εγινα 24 και δεν ειχα ποτε κοπελα - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 20 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 295
  1. #136
    μα επειδη μου αρεσουν οι πιο περιεργες το εχω ξαναπει , δεν απορριπτω καμια, εκτος απο εκεινες τις χαζογκομενες που ποτε δεν κοιτουσσα και ουτε κοιταω.... απλα 24 χρονια μοναξιας ειναι απελπισια.. απλα θελω ενας ανθρωπος να ενδιαφερεται για μενα και να θελει να ειναι μαζι μου. τπτ παραπανω. απλα τελικα νομιζω οτι εγω φταιω για ολα . ειμαι καλυτερα αυτο τον καιρο αλλα το αποτελεσμα ειναι το ιδιο.....

  2. #137
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Κώστα μπορείς να βρεις καλή κοπέλα, υπάρχουν πιστεύω..........

    SH7 καλά ο φίλος σου έχει τόσες απαιτήσεις, κάνει σεξ επι πληρωμή και παρόλα αυτά είναι μισογύνης; Οι άλλοι του φταίνε δηλαδή;

  3. #138
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Ολοι μπορουν να βρουν καποιον/α να κανουν σχεση που τους ταιριαζει μην ανχωνεσε θα βρεις την καταλληλη .το υψοςκαι τα κιλα δεν παιζουν κανενα ρολο. ο χαρακτηρας παιζει και οχι δεν χρειαζεσαι να κανεις παντα εσυ το πρωτο βημα σε καποια που σ αρεσει μπορει νσ το κανει και εκεινη( εγω οταν μ αρεσει καποιος κανω το πρωτο βημα και ας φαω ακυρο μετα) η κοινωνικη δικτυωση ειναι μια λυση προσεχε ομως μην πεσεις σε αντιφασεις πχ αλλα σ λεγε στο facebook αλλα σου ειπε οταν την γνωρισες ( εγω την εχω πατησει κανα δυο φορες)
    ΥΣ μπορει να ειμαι μικροτερη κανω ομως παρεα με αντρες της ηλικιας σου οτι θελεις ρωτα με

  4. #139
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Γιατί να μην κάνει το πρώτο βήμα; Δεν είναι ωραίο να το κάνουν οι γυναίκες πάντα! Ανάλογα, όπως κάτσει η φάση που λένε αλλά αν δεν κάνει ποτέ το πρώτο βήμα ο θεματοθέτης θα χάνει ευκαιρίες..........

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Δεν ειπα ν μην κανει το πρωτο βημα. Ειπα πως δεν χρειάζεται να κανει ΠΑΝΤΑ εκεινος το πρωτο βημα μιας και αυτο απο τι κατάλαβα τον ψιλοανχωνει .αν θελει μπορει να το κανει αν ομως δεν θελει δεν συνεπάγεται με το να μεινει χωρις σχεση .υπαρχουν κοπελες που κανουν εκεινες το πρωτο βημα .τελος δεν νομιζω πως εχει σημασια ποιος κανει το πρωτο βημα αλλα αν ταιριαζουν μεταξυ τους τα ατομα αυτα

  6. #141
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Έχεις δίκιο μετά είδα το πάντα. Απλά δεν είναι ωραίο που οι σημερινοί άντρες-αγόρια περιμένουν από τις γυναίκες να κάνουν κάτι......Δεν λέω, ισότητα, αλλά άμα σε διεκδικεί ένας άντρας δείχνει και ότι σε θέλει, ενώ κάποιος που δεν διεκδικεί και κάνεις εσύ το πρώτο βήμα μπορεί να σημαίνει και ότι τα φτιάχνει συμβιβαστικά μαζί σου επειδή δεν βρίσκει άλλη....δεν μιλάω για σένα, μιλάω γενικά......

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Με την ιδια λογικη και μια γυναικα μπορει να κανει συμβιβαστικη σχεση με εναν αντρα που κανει το πρωτο βημα επειδη την θελει .για εσενα η μαλλον για τους αντρες παιζει μεγαλο ρολο ποιος κανει το πρωτο βημα? Θα απεριπτες ενα ατομο μονο και μονο γιατι εκανε το πρωτο βημα? ( υπαρχουν πολλοι κλειστοι αντρες που ομως αξιζουν να εχουν μιασχεση απλα δυσκοκευονται στην αρχη γιατι να μην τους βοηθησεις)

  8. #143
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Ισχύει η συμβιβαστική σχέση και για τις γυναίκες......Εγώ θέλω ο άλλος να κάνει το πρώτο βήμα, γιατί δεν έχω αυτοπεποίθηση, οπότε δεν θα τον απέρριπτα, το αντίθετο. Αυτοί που δυσκολεύονται φοβάμαι ότι δεν το θέλουν πολύ ή είναι ληγούρια και ξέρουν ότι θα φάνε απόρριψη (θέλουν μόνο σεξ).

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Εχω κανει σχεση με ατομο που ειχε μαθει τμονο να κανει στεγνο σεξ δλδ οπως λεγετε πιο απλα ****** καταφερα να του μαθω το αληθηνο σεξ χωρις ομως να αλλαξω το χαρακτηρα του ειμαστε ακομα φιλοι και μ λεει για τις νέες εμπειρίες του .οσο για αυτους που δυσκολευονται γτ αποκλειεις να ειναι κλειστει χαρακτηρες?( pillow εμεις καλα τα λεμε απο τον κωστα που εχει το τοπικ απαντηση δεν βλεπουμε να δουμε αν το βοηθαμε η οχι)

  10. #145
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Ας μιλήσει και ο Κώστας, ναι. Εγώ δεν ξέρω τους άντρες, δεν ξέρω πως σκέφτονται και γιατί δεν την πέφτουν, ξέρω μόνο ότι ένα μεγάλο ποσοστό ή θέλουν μόνο σεξ, ή έχουν υψηλές απαιτήσεις ή έχουν σοβαρά κουσούρια........

  11. #146
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Ας μιλήσει και ο Κώστας, ναι. Εγώ δεν ξέρω τους άντρες, δεν ξέρω πως σκέφτονται και γιατί δεν την πέφτουν, ξέρω μόνο ότι ένα μεγάλο ποσοστό ή θέλουν μόνο σεξ, ή έχουν υψηλές απαιτήσεις ή έχουν σοβαρά κουσούρια........
    ή οι γυναικες γυρω τους έχουν σοβαρά κουσούρια, μην το ξεχναμε και αυτό please

  12. #147
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Φυσικα και δεν το ξεχναμε παντα φταινε και οι δυο πλευρες οχι μονο η μια πχ μονο αντρες η μονο γυναικες

  13. #148
    πεσιμο για ΣΕΞ δεν εχω κανει ουτε σκεφτομαι το σεξ οταν μου αρεσει μια κοπελα. τους τελευταιους 6 μηνες εχω γινει χαλια και ψαχνω για μια κοπελα.
    στο θεμα του 1ου βηματος, αν και ημουν κλειστος σαν χαρακτηρας ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ή εστω να ρωτησει τι κανω ή να δειξει ενδιαφερον απλως. το να ερθει μια κοπελα και να μου μιλησει δεν θα υποθεσω κατι αρνητικο ισα ισα που θα χαρω παρα πολυ που μου μιλησε. εχω πλησιασει 3 κοπελες εδω και ενα μηνα περιπου αλλα απορριψη και παλι. και μια συμβουλη ΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟΝΤΥΜΕΝΕΣ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΛΗΓΟΥΡΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ .

    εγω πχ. δεν προκειται να παω σε μια φουλ βαμμενη με τακουνια, ξωβυζα κτλ γιατι ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΔΕΙΧΝΕΙ οτι ψαχνει αναλογο στυλ αντρα. εμενα μου αρεσουν οι πιο ενα;λλακτικες και οχι μονο με τατουαζ , σκισμενα παντελονια κτλ. αλλα γουσταρει η αλλη να βγει με τα σταρακια εξω ή με ενα τζιν και μια μπλουζα απο πανω το θεωρω σουπερ απο ολες τις αποψεις.

    απλα οι γυναικες ειναι ΦΟΥΛ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΤΟΝ ΤΕΛΕΙΟ ΑΝΤΡΑ ΟΤΑΝ ΣΥΖΗΤΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟΡΡΙΠΤΟΥΝ καποιους απλους σαν και μενα . επειδη βλεπω πως κοιτουν τους ψηλους και τους γυμνασμενους και γενικοτερα τους ομορφους δεν κανω καν τον κοπο γιατι θα με προσβαλουν και θα με κανουν να νιωσω ασχημα

  14. #149
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    kostas19917 τι ενδιαφεροντα εχεις??σχεδιο,μουσικη,οργαν α,διαβασμα,αθληματα?πες κατι οτιδιποτε δεν γινετε να μην εχεις κατι
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  15. #150
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    kostas19917 τι ενδιαφεροντα εχεις??σχεδιο,μουσικη,οργαν α,διαβασμα,αθληματα?πες κατι οτιδιποτε δεν γινετε να μην εχεις κατι
    ειχα πολλα αλλα πλεον δεν κανω τιποτα γιαι δεν αρεσουν σε καμια.... ολα αχρηστα ηταν τελικα

Page 10 of 20 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γιατί δεν έγινα Άνθρωπος?
    By Ο Σελτζούκος in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 49
    Last Post: 23-05-2016, 16:02
  2. δεν ειχα σχεση ποτε!!
    By euronymous in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 20-06-2011, 01:46
  3. Δεν είχα ποτέ σχέση
    By kaneis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 243
    Last Post: 12-04-2011, 11:56
  4. Έγινα ρεζίλι
    By dimitrinaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 120
    Last Post: 20-08-2010, 12:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •