οι πρωην
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 40

Thread: οι πρωην

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721

    οι πρωην

    Σας πειραζει καποιος-α να μιλαει για τους πρωην του-της ? εγω το βρισκω πολυ ενδιαφερον , και ενθαρρυνω την αλλη να μου πει για τους πρωην . Πιστευω οτι πρωτα πρεπει νασαι φιλος -η , και μετα εραστης . Αν θελει , της λεω κι εγω , αρκει να μην ασκει κριτικη . Το βρισκω πολυ πρακτικο , διοτι οι πρωην σου , λενα πολλα για σενα ( τον χαρακτηρα σου ) . Ετσι κι αλλιως η ζηλεια μου ειναι αγνωστη .

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    133
    Εντάξει είναι ανάλογα τον χαρακτήρα κάποιου μερικοί είναι πολύ ζηλιαριδες και δεν μπορούν να ακούν για τους πρώην άλλοι πάλι το θέλουν για να μαθαίνουν για το άτομο... Εγώ θα ήθελα να μαθαίνω λίγα πράγματα για την πρώην του αλλά όχι και όλα που κάναν γτ θεωρούνται παρελθόν... Ομως είναι στο χαρακτήρα κάποιου αυτό... Άποψή μου!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΤΑΚΑ ΦΩΤΙΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΔΕΚΑΕΦΤΑ
    ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ
    ΚΡΕΜ ΝΤΕ ΛΑ ΚΡΕΜ ΠΟΥ ΛΕΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Οπως δεν μου αρεσει να με ρωτανε ετσι δεν ρωταω,γενικα με ενοχλει πολυ αυτο το παιχνιδι παρελθοντος.αλλα ειδικα οταν παιρνουν φορα με τους πρωιν παιρνω το υφος "ναι τι και με τι με νοιαζει" τι μου τολες, λες και το βαζουν για μετρο συγκρισης
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΜΟΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΗΝ ΔΙΑ ΔΕΚΑ
    ΚΙ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΠΙ ΤΡΙΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΜΟΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΗΝ ΔΙΑ ΔΕΚΑ
    ΚΙ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΠΙ ΤΡΙΑ


    Eξαρταται το ατομο . Δεν ειναι ολοι και ολες ψευτες . Αμα ακους πραματα που δεν κολλανε , τοτε γινε καχυποπτος .

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    Οπως δεν μου αρεσει να με ρωτανε ετσι δεν ρωταω,γενικα με ενοχλει πολυ αυτο το παιχνιδι παρελθοντος.αλλα ειδικα οταν παιρνουν φορα με τους πρωιν παιρνω το υφος "ναι τι και με τι με νοιαζει" τι μου τολες, λες και το βαζουν για μετρο συγκρισης


    Εμενα παντα μενδιαφερει η αλλη ναχει ελευθερια λογου , να μην σκεφτεται αυτο που θα πει , πως θα το περω , αρκει να μην με προσβαλλει . Ειπαμε , πρωτα φιλοι , και μετα εραστες .

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Μακ εγω ειμαι ξεκαθαρος μπορουμε να πουμε και να κανουμε τα παντα αλλα οπως δεν την ρωταω δεν θα με ρωταει.αμα θελει να παιξει το παιχνιδι τον ξερω καλυτερα και απο μενα δεν θα εχουμε μελλον
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by sevaki119 View Post
    Εντάξει είναι ανάλογα τον χαρακτήρα κάποιου μερικοί είναι πολύ ζηλιαριδες και δεν μπορούν να ακούν για τους πρώην άλλοι πάλι το θέλουν για να μαθαίνουν για το άτομο... Εγώ θα ήθελα να μαθαίνω λίγα πράγματα για την πρώην του αλλά όχι και όλα που κάναν γτ θεωρούνται παρελθόν... Ομως είναι στο χαρακτήρα κάποιου αυτό... Άποψή μου!!!


    Παντα γραφεις στο τελος ' αποψη μου ' , εννοειται οτι ειναι αποψη σου , απλως εισαι ευγενης . Οι ζηλιαρηδες οντως δεν θελουν νακουουν για τους-ις πρωην , αλλα θα αντεχες εναν που δεν θαθελε νακουσει κουβεντα για τους πρωην σου , δλδ ζηλιαρη ? ο ζηλιαρης θα σου δημιουργησει μετα βεβαιοτητας προβληματα στην πορεια , οχι οτι ο μη ζηλιαρης ειναι troublefree .

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    Μακ εγω ειμαι ξεκαθαρος μπορουμε να πουμε και να κανουμε τα παντα αλλα οπως δεν την ρωταω δεν θα με ρωταει.αμα θελει να παιξει το παιχνιδι τον ξερω καλυτερα και απο μενα δεν θα εχουμε μελλον

    Legalize , καταλαβα οτι δεν θελεις να σε ρωταει , αλλα δεν το θεωρω παιχνιδι , ουτε πιστευω οτι το μελλον σας εξαρταται απο αυτο . Βεβαια εσυ ξερεις καλυτερα τον εαυτο σου , και δεν σε κρινω .

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΤΑΚΑ ΦΩΤΙΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΔΕΚΑΕΦΤΑ
    ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ
    ΚΡΕΜ ΝΤΕ ΛΑ ΚΡΕΜ ΠΟΥ ΛΕΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ

    Παντα αινιγματικος , elis !!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    133
    Macgyver ναι γράφω το άποψη μου από ευγένεια αλλά και γτ γίνονται παρεξηγησεις καμία φορά και θέλω να τις αποφεύγω...εγω πιστεύω πως αντέχεις την ζήλια κάποιου - ας όσο τον την αγαπάς δηλαδή όσο ενδιαφέρεσαι για αυτόν - ην είναι δύσκολο μεν να τον την αντέχεις αλλά σε βοηθάει η αγάπη του για αυτόν - ην... Αυτό όπως λες και εσύ όλοι σου δημιουργούν προβλήματα πάντα δεν αλλάζει!!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by sevaki119 View Post
    Macgyver ναι γράφω το άποψη μου από ευγένεια αλλά και γτ γίνονται παρεξηγησεις καμία φορά και θέλω να τις αποφεύγω...εγω πιστεύω πως αντέχεις την ζήλια κάποιου - ας όσο τον την αγαπάς δηλαδή όσο ενδιαφέρεσαι για αυτόν - ην είναι δύσκολο μεν να τον την αντέχεις αλλά σε βοηθάει η αγάπη του για αυτόν - ην... Αυτό όπως λες και εσύ όλοι σου δημιουργούν προβλήματα πάντα δεν αλλάζει!!!

    Ενδιαφερουσα η αποψη σου , sevaki , μπορει εγω μεν να μην ζηλευω , αλλα αν ζηλευει η αλλη , και δεν το εκδηλωνει με ασχημο τροπο , πχ με κακιες , υπαινιγμους , σποντες , κριτικη , ε δεν αφησα και τιποτα απ εξω !!! εκει το δεχομαι . Αμα την αγαπω πολυ μονον . Ευγενεστατη sevaki .
    Παντως μεχρι στιγμης εχω συναντησει μονο μια κοπελα , τον ερωτα της ζωης μου , που δεν ζηλευε , γιαυτο και εγινε ο ερωτας της ζωης μου , λυπαμαι πολυ που δεν την παντρευτηκα .

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Σας πειραζει καποιος-α να μιλαει για τους πρωην του-της ? εγω το βρισκω πολυ ενδιαφερον , και ενθαρρυνω την αλλη να μου πει για τους πρωην . Πιστευω οτι πρωτα πρεπει νασαι φιλος -η , και μετα εραστης . Αν θελει , της λεω κι εγω , αρκει να μην ασκει κριτικη . Το βρισκω πολυ πρακτικο , διοτι οι πρωην σου , λενα πολλα για σενα ( τον χαρακτηρα σου ) . Ετσι κι αλλιως η ζηλεια μου ειναι αγνωστη .
    οχι εμενα δε με πειραζει. αρκει να μη μπει σε λεπτομερειες.
    οπως κ να κανουμε οταν μπαινουμε σε μια σχεση παντα εχουμε μια περιεργεια το πως ηταν το σχεσιακο-σεξουαλικο παρεθλον του αλλου,
    αλλα οκ κ να μη το μαθω προσωπικα δε θα πεθανω κι ολας απο την αγωνια μου.
    σημασια εχει παντα το τωρα κ οχι το παρελθον.
    προσωπικα ομως οταν βρισκομαι στην απεναντι οχθη (οταν εγω πρεπει να μιλησω για πρωην) νιωθω καπως αβολα, γιατι πολλες φορες πιστευω πως θα πω κατι κ θα νιωσει κ ο αλλος αβολα.
    γιαυτο εγω δε λεω πολλα για αυτο το θεμα. εξαλλου ειναι κ λιγο αχρηστο θεμα συζητησης.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Gothly View Post
    οχι εμενα δε με πειραζει.
    σημασια εχει παντα το τωρα κ οχι το παρελθον.
    ς.

    Μαρεσει η φιλοσοφια σου , goth , ο μονος λογος για να κοιτας πισω , ειναι για να δεις ποσο μακρυα εχεις φτασει .

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. πρωην!!!
    By nio in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 30-05-2015, 17:25
  2. σεξ με πρώην
    By mina@@ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-2012, 14:24
  3. πρωην
    By αν? in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 22-02-2011, 01:13
  4. για την πρωην μου
    By ανεμος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 18-02-2011, 02:51
  5. ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ
    By elenh in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 09-09-2010, 15:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •