Απόψεις για αντικαταθλιπτικά,
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 49
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθηνα
    Posts
    197

    Απόψεις για αντικαταθλιπτικά,

    Καλησπέρα. Επειδή παρατηρώ ότι υπάρχουν μέλη τα οποία λένε Ναι στα φάρμακα, και μέλη που λένε όχι στην χρήση τους.
    Θα μπορούσαμε να βγάλουμε αν χρειάζονται Ή όχι!!!
    Και ίσως εναλλακτικές για αγχώδεις διαταραχές!!!!
    Ευχαριστώ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    262
    πας σε καποιο ψυχιατρο?αν ναι αυτος τι σου ειπε?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθηνα
    Posts
    197
    Πηγαινω ,και λένε φάρμακα
    Απλά ρωτώ τα μέλη ,αν είδαν προκοπή?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    262
    Quote Originally Posted by Nikolaoss View Post
    Πηγαινω ,και λένε φάρμακα
    Απλά ρωτώ τα μέλη ,αν είδαν προκοπή?
    εγω παντως ειμαι υπερ των φαρμακων αφου πολλα απο αυτα που παθαινουμε ειναι οργανικα και εχουν να κανουν με τις ουσιες που παραγει ο εγκεφαλος

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθηνα
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by cherrybanana View Post
    εγω παντως ειμαι υπερ των φαρμακων αφου πολλα απο αυτα που παθαινουμε ειναι οργανικα και εχουν να κανουν με τις ουσιες που παραγει ο εγκεφαλος
    Σ'ευχαριστω για την απάντηση

  6. #6
    Εγω παιρνω το effexor xr 75 mg και μπορω να πω οτι με εχει βοηθησει παρα πολυ.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    546
    Για την περιπτωση μου,
    μια που ειμαι ατομο με καλο επιστημονικο υποβαθρο, ανοιγομαι πολυ δυσκολα και αλεργικος στις νουθεσιες,τα φαρμακα ηταν μονοδρομος.

    Υπεφερα απο γενικη αγχωδη διαταραχη που με οδηγσε σε οργανικο burn out , και το seropram που πηρα μετα απο συσταση του ψυχιατρου στον οποιο τελικα πηγα μετα απο χρονια ταλαιπωριας ,με εσωσε!

    τα πηρα για 3 χρονια γιατι οποτε αισθανομουν καλα και τα εκοβα ,τα συμπτωματα επανερχονταν.

    Τελικα τα εκοψα πολυ σιγα σε διαστημα αλλων 3 ετων ,και τωρα ειμαι καλα και χωρις φαρμακο.
    Χρειαζεται ομως αρκετη υποστηριξη απο το περβαλλον σου , και κατι που το θεωρω αρκετα σημαντικο ,προσωπικη και οικονομικη ανεξαρτησια!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθηνα
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by kostas62 View Post
    Για την περιπτωση μου,
    μια που ειμαι ατομο με καλο επιστημονικο υποβαθρο, ανοιγομαι πολυ δυσκολα και αλεργικος στις νουθεσιες,τα φαρμακα ηταν μονοδρομος.

    Υπεφερα απο γενικη αγχωδη διαταραχη που με οδηγσε σε οργανικο burn out , και το seropram που πηρα μετα απο συσταση του ψυχιατρου στον οποιο τελικα πηγα μετα απο χρονια ταλαιπωριας ,με εσωσε!

    τα πηρα για 3 χρονια γιατι οποτε αισθανομουν καλα και τα εκοβα ,τα συμπτωματα επανερχονταν.

    Τελικα τα εκοψα πολυ σιγα σε διαστημα αλλων 3 ετων ,και τωρα ειμαι καλα και χωρις φαρμακο.
    Χρειαζεται ομως αρκετη υποστηριξη απο το περβαλλον σου , και κατι που το θεωρω αρκετα σημαντικο ,προσωπικη και οικονομικη ανεξαρτησια!
    Αν επιτρέπεται, ποσά χρόνια ταλαιπωριουσουνα??????

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕ ΜΠΕΡΝ ΑΟΥΤ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    546
    Η ταλαιπωρια μου κρατησε τουλαχιστον 5 χρονια , διοτι δεν μπορουσα να αποδεχθω οτι τα συμπτωματα μου ηταν ψυχοσωματικα!

    ετρεχα απο γιατρο σε γιατρο, παραλιγο να παραιτηθω απο την πολυ καλη δουλεια μου ,και ειχα απομονωθει απο τους φιλους μου.

    Με τα ssri , τα οποια με πολυ καχυποψια πηρα ,μετα απο 3 εβδομαδες ( τις δυο με ανεκτες παρενεργειες που οντας ομως απελπισμενος εως τοτε τις αποδεχθηκα ) ειδα βελτιωση που δεν την πιστευα!

    Αυτη ειναι η εμπειρια μου , ομως απο οτι ακουω δεν ειναι παντα τοσο ευκολα τα πραγματα με τα φαρμακα.
    Εγω ισως σταθηκα τυχερος!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθηνα
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by kostas62 View Post
    Η ταλαιπωρια μου κρατησε τουλαχιστον 5 χρονια , διοτι δεν μπορουσα να αποδεχθω οτι τα συμπτωματα μου ηταν ψυχοσωματικα!

    ετρεχα απο γιατρο σε γιατρο, παραλιγο να παραιτηθω απο την πολυ καλη δουλεια μου ,και ειχα απομονωθει απο τους φιλους μου.

    Με τα ssri , τα οποια με πολυ καχυποψια πηρα ,μετα απο 3 εβδομαδες ( τις δυο με ανεκτες παρενεργειες που οντας ομως απελπισμενος εως τοτε τις αποδεχθηκα ) ειδα βελτιωση που δεν την πιστευα!

    Αυτη ειναι η εμπειρια μου , ομως απο οτι ακουω δεν ειναι παντα τοσο ευκολα τα πραγματα με τα φαρμακα.
    Εγω ισως σταθηκα τυχερος!
    Ευχαριστώ για την γνώμη σου

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ
    ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΥΧΕΡΟΙ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΙ ΛΙΓΟ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΕΝΑ ΕΞΗΝΤΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟ ΤΟ ΔΙΝΩ ΑΥΤΟ
    ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΤΥΧΟΙ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΙΡΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΝΩ ΔΕΚΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟ
    ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΣΑΙ Η ΚΑΤΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΠΟΣΟ ΨΗΜΕΝΟΣ ΕΙΣΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΕΙΤΕ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΔΛΔ ΜΗ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΑΛΛΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ
    ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ
    ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΑΙ ΑΛΛΟΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΕΓΩ ΔΕ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ
    ΝΑΙ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΤΕΤΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΕΣΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΜΕ
    ΤΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΡΙΣΕΩΣ ΔΛΔ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΦΟΒΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ
    ΚΑΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΜΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ
    ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ
    ΕΝΑ ΣΤΑΝΙΑΡΙΣΜΑ ΔΛΔ ΦΕΥΓΕΙ ΟΛΗ ΕΚΕΙΝΗ Η ΜΙΖΕΡΙΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΕΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝ ΑΛΛΟΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ
    ΑΥΤΑ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ
    ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΥΧΕΡΟΙ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΙ ΛΙΓΟ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΕΝΑ ΕΞΗΝΤΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟ ΤΟ ΔΙΝΩ ΑΥΤΟ
    ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΤΥΧΟΙ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΙΡΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΝΩ ΔΕΚΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟ
    ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΡΙΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΣΑΙ Η ΚΑΤΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΠΟΣΟ ΨΗΜΕΝΟΣ ΕΙΣΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΕΙΤΕ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΔΛΔ ΜΗ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΑΛΛΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ
    ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΝΑΙΣΘΗΤΟΣ
    ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΛΛΟΣ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΑΙ ΑΛΛΟΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΕΓΩ ΔΕ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ
    ΝΑΙ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΤΕΤΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΕΣΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΜΕ
    ΤΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΡΙΣΕΩΣ ΔΛΔ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΦΟΒΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ
    ΚΑΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟ ΑΜΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ
    ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ
    ΕΝΑ ΣΤΑΝΙΑΡΙΣΜΑ ΔΛΔ ΦΕΥΓΕΙ ΟΛΗ ΕΚΕΙΝΗ Η ΜΙΖΕΡΙΑ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΕΤΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝ ΑΛΛΟΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ
    ΑΥΤΑ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ
    Παρτα γιατι για καποιο λογο εισαι σ αυτη τι θεση ο κωστας 62 ξερει πολλα.ασε τις παρενεργειες των φαρμακων και δες τις παρενεργειες του αγχους.πασχω απο υποχονδριαση(μαλλον).και ειμαι κουρελι.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    προσωπικα με βοηθησαν
    αρκει να τα χρεισιμοποιει κανεις ως βοηθητικα της προσωπικης του προσπαθειας κι οχι ως η μονη ανακουφιση
    και επισης οχι καταχρηση..
    ισα ισα για ενα σπρωξιμο προς την προοδο
    αυτα!
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΚΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ
    ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΠΟΝΤΥ ΜΠΙΛΝΤΕΡ ΧΩΡΙΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ Ε ΟΤΙ ΦΑΡΜΑΚΑ
    ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝΕ ΠΑΛΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ
    ΚΑΤΙ ΛΙΓΟ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΙ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Seroquel - Απόψεις?
    By Konstantinoss in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 46
    Last Post: 07-04-2016, 19:05
  2. Χρειαζομαι τις αποψεις σας!!!
    By @miou in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 22
    Last Post: 10-08-2012, 04:54
  3. χρειαζομαι τις αποψεις σας
    By alexandros2985 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 03-02-2011, 18:21
  4. αποψεις
    By αμαλια in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 13-05-2010, 00:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •