λεκτικη κακοποιηση και μπουλινγκ απο μελος του φορουμ σε αλλο μελος ... - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 91 to 105 of 129
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by rea View Post
    αν δεν ησουν εσυ... δεν θα ημουν αυτη που ειμαι... δεν ειναι ο φλοκ εξω που ποναει...ειναι ο φλοκ μεσα μου...που βρηκε συμμαχο..ενω ηταν μεσα μου ηδη τοσο δυνατος... κοιμαμαι και ξυπναω και παλευω με εναν φλοκ...ακομα και αυτα που εσυ ο ιδιος δεν ξερεις πως τα ξεστομισες ...εγω.... με αυτα παλευω... εγω θα φυγω ...αν παραμεινεις...τωρα που ξερεις τι ζημια εκανες σε εναν ανθρωπο που ποτε δεν σε εχει βλαψει, προσπαθησε να γινεις καλυτερος ανθρωπος! και προστατευσε τους ανθρωπους απο τα φλοκ...!!!
    Και πως ακριβως προστατευει καποιος τους ανθρωπους απο τα Φλοκ? Και ποια ειναι ακριβως τα Φλοκ απο τα οποια πρεπει να προστατευσω τον κοσμο? Εσυ παλι Ρεα δεν εχεις να πεις τιποτε στον εαυτο σου? Βλεπεις οτι ηρεμει η κατασταση και ενω η ιδια μου εχεις ζητησει να μεριμενουμε μεχρι το βραδυ εστω για να μετρησεις τις...ψηφους σου στο πρωτο ποστ που ειδες να ειναι καποιος μαζι σου αρχισες τους χαρακτηρισμους. Αν τωρα εγω συνεχιζα με το ιδιο υφος οπως στο τελευταιο σου ποστ θα ελεγες παλι οτι δεχεσαι επιθεση κλπ. Εσυ ομως βλεπεις μονο τους Φλοκ και οχι τις Ρεες και θεωρεις οτι πρεπει να κανουν ολοι τουμπεκι ψιλοκομμενο οταν μιλας. Λυπαμαι αλλα θα πρεπει αν κανεις κατι δυσκολο για σενα και αυτο ειναι η αυτοκριτικη και η αυτοσυγκρατηση. Στην τελικη μπορεις να με βριζεις πριβε για να βγαλεις τα απωθημενα σου αλλα δεν μπορεις να εχεις την απαιτηση να ξαναξεκινας αυτο που αρχισες δημοσια και να μην εχεις απαντηση. Τωρα ξανασιαβασε τι εγαρψες στο μελος kozchr συγκρινε το με το πως σου μιλαω εστω και μετα την....επιθεση που δεχτηκα και φροντισε πρωτα να διορθωσεις τον εαυτο σου και επειτα αν εχεις απαιτησεις.

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by rea View Post
    αν δεν ησουν εσυ... δεν θα ημουν αυτη που ειμαι... δεν ειναι ο φλοκ εξω που ποναει...ειναι ο φλοκ μεσα μου...που βρηκε συμμαχο..ενω ηταν μεσα μου ηδη τοσο δυνατος... κοιμαμαι και ξυπναω και παλευω με εναν φλοκ...ακομα και αυτα που εσυ ο ιδιος δεν ξερεις πως τα ξεστομισες ...εγω.... με αυτα παλευω... εγω θα φυγω ...αν παραμεινεις...τωρα που ξερεις τι ζημια εκανες σε εναν ανθρωπο που ποτε δεν σε εχει βλαψει, προσπαθησε να γινεις καλυτερος ανθρωπος! και προστατευσε τους ανθρωπους απο τα φλοκ...!!!
    Προφανώς θα πρέπει να παλέψεις με τον φλοκ μέσα σου και να αφήσεις ήσυχο τον κάθε "φλοκ" στον οποίο προβάλλεις τα θέματά σου.
    Αυτό το μήνυμα είναι άκρως χειριστικό και βέβαια, απολύτως ανεδαφικό.
    Αν ο κάθε άγνωστος έχει τόση εξουσία επάνω σου, ώστε να το κάνεις ολόκληρο θέμα και να ζητάς επιτακτικά από άλλα μέλη να τοποθετηθούν υπέρ η κατά, τότε έχεις πολλά να λύσεις.
    Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι έχεις όλο το δίκιο με το μέρος σου;
    Αν οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν πάρουν το μέρος σου, τι θ' αλλάξει για σένα; Θα αναθεωρήσεις;
    Ή απλώς θα επιτεθείς σε όλους, όπως έκανες παραπάνω με την επίθεσή σου στο φόρουμ και τους διαχειριστές, απειλώντας μάλιστα ότι θα λάβεις μέτρα;
    Παρόλ'αυτά βλέπω ότι έχεις καταφέρει να γράψεις 1100 τόσα μηνύματα, μέσα σε ένα μήνα. Πρόκειται για ρεκόρ. Περνάς λοιπόν 24 ώρες το 24ωρο σε ένα χώρο που απειλείς να μηνύσεις;
    Τι μαζοχισμός είναι αυτός;

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΟΠΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ
    ΜΑΛΩΣΑΜΕ ΚΟΥΛΑΡΑΜΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΑΝΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΛΟΓΟ
    ΤΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Και πως ακριβως προστατευει καποιος τους ανθρωπους απο τα Φλοκ?
    Παίρνει antiflock!
    Ορίστε και το link.
    http://www.poolklubben.se/antiflock-1-kg/17-0

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΛΛΗΛΟΚΑΨΟΥΡΕΥΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΠΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΟΠΤΑ
    ΑΛΛΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗΛΟΚΑΨΟΥΡΑ ΣΑΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #96
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Παίρνει antiflock!
    Ορίστε και το link.
    http://www.poolklubben.se/antiflock-1-kg/17-0
    Ενα τετοιο θα μας σωσει τελικα σε αυτη την ζωη

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Προφανώς θα πρέπει να παλέψεις με τον φλοκ μέσα σου και να αφήσεις ήσυχο τον κάθε "φλοκ" στον οποίο προβάλλεις τα θέματά σου.
    Αυτό το μήνυμα είναι άκρως χειριστικό και βέβαια, απολύτως ανεδαφικό.
    Αν ο κάθε άγνωστος έχει τόση εξουσία επάνω σου, ώστε να το κάνεις ολόκληρο θέμα και να ζητάς επιτακτικά από άλλα μέλη να τοποθετηθούν υπέρ η κατά, τότε έχεις πολλά να λύσεις.
    Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι έχεις όλο το δίκιο με το μέρος σου;
    Αν οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν πάρουν το μέρος σου, τι θ' αλλάξει για σένα; Θα αναθεωρήσεις;
    Ή απλώς θα επιτεθείς σε όλους, όπως έκανες παραπάνω με την επίθεσή σου στο φόρουμ και τους διαχειριστές, απειλώντας μάλιστα ότι θα λάβεις μέτρα;
    Παρόλ'αυτά βλέπω ότι έχεις καταφέρει να γράψεις 1100 τόσα μηνύματα, μέσα σε ένα μήνα. Πρόκειται για ρεκόρ. Περνάς λοιπόν 24 ώρες το 24ωρο σε ένα χώρο που απειλείς να μηνύσεις;
    Τι μαζοχισμός είναι αυτός;
    Γεια σου Μαριον , χαιρομαι που βλεπω ποστ σου . Να πω εδω στα παιδια , ποσες φορες ανταλλαξαμε εγω με σενα , την ρεμεντυ , την μνιμονιο , ιδαιτερα προσβλητικα ποστ , απειλες απο μενα , και ομως δεν χαλαστηκαμε , ουτε το πηραμε κατακαρδα , και διατηρω καλες σχεσεις με την ρεμεντυ , με την μνιμονιο εως οτου εφυγε , εσυ δεν ξερω , εγω δεν εχω κατι μαζι σου , ανιθετως επαινουσα το καλο σου χιουμορ , παντως παντα το γυρναγα στο αστειο , και σου προτεινα να γινεις το κοριτσι μου , και με στολιζες !!!!
    Κανεις δεν μπορει να σε υποτιμησει , η να σε προσβαλλει , χωρις την συγκαταθεση σου , πιστευω θα συμφωνησεις .
    Και ποτε δεν καλουσαμε την διαχειρηση να μας λυσει τις ' διαφορες ' , μονη της επενεβαινε , γιατι φταναμε ενιοτε στα ακρα .
    Last edited by Macgyver; 18-09-2015 at 19:55.

  8. #98
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by rea View Post
    αν μπορει καποιος να σου υποδειξει το συγκεκριμενο θεμα? ... εχετε δημιουργησει ενα φορουμ ψυχολογικης υποστηριξης οπου οπως λετε μπορει ο καθε ανθρωπος που μπαινει εδω να ζητησει βοηθεια, και ψυχολογικη στηριξη. Παρολα αυτα εχω γινει μαρτυρας τοσων ανακοινωσεων υπερ της αυτοκτονιας και τοσων επιθεσεων και ψυχολογικης βιας... αυτοι που δημιουργησαν το φορουν ειναι γιατροι που σκοπος της ζωης τους ειναι να βοηθησουν εναν ανθρωπο που νοσει ψυχικα...μιλαμε για ψυχες που πρεπει να τα βγαλουν περα με την καθημερινοτητα τους και εχουν να υποστουν αθλιες κακοποιησεις μεσα στο ιδιο τους το καταφυγιο... εκει ακριβως που βγαζουν τα εσωψυχα τους!!
    ο ολος λογος που υπάρχει αυτο το θρεντ αποδυκνυει την ΚΑΚΗ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ !!! και μονο η ερωτηση σου το επαληθευει!!!... θα μπορουσα να το πάω και πιο μακρυα ολο αυτο...να συλλεξω ολα τα στοιχεια που χρειαζομαι και να μιλουσατε τωρα με τον δικηγορο μου... και να βγουν στην φορα παρτιδα ολα τα ονοματα των υδρητων του φορουμ και να δημοσιευτουν σε ολα τα περιοδικα ψυχολογιας, μαζι με την αγωγη μου για κακη διαχειρηση φορουμ ψυχολογικης υποστηριξης!!!! ...
    δεν θα το κανω... θα ζητησω ευγενικα... να λαβεται πιο σοβαρα την αρμοδιοτητα σας τοσο εσεις οσο και οι υπολοιποι moderators... το μονο που σας τιμα στην ολη κατασταση ειναι οτι τουλαχιστον εσεις προσωπικα τελικα ασχοληθηκατε... λογω του θρεντ βεβαια...αλλα και παλι !!! το βρηκατε το θεμα?
    βρε ρεα σου λεω το εξης δε γινεται να περιμενεις τους αλλους να σε προστατεψουν οπως κανουν στο δημοτικο που λενε κυριε κυριε με πειραξε ο ταδε πρεπει να παρεις τη κατασταση στα χερια σου κ να τα χωσεις εσυ οποτε χρειαστει μιλωντας ειναι ΝΟΜΟΣ διαβαινεις τους κακους για να καταληξεις στους καλους αν κολωσεις στους κακους δε θα συναντησεις ποτε τους καλους οσο κ να διαμαρτυριθεις το ιδιο σου κανει ΠΑΡΕ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ Κ ΜΙΛΑ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.

  9. #99
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ Η ΚΑΡΡΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΠΥ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ
    ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ Η ΚΑΡΡΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΠΥ ΜΕ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙ
    ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ
    Απο χεβι μεταλ η ροκ θα προτιμουσα προσωπικα κατι.

  11. #101
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟ ΚΟΜΜΑΤΑΡΑhttps://www.youtube.com/watch?v=Urdlvw0SSEc
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #102
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #103
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Παίρνει antiflock!
    Ορίστε και το link.
    http://www.poolklubben.se/antiflock-1-kg/17-0
    Αυτο το χιουμορ εννοουσα , καλο !!!!!

  14. #104
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Εμενα πχ ξερεις ποσες φορες με εχουν αδικισει? αν μετρησω θα χασω το λογαριασμο απλα σκεφτηκα αυτο που σου λεω για να παραμεινω ορθιος.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΙ ΛΕΣ ΕΣΥ αυτο εχει σημασια οι αλλοι λενε οτι θελουν.

  15. #105
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    ΕΓΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΠΑΛΙ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΠΤΕ ΝΑ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΛΕΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast

Similar Threads

  1. Δέχθηκα λεκτική κακοποίηση
    By Deleted20082014 in forum Κακοποίηση
    Replies: 40
    Last Post: 01-05-2013, 18:25
  2. Replies: 130
    Last Post: 03-05-2010, 01:05
  3. Μια φορα κι εναν καιρο ενα μελος του φορουμ εδω...
    By Lady_Celestia in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 26
    Last Post: 17-01-2010, 02:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •