Ναρκωτικά...!! SOS - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    206

    Μην ζητας συγνωμη...

    Αγαπητη h2o_christina
    Μην ζητας συγνωμη ειδικα απο τετοιου ειδους προβληματισμους... οπως το θεμα της εξαρτησης απο ναρκωτικα..
    και μην αναρωτιεσε αν ειναι για καποιους ΜΗ σοβαρο θεμα , που δε πυστευω να υπαρχει καποιος , ειδικα εδω μεσα......
    ..Λοιπον θα βρεις γραπτα μου σε πολλα θεματα εδω μεσα, οπου μιλω ως πρωιν
    εξαρτημενος απο ηρωινη , αυτο που μπορω να σου πω ειναι πρωτον να μην το πεις εσυ στους γονεις του..αλλα να τον πησεις, να το πει Εκεινος.!
    Δευτερον προτεινΩ ανεπυφυλακτα το προγραμμα Απεξαρτησης 18 ΑΝΩ...

    Το τηλεφωνο του συμβουλευτικου σταθμου του 18 ΑΝΩ ειναι 210 3611803
    Η διευθηνση ΑΣκλιπιου 19 --- 2ος Οροφος
    ΕΧΩ φτιαξει και αναλογο site με θεμα την Απεξαρτηση ..ριχτου μια ....εως και εκατο ματιες..

    http://clubs.pathfinder.gr/Apeksartisi18ANW__
    Η Ζωη ειναι ονειρο και το Ονειρο μπορει να γινει Ζωη!

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    3
    Παιδιά ο τρόπος που θα ενημερώσει κανείς τους γονεις μετραεί.Σαφώς και οι γονείς είναι υποψιασμένοι για αρκετα πραγματα που συμβαίνουν στα παιδιά τους .Κάνουμε διάλογο για να ξεφυγουμε απο τα Ναρκωτικά ή να συντηρησουμε μια κατασταση. ΓΙατι αν ισχυει το δευτερό , ναι ενταξει επολογη του καθενος είναι μπορει να πορευτει όπως θελει στη ζωη του.

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    8
    ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Π ΕΧΩ.. ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ ΓΤ ΟΝΤΩΣ ΑΝ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.. ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΕΣΕΙΣ... ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΤΕΘΙΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.. ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..ΟΙ ΓΥΡΩ Τ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΠΤ... ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ.. ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΗΘΗΣΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    8
    8ΟΔΩΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ Τ?? ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.. ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ Τ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΑΡΚΕΤΟΙ ΕΦΗΒΟΙ...:(

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    206
    Το μονο που μπορεις να κανεις απο πλευρας σου ειναι να προσπαθησεις να τον πησεις εστω να δοκιμασει να παει στο προγραμμα..
    Ειναι εξαρτημενος και το ξερει...
    απλα δε θελει να το παραδεχτει σε αλλους..
    Δειξε του και το site μου na diabasei την Καταθεση ψυχης μου..
    Εσυ αυτο εχεις να κανεις .. ειναι να προσπαθησεις να του εξηγησεις οτι μονο ετσι θα μπορεσει να βγει απο το ΜΑρτυριο της καθημερινεης Τρεχαλας για να εξασφαλησει την Δοση του...
    Να μπορεσει να καταφερει να ειναι καλα Χωρις την ΚΟΛΟ ΟΥΣΙΑ ..
    ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ δυσκολο βημα για αυτον να το πει στους ΓΟνεις του..
    να τους πει οτι θελει ΒΟηθεια...
    Διοτι ΚΡυφα ΑΠεξαρτηση δεν γινετε.....
    ΝΑι αντε μπορει να κανει κρυφα κανα offffff να κοψει για λιγο...
    αλλα μετα?? παλι θα ξανα πεσει...
    Διοτι Χρειαζετε Απεξαρτηση!!!και οχι απλα αποτοξινοση μονο!

    και αυτο θα γινει με την βοηθεια και υποστηριξη των γονιων του πηγαινοντας μαζι στο προγραμμα!!!!!
    ΠΡοσπαθησε ΕΣΥ μια ..δυο..τρεις...10..
    Απο κει και περα δε μπορεις να κανεις τπτ αλλο.......
    Η Ζωη ειναι ονειρο και το Ονειρο μπορει να γινει Ζωη!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •