω στο αγορι, να κανει και την προικα του :p:p:p
    αστες αυτες δεν βλεπονται και τοσο.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    αστες αυτες δεν βλεπονται και τοσο.
    μα δεν χρειαζεται να τις γουσταρει κιολας. εσυ τον εστειλες στο πορνειο!
    αυτη που γουσταρει, δεν τον θελει.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μα δεν χρειαζεται να τις γουσταρει κιολας. εσυ τον εστειλες στο πορνειο!
    αυτη που γουσταρει, δεν τον θελει.
    εχει νεα ομορφα μπουμπουκακια μουρλια.μια χαρα θα του αρεσουν.το θεμα ειναι να μην τις ερωτευτει και πληγωθει.ειναι μικρος και αβγαλτος και τον σερνει το πουλι.γιαυτο ασχολειται μαζι της

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    εχει νεα ομορφα μπουμπουκακια μουρλια.μια χαρα θα του αρεσουν.το θεμα ειναι να μην τις ερωτευτει και πληγωθει.ειναι μικρος και αβγαλτος και τον σερνει το πουλι.γιαυτο ασχολειται μαζι της
    ασχολειται μαζι της γιατι ειναι ερωτευμενος.
    αν ηθελε αλλη, μπορουσε να παει με αυτες που τσιλιμπουρδιζει στο φμ.
    γιατι να παει σε πορνειο?

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ασχολειται μαζι της γιατι ειναι ερωτευμενος.
    αν ηθελε αλλη, μπορουσε να παει με αυτες που τσιλιμπουρδιζει στο φμ.
    γιατι να παει σε πορνειο?
    :confused: φμ?

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    φμ= φεισμπούκ. δεν διαβασες το θεμα?
    εχει πολλα γκομενακια εκει που τσιλιμπουρδιζει ο θεματοθετης

  14. #44
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    προτιμω να μου απαντησεις εσυ.
    τα τσιλιμπουρδισματα στο φμ τα ειχες πραγματικα αναγκη?
    αν οχι, γιατι τα επαναλαμβανες και δεν τα εκοψες με την πρωτη στραβη, εφοσον το εμαθε και χαλαστηκε?
    τωρα εισαι βεβαιος οτι δεν γουσταρεις τπτ αλλο απο το να εισαι μαζι της και με καμια αλλη, η τα χρειαστηκες επειδη σε χωρισε και θα θελες να τα ξαναφιαξετε, να ηρεμησουν τ α πραγματα και να συνεχισεις τα τα τσιλιμπουρδισματα πιο διακριτικα???
    ειλικρινη απαντηση θελω.


    ειλικρινά κατάλαβα τι σημαίνει για μένα.. (είναι αυτό που θέλω..) κομμένες οι μαλακίες..
    ξαναμιλούσαμε τώρα κάνα 20λεπτο... σε πολύ ευχάριστο κλίμα.. αστεία πλάκες κλπ κλπ.. κανονίσαμε για αύριο να πάμε βόλτα σε ένα δασάκι.. τέλος πάντων την έκλεισα εγώ επειδή έμπαινα στο ιεκ... της λέω να σε αφήσω;; μου λεει κανε ότι θες.. της λέω σε αφήνω.. όπως κλείναμε της λέω "άντε" (όπως λες σε ένα φίλο σου) .. μου λέει "τι άντε;;" της λέω "εε δεν ξέρω τώρα τι να πω... χαχα πριν είχα να πω (μωρό μου, αγάπη μου, Σ'αγαπώ κλπ..)" μου λέει "εε τα προτιμώ αυτά".. έμεινα εγώ.. τέλος πάντων την απέφυγα και συνεχίσαμε την κουβέντα (για άσχετα θέματα).. ξαναεφτασε η ώρα να την κλείσω.. της λέω "γεια" μου λέει "αα ναι;;; οκ" της λέω "εε τι θες;; αντίο " (σε ευχάριστο κλίμα όλα αυτά..) μου λεει "αα ναι;;; οκ γεια".. τι λετε;;

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens peristeri
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    φμ= φεισμπούκ. δεν διαβασες το θεμα?
    εχει πολλα γκομενακια εκει που τσιλιμπουρδιζει ο θεματοθετης
    ας παει στο σιγουρο χαρτι.τουλαχιστον εκει εχει και επιστροφη χρηματων αν το προιον ειναι ελαττωματικο.απο φεισ δεν τον βλεπω να κανει και πολλα αλλα ουτε και απο εξω.το θεμα ειναι μην αυνανιζεται.αυτο ειναι το σημαντικο

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. παρακαλω βοηθηστε με, δεν αντεχω αλλο
    By trimtan in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 94
    Last Post: 28-04-2014, 17:17
  2. αγαπιομαστε, τα ξαναβρηκαμε αλλα....
    By μπαμπηςς in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 12-11-2012, 23:33
  3. παρακαλω βοηθηστε με, δεν αντεχω αλλο
    By trimtan in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 11-09-2009, 00:22
  4. ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΜΑΖΙ
    By Mimi82 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 29-08-2009, 15:05
  5. Σας παρακαλώ βοηθήστε με...
    By Love_Sorrow in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 15-03-2007, 22:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •