Κινηματογραφος- επιρροες. - Page 28
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 28 of 40 FirstFirst ... 18262728293038 ... LastLast
Results 406 to 420 of 599
  1. #406
    [QUOTE=ΜικρηΟλλανδεζα;1090940]Μπορω να παρακολουθησω μια οθονη.Ειτε κινητο θελω ειτε ταμπλετ ,η Ντιτη μπορει να βλεπει απο τρεις οθονες.δλδ μπορει να παρακολουθησει ταυτοχρονα αλλα προγραμμα.Μπορουν με λιγα λογια την ιδια ωρα και η φιλη μας και ο συζηξ να παρακολουθησουν απο διαφορετικες οθονες.Αν εγω βλεπω στο ταμπλετ μου δεν μπορει ταυτοχρονα καποιος αλλος να δει απο το κινητο μου.

  2. #407
    george1520
    Guest
    Καλημέρα και καλο μήνα. Αυτά που λες τα ξέρω.. Αυτο που σε ρώτησα είναι γιατί η ντιτι είπε για ένα άτομο 7 ευρώ και εσύ είπες 7.99. Φαντάζομαι κάποια από τις 2 έκανε λαθος(?)

  3. #408
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Καλημέρα και καλο μήνα. Αυτά που λες τα ξέρω.. Αυτο που σε ρώτησα είναι γιατί η ντιτι είπε για ένα άτομο 7 ευρώ και εσύ είπες 7.99. Φαντάζομαι κάποια από τις 2 έκανε λαθος(?)
    Εεε καλα κ συ...για 99 λεπτα;;;7,99 ειναι το βασικο

  4. #409
    george1520
    Guest
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Εεε καλα κ συ...για 99 λεπτα;;;7,99 ειναι το βασικο
    1 ευρώ σε 10 μήνες.. Είναι 10 ευρώ. Άρα αν υπολογίσουμε ότι ο χρόνος έχει 12 μήνες.. Άρα 12 ευρώ. Αν σκεφτούμε ότι θα έχουμε το netflix για τα επόμενα 50 χρόνια (?) είναι 600 ευρώ. Οπότε ναι για 99 λεπτα.

    Απλά μπερδεύτηκα. Λέω έχει διάφορες τιμές και επιλέγεις (με κριτήρια). Γιαυτό ρωτησαααα

  5. #410
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    1 ευρώ σε 10 μήνες.. Είναι 10 ευρώ. Άρα αν υπολογίσουμε ότι ο χρόνος έχει 12 μήνες.. Άρα 12 ευρώ. Αν σκεφτούμε ότι θα έχουμε το netflix για τα επόμενα 50 χρόνια (?) είναι 600 ευρώ. Οπότε ναι για 99 λεπτα.

    Απλά μπερδεύτηκα. Λέω έχει διάφορες τιμές και επιλέγεις (με κριτήρια). Γιαυτό ρωτησαααα
    Ναι με κριτηρια επιλεγεις.Εχει τρειςεπιλογες.Τρεις τιμες.

  6. #411
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Εεε καλα κ συ...για 99 λεπτα;;;7,99 ειναι το βασικο
    Καλημέρα κόρη.. Ξέρεις τι σου κάνει αυτό το 0.99 ευρώ;; Μόνο αν πας Jumbo θα το καταλάβεις

    Το φάρμακο το παίρνουμε;;;;
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  7. #412
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Καλημέρα κόρη.. Ξέρεις τι σου κάνει αυτό το 0.99 ευρώ;; Μόνο αν πας Jumbo θα το καταλάβεις

    Το φάρμακο το παίρνουμε;;;;
    Χαχαχα...ναι πως δεν ξερω...το παιρνουμεεεε!!

  8. #413
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Χαχαχα...ναι πως δεν ξερω...το παιρνουμεεεε!!
    Όλεεεεεεε χαχαχχα!

  9. #414
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Όλεεεεεεε χαχαχχα!
    Χαχαχα εγώ πάλι δεν το πήρα..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  10. #415
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Χαχαχα εγώ πάλι δεν το πήρα..
    Και μετα κραζεις εμενα...παιδι μου...μια τα μαλλια,μια το χαπι, κακη επιρροη ειμαι

  11. #416
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ΜικρηΟλλανδεζα View Post
    Και μετα κραζεις εμενα...παιδι μου...μια τα μαλλια,μια το χαπι, κακη επιρροη ειμαι
    Χαχαχα άσε γιατί αυτό με τα μαλλιά.. Πραγματικά δεν ξέρω να το εξηγήσω.. Ραστα παιδί μου.. Bob Marley σου λέω
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  12. #417
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Χαχαχα εγώ πάλι δεν το πήρα..
    Εσενα θα σε μαστιγωσω μετα ,σου δινω αλλη μια ευκαιρία,αυριο θα περιμένω και θα αποφασίσω χαχα!

  13. #418
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Εσενα θα σε μαστιγωσω μετα ,σου δινω αλλη μια ευκαιρία,αυριο θα περιμένω και θα αποφασίσω χαχα!
    Χαχαχα με ροζ ή με μαύρο μαστίγιο;
    Ntinti μου.. Αν δεν πιω καφέ κουτουλαω στους τοίχους.. Δεν ανοίγει το μάτι με τίποτα αυτές τις μέρες.. Χθες έβαλα στη μικρή δύο διαφορετικά παπούτσια χαχαχα.. Την πιάσανε τα γέλια..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  14. #419
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Άντα_Στε87 View Post
    Χαχαχα με ροζ ή με μαύρο μαστίγιο;
    Ntinti μου.. Αν δεν πιω καφέ κουτουλαω στους τοίχους.. Δεν ανοίγει το μάτι με τίποτα αυτές τις μέρες.. Χθες έβαλα στη μικρή δύο διαφορετικά παπούτσια χαχαχα.. Την πιάσανε τα γέλια..
    Καλά εγώ μια φορά από την αϋπνία όταν ήταν ο γιος μου μικρός γκρίνιαζε ,τον ειχα διπλα μου και προσπαθούσα να βάλω την πιπίλα στο στομα του αντρα μου .....

  15. #420
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Καλά εγώ μια φορά από την αϋπνία όταν ήταν ο γιος μου μικρός γκρίνιαζε ,τον ειχα διπλα μου και προσπαθούσα να βάλω την πιπίλα στο στομα του αντρα μου .....
    Χαχαχα χαχαχα εσύ το τερμάτισες χαχαχα φαντάζομαι την εικόνα..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Page 28 of 40 FirstFirst ... 18262728293038 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εμπλουτισμός με νέες κατηγορίες (Μουσική, Κινηματογράφος, κλπ)
    By daydreamer in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 02-08-2007, 15:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •