Αγαπιομαστε αλλα χωρισαμε.. Δεν μπορω αλλο.. παρακαλω βοηθηστε - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 64 of 64
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by chris athens View Post
    δηλαδη μια κοπελα που εχει παει με 100 αντρες δεν ειναι relationship material? Πρεπει δηλαδη να ειναι παρθενα για να κανει σχεση?
    αλλο ειπα.
    οτι μια κοπελα που παει με το καλημερα με εναν ανδρα, δεν ειναι λογικο να το θεωρει αυτο δεσμευση.
    κι οτι αν την δουλευουν, πιθανοτατα με τετοια μυαλα, να το προκαλει...

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    αλαφροτετοιε θα τις φας :p

  3. #63
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    16
    ξαναμιλούσαμε τώρα κάνα 20λεπτο... σε πολύ ευχάριστο κλίμα.. αστεία πλάκες κλπ κλπ.. κανονίσαμε για αύριο να πάμε βόλτα σε ένα δασάκι.. τέλος πάντων την έκλεισα εγώ επειδή έμπαινα στο ιεκ... της λέω να σε αφήσω;; μου λεει κανε ότι θες.. της λέω σε αφήνω.. όπως κλείναμε της λέω "άντε" (όπως λες σε ένα φίλο σου) .. μου λέει "τι άντε;;" της λέω "εε δεν ξέρω τώρα τι να πω... χαχα πριν είχα να πω (μωρό μου, αγάπη μου, Σ'αγαπώ κλπ..)" μου λέει "εε τα προτιμώ αυτά".. έμεινα εγώ.. τέλος πάντων την απέφυγα και συνεχίσαμε την κουβέντα (για άσχετα θέματα).. ξαναεφτασε η ώρα να την κλείσω.. της λέω "γεια" μου λέει "αα ναι;;; οκ" της λέω "εε τι θες;; αντίο " (σε ευχάριστο κλίμα όλα αυτά..) μου λεει "αα ναι;;; οκ γεια".. τι λες;;

    Remedy σαγαπωω.. χχαχα <3 ρεε παιδια σορρυ αλλα ειναι που οταν θες κατι τοσο πολυ θες συνεχεια ν μιλας για αυτο..

  4. #64
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    1
    πάντως σύμφωνα με αυτά που διάβασα σε γουστάρει και σε παραγουστάρει, απλά σ'αυτές τις ηλικίες είμαστε συνήθως ανώριμοι και δεν ξέρουμε πως να συμπεριφερθούμε,θα συμφωνήσω εν μέρη με τον chris athens αλλά και με την Remedy, φίλε rocketking85 σε καταλαβαίνω απόλυτα, φαίνεται ότι την θέλεις πολύ και ότι και αυτή σε θέλει, απλά η συμπεριφορά σου με το να παίζεις με άλλες κοπέλες της χάλασε την αρχική ιδέα που είχε στο κεφάλι της για σένα. Οι γυναίκες έχουν στο κεφάλι τους ένα συγκεκριμένο πρότυπο άντρα,θα σου πω ακριβώς πως σκέφτηκε το μυαλουδάκι της, είμαι ερωτευμένη μαζί του, τον θέλω πολύ, βιώνω μαζί του πράγματα που ούτε καν ήξερα ότι υπάρχουν και τον θέλω μόνο για μένα,αν ισχύουν τα ίδια κ σ'αυτόν τότε περιμένω ότι θα μου τα δείξει και ότι θα είναι ''κύριος'', αυτό το ''κύριος'' τα χάλασε όλα. Δηλαδή ενώ το κορμί της και ο εγκέφαλός της παίρνει όλα τα μηνύματα από σένα ότι την γουστάρεις έχει όμως χαλαστεί από το γεγονός ότι δεν είσαι ''κύριος''....σε αυτή την ηλικία μην περιμένεις να σε καταλάβει,ότι αυτό που έκανες ή που κάνεις είναι ανευ σημασίας και ότι γι αυτή την στιγμή μόνο αυτή υπάρχει στο μυαλό σου κ σε όλο σου το είναι,γι' αυτό πρέπει να είσαι πολύ προσεχτικός παρακάτω, στο τι θα πεις και πως θα αντιδράσεις,γιατί ανάλογα με το τι θα ακούσει ή θα πέσει ή θα φύγει οριστικώς,παρ' όλο που λιώνει.
    Να θυμάσαι ότι οι γυναίκες αρέσκονται σε ωραία και αληθινά λόγια και ότι το παιχνίδι είναι στα χέρια σου. Θα σου έλεγα μην την κάνεις να αμφιβάλλει για σένα,προσπάθησε να φαίνεσαι στα μάτια της ''κύριος'' άσχετα με το τι κάνεις εσύ στην προσωπική σου ζωή,επίσης να θυμάσαι το ότι αν μιλάς με άλλες κοπέλες ή αν κάνεις ακόμα και κάτι είναι κάτι πάρα πολύ προσωπικό και αφορά μόνο εσένα και την ψυχολογία σου και κανέναν άλλο (για μένα είναι και απόλυτα φυσιολογικό σ'αυτήν την ηλικία),ουτε ακόμα και την κοπέλα σου,την οποία καταλαβαίνω ότι αγαπάς,προσοχή δεν εννοώ να κοροιδευουμε τους φίλους μας,απλά η ψυχολογία του ανθρώπου είναι πολλές φορές τόσο πολύπλοκη που μόνο ο σεβασμός των επιλογών δίνει την λύση. Με λίγα λόγια σεβάσου την επιθυμία της, να σε νιώθει μόνο δικό της,που ισχύει εδώ που τα λέμε από ότι βλέπω...και στον ιδιωτικό σου χώρο κάνε ότι θες,αφου τα έχεις καλά με τον εαυτό σου.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. παρακαλω βοηθηστε με, δεν αντεχω αλλο
    By trimtan in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 94
    Last Post: 28-04-2014, 17:17
  2. αγαπιομαστε, τα ξαναβρηκαμε αλλα....
    By μπαμπηςς in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 12-11-2012, 23:33
  3. παρακαλω βοηθηστε με, δεν αντεχω αλλο
    By trimtan in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 11-09-2009, 00:22
  4. ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΜΑΖΙ
    By Mimi82 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 29-08-2009, 15:05
  5. Σας παρακαλώ βοηθήστε με...
    By Love_Sorrow in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 15-03-2007, 22:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •