Βοήθεια επειγόντως!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168

    Βοήθεια επειγόντως!!!

    Καλησπερα σε όλους κι όλες σας!!!
    Εχω ξαναγράψει Εδω για την σχεση που είχα και το τι μου είχε κάνει!
    Χωρισα οριστικά στις αρχές Ιουλίου.Και το έκανα γιατι ανακάλυψα πολλα για αυτόν τον αντρα.Ανακαλυψα πως ηταν γραμμένος σε site γνωριμιών και Μεσα απο εκει συναντούσε άλλες γυναικες και μάλλον έπαιρνε χρήματα κι απο αυτές.
    Βρήκα πολλα μα το κυριότερο βρήκα το τηλέφωνο μιας άλλης κοπέλας,με την οποία και Μιλησα.
    Εχω παει να κανω εξετασεις για αφροδισια νοσηματα,γιατι δεν χρησιμοποιούσαμε προφυλάξεις κι αυτο χωρις να με ρωτήσει.Εννοειται πως τρέμω τα αποτελέσματα.Του Μιλησα και για αυτο αλλα και για τα δανεικα,για τα οποία εκανε την πάπια.Μαλλον στην αρχη έλεγε πως θα με ξεχρεωσει και μετα έλεγε πως δεν αναγνωρίζει τίποτα.
    Ο μόνος που ξέρει την αλήθεια ειναι ο πατέρας μου,δυο φιλες και μια ψυχολόγος.Δεν περίμενα απο τον πατέρα μου να μου σταθεί και να ναι Τοσο δυνατός.Τον λατρευω και τον θαυμάζω.
    Τωρα εχω έντονο πονολαιμο,δεν κοιμάμαι πολλές ώρες,παίρνω Κατι φάρμακα που τα καταναλώνουν οι φορεις HIV και γενικά δεν Ειμαι καλα.Φοβαμαι πως αν δεν εχω αφροδισιο,εχω μάλλον καντιντιασης ή μπορει και καρκίνο.
    Με τον πρώην μιλάμε λόγω της εκκρεμοτητας,εγω δηλαδή τον ενοχλω.Απλα οταν βγουν Ολα τα αποτελέσματα θελω να βρεθούμε να του μιλήσω μια και καλη.
    Παιδια,Ειμαι χάλια,φοβάμαι,τρέχω για την υγεια μου και σε Οτι αφορα τα χρήματα ο άλλος φτάσει κι αντιφασκει!
    Δεν ξέρω τι να κανω.Κανω θετικές σκέψεις,διαβάζω αλλα Ολα γυρίζουν πάλι εκει.
    Αυτα θελω απόψεις
    Ευχαριστω

  2. #2
    Σε ποσο χρονικο διαστημα θα εχεις τα αποτελεσματα ?
    Εχεις υποστει σοκ και ειναι λογικο να εχεις ανησυχια και θυμο για την κατασταση που περιηλθες.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168
    Τα αποτελέσματα θα τα χω Τρίτη και Τετάρτη αλλα σε λίγο θα πάω στο Athens checkpoint.Δεν ειναι Μονο η υγεια ειναι και το οικονομικο κι οτροπος που μου φερθηκε...ειναι Ολα!!!Κι εχω πελαγωσει...δεν ξέρω τι να κανω

  4. #4
    Με ολο το θαρρος και φιλικη διαθεση εχω να σου προτεινω, πρωτα να "κρατηθεις" απο ανθρωπους που σε αγαπουν για να κυλησουν οι μερες οσο το δυνατον χωρις πονο και τεραστια ανησυχια, δυσκολο ειναι και ανυποφορο δεν ειναι απλο.
    2. Σου ευχομαι τα αποτελεσματα να ειναι πολυ καλα.
    3. Ο ανθρωπος αυτος δεν εχει αισθηση του πονου που δημιουργει. Αρα ασε λιγο στην ακρη τα χρηματα και μολις λαβεις τα αποτελεσματα και φυγει αυτο το αγχος, μηπως υπαρχει νομικη διεξοδος για να λαβεις αυτα που σου χρωστα ? Εγραψες οτι το εχει κανει και σε αλλες γυναικες αρα ισως μαζι τους να κινηθεις για να λαβεις αυτα που σου ανηκουν.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168
    Εχεις δίκιο.Ναι το εχει κάνει και σε άλλες κι Ισως να το ψάξω με αυτο τον τροπο!
    Ευχαριστω για την συμπαράσταση

  6. #6
    Σου δινω ολα τα δικια ... στο συναισθηματικο κοκομπλοκο που νιωθεις. Δεν ειμαστε ρομποτ εχουμε και συναισθηματα τα οποια πανε κοντρα στη λογικη.

    Να ειναι καλα τα αποτελεσματα, να εισαι γερη, και οσο για την απεχθη του σταση ναι Υπαρχει Θεος... ή πες το Συμπαντικη δικαιοσυνη θα λαβει το τιμημσ του.

    Σου ευχομαι ο,τι καλυτερο !!!
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168
    Χίλια ευχαριστω...κι εγω αυτο πιστεύω...Ολα Εδω πληρώνονται!

  8. #8
    Παρακαλώ. :)
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    125
    Quote Originally Posted by Τάρια View Post
    Καλησπερα σε όλους κι όλες σας!!!
    Εχω ξαναγράψει Εδω για την σχεση που είχα και το τι μου είχε κάνει!
    Χωρισα οριστικά στις αρχές Ιουλίου.Και το έκανα γιατι ανακάλυψα πολλα για αυτόν τον αντρα.Ανακαλυψα πως ηταν γραμμένος σε site γνωριμιών και Μεσα απο εκει συναντούσε άλλες γυναικες και μάλλον έπαιρνε χρήματα κι απο αυτές.
    Βρήκα πολλα μα το κυριότερο βρήκα το τηλέφωνο μιας άλλης κοπέλας,με την οποία και Μιλησα.
    Εχω παει να κανω εξετασεις για αφροδισια νοσηματα,γιατι δεν χρησιμοποιούσαμε προφυλάξεις κι αυτο χωρις να με ρωτήσει.Εννοειται πως τρέμω τα αποτελέσματα.Του Μιλησα και για αυτο αλλα και για τα δανεικα,για τα οποία εκανε την πάπια.Μαλλον στην αρχη έλεγε πως θα με ξεχρεωσει και μετα έλεγε πως δεν αναγνωρίζει τίποτα.
    Ο μόνος που ξέρει την αλήθεια ειναι ο πατέρας μου,δυο φιλες και μια ψυχολόγος.Δεν περίμενα απο τον πατέρα μου να μου σταθεί και να ναι Τοσο δυνατός.Τον λατρευω και τον θαυμάζω.
    Τωρα εχω έντονο πονολαιμο,δεν κοιμάμαι πολλές ώρες,παίρνω Κατι φάρμακα που τα καταναλώνουν οι φορεις HIV και γενικά δεν Ειμαι καλα.Φοβαμαι πως αν δεν εχω αφροδισιο,εχω μάλλον καντιντιασης ή μπορει και καρκίνο.
    Με τον πρώην μιλάμε λόγω της εκκρεμοτητας,εγω δηλαδή τον ενοχλω.Απλα οταν βγουν Ολα τα αποτελέσματα θελω να βρεθούμε να του μιλήσω μια και καλη.
    Παιδια,Ειμαι χάλια,φοβάμαι,τρέχω για την υγεια μου και σε Οτι αφορα τα χρήματα ο άλλος φτάσει κι αντιφασκει!
    Δεν ξέρω τι να κανω.Κανω θετικές σκέψεις,διαβάζω αλλα Ολα γυρίζουν πάλι εκει.
    Αυτα θελω απόψεις
    Ευχαριστω
    εγω κοπελια θα σου μιλησω λιγο σκληρα οχι για να σε πληγωσω αλλα γιατι θεωρω πως ετσι θα καταλαβεις.

    ΞΕΚΟΛΑ.

    οκ σε κερατωσε κ σου εφαγε καποια χρηματα ενας ακαταλληλος τυπος.τα λεφτα ειτε ξεχνα τα, ειτε πιεσε με καθε τροπο προκειμενου να τα παρεις.οπως κ να χει δεν εχουν αξια.αξια εχεις εσυ.κ κοιτα την υγεια σου.επειδη περασα το σταδιο της φοβιας για αφροδισια, ενα θα σου πω.ολα παλευονται.δεν ειναι το τελος του κοσμου κ ψαξε να δεις πως εχω δικιο.(οταν λεω ψαξε εννοω συμβουλεψου επιστημονες κ οχι το google).εκτος αυτου απο που προκυπτει οτι εχεις αφροδισια?κ μαλιστα εγκληματεις απεναντι στον εαυτο σου λαμβανοντας αγωγη για hiv.για καρκινο μιλας για κανιτνιαση κ λοιπες χαζομαρες.λυπαμαι που θα σου χαλασω το ονειρο για αρρωστεια αλλα πιθανοτατα εχεις μια απλη ιωση.ασε που οπως ξερεις κ πολλα συμπτωματα ειναι ψυχοσωματικα.αν σκεφετσαι οτι εχεις φαγουρα σιγουρα μεσα σε δευτερολεπτα καπου θα σε ξυνει.

    ΗΡΕΜΗΣΕ λοιπον κ περιμενε τις εξετασεις.γνωμη μου κ ελπιζω να δικαιωθω πως οσο ποταπος κ αν ειναι ο τυπος ειναι αρκετα εξυπνος ωστε να λαμβανει προφυλαξεις.στοιχηματιζω οσα θες πανω σε αυτο.

    ελπιζω συντομα να μιλαμε κ να εχεις καλα αποτελεσματα γιατι η υγεια πανω απο ολα κ σχεσεις,χρηματα επονται

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    συμφωνω όπως πάντα με τη cc.. χαλαρωσε, την πάτησες και εσυ με εναν αλητη οπως όλες και όλοι μας! για τα λεφτα αν κρίνω απο το ποιον του, δεν βλέπω να τα παιρνεις πίσω..οσο για το θεμα προστασιας ..ειναι ευθυνη δική μας όχι του αλλου να απαιτουμε προφυλαξεις... μην ξανα ανεχτεις παρόμοιο καφριλίκι...αν και με την αγωνία που τραβας τωρα... δεν πιστευω οτι θα την ξαναπατησεις!!... Γαμωτο τι ανωμαλοι κυκλοφορουν τελικα εκει εξω!!!!!!!:mad:
    κουραγιο κορίτσι μου και υπομονη, θα περασει!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.όλα εδώ πληρονωνται και πληρονωνται ακριβά.Το αποτέλεσμα ηταν αρνητικό αλλά σήμερα ή αύριο θα ξέρω και για τα άλλα. Όσο για τα χρήματα κάτι μουλεει πως θα τα πάρω.Απλα τώρα περνά η μπόρα σιγά σιγά.Συζητώ με τους ανθρώπους μου για όλο αυτό κι έχω τρομοκρατηθεί γιατί τώρα ο έρωτας έφυγε,είδα την αλήθεια,πήρα το μάθημά μου κι ο καθένας θα πάρει το δικο του.Παιδιά να προσέχετε όλοι κι όλες!Υπάρχει κακιά αλλά κι ανωμαλία.Κι αυτός ήθελε κι οικογένεια.Για τίποτα δεν κανει.

  12. #12
    Τάρια ευχομαι και τα υπολοιπα να ναι καλα !!!
    "Make sure your worst enemy isn't you"

Similar Threads

  1. ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΙΛΑ..... ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ!!!!!
    By kokkinos kyknos in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 10
    Last Post: 18-08-2012, 03:25
  2. Χρειάζομαι επειγόντως βοήθεια!!!
    By Dark_Princess in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 22-01-2012, 09:32
  3. Επειγόντως βοήθεια!!!!
    By Sehrazat in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 30-12-2010, 22:08
  4. χρειαζομαι τη βοηθεια σας επειγοντως!!!
    By ritsonis in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 31
    Last Post: 12-09-2010, 23:43
  5. Ζητώντας επειγοντως μια συμβουλη...
    By vass0_it in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 06-08-2010, 13:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •