Τι να κάνω τελικά?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 72
  1. #1
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39

    Τι να κάνω τελικά?

    Πολύ καλησπέρα σας...Πριν ένα μήνα χώρισα για βλακώδες θέμα αλλά από ότι φαίνεται εκείνον το βόλεψε..στην αρχή με κυνήγησε τόσο εγώ δήλιαζα γιατί ήταν με την κοπέλα ακόμα(2 μιση χρόνια κ 1.5 συγκατικούσαν) μαζί δεν ήθελα να είμαι το τρίτο πρόσωπο εκείνος ισχυριζόταν ότι έχουν τελειώσει απλά εκείνη δεν μπορούσε να το δεχτεί ε με τα πολλά το τελειώσανε του είχα πει να μείνει μόνος του να σκεφτεί τι θέλει αλλά ήταν αρνητικός ήθελε να κάνει σχέση αμέσως μαζί μου...τέλος πάντων αρχίσαμε χαλαρά στην αρχή όλα μέλι γαλά μετά άρχισε και μου έκανε νερά ήταν λίγο απόμακρος (κάνει 2 δουλειές δεν μπορώ να πω)αλλά όταν ξεκινάς κάτι βρίσκεις χρόνο σωστά?όταν τον συνάντησα ήταν χαλαρός μου μίλησε συζητήσαμε τι έφταιξε κτλ αλλά δεν ήταν ξεκάθαρος στο τι ήθελε από μένα μου είπε ότι δεν αποκλείει το να ξαναείμαστε μαζί..εκείνη την ημέρα του έστειλα μνμ και του είπα αν αξίζει να τον περιμένω η να προχωρίσω γιατί με το να είμαι στον αέρα και να μην ξέρω που βαδίζω δεν με βοηθάει μου είπε ότι είναι στον κόσμο του και ούτε αυτός ξέρει που βαδίζει και ότι αυτή την φάση θέλει να μείνει μόνος του...οκ το σεβαστηκα και του ρώτησα αν νιώθει έστω κάτι για μένα και η απάντηση που πήρα ήταν ένα σκέτο "αμέ" εε δεν ασχολείθηκα τι να πω μετά από αυτό?!πάνε 8 μέρες από τότε...να επισημάνω ότι είναι κλειστός χαραχτήρας και δεν ανοίγετε εύκολα..δεν θα τον ξαναενοχλήσω θέλω να του δώσω όσο χρόνο χρειάζετε για να ξεκαθαρίσει μέσα του κάποια πράγματα..απλά δεν ξέρω αν αξίζει να περιμένω η να προχορίσω παρακάτω(οι γνώμες σας ίσως με βοηθήσουν)..ευχαριστώ!:)

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    15
    το μήνυμα διαγράφηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Καλησπερα. Mε την αλλη κοπελα γιατι χωρισανε;

  4. #4
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    Γιατί του είχε φύγει ο έρωτας εκείνη με την αδιαφορία της τον έδιωξε μακριά..δεν νοιαζόταν για κείνον μόνο κύριγμα του έκανε..

  5. #5
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    Αν δεν πεις την κακία σου σε κάθε θέμα θα σκάσεις ε?

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by markos2 View Post
    το μήνυμα διαγράφηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    https://www.youtube.com/watch?v=02NyBh9kBBM

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Να πας παρακάτω.

    Τι θα πει "να τον περιμένεις"? 'Η που είσαι ερωτευμένη, οπότε έτσι κι αλλιώς τώρα δεν μπορείς να πας παρακάτω, χρειάζεσαι χρόνο κ απόσταση για να ξεχάσεις... ή που δεν είσαι οπότε τι νόημα έχει να περιμένεις, να περιμένεις τι δλδ???

    Κάνε αυτό που νοιώθεις. Συμβόλαιο γλυκιά μου κανείς δεν υπογράφει για τους έρωτες.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    O βλακεια λογος που λες οτι μαλωσατε εσεις, ποιος ειναι;

  9. #9
    Προφανως αφου δε σεβαστηκε την κοπελα του με την οποια τα χε κοντα 3 χρονια,δε θα σεβοταν ουτε εσενα.Κοινη λογικη.

  10. #10
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    Επειδή τον έστησα 20 λεπτά..σήμερα με πήρε τηλέφωνο για τα χρόνια πολλά κτλ..

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Θετικο αυτο, δειχνει οτι ενδιαφερεται για σενα, ασχετα τις βλακειες. Θα σου πω εγω καποια πραγματα να τον κανεις αεροπλανο αμα τον γουσταρεις. Στο τηλεφωνο ομως τι λεγατε;

  12. #12
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    Με ρώτησε τι κάνω πως είμαι κανένα νέο κτλ ήταν δλδ τυπικός...μου είπε ότι μου εύχετε καλή σταδιοδρομία στην ζωή μου και να είμαι πάντα καλά..και μου είπε αν μπορώ να ταίσω το σκυλί του γιατί είναι νηστικό από την παρασκευή που λείπει εκείνος γιατί είναι στο χωριό του..μου είπε με λεπτομέρειες τι έκανε κ πόσα άτομα ήταν χωρίς να τον ρωτήσω..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ολα αυτα δειχνουν ενδιαφερον. Εσυ τι ελεγες;

  14. #14
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    Ήμουν επιφυλακτική δεν είπα και πολλά το μόνο που είπα ότι πέρασα καλά ήσυχα οικογενειακά..και ότι απολαμβάνω τις λίγες μέρες που έχω για να ξεκουραστώ πριν πάω πάλι για δουλειά..μου είπε επίσης ότι είπε να με πάρει μέρες που είναι κ είπε και την φράση ότι "αν δεν σπρώσξει εκείνος το μουλάρι δεν προχωραει" τώρα τι εννοούσε δεν ξέρω..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Μενετε μαζί; Γιατι δεν ειναι ξεκαθαρο απ το μηνυμα σου.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 18:20
  2. Δεν ξέρω τί να κάνω στη ζωή μου.. τελικά
    By denkserotinakano in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 22-11-2012, 00:14
  3. τι εχω τελικα?
    By mr bubbles in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 19-03-2012, 06:29
  4. Ποιά διαφορά υπάρχει ανάμεσα στη φράση "κάνω έρωτα " και "κάνω σεξ" ή δεν υπάρχει?
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 55
    Last Post: 25-12-2011, 13:44
  5. Τελικά τί έχω
    By mperdemenos123 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 23-03-2011, 00:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •