Γνώρισα ένα παιδί που μου αρέσει!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 105
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776

    Γνώρισα ένα παιδί που μου αρέσει!

    Γνώρισα ένα παιδί μέσω badoo που μου άρεσε αλλά το θέμα είναι ότι δεν ξέρω πως να το χειριστώ. Βγήκαμε για καφέ την Κυριακή και είπαμε θα ξαναβγούμε αλλά το δεν με πήρε ως σήμερα Τετάρτη για να ξαναβγούμε και ανησυχώ μήπως δεν του άρεσα τόσο πολύ. Αλήθεια τι να κάνω να τον πάρω εγώ τηλέφωνο ως το Σάββατο ή να περιμένω να με πάρει αυτός;

  2. #2
    Θα μπορουσες να του στειλεις ενα μυνημα ετσι να δεις τι κανει.Πες μας λιγα περισσοτερα γι'αυτον για να καταλαβουμε πανω κατω και για να μπορεσουμε να βοηθησουμε.Ποσο χρονων ειναι? αν εργαζεται μπορει να μην βρισκει χρονο για να βγειτε.

  3. #3
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Γνώρισα ένα παιδί μέσω badoo που μου άρεσε αλλά το θέμα είναι ότι δεν ξέρω πως να το χειριστώ. Βγήκαμε για καφέ την Κυριακή και είπαμε θα ξαναβγούμε αλλά το δεν με πήρε ως σήμερα Τετάρτη για να ξαναβγούμε και ανησυχώ μήπως δεν του άρεσα τόσο πολύ. Αλήθεια τι να κάνω να τον πάρω εγώ τηλέφωνο ως το Σάββατο ή να περιμένω να με πάρει αυτός;
    Χωρίς να γνωρίζω τα πράγματα, μήπως είναι χαμηλών τόνων; Καμιά φορά συμβαίνει έτσι με τους άντρες και αργεί να πάρουν τηλ, άλλα παίρνουν στο τέλος. Ίσως και μετά απο βδομάδα που λέει ο λόγος. Και πάλι, χωρίς να γνωρίζω τι έγινε. Παρόλαυτά, πες μας κι άλλες λεπτομέρειες.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776
    Είναι 41 χρονών , εργάζεται αλλά τώρα είναι σε άδεια και μάλλον έχει χρόνο, είναι και αυτός νοσηλευτής σαν εμένα αλλά δε όχι από τει.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Χωρίς να γνωρίζω τα πράγματα, μήπως είναι χαμηλών τόνων; Καμιά φορά συμβαίνει έτσι με τους άντρες και αργεί να πάρουν τηλ, άλλα παίρνουν στο τέλος. Ίσως και μετά απο βδομάδα που λέει ο λόγος. Και πάλι, χωρίς να γνωρίζω τι έγινε. Παρόλαυτά, πες μας κι άλλες λεπτομέρειες.

    Δεν έγινε τίποτα δεν κάναμε σεξ δλδ απλά βγήκαμε για καφέ και μου είπε και αυτός αλλά και εγώ ότι θέλουμε να ξαναβγούμε. Επίσης μου είπε ότι βγήκε και με άλλες 8 από το badoo αλλά δεν έγινε τίποτα βγήκανε μόνο μία φορά.

  6. #6
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Δεν έγινε τίποτα δεν κάναμε σεξ δλδ απλά βγήκαμε για καφέ και μου είπε και αυτός αλλά και εγώ ότι θέλουμε να ξαναβγούμε. Επίσης μου είπε ότι βγήκε και με άλλες 8 από το badoo αλλά δεν έγινε τίποτα βγήκανε μόνο μία φορά.
    Δεν εννοούσα αυτό. Εννοούσα πως πήγε η βραδιά τότε. Δηλαδή, αν ήταν χαμογελαστός, και γενικώς αν είδες το ενδιαφέρον του απ'τον τρόπο του, το βλέμμα του, κλπ.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    Δεν εννοούσα αυτό. Εννοούσα πως πήγε η βραδιά τότε. Δηλαδή, αν ήταν χαμογελαστός, και γενικώς αν είδες το ενδιαφέρον του απ'τον τρόπο του, το βλέμμα του, κλπ.
    Ναι χαμογελαστός ήτανε και έδειχνε ενδιαφέρον φάνηκε να με συμπάθησε δεν νομίζω να του άρεσα κιόλας γιατί δεν είμαι ωραία.

  8. #8
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Ναι χαμογελαστός ήτανε και έδειχνε ενδιαφέρον φάνηκε να με συμπάθησε
    Αυτό είναι θετικό και αρκεί. Το συνεχίζεις.

    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    δεν νομίζω να του άρεσα κιόλας γιατί δεν είμαι ωραία.
    Μη το λες αυτό και γενικά μη σκέφτεσαι κατ'αυτό τον τρόπο. Δεν αξίζει, πιστεψέ με. Απ'τη στιγμή που έδειχνε ενδιαφέρον, όλα καλά.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Σου είπε γιατί βγήκε μ' αυτές μόνο μία φορά; Δεν του άρεσαν ή ήταν ντροπαλός; Ή είναι πολύ δύσκολος και απαιτητικός ή ντροπαλός, ένα από τα δύο.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΟΧΤΩ
    ΑΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΜΕ ΟΧΤΩ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΦΟΥΛ ΓΕΝΙΚΑ ΣΕ ΑΨΟΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
    ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΣΥΝΤΟΜΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΨΗΣΙΜΟ ΚΑΙ ΒΓΑΛΣΙΜΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΖΩΗ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ
    ΑΝΤΡΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ ΣΚΕΨΟΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ
    ΜΗ ΜΑΣ ΛΕΣ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    "Δεν έγινε τίποτα δεν κάναμε σεξ δλδ απλά βγήκαμε για καφέ και μου είπε και αυτός αλλά και εγώ ότι θέλουμε να ξαναβγούμε. Επίσης μου είπε ότι βγήκε και με άλλες 8 από το badoo αλλά δεν έγινε τίποτα βγήκανε μόνο μία φορά".


    Οπότε τώρα πάει για τη δέκατη.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΝΕ ΘΑ ΧΕΙ ΒΓΕΙ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΠΑΝΤΟΥ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Ωραια, επιτελους γνωρησες καποιον, λοιπον στειλτου ενα μηνυμα να δεις τι κανει, μπορει να εκτιμησει οτι του εδειξες ενδιαφερον

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    ----------

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Γνώρισα ένα παιδί μέσω badoo που μου άρεσε αλλά το θέμα είναι ότι δεν ξέρω πως να το χειριστώ. Βγήκαμε για καφέ την Κυριακή και είπαμε θα ξαναβγούμε αλλά το δεν με πήρε ως σήμερα Τετάρτη για να ξαναβγούμε και ανησυχώ μήπως δεν του άρεσα τόσο πολύ. Αλήθεια τι να κάνω να τον πάρω εγώ τηλέφωνο ως το Σάββατο ή να περιμένω να με πάρει αυτός;
    ραβουμε νυφικο?

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μ΄αρέσει κάποια
    By takis87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 05-12-2013, 14:35
  2. ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ
    By dreamvs in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 10-06-2012, 00:27
  3. Δεν μ' αρέσει.. ενώ μ' αρέσει..
    By μαρκελα in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 15-02-2012, 19:31
  4. Replies: 92
    Last Post: 04-02-2010, 00:39
  5. ΟΤΑΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ
    By MOONFLOWER in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 136
    Last Post: 20-01-2010, 22:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •