ΠΩΣ ΘΑ ΒΡΕΙ ΗΡΕΜΙΑ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    175

    ΠΩΣ ΘΑ ΒΡΕΙ ΗΡΕΜΙΑ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ?

    Εχω γραψει πολλα μεσα σε λιγες μερες ισως εγινα και κουραστικη αλλα δε τη παλευω μετα το ξαφνικο χαμο του αντρα μου εχω υποστει μεγαλο σοκ δε θα τα καταφερω δε θελω να ζω το ξερω ειναι εγωιστικο αδυναμο αλλα αυτη τη στιγμη μονο ο πονος κανει κουμαντο ζητω απεγνωσμενα συμβουλη απο ατομα που ισως εχουν παθει το ιδιο δεν υπαρχουν στερεοτυπα θα μου πειτε αλλα οτι μου πειτε καλο θα ειναι.Εχασα τη μανα μου πριν 2 χρονια τοτε γραφτηκα και στο φορουμ νομιζα οτι δε θα αντεξω κατερευσα που να ηξερα τι με περιμενει παρακατω κοιτω πισω και τωρα βλεπω οτι αυτο ηταν παιχνιδι μπροστα σ αυτο που επαθα τωρα το τελειως ξαφνικο και αναπαντεχο δε συγκρινεται με τιποτα αλλαζουν τα παντα πρεπει να γινεις καποιος αλλος πως θα τα καταφερω παιδια μοιαζει αδυνατον.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,
    Last edited by αλεξανδρος_77; 16-08-2015 at 01:15.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    175
    οταν λεω να γινω αλλη εννοω οτι πρεπει να αλλαξει η ζωη μου σε ολα τα επιπεδα εινα ιθεμα επιβιωσης πλεον και αλλαζει απ τα ψηλα στα πολυ χαμηλα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,206
    Quote Originally Posted by ασπασια View Post
    Εχω γραψει πολλα μεσα σε λιγες μερες ισως εγινα και κουραστικη αλλα δε τη παλευω μετα το ξαφνικο χαμο του αντρα μου εχω υποστει μεγαλο σοκ δε θα τα καταφερω δε θελω να ζω το ξερω ειναι εγωιστικο αδυναμο αλλα αυτη τη στιγμη μονο ο πονος κανει κουμαντο ζητω απεγνωσμενα συμβουλη απο ατομα που ισως εχουν παθει το ιδιο δεν υπαρχουν στερεοτυπα θα μου πειτε αλλα οτι μου πειτε καλο θα ειναι.Εχασα τη μανα μου πριν 2 χρονια τοτε γραφτηκα και στο φορουμ νομιζα οτι δε θα αντεξω κατερευσα που να ηξερα τι με περιμενει παρακατω κοιτω πισω και τωρα βλεπω οτι αυτο ηταν παιχνιδι μπροστα σ αυτο που επαθα τωρα το τελειως ξαφνικο και αναπαντεχο δε συγκρινεται με τιποτα αλλαζουν τα παντα πρεπει να γινεις καποιος αλλος πως θα τα καταφερω παιδια μοιαζει αδυνατον.
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης. (απαγορεύονται οι προτροπές για λήψη/διακοπή φαρμακευτικής αγωγής).
    Last edited by Aeon; 16-08-2015 at 23:32.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by ασπασια View Post
    οταν λεω να γινω αλλη εννοω οτι πρεπει να αλλαξει η ζωη μου σε ολα τα επιπεδα εινα ιθεμα επιβιωσης πλεον και αλλαζει απ τα ψηλα στα πολυ χαμηλα
    Καταρχην δε με κουραζεις αν δεν ηθελα δε θα εγραφα γραφε συνεχεια οσες φορες θες θα δεις οτι μετα απο ενα σημειο κ μετα εφοσον σε προβληματιζουν οσα γραφεις οτι θα σαι καλυτερα απο πριν

  6. #6
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης. (απαγορεύονται οι προτροπές για λήψη/διακοπή φαρμακευτικής αγωγής).
    Last edited by Aeon; 16-08-2015 at 23:33.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    175
    παιρνω ηδη καποια ηρεμιστικα αλλα δε με παιρνει να γινω ζομπι αυτη τη στιγμη εχω πολλα να αντιμετωπισω και πρεπει να ειμαι νηφαλια

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
    Last edited by αλεξανδρος_77; 16-08-2015 at 13:10.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    175
    πραγματικα φιλε μου δε με παιρνει πρεπει να κρατηθω να δω πωςθα γινει τωρα που ουτε τρωω ουτε κοιμαμαι

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Last edited by αλεξανδρος_77; 16-08-2015 at 15:06.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    επεισης ο πιο ευκολος τροπος να τραφεις ειναι να πιεις γαλα με σοκολατα η μπανανα η φραουλα ροδακινο κλπ μου το ειχε πει ενας συναδελφος καποτε στο φορουμ. οχι κ σε συνεχεια αλλα σα λυση αναγκης καμια φορα.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    175
    πολυ σωστο αυτο που ειπες πραγματικα σκεφτομαι χωρις να το λεω αυτο ειναι το βασανιστηριο και ο νους δε κοντρολαρεται ευκολα ειναι ολα και πολυ προσφατα σχεδον χτεσινα και νομιζω οτι δε θα σταματησω να σκεφτομαι ποτε

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    .................................................
    Last edited by αλεξανδρος_77; 16-08-2015 at 16:50.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    175
    το βασανηστηριο ειναι οτι δε ξερω ποτε αν θα βρω μια καινουρια ρουτινα στηζωη ποιο δυσκολη σιγουρα αλλα ρουτινα θα αργησει πολυ αυτο αυτη τη στιγμη ολα συνδεονται με το συντροφο μου τον ψαχνω παντου στο σπιτι στη θαλασσα που αγαπουσε παντου εχω ομως και πολλα πρακτικα θεματα να σεφτω πως θα τα βγαλει περα η οικογενεια απ τη μια θυμωνω οργιζομαι γιατι σε μενα αυτο γιατι γιατι γιατι το ξερω ειμαι ενα πλασμα του συμπαντος και γω που ολα μπορουν να του συμβουν αλλα δε το πιστευεις μεχρι να σου συμβει καποια δυναμη μοιζει να με εκδικηθηκει και μαλιστα πολυ σκληρα μου εδωσε απλωχερα μεχρι σημερα αλλα τωρα τα παιρνει ολα πισω

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ...............................................
    Last edited by αλεξανδρος_77; 16-08-2015 at 17:33.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Ηρεμία στη σχέση!
    By rafailia90 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 16-01-2013, 23:54
  2. υπαρξιακα και ψυχικη ηρεμια
    By Kira in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 11-02-2012, 22:57
  3. ηρεμια μετα απο χωρισμο
    By d_o in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 17-09-2010, 22:27
  4. που να βρει κανεις τιν ευτυχεια;
    By Ria_ in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 19-02-2009, 19:34
  5. Πως να φέρω την ηρεμία στη σχέση μας
    By Kelly in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 103
    Last Post: 13-06-2007, 16:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •