ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΟΜΑΛΗ Η ΕΡΩΤΙΚΗ ΜΟΥ ΣΧΕΣΗ? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 34
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    15
    για το βιντεοκλιπ εννοουσα στο προιγουμενο..μιλάς δηλ. για διαφορά εμπειρίας? δεν διαφωνώ..η αλήθεια ειναι πως έχουμε προχωρήσει τη σχέση μας ερωτικά..και συνεχώς το κάνουμε..δηλ δεν είμαστε στάσιμοι ..όπως και στον τρόπο που μιλάμε..δηλ. το να της μιλάω πχ πρόστυχα είναι αυτό που της λείπει? γιατί μόνο αυτό δεν κάνουμε τουλάχιστον μονο σε μιρκοτερο βαθμό..αν γνωρισει καποιον έστω μισο χρονο νεότερο της(και μιλ,αμε μονο για την ηλικια) δεν θελει να το σκεφτεται καν..μ χει πει πως ειμαι η μονη εξαιρεσαι..ότι δεν της φαινεται..η αληθεια ειναι οτι ειμαι παραπανω οριμη απο την ηλικια μ ..θα λεγα περισσοτερο και απο την κοπέλα μ ..οπότε δεν ξερω αν φταιει που δεν την περναω στα χαρτια ..αυτη οι φασεις ερωτικες που εχει κανει ειναι ξεπετες..επειδη παντα ηταν πληρως ανεξαρτητη απο την οικογενεια της..κτλ..σαν ανεξελενγκτη..μπορεί να μην έχω πολλά πραγματα στη ζωή μ ..αλλά σε αυτην τη σχεση εγω ειμαι που τη καθοδηγώ..φαίνομαι έμπειρη ..μήπως επειδή θέλει να έχει το πάνω χέρι αυτή ? αλλα σε αυτη τη περιπτωση θα με ειχε παρατησει ..βαρεθει..οπως και ολους τους αλλους προηγουμενως...αυτο δεν ξερω αν ισχύει γιατι δεν πιστευω στα πολλα λόγια..αλλά μ έχει εξομολογηθεί πως ένιωσε πρώτη φορά τον έρωτα..γενικά ένα αληθινό συναίσθημα..γι αυτό και είναι μαζί ..και γενικά τ΄΄οσο καιρό..μήπως φοβάται τη δεύσμεση? αλλά αυτή με δεσμλευει..οταν ειμαστε μαζι αφηνει τον εαυτο της ελευθερο..και κολλάει πανω μ σαν βδέλα!!όταν ειμαστε μακρυα δεν με αφηνει ουτε λεπτο απο μνμτ η τηλεφωνα..πληρη εξαρτηση..θυμωνει με το παραμικρο..προσπαθω και να μην την γράφω , γιατι θελω και χρειαζομαι και κάποιες ώρες να κανω καποια πραγματα ..αλλά και να της δειχνω οτι δεν μπορω 24 ώρες να μιλαω..όταν είμαι εξω μιλαμε , χανω ωρες απο τον λιγοστο υπνο μ για να μιλαμε..μιλαμε σκυπε..βλεπουμε ταινειες..μολις και προτου το μπανιο..παντα και παντου..!!και το κακο ειναι οτι δεν εχουμε ομαλη επικοινωνια...συνεχως υπάρχει ενταση..υπάρχουν και οι υπεροχες στιγμες ομως που δεν ακουει κανεναν ειναι ελευθερη και μιλαμε σαν ειμαστε τα μονα ατομα στον πλανητη..αν μεναμε οι δυο μας σενα μερος μακρυα από ολους τους γνωστους , θα ειμασταν παρα πολυ καλα όπως και εχει αποδεικτει..αλλα οσο ειναι κοντα της οι δικοι της τους αφηνει να εχουν προταρχικο ρολο στη ζωη της..μ εχει ξεκαθαρισειπως δεν θελει να παντρευτει απλα για να το κανει..και δεν ειναι ετοιμη..θελει να ζησει ακομα πραγματα..αλλα για τα ματια των γυρω της και μονο θα το εκανε...όπως κάνει και όλα ταλλα...

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    15
    χα χα χα οκ..:p τι να πω..να σταματησω δηλ. να γραφω για μενα?μεχεις μπερδεωει λίγο..μα ουτψς η αλλως δεν με ξερεις..ουτε εχω δωσει στοιχεια..:p

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑΣ
    ΔΛΔ ΑΥΤΗ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΣΤΕΡΕΟΤΥΠΑ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
    ΠΩΣ ΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΚΛΠ
    ΕΣΥ ΠΑΛΙ ΤΑ ΧΕΙΣ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΗΔΗ ΟΛΑ ΑΥΤΑ
    ΕΣΥ ΔΛΔ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΤΑΙ;
    ΚΑΙ ΕΝΟΩ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    ΔΕΣ ΤΗΝ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΣΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ
    ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΣΤΑ ΛΕΩ ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΙΚΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    15
    ναι, αυτό ισχύει..στην αρχή δεν το αποδεχόμουν..εχω συναντήσει σχέσεις στις οποίες δεν ταιριάζω καθόλου με τον απέναντι μου..η συγκεκριμένη δεν λέω είναι από αυτές που έχουμε τόσα κοινά..απλά είναι η μόνη μ σχέση που είπα , έχουμε κοινά και μερικές διαφορές..δηλ μια ισορροπια,..(στις προηγουμενές μου η θα ειχα μονο διαφορες..η το αντιθετο). εγώ από την πλευρά μου θεωρώ ότι κάνω υποχωρήσεις και συμβιβάζομαι..αυτή όχι..θεωρείς με αυτήν την διαφορετική νοοτροπία λοιπόν (την οποία λίγο καταπίνω ), θεωρείς υπάρχει ελπίδα ανάμεσά μας , ή δεν χρειάζεται να το παλεύουμε..? εννοώ απλά επειδή δεν ταιριάζουμε τελείως δεν πρέπει να είμαστε μαζί??

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    ΕΓΩ ΑΝ ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΘΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΤΑ ΧΟΜΠΥ ΤΑ ΚΟΙΝΑ ΣΑΣ
    ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΛΩΣΣΑ ΑΥΤΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΛΩΣΣΑ ΜΕ ΣΕΝΑ
    ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΕΠΕΠΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΨΟΥΡΕΜΕΝΗ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΑΙΣΘΗΜΑΤΟΣ ΚΙ ΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    γενικως δε σου συνηστω να κλεινεις τηλεφωνα για 3 μερες πχ εκτος αν δε μπορεις να κανεις αλλιως εγω οπου κ αν ειμαι παντα θα πω κατι εστω κ μια λεξη αν καπιος με ενδιαφερει να κρατησω επικοινωνια μαζι του γενικς αν κλενεις τηλ δε ξερεις τι θα συμβει μετα εκτος οτι μπορει να σου πει κ ο αλλος μετα οτι τον ξεχασες

    βλεπω ομως οτι γραφεις οτι αυτα που λεει αυτη ειναι δικαιολογιες πραγμα που σκεφτομουν κατι αντιστοιχο κ εγω οσο διαβαζα ολο αυτο αλλα ετσι οπως το ακουω ολο αυτο εχω την εντυπωση οτι φοβατε να πλησιασει τους αλλους παραπανω κ βρισκει ως αλοθι τις δικαιολογιες για να απομακρυνθει λιγο αλλα μετα επειδη ξερει οτι αυτο το κανει η ιδια μετα το ξεχναει κ αλλαζει θεμα

    αλλα μη το παιζεις κ εσυ οτι εισαι κ καλα υπερανω ψυχολογικων κλπ γιατι μια φραση λεει αν δε μιαζανε δε θα συμπεθεριαζανε γιατι πιο πολυ σε συμφαιρει να μοιραστεις οτιδηποτε συμβαινει η δε συμβαινει κ οτιδηποτε προβλημα υπαρχει γιατι αν με καπιον αυτο που σε συνδεει ειναι τα προβληματα του αυτο συμαινει οτι το πραγμα εχει μελον

    γιατι το να μοιραστεις με καπιον τα ευχαριστα αυτο ειναι ευκολο αλλα το να μοιραστεις τα δυσαρεστα κ να συφωνισεις σε αυτο αυτο κανει το θεμα μοναδικο κ δε θα μπορεσει κανενας μετα ευκολα να αναπληρωσει τη δικη σου θεση αν συνδεθεις με αυτο το τροπο με καπιον κλπ.

    οι συνδεσεις με τα δυσαρεστα κανουν τους πιο δυνατους αορατους δεσμους αρα οσο δε θες να μοιραστεις τα προβληματα της θα χανεις ποντους κ μπορει κ γι αυτο να εξαπτεται ωρες ωρες κ να γκρινιαζει γιατι μπορει να μη θελει να παραδεχτει οτι αυτο τη πειραζει πραγματικα.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΕΙΝΑΙ ΘΕΣ Η ΔΕ ΘΕΣ ΓΙΑ ΟΣΟ ΘΕΣ ΑΜΑ ΘΕΣ ΚΙ ΟΤΑΝ ΘΕΣ
    ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    15
    Αλέξανδρε είσαι πολύ σωστός..όντως δεν θέλει να τα παραδεχτεί..η φαση με τις 3 μερες , ήταν περίεργη..ουτε εγω κλεινω ποτε το κινητο μ ..αλλα μετα τα οσα ειπαμε σήμανε τελος..και επειδη δεν ειχα αλλη δυναμη να αντιμετωπισω κιαλλα ο μονος τρόπος ήταν να ακούω τπτ άλλο και να την ξεχασω..όσο κι αν με πονούσε..χθες μιλήσαμε πολύ σοβαρά όπως δεν είχαμε ξαναμιλήσει..Ελλις με σένα μια συμφωνω μια οχι..δεν εχει να κανει τελικα με τα ενδιαφεροντα και τα χομπυ..από τη στιγμη που αρχισαμε αυτη τη σχεση σημαινε οτι υπηρχαν κοινα και ενδιαφερον..χθες της απευθυνθηκα σαν να ειναι ανθρωπος και οχι σαν σχεση..αντικειμενικα πολυ..και της είπα με όμορφο τρόπο αυτό που μου χε πει η έλλις.. έχουμε μια διαφορά νοοτροπίας..είναι λίγο πιο παραδοσιακή..και αυτή η σχέση που ήταν πού προχό την έκανε να πέσει στα βαθυα..και πιεζόταν..για πρωτη φορα συνειδητοποίσα πως το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορεί να το αποδεχτεί πλήρως ότι έχει ομοφυλόφιλη σχέση(κάτι που φοβόταν και περιφρωνούσε μέχει να γίνει)..με ρώτησε τι σημαινει τελικα όλο αυτό και τι να κανουμε..της είπα παρε το χρονο σου ηρεμησε κανε οτι θες πηγαινε οπου θες και με οποιον θες..και αμα μπορεσεις να συμφιλιωθεις με τον εαυτό σου και το αποδεχτείς τότε μπορουμε να το συζητήσουμε..της είπα πως οποιαδήποτε στιγμη μπορεί να μ στείλει η να με πάρει..αλλά να μιλήσουμε γενικα και για οτιδήποτε αλλο..έτσι ίσως μπορέσει και να νιώσει λίγη παραπάνω οικειότητα..γιατί ξέρω ότι δεν αντέχει να μην μιλάει (όσο και να τσακωνόμαστε όπως παρα πολυ σωστα ειπε ο δημητρης επειδ΄η δεν μπορει να τα παραδεχτει σε μενα) ..το βραδυ πηρε το αυτοκινητο πηγε σε μια παραλια μονη της και θεωρω τη βοηθησε πολυ..δεν το χε ξανακανει..την αφησα..οταν γυρισα και γω στο σπιτι μ αργα αρχισαμε να στελνουμε..για ακυρα πραγματα κτλ..δεν άντεξε και την γυρισε την κουβεντα σε αυτα που την ετρωγαν απιστευτα μεσα της..για πρωτη φοραμ μιλησε με τοση ειλικρινεια...με τη μητερα της εκει που κοιμουνταν στο ιδιο κρεβατι τις τελευταιες μερες μονο τσακωνονται..ο χειροτερος φοβος της μητερας της 9χωρις να της εχει μιλησει η κοπελα μ ) είναι μην ειναι λεσβια..της ειπε να παει διακοπες με καποιο αγορι..αν ηταν στο χερι της θα την προξενευε για να μη μεινει χωρις αγορι..την ειπε το σημαδεμενο της οικογενειας..(τα αδερφια της παντρεμενα με παιδια ), δεν εχει στηριγμα..θελει να το βγαλει απο μεσα της και δεν μπορει..νιωθει τεραστια πιεση ..χθες μ περιεγραψε τον εαυτο της σαν να ειναι ενα καζανι που βραζει συνεχως ..σαν ειναι μεσα σενα κλουβί..σημερα μου παραδεχτηκε οτι την στοιχειωνει το παρελθον της , αλλα το κυρίως πρόβλημά της ειναι τα πρόσωπα γύρω της στο παρόν..μ ειπε γιατι να μην μπορω να πω στην μανα μ οτι ειμαι μαζι σ??!!!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΣΧΕΣΗ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΙ ΟΧΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΦΤΙΑΞΑΤΕ
    ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΑ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΙ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ
    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΤΙ ΘΕΛΕΙ
    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΑ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΜΟΥΛΑ
    ΠΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΜΕΡΙΚΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΝΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΕΙΤΕ Η ΜΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ
    ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΧΩΡΙΣ ΕΓΩΙΣΜΟΥΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ ΒΟΥΝΙΣΙΟΣ
    ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΑΜΠΕΛΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #29
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    15
    χθες οταν μιλουσαμε και τις προτεινα αυτα στην αρχη , μ ειπε πως μπορω να ειμαι τοσο υπερανω !!!!!!!πώς μπορω να ειμαι τοσο συνηδειτοποιημενη!!και αυτη καθολου..μου το λεγε μεχρι να το κλεισουμε..πραγματικα θεωρω οτι ο τροπος που το χειρηστικα ηταν τοσο συγκρατημενος..αντικειμενι κος ..δεν υπηρξαν εντασεις..δεν υπηρξαν διαφωνιες..τπτ..παρα μονο ειλικρινεια..δεν ξερω αν θα τα καταφερει..γενικα..απλα το αποδεχθηκα και αμα δεν μπορεσει τελικα ισως αν οχι να κρατησουμε μια μικρη επαφη να χαθουμε τελειως..αγαπητη ελλις..δεν μ αρεσε αυτο που ειπες που να περιμενω μεχρι να χαθει το αισθημα..αυτο σιγουρα γινεται..το θεμα ειναι να δουμε αν μπορω να το διαχειριστω καπως διαφορετικα ολο αυτο..και τη σχεση μ ..αλλα και τον ισως χωρισμο...δηλαδη αν ειναι να χωρησεις δεν περιμενεις να περασουν οι μηνες και τα χρονια για τον ξεχασεις τον αλλο..το συνειδητοποιησα χθες..για μια στιγμη μπορει να ελιωνα σε λυγμους..το στομαχι μ ηταν σαν πλυντηριο..αλλα εδειξα ψυχραιμια και αποδεχθηκα καποια πραγματα και συμφιλιωθηκα με καποιες ιδέες..έψαξα το προβλημα..μου ειπατε και εσείς καποια πραγματα που δεν εβλεπα κτλ πήρα τις ευθυνες μ , εκανα μια σουμα και προχωρησα..χθες επισης μια ακυρη στιγμη με πηρε τηλ. με τρεμαμενη φωνη και μ ειπε ..ξερεις κατι ..μετα απολα αυτα δεν θα πρεπε να στο πω..και αυτη την στιγμη κανω τον εγωισμο μ στην ακρη ..αλλα εγω μεσα σε τοσο λιγο καιρο καταφερα και ........σαγαπησα ..πραγματικα! ειτε το πιστευεις ειτε οχι..απλα θελω να το ξερεις.. δεν ειπαμε τπτ αλλο ...αργοτερα μ εστειλε ενα αλλο μνμ και αρχικα με ενα στοιχακι και μετα με την κουβεντα μας , μ ειπε δεν ήταν ερωτας με την πρωτη ματια..!!μεκανες σταδιακα!!!

  15. #30
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    15
    συγνωμη ..δεν ηθελα να σε προσβαλω..απλα ειδα το ονομα..και εκτιμω ειδικα τωρα το γεγονος ακριβως ότι μας αντιμετωπιζεις σαν ανθρωπους..!!!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Μπορεί ο πρώην μετά από χρόνια να γίνει νυν;;;;;;;;;
    By Gogo23 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 18
    Last Post: 16-10-2014, 22:13
  2. Είναι μεγαλύτερός μου... με θέλει; Μπορεί να γίνει κάτι;
    By ΦΑΛΙΜΕΝΤΟ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 16-05-2013, 17:09
  3. από φιλία σε ερωτική σχέση
    By sheldon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 174
    Last Post: 14-11-2011, 16:51
  4. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 19:34
  5. Ερωτικη σχεση με διαφορα 10 χρονια ?
    By Fjorde in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 115
    Last Post: 03-03-2009, 22:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •