Φοβος για HIV - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast
Results 121 to 135 of 163
  1. #121
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Σωστο.αλλα σκεψου μια ζωη που να φοβασαι να πλησιασεις το καθενα.ακομη και τους κοντινους σου ανθρωπους.εχω να δω τη βαφτισιμια μου 3 μηνες με τη σκεψη μονο....

  2. #122
    Quote Originally Posted by ERIKA View Post
    Σωστο.αλλα σκεψου μια ζωη που να φοβασαι να πλησιασεις το καθενα.ακομη και τους κοντινους σου ανθρωπους.εχω να δω τη βαφτισιμια μου 3 μηνες με τη σκεψη μονο....
    Τι λες τωρα πρωτον κανεις λες και το εχεις δευτερον δεν κολλαει ο αλλος απλα απο αγγιγμα, γιατι ξερεις εσυ με αυτους που συναναστρεφεσε ποιος εχει και ποιος οχι? τι λες τωρα, ηρεμησε και αμα θες να ηρεμησεις γρηγοροτερα πηγενε το απογευμα σε ενα μικροβιολογικο και κανε μια εξεταση και θα δεις οτι ολα θα ειναι καλα

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Δηλαδη να το κραταω κρυφο η να ριψοκινδυνευσω το μωρο....δεν θα μπορεσω να το κανω.προτιμω να πεθανω

  4. #124
    Quote Originally Posted by ERIKA View Post
    Δηλαδη να το κραταω κρυφο η να ριψοκινδυνευσω το μωρο....δεν θα μπορεσω να το κανω.προτιμω να πεθανω
    Δεν καταλαβες δεν κολλαει με αγγιγμα σαλιο τιποτα απο το ιδιο το νερο να πιει καποιος δεν κολλαει και στη τελικη αφου δεν εχεις κατι εκανες και τεστ

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Γιατι μου ειπαν τοτε να ξανακανω στο τριμηνο?και τα συμπτωματα?εχω αγχος γενικα αυθες δεν εχω ξαναβγαλει,ουτε τα υπολοιπα

  6. #126
    Quote Originally Posted by ERIKA View Post
    Γιατι μου ειπαν τοτε να ξανακανω στο τριμηνο?και τα συμπτωματα?εχω αγχος γενικα αυθες δεν εχω ξαναβγαλει,ουτε τα υπολοιπα
    Αφου σου ειπα ειναι η επισημη γραμμη απο το κρατος-επαναληψη στο 3μηνο (δηλαδη εμενα που μου ειπε ο μικροβιολογος ελα και στο 6μηνο τι να πω δηλαδη ειχε ορεξη να βλεπει την φατσα μου? οχι απλα μαλλον ειδε οτι ειμαι αγχομενος και για να ειμαστε 1000% σιγουροι μου ειπε να ξανα παω ασχετα που εγω το προβλημα το εχω στον εγκεφαλο ασχετο αλλα ετσι ειναι) για να καταλαβω ποσος χρονος εχει περασει απο το γεγονος δεν ειπες οτι εκανες στις 40 μερες εξετασεις? και τωρα πλησιαζει ο καιρος για τις αλλες? τις κανεις και ηρεμης μην σου πω και σημερα το απογευμα να πας και οπως σου ειπα οι αφθες δεν λενε κατι, ολος ο κοσμος βγαζει δηλαδη ολοι εχουν HIV και ναι δεν εχεις ξαναβγαλει αλλα τωρα απο οτι καταλαβα το αγχος σου εχει χτυπησει κοκκινο (σκεψου ερικα με τοσο στρες που εχεις κοιτα μην παθεις πραγματικα τιποτε αλλο και ειναι σοβαρο και εγω ετσι ημουν δεν με χωρουσε ο τοπος και ελπιζω να μην εχω δημιουργησει καποιο πραγματικα σοβαρο προβλημα στον εαυτο μου.

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Εκανα αντισωματα ιδιωτικα στο μηνα.αντιγονο αντισωματα στο τζανειο στις 4 0 μερες αυτα

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Οσο για τα συμπτώματα αυτα ειναι που με θορυβησανε.δηλ. πρωτα εβγαλα αυθα κλπ. Και γι αυτο πιστευω οτι κολλησα

  9. #129
    Quote Originally Posted by ERIKA View Post
    Οσο για τα συμπτώματα αυτα ειναι που με θορυβησανε.δηλ. πρωτα εβγαλα αυθα κλπ. Και γι αυτο πιστευω οτι κολλησα
    Αυθες βγαζει ο μισος πληθυσμος της Ελλαδος τι σημαινει αυτο ο κυριοτερος λογος ειναι το αγχος για αυτο βγαίνουν

  10. #130
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Οι μυικοι πονοι,η διαρεια ,ο εμετος?αληθεια δε τα προκαλεσα...

  11. #131
    Quote Originally Posted by ERIKA View Post
    Οι μυικοι πονοι,η διαρεια ,ο εμετος?αληθεια δε τα προκαλεσα...
    ιωσεις, κρυωματα κουραση αγχος γαστρεντεριτιδες στο μικροβιολογικο και στο Τζανειο τι σου ειπαν οταν βγηκαν τα αποτελεσματα?

  12. #132
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Οτι ειναι αρνητικα κατα 90τις100 περιπου και να ξανακανω στο τριμηνο.θεμη ευχαριστω για τη συμπαρασταση αλλα ειμαι σιγουρη οτι κολλησα...σου εύχομαι μια χαρουμενη γεματη ζωη.αντιο

  13. #133
    Quote Originally Posted by ERIKA View Post
    Οτι ειναι αρνητικα κατα 90τις100 περιπου και να ξανακανω στο τριμηνο.θεμη ευχαριστω για τη συμπαρασταση αλλα ειμαι σιγουρη οτι κολλησα...σου εύχομαι μια χαρουμενη γεματη ζωη.αντιο
    Απλα θα σου πω κατι τελευταιο για το καλο σου, προσπαθησε να δεις τα θετικα απο οτιδηποτε σου συμβαινει στην ζωη σου, μην απογοητεύεσαι, προσπαθησε να ηρεμησεις, εχεις παρα πολλες ενδειξεις μην πω αποδειξεις οτι δεν εχεις κατι (αμα διαβασεις το 4ης γενιας τεστ στις περισοτερες χωρες ειναι οριστικο στις 5-6 βδομαδες), εχεις βοηθεια τους δικους σου, καλο σου βραδυ

  14. #134
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Λοιπον δεν αντεξα και πηγα στο ρεα και εκανα το τεστ hiv I ii.ρωτησα τι μεθοδο και μου ειπαν κατι για φθορισμου????ξερει κανεις τι ειναι αυτο???ειναι αξιοπιστο????

  15. #135
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    407
    Βγηκαν οι απαντησεις και ειναι αρνητικο.αλλα τωρα ποσο αξιοπιστο ειναι αυτο με το φθορισμο????ξερει κανεις????

Page 9 of 11 FirstFirst ... 7891011 LastLast

Similar Threads

  1. ΦΟΒΟΣ ΦΟΒΟΣ ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ,ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ,ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΟΥ...
    By POP in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 19-10-2021, 20:15
  2. ΦΟΒΟΣ και ΠΑΛΙ ΦΟΒΟΣ.
    By kan in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 13-03-2012, 16:17
  3. Φόβος του ύπνου/Φόβος της καρδιάς/Έλεγχος αναπνοής
    By verde in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 22-02-2012, 01:12
  4. ΦΟΒΟΣ
    By focusp300 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 06-01-2010, 21:15
  5. φόβος
    By OneiroPauL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 23-06-2008, 18:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •