αν δεν πω το σημερινο θα σκαΣω.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 37
  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Athens
    Posts
    74

    αν δεν πω το σημερινο θα σκαΣω.

    Καλησπερα, καποτε ημουν για 7 χρονια ερωτευμενη (πλατωνικα) με εναν 7 χρονια μεγαλυτερο μου, ομως ποτε δεν προσπαθησα ουτε λιγο να τον κερδισω ουτε να του το δειξω γιατι ητσν ηδη σε σχεση και δεν μου αρεσει να χαλαω σχεσεις. Ομως το χειροτερο δεν ητανμη σχεση αλλα μετα οτι αλλαξαν πολυ τα πραγματα και δεν θα μπορουσα ποτε να ημουν μαζι του και ελευθερος να ηταν και ουτε στο μελλον. Αλλα τοτε ενιωθα οτι του αρεσω ομως προσπαθουσα συνεχεια να τον ξεπερασω καθε χρονο τα ιδια κ τα ιδια...ωσπου τον ξεπερασα τελειως μα τελειως ομως και ας τον βλεπω πολυ συχνα πια! Ειμαι καλα με το αγορι μου τωρα στα καλυτερα μας...
    Σημερα ομως εγινε κατι που με ταραξε πολυ και θελω καπου να το πω γιατι θα τρελαθω. Δεν
    Εχω σε ποιον να το πω γιατι κανεις δεν ξερει ποσο κολλημενη
    Ημουν και δεν πρεπει να το μαθει κανεις....
    Ημουν με το αγορι μου μαζι σημερα, ημασταν αρκετα χαρουμενοι που θα μεναμε οι δυο μας
    Σπιτι του αγοριου μου, εξω απο το σπιτι του συναντησαμε αυτον που σας ελεγα πιο πανω και ηταν πολυ στεναχωριμενος...φαινοταν χαλια, τον ρωτησε το αγορι μου αν ειναι καλα κ ειπε ναι οτι ειναι μια χαρα απλα οτι βαριεται.
    Ομως εμενα με πονεσε πραγματικα η ψυχη μου που τον ειδα ετσι. Δεν ξερω πως να το εξηγησω, ηταν λες και πηρα ολο τον πονο πανω μου, σαν να ενιωσα και εγω τον πονο στο πετσι μου χωρις καν να ξερω γιατι ποναει.
    Πρωτη φορα το παθαινω αυτο. Αφου οταν πηγαμε σπιτι μπηκα στο μπανιο και αρχισα να κλαιω χωρις να ξερω το γιατι. Ηταν λες και εκλεγα για τον πονο που ενιωθε. Ανεξηγητο. Το αγορι μου με ρωτουσε τι εχω και αναγκαστικα να πω ψεματα οτι πονουσα στο στομαχι ξαφνικα.
    Προσπαθησα να ηρεμησω...οταν αρχισε το αγορι μου τα χαδια εβλεπα αντι για το αγορι μου το προσωπο αυτου που σας ελεγα πιο πανω και πεταχτηκα και τ ειπα να με παρει σπιτι γιατι δεν ενιωθα καλα!

    Δεν το εχω ξαναπαθει ποτε μου αυτο ποτε να νιωσω τον πονο του αλλου σε τοσο βαθμο. Πως γινεται αυτο; Ηθελα να παω κοντα του και να τον κανω να γελασει μονο αυτο σκεφτομουν. Τωρα ηρεμησα τελειως. Εχουν περασει τοσα χρονια απο τοτε που τον ξεπερασα αλλα μαλλον θα μεινει για παντα στην καρδια μου και μεσα μου σαν κατι γλυκο....οπως μου ειχε πει καποτε μια χαρτοριχτρα. Στεναχωριθηκα πολυ για το αγορι μου γιατι δεν αξιζε αυτο. Αλλα πρωτη φορα μου συνεβη ενω το αγορι μου το λατρευω!
    Συγγνωμη αλλα ηθελα καπου να το πω αλλιως θα εσκαγα!
    Το εχει παθει κανεις αυτο που επαθα εγω σημερα ; Τι γνωμη εχετε;

  2. #2
    Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Athens
    Posts
    74
    Να αναφερω οτι οταν ημουν τοσα χρονια κολλημενη μαζι του ποτε δεν ενιωσα αυτο
    που ενιωσα σημερα γιαυτον, εννοω τον πονο απο την στεναχωρια του, τον ειχα δει κ τοτε στεναχωριμενο και μουτρωμενο
    και παλι δεν το επαθα ποτε αυτο που ενιωσα σημερα.. Δεν ξερω πως να σας το εξηγησω..δεν υπαρχει εξηγηση σε αυτο που ενιωσα σημερα..

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by crazyelena View Post
    Να αναφερω οτι οταν ημουν τοσα χρονια κολλημενη μαζι του ποτε δεν ενιωσα αυτο
    που ενιωσα σημερα γιαυτον, εννοω τον πονο απο την στεναχωρια του, τον ειχα δει κ τοτε στεναχωριμενο και μουτρωμενο
    και παλι δεν το επαθα ποτε αυτο που ενιωσα σημερα.. Δεν ξερω πως να σας το εξηγησω..δεν υπαρχει εξηγηση σε αυτο που ενιωσα σημερα..
    καλημερα crazyelena, χαχαχα..ωραιο νικ,
    ήμουν κ εγω κολημενη με καποιον για 7 χρονια και τον απεφευγα για να μην με καταλάβει
    7 χρονια κόλημα... το λέμε ΕΜΜΟΝΗ.
    και οπως όλες τις εμμονες ... ειναι αντιπερισπασμος,κλα σε εμενα σιγουρα ήταν. ασε το ρεζιλι που τρεβουσα επειδη κθ φορα που τον εβλεπα ετρεμα... καλα δεν υπάρχει... να προσπαθω να το παιξω κουλ και να ειμαι σαν να χω πάρκισον και να εθχομαι οτι κανεις δεν το καταλαβαινει...φυσικα ολοι το καταλάβαιναν... ξεφτυλα ετσι χαχαχα... και το χειροτερο , το τρεμουλο ηρθε οταν πια τον ειχα ξεπερασει και ειχα ξεφυγει απο την εμμονη.
    ακου τι πιστευω οτι εγινε με εμενα και ισως βρεις κατι κοινο με εσενα.
    ο τυπος Α. ηταν Αντιπερισπασμος ...δεν ηθελα να βλέπω μια
    "μαυρη πέτρα".. που με πονουσε πολυ. Σκεφτομουν συνεχεια τον Α. στην φαντασια μου εκανα ονειρα και σεναρια τι θα κάνω οταν τον δω, τι θα φοραω, τι θα του πω αν μου πει αυτο και το αλλο ...και η μαυρη πετρα εγινε πιο μικρη και απο κοκκος αμμου.
    τωρα ο πονος που ειχα για την μαυρη πέτρα εγινε πονος για την εμμονη μου... ακουγα ερωτικα τραγουδια και τον σκεφτομουν. ειναι τοσο γλυκος ο πονος του ερωτα, ποιητικος... καμια σχεση με τον πόνο της μαυρης πέτρας που ηταν σκετη φρίκη.
    τα χρονια κυλησαν και η εμμονη μου κοπασε...ακομα και αυτος ο πονος με κουρασε,
    τον εβλεπα πολυ αραιοτερα τωρα και φυσικα και εγω τον απεφευγα..ειναι πολυ φυσικο να αποφευγεις κατι που σε ποναει.
    οταν τον εβλεπα ομως ...γτ αναγκαστικα καποιες φορες τον εβλεπα οχι απο επιλογη ετρεμα,
    ο πονος Α. τωρα απο αντιπερισπασμος της μαυρης πέτρας ειχε γινει το συμβολο της.
    το σωμα πάντα θυμαται και δεν λέει ψεμματα. το μυαλο μπορει να μας κανει παιχνιδια...το σωμα ποτε.
    οταν λοιπον τον εβλαπα ξυπνουσε η ΜΝΗΜΗ αυτου του πονου...της μαυρης πέτρας..ο βαθυς σκοτεινος καταπιεσμενος πονος μεσα μας που εχει πια μορφη και μας επιτιθεται.
    βρες την μαυρη πετρα...και "κατηγκηλέ την"...μεσα σου..εξω σου...αναγνωρισε την ..μονο ετσι θα ξεφορτωθεις τον πόνο σου.
    απολαυσε τα χαδια του συντροφου σου...δεν απατας τον τυπο Α. ...απατας την εμμονη σου..αυτη τη σκυλα εμμονη που μας τρωει το συκωτη...που της αξιζει να απατηθει και να πατηθει.

  4. #4
    Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Athens
    Posts
    74
    Καλημερα Ρεα μου αρεσε πολυ οπως μου μιλησες και σε ευχαριστω πολυ.
    Ακριβως ετσι ενιωθα και εγω 7 χρονια πονουσα παρα πολυ, ως που εγινε κουραστικο
    και συνεχισα την ζωη μου. Ομως ποτε δεν συνεβη κατι μεταξυ μας εκτος απο βλεμματα και παντα ντρεπομουν
    οταν τον εβλεπα.
    Δεν προκειται ποτε να απατησω το αγορι μου, ετσι και αλλιως με τον αλλον
    Δεν θα μπορω ποτε να κανω κατι...οχι μονο γιατι ειναι ακομα σε σχεση αλλα
    Και για αλλους λογους πιο σοβαρους. Ξεχασα να αναφερω οτι τα τελευταια 2 χρονια τον βλεπω πολυ συχνα
    Αλλα δεν νιωθω κατι πιστευω μονο αγαπη νιωθω,ετσι κ αλλιως ηταν ο πρωτος αντρας που ερωτευτηκα.

    Τωρα προχωρησες Rea?

  5. #5
    Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Athens
    Posts
    74
    Απλα γιατι να νιωσω ετσι χτες για καποιον που δεν θελω τωρα;
    Γιατι;Επειδη το σωμα θυμαται; Και γιατι τωρα;

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Εσείς οι γυναίκες είστε περιεργα πλάσματα, τι να πω, καθεστε και κολλάτε σαν τι βδελλες σε ενα ασχετο αγορι για 7++ χρονια ταλαιπορωντας οσους αλλους ειχαν την ατχια να τσιμπηθουν λιγο μαζι σας και εσεις το εκμεταλευεστε κιολας αυτο για την δηθεν περηφανια σας, μετα απο χρονια ολακερα καψουρας, λιωσιματος, like στο φατσοβιβλιο για να "τσιμπησει' ο αλλος, γιατι οχι και καμιας νευρικης ανορεξιας ή αποπειρας αυτοκτονιας λογω του ανεκλπηρωτου ερωτα, ανακαλυπτεται ξαφνικα οτι δεν τον γουσταρετε καθολου και δεν θελετε ουτε να τον βλεπετε και ουτε να ακουτε για αυτον...και ξαφνικα μετα απο ν χρονια που τον εχετε ξεχασει τελειως τον βλεπετε τυχαια μπροστα σας στον δρομο και αρχιζετε παλι να λιωνετε σαν παγωτό χωνακι τον δεκαπενταυγουστο και μαλιστα δεν ξερετε κιολας το γιατι...ΑΑααα για να σου πω κοπελα μου, δεν μας τα λες καλα και νομιζω και στο κοπελι σου δεν τα λες και πολυ καλα τωρα τελευταια, τωρα τι να σου πω, δεν ειμαι και ο ειδικος επι του θεματος, ας αναλαβουν δραση τα κοριτσια του site, εγω λεω οτι απλα υπερβαλεις...

  7. #7
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

    Ολοκληρες γυναικες ειστε,με δικαιωμα ψηφου και δουλειες.
    Last edited by Aeon; 24-08-2015 at 17:38.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by crazyelena View Post
    Καλημερα Ρεα μου αρεσε πολυ οπως μου μιλησες και σε ευχαριστω πολυ.
    Ακριβως ετσι ενιωθα και εγω 7 χρονια πονουσα παρα πολυ, ως που εγινε κουραστικο
    και συνεχισα την ζωη μου. Ομως ποτε δεν συνεβη κατι μεταξυ μας εκτος απο βλεμματα και παντα ντρεπομουν
    οταν τον εβλεπα.
    Δεν προκειται ποτε να απατησω το αγορι μου, ετσι και αλλιως με τον αλλον
    Δεν θα μπορω ποτε να κανω κατι...οχι μονο γιατι ειναι ακομα σε σχεση αλλα
    Και για αλλους λογους πιο σοβαρους. Ξεχασα να αναφερω οτι τα τελευταια 2 χρονια τον βλεπω πολυ συχνα
    Αλλα δεν νιωθω κατι πιστευω μονο αγαπη νιωθω,ετσι κ αλλιως ηταν ο πρωτος αντρας που ερωτευτηκα.

    Τωρα προχωρησες Rea?
    ε βεβαια εχουν περασει πολλα χρονια απο τοτε και ναι το σωμα θυμαται... εξαλλου η μαυρη πετρα ξερω πολυ καλα οτι υπάρχει και θα υπάρχει...κανενας αντιπερισπασμος δεν μπορει να με βοηθησει. τελειωσα με τις εμμονες και ολα αυτα τα χολυγουντιανα δραματακια...μου λειπουν ωρες ωρες...ειχαν μια αθωοτητα μια αγνοτητα που δεν εχω την πολυτελεια να διαθετω πια...οσο για τον τυπάκο - εμμονη...τωρα ειμαστε φιλαρακια, τα λέμε μια χαρα καθε φορα που βλεπομαστε αλλα καμια μα καμια ελξη, απο μεριας μου τουλαχιστον ...αυτος ακομα τοντρωει ο κωλος του βεβαια, ειχαμε σχεση...αλλα εγω καθε φορα που τον βλέπω ...αναρωτιεμαι ... ποσο σκατα θα ηταν η ζωη μου για να φαω τετοιο κολημα...και τελικα ναι...ηταν τοσο σκατα και αποσκατα...και το τρεμουλο και η ξεφτυλα του με κανουν να γελαω με πολυ τρυφεροτητα για αυτο το κοριτσι που ημουν καποτε...

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Εσείς οι γυναίκες είστε περιεργα πλάσματα, τι να πω, καθεστε και κολλάτε σαν τι βδελλες σε ενα ασχετο αγορι για 7++ χρονια ταλαιπορωντας οσους αλλους ειχαν την ατχια να τσιμπηθουν λιγο μαζι σας και εσεις το εκμεταλευεστε κιολας αυτο για την δηθεν περηφανια σας, μετα απο χρονια ολακερα καψουρας, λιωσιματος, like στο φατσοβιβλιο για να "τσιμπησει' ο αλλος, γιατι οχι και καμιας νευρικης ανορεξιας ή αποπειρας αυτοκτονιας λογω του ανεκλπηρωτου ερωτα, ανακαλυπτεται ξαφνικα οτι δεν τον γουσταρετε καθολου και δεν θελετε ουτε να τον βλεπετε και ουτε να ακουτε για αυτον...και ξαφνικα μετα απο ν χρονια που τον εχετε ξεχασει τελειως τον βλεπετε τυχαια μπροστα σας στον δρομο και αρχιζετε παλι να λιωνετε σαν παγωτό χωνακι τον δεκαπενταυγουστο και μαλιστα δεν ξερετε κιολας το γιατι...ΑΑααα για να σου πω κοπελα μου, δεν μας τα λες καλα και νομιζω και στο κοπελι σου δεν τα λες και πολυ καλα τωρα τελευταια, τωρα τι να σου πω, δεν ειμαι και ο ειδικος επι του θεματος, ας αναλαβουν δραση τα κοριτσια του site, εγω λεω οτι απλα υπερβαλεις...
    ...και οχι μονο επεσες σε ******* που σε δυελυσε...αλλα και τωρα αμα κανει ετσι το δαχτυλακι της θα τρεχεις πισω της σαν κουταβι..και το ξερεις οτι ναι...εισαι τοσο μαλακας...και θυμωνεις με τον εαυτο σου... και επειδη εισαι κοτα και δεν μπορεις να πας να την πιασεις και να της πει "κοπελια, σου γαμιεται : το σπιτι, το οικοπεδο,το μαγαζι, ο σκυλος κλτ κτλ" ξεσπας σε εμας.. και μας κατηγορεις για πραγματα που ποτε δεν καναμε γιατι δεν καταδεχτηκαμε να πεσουμε τοσο χαμηλα, μονο και μονο επειδη τα γεννητικα μας οργανα μοιαζουν με της *******ς σου...εχεις κατι αλλο να προσθεσεις πανω σε αυτο?

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

    Ολοκληρες γυναικες ειστε,με δικαιωμα ψηφου και δουλειες.
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    οσο για την κριτικη σου εχω μια πολυ ωραια ατακα του θειου οσκαρ "ΚΑΘΕ ΜΟΡΦΗ ΚΡΙΤΙΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΑΥΤΟΒΙΟΓΡΑΦΙΑΣ"
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 24-08-2015 at 17:37.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ, LADIES AND GENTLEMEN, ΙΔΟΥ Η ΑΣΥΛΛΗΠΤΗ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΕΝΟΣ SITE ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ... Aποψη μου?? Το εν λόγω μελος μόλις προσβαλε δυο αλλα μελη ξεκαρφωτα, χωρις καν καποια στοιχειωδη διακριτικοτητα, λεγοντας αηδιες επιπεδου οδηγου νταλικας, επειδη εμεις ειπαμε απλα την αποψη μας...Ένα ωραια μπαναρισμα θα ηταν ιδιαιτερα καλό ή έστω ριξτε ενα ωραιο πρασινισμα στα posts της και στειλτε και καμια ποινη γιατι εγω ουτε προσβαλα ουτε εθιξα καποιον προσωπικα...Αυτα παθαινεις οταν συνομιλεις με χρηστες δημοτικου..στο μυαλο...

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Ερχεται και κοσμος να πει το ζορι του εδω μεσα, να ας μπει πρωτα καποιος σε αυτο το τοπικ και θα σας πω εγω για ποτε θα αλλαξουν γνωμη ολοι αυτοι οι επισκεπτες και τα νεα μελη για το site οσο υπαρχουν προσωπικες επθεσεις και ειρωνιες και δηθεν προσβολες που ακους και απο τον Μητσο τον ταξιτζη σε μποτιλιαρισμα της Αττικης οδου, θα πηγαιναμε και σε αυτον ξερετε αμα θελαμε ειρωνιες και χλευασμους......Ελεος!!

  13. #13
    Quote Originally Posted by rea View Post
    οκ σε προσεξαμε... πες μας το προβλημα σου αν θες να σε βοηθησουμε αλλιως καβαλησε μια κορυφη και κατσε να ατενιζεις την ανωτεροτητα σου...
    οσο για την κριτικη σου εχω μια πολυ ωραια ατακα του θειου οσκαρ "ΚΑΘΕ ΜΟΡΦΗ ΚΡΙΤΙΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΑΥΤΟΒΙΟΓΡΑΦΙΑΣ"
    και για να μιλησω στην γλωσσα των ανωριμων κοριτσιων "καθρευτακιιιιιιιι"
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 24-08-2015 at 17:34.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Aν δεν εχω να πω κατι καλο , προτιμω να μην σχολιασω . Κανονας της ζωης μου .

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Ρε παιδιά, δεν κοιτάτε τους εαυτούς σας καλύτερα από το να κράζετε τις γυναίκες χωρίς να σας έχουν κάνει κάτι;
    Last edited by Deleted240217a; 22-08-2015 at 14:05.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Ουφ ουφ θα σκάσω!
    By δελφίνι in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 40
    Last Post: 29-12-2014, 20:15
  2. θα σκασω
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 31-08-2012, 08:18
  3. είμαι έτοιμη να σκάσω......βοήθεια......
    By mina@@ in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 06-06-2012, 01:28
  4. θα σκασω προβλημα με ταχυτητα
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 23
    Last Post: 20-10-2009, 02:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •