άσχημο πρωι - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 22 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 166 to 180 of 326
  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    ναι να "φλιταριστείς" κιολας καλή ιδεα

  2. #167
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    χαχαχα... καλα θα λιωσουμε στα γελια!!... δεν υπάρχει πρόβλημα μπορω να ερθω κεντρο αν κ ειμαι λίγο ασχετη αλλα θα τα καταφερω (ελπίζω), μετα τις μεγαλες βρόχες βεβαια. Σταυρο μου σε ευχαριστω για την εξυπηρετηση, πολυ ιπποτικο εκ μερους σου..

  3. #168
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Να΄σαι καλά Ρέα!
    Καλημέρα παιδιά!Πως είμαστε σήμερα?
    Εγώ συνεχίζω να έχω τις μυικές συσπάσεις αλλά και πονοκεφάλους αλλά πλέον δεν δίνω και τόση σημασία.
    Μετά και την Μαγνητική,Όγκος δεν υπάρχει.Σκπ δεν είναι επίσης.Ούτε και χάνω μυική δύναμη,και καλά σημάδι από Als...!
    Άρα δεν πα να γα@@@@@,έχω σταματήσει να δίνω και τόσο σημασία στα συμπτώματα αυτά!

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Εγώ χθες δεν είχα τόσους ψυχαναγκασμούς για κάποιον παράξενο λόγο. Σήμερα πάλι, αισθάνομαι πως έχω κάτι πετάξει στα σκουπίδια και έχω μια παρόρμηση να τα ψάξω. Θα σκέφτομαι πως δεν έχει λογική βάση η ιδεοληψία μου και θα προσπαθήσω να μην ψάξω σήμερα τίποτα. Θα αποφύγω και τις βαριές εργασίες επίσης.
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Να΄σαι καλά Ρέα!
    Καλημέρα παιδιά!Πως είμαστε σήμερα?
    Εγώ συνεχίζω να έχω τις μυικές συσπάσεις αλλά και πονοκεφάλους αλλά πλέον δεν δίνω και τόση σημασία.
    Μετά και την Μαγνητική,Όγκος δεν υπάρχει.Σκπ δεν είναι επίσης.Ούτε και χάνω μυική δύναμη,και καλά σημάδι από Als...!
    Άρα δεν πα να γα@@@@@,έχω σταματήσει να δίνω και τόσο σημασία στα συμπτώματα αυτά!
    καλημέρα σε ολους Σταύρο, η Μαγνητική αποκλειει τις ασθενειες αυτές. οποτε φτανει τωρα. σε ξαναπιανει αργοτερα. Γάτε οχι να μην ψαξεις και τι να πεταξες δηλαδη; αστο ξεχνα το. Ρεα πως είσαι; εγώ εβαλα χθες λιγο μπεταντιν. νομιζω οτι ξεκοκκινησε καπως. επισης ρε παιδια μου μοιαζει σαν σπυρακι, ειναι δυνατον να με τσιμπησε κατι εκει;;

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Ναι φυσικά και μπορεί να σε τσίμπησε κάτι!Εμένα πχ με έχουν ξεσκίσει τα κουνούπια,ακόμα και σήμερα!
    Βέβαια,και για να μη ξεχνιόμαστε Fleur,η Λύσσα παραμενει το επικρατέστερο σενάριο!!!Δεν θέλω να σου δίνω ψεύτικες ελπίδες!

  7. #172
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    ΧΜΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ

  8. #173
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Xα χα!Κανονικά θα έπρεπε ήδη να έχεις ερεθισμό στο σημείο εισόδου του ιού,που δεν έχεις..
    Πυρετό δεν ανέβασες.Και να ανεβάσεις στο μέλλον,δεν μου λέει κάτι.Διοτί η μισή Ελλάδα ανεβάζει πυρετό τον Χειμώνα.
    Επίσης κοντεύει μήνας και ακόμα δεν έχεις νοσήσει..Η πλειοψηφία πάνω στον μήνα,έχει αρρωστήσει.

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Xα χα!Κανονικά θα έπρεπε ήδη να έχεις ερεθισμό στο σημείο εισόδου του ιού,που δεν έχεις..
    Πυρετό δεν ανέβασες.Και να ανεβάσεις στο μέλλον,δεν μου λέει κάτι.Διοτί η μισή Ελλάδα ανεβάζει πυρετό τον Χειμώνα.
    Επίσης κοντεύει μήνας και ακόμα δεν έχεις νοσήσει..Η πλειοψηφία πάνω στον μήνα,έχει αρρωστήσει.
    χθες εκλεισε μήνας. :Ρ ενταξει αλλα λεει μεχρι 8 εβδομαδες που σημαινει 2 μήνες....χμφφφφ η αληθεια ειναι οτι αν εμφανιστεί ανθρωπος στην αθήνα με λύσσα θα γραφτεί στο γκινες, απο τη στιγμή που δεν υπαρχουν κρουσματα σε ζωα
    επισης παιζει το ματι μου κατα διαστηματα εδω και μερες...τι να υποψιαστω;
    Last edited by Fleur; 23-10-2015 at 13:36.

  10. #175
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    καλημερα στο παρεακι μου! μου φτειαχνετε την διαθεση εδω στην απομόνωση μου.. σταυρακι οι σπασμοι και οι πονοκεφαλοι, μου κανουν για παρενεργειες

  11. #176
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Παρενέργειες από φάρμακα?Μόνο το Remeron παίρνω το βράδυ για τον ύπνο..
    Μάλλον λόγω ΓΑΔ είναι...!!Ρέα γιατί απομόνωση???

  12. #177
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    Σταύρο ειμαι σίγουρη οτι ειναι απο ΓΑΔ. Τα ειχα και εγω όταν περνουσα την φαση της ΣΚΠ μεχρι ομως να βγει η μαγνητική.

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Δεν βγάζεις άκρη εύκολα!Το μάτι κι αυτό από αγχώδη διαταραχή πρέπει να είναι που σου παίζει...
    Έχουμε μπλέξει!!!

  14. #179
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    907
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Δεν βγάζεις άκρη εύκολα!Το μάτι κι αυτό από αγχώδη διαταραχή πρέπει να είναι που σου παίζει...
    Έχουμε μπλέξει!!!
    ΣΚΑΤΑ. και ειναι και αυτος ο βρωμοκαιρος...και που ολοι χαιρονται που ερχεται σκ...εγω ουτε κρυο ουτε ζεστη αφηστε που την κυριακη ειμαι στα χειροτερα μου

  15. #180
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by STAVROS View Post
    Παρενέργειες από φάρμακα?Μόνο το Remeron παίρνω το βράδυ για τον ύπνο..
    Μάλλον λόγω ΓΑΔ είναι...!!Ρέα γιατί απομόνωση???
    μειζον καταθλιπτικο επεισόδειο ..και μια ελαφρια αγοραφοβία..το ρεμερον το επαιρνα κ εγω και οι γιατροι με ρωτουσαν συνεχεια αν ειχα σπασμους...το γενοσιμοδηλαδη επαιρνα..

Page 12 of 22 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast

Similar Threads

  1. χρηση της ψυχολογιας μας απο τριτους για ασχημο σκοπο.
    By toosensible in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 01-08-2013, 02:21
  2. Όταν δεν έχεις βιώσει κάτι άσχημο,φαντάζεσαι υποθετικά προβλήματα?...
    By Extreme_Ways in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 15-06-2012, 08:36
  3. ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΠΡΩΙ
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 8
    Last Post: 06-01-2012, 10:14
  4. καταθλιψη το πρωι !
    By gatakionline in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 07-10-2011, 13:08
  5. τρεμω ασχημο ονειρο παλι αμαν
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 29-04-2010, 22:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •