Είναι κανείς εδώ; - Page 242
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 242 of 283 FirstFirst ... 142192232240241242243244252 ... LastLast
Results 3,616 to 3,630 of 4244
  1. #3616
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    τα κοριτσια εδω ολα οκ ?? ηλθε κι νεο μελος καλοστον εδω να τα λεμε ολοι μαζι . το αλο κοριτσι παλι ειναι θλιμενο ?? γιατι τι συμβαίνει ?? αγαπω τις απαλες αποχρωσεις σε φωτα νυκτος κι τα αλλαζω ειναι πολυ ομορφα χεχεχε εγω κουτσο μαγειρευω η μανα μου παντα εκανε φαγητα ασχημα μπλιαχ .η παραγγελνω η φτιανω κρεας αυτο το πετυχαίνω στο ψητο μιαμμ δε μπορει η μανα μου κι ολας πλεον να φτιανει φαγητα βαριετε δε μπορει κι τετοια .μουσικη ακουω ναι αν κι δε μ αφήνει η μανα μου θελει να εχει σταμπαιτ για οταν μου φωναζει κι θελει κατι να τρεχω .αν με δει να την αγνοώ λιγο ακούγοντας μουσική γινετε θεριο φωναζει βριζει κι αυτα αστα .με λεει δε μπορει να με βλεπει ετσι χοντρη που ειμαι κι σα ανθρωπος αποτυχημενος κι ολο λεει αν δε χασω κιλα θα φυγει κι ας κανω εγω μονη οτι θελω. εγω της λεω χοντρη χοντρη ειμαι διπλα σου κανεις αλος . αυτη λεει δε σε θελει κανεις γι αυτο εισαι εδω γιατι αν δε ημουν εγω θα χες γινει που-τανα η θαχες λιμοκτονήσει ετσι αχαριστη που εισαι .
    Last edited by asperger39; 14-02-2024 at 19:02.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  2. #3617
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    τα κοριτσια εδω ολα οκ ?? ηλθε κι νεο μελος καλοστον εδω να τα λεμε ολοι μαζι . το αλο κοριτσι παλι ειναι θλιμενο ?? γιατι τι συμβαίνει ?? αγαπω τις απαλες αποχρωσεις σε φωτα νυκτος κι τα αλλαζω ειναι πολυ ομορφα χεχεχε εγω κουτσο μαγειρευω η μανα μου παντα εκανε φαγητα ασχημα μπλιαχ .η παραγγελνω η φτιανω κρεας αυτο το πετυχαίνω στο ψητο μιαμμ δε μπορει η μανα μου κι ολας πλεον να φτιανει φαγητα βαριετε δε μπορει κι τετοια .μουσικη ακουω ναι αν κι δε μ αφήνει η μανα μου θελει να εχει σταμπαιτ για οταν μου φωναζει κι θελει κατι να τρεχω .αν με δει να την αγνοώ λιγο ακούγοντας μουσική γινετε θεριο φωναζει βριζει κι αυτα αστα .με λεει δε μπορει να με βλεπει ετσι χοντρη που ειμαι κι σα ανθρωπος αποτυχημενος κι ολο λεει αν δε χασω κιλα θα φυγει κι ας κανω εγω μονη οτι θελω. εγω της λεω χοντρη χοντρη ειμαι διπλα σου κανεις αλος . αυτη λεει δε σε θελει κανεις γι αυτο εισαι εδω γιατι αν δε ημουν εγω θα χες γινει που-τανα η θαχες λιμοκτονήσει ετσι αχαριστη που εισαι .
    Αχ βλέπω να σου λέει βλακείες και συγχίζομαι.

    Εσύ τη βοηθάς και λέει και κουβεντες απο πάνω.
    Να ακους όση μουσική θέλεις κορίτσι μου. Πάρε ακουστικά να μην ξερει τι ακούς η μαμά. Και αν αργήσεις και καμια φορά να πας δεν έγινε κάτι, από ότι γράφεις ικανή τη βλέπω καιαυτή , το κεφάλι της της φταίει.

    Το έψαξες καθόλου να της πάρετε γυναίκα να τη φροντίζει ?
    Άλλοι συγγενείς υπάρχουν? Αν ζητήσεις βοηθεια , θα σου σταθούν ή είστε τελείως μόνες σας?

    Για τα κιλά τα έχουμε ξαναπει! Όπως θέλει θα είναι ο καθενας και ότι θέλει θα τρώει. Ας αδυνατίσει η ιδια

  3. #3618
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,552
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Γιατί βρε κοριτσάρα μου. Είχαμε και καλά νεα απο τον γιατρό! Βγήκες καθόλου από το σπίτι? Πήγαινε να περπατήσεις λίγο έξω αν μπορεις, καλό καιρό εχει αυτές τις μέρες... Καμια μουσική, καμια ταινία να σε ανεβάσει λίγο?

    Σε φροντίζεις καθόλου μήπως και ανέβει η διάθεση? Λούσιμο, νυχια , μαλλια, αποτριχώσεις?
    Καλημέρα Σπουργίτι και άσπεργκερ!

    Σπύρο, καλώς ήρθες στο φόρουμ!

    Βγήκα λίγο, βόλτα εδώ στη γειτονιά για κάτι μικροψώνια... Μουσική ακούω, βοηθάει ως ένα βαθμό... Για ταινίες δεν έχω διάθεση τώρα...

    Ναι, με φροντίζω όσο μπορώ... Έκλεισα και ραντεβού για την πρώτη φυσιοθεραπεία την Δευτέρα...

    Απλώς μερικές φορές πέφτουν όλα μαζί... Μου έσπασε ένα δόντι και με πονάει και πρέπει να πάω στην οδοντίατρο που είναι το χειρότερο μου... Εν τω μεταξύ την παίρνω τηλέφωνο και δεν απαντάει κι αγχώνομαι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #3619
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,552
    Τελικά με πήρε πίσω τηλέφωνο η οδοντίατρος και δυστυχώς δεν έχει κανένα διαθέσιμο ραντεβού ως την Δευτέρα... Το έκλεισα για τότε αλλά να δω πως θα την παλέψω ως τότε, θα τελειώσω όλο το κουτί τα παυσίπονα!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #3620
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Τελικά με πήρε πίσω τηλέφωνο η οδοντίατρος και δυστυχώς δεν έχει κανένα διαθέσιμο ραντεβού ως την Δευτέρα... Το έκλεισα για τότε αλλά να δω πως θα την παλέψω ως τότε, θα τελειώσω όλο το κουτί τα παυσίπονα!
    Καλημέρα Κυκνάκο!

    Ωχ πόση γκαντεμιά πια. Σουπίτσες για γιαουρτάκια μεχρι Δευτέρα. Πως το κατάφερες να το σπάσεις?

    Ελα, τουλάχιστον θα ξεκινήσεις θεραπείες να δυναμώσει το χέρι

    Να βγαίνεις οσο μπορεις από το σπίτι, βοηθάει πολύ

    Περαστικά

  6. #3621
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,552
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Καλημέρα Κυκνάκο!

    Ωχ πόση γκαντεμιά πια. Σουπίτσες για γιαουρτάκια μεχρι Δευτέρα. Πως το κατάφερες να το σπάσεις?

    Ελα, τουλάχιστον θα ξεκινήσεις θεραπείες να δυναμώσει το χέρι

    Να βγαίνεις οσο μπορεις από το σπίτι, βοηθάει πολύ

    Περαστικά
    Σ' ευχαριστώ!

    Είχε τερηδόνα γι' αυτό έσπασε ένα κομματάκι... Έχω μεγάλο πρόβλημα με το να πηγαίνω σε οδοντίατρο, με πιάνει φόβος με όλα τα επακόλουθα όπως ταχυπαλμία...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #3622
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Σ' ευχαριστώ!

    Είχε τερηδόνα γι' αυτό έσπασε ένα κομματάκι... Έχω μεγάλο πρόβλημα με το να πηγαίνω σε οδοντίατρο, με πιάνει φόβος με όλα τα επακόλουθα όπως ταχυπαλμία...

    Όλοι σχεδόν ταυτίζονται με αυτό χαχα δε ξερω ποιος περίεργος θελει να πάει οδοντίατρο

    Παίρνεις αγωγη για το αγχος? Σίγουρα θα το εχεις πει αλλα δε θυμάμαι τώρα

    Εντάξει αν είναι κομματάκι θα φτιάξει εύκολα, το ζήτημα είναι μονο να μη σε πονάει ως τη Δευτέρα

    Πως είναι τα γατσούδια?

  8. #3623
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,552
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Όλοι σχεδόν ταυτίζονται με αυτό χαχα δε ξερω ποιος περίεργος θελει να πάει οδοντίατρο

    Παίρνεις αγωγη για το αγχος? Σίγουρα θα το εχεις πει αλλα δε θυμάμαι τώρα

    Εντάξει αν είναι κομματάκι θα φτιάξει εύκολα, το ζήτημα είναι μονο να μη σε πονάει ως τη Δευτέρα

    Πως είναι τα γατσούδια?
    Καλησπέρα...

    Παίρνω αγωγή για την κατάθλιψη καθημερινά και ηρεμιστικό όταν με πιάνει άγχος...

    Μακάρι να φτιάξει εύκολα... Προς το παρόν δεν πονάει πολύ ευτυχώς...

    Μια χαρά είναι τα γατούλια και το σκυλί επίσης!

    Εσύ τι κάνεις;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #3624
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,552
    Νιώθω χάλια, πονάει πάρα πολύ το χέρι μου, παραπάνω απ' όσο αντέχω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #3625
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλησπέρα...

    Παίρνω αγωγή για την κατάθλιψη καθημερινά και ηρεμιστικό όταν με πιάνει άγχος...

    Μακάρι να φτιάξει εύκολα... Προς το παρόν δεν πονάει πολύ ευτυχώς...

    Μια χαρά είναι τα γατούλια και το σκυλί επίσης!

    Εσύ τι κάνεις;
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Νιώθω χάλια, πονάει πάρα πολύ το χέρι μου, παραπάνω απ' όσο αντέχω...
    Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω

    Παυσίπονο φαντάζομαι πήρες...

    Κανένας νάρθηκας αγκώνα θα βοηθούσε πιστεύω να σου κρατάει το χερι σταθερό. Τουλάχιστον ως τη Δευτέρα που θα δεις τον φυσικοθεραπευτη. Αλλά που να τον βρεις τωρα ΣΚ , μονο αν στο ειχε δωσει ο γιατρος ή πηγαινες νοσοκομείο...

    Προσπάθησε να μη κουράζεσαι , λιγο εμεινε , υπομονή

  11. #3626
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,552
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω

    Παυσίπονο φαντάζομαι πήρες...

    Κανένας νάρθηκας αγκώνα θα βοηθούσε πιστεύω να σου κρατάει το χερι σταθερό. Τουλάχιστον ως τη Δευτέρα που θα δεις τον φυσικοθεραπευτη. Αλλά που να τον βρεις τωρα ΣΚ , μονο αν στο ειχε δωσει ο γιατρος ή πηγαινες νοσοκομείο...

    Προσπάθησε να μη κουράζεσαι , λιγο εμεινε , υπομονή
    Καλημέρα Σπουργίτι και σ' ευχαριστώ για την καλή σου πρόθεση!

    Ναι, παίρνω παυσίπονα εκτός από τα αντιφλεγμονώδη... Νάρθηκα δεν έχω αλλά έχω από εκείνα που κρεμάμε το χέρι όταν είναι σπασμένο (μου το είχε δώσει ο γιατρός για όσο το είχα στο γύψο) οπότε χρησιμοποιώ αυτό για να είναι ακίνητο όσο γίνεται και κάπως με ανακουφίζει... Το ξεκίνησα από χθες που έφτασα στο αμήν...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #3627
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα Σπουργίτι και σ' ευχαριστώ για την καλή σου πρόθεση!

    Ναι, παίρνω παυσίπονα εκτός από τα αντιφλεγμονώδη... Νάρθηκα δεν έχω αλλά έχω από εκείνα που κρεμάμε το χέρι όταν είναι σπασμένο (μου το είχε δώσει ο γιατρός για όσο το είχα στο γύψο) οπότε χρησιμοποιώ αυτό για να είναι ακίνητο όσο γίνεται και κάπως με ανακουφίζει... Το ξεκίνησα από χθες που έφτασα στο αμήν...
    Μην ευχαριστεις συνέχεια παιδί μου

    Α μπράβο, χαίρομαι που σε ανακουφίζει λίγο το να το κρεμας

    Εγώ την ερχόμενη εβδομάδα θα είμαι άγχος με πόδια γιατί αναβάλλω δουλειες και τώρα πρέπει να γίνουν όλα οπωσδήποτε.

  13. #3628
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,552
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Μην ευχαριστεις συνέχεια παιδί μου

    Α μπράβο, χαίρομαι που σε ανακουφίζει λίγο το να το κρεμας

    Εγώ την ερχόμενη εβδομάδα θα είμαι άγχος με πόδια γιατί αναβάλλω δουλειες και τώρα πρέπει να γίνουν όλα οπωσδήποτε.
    Καλημέρα... Εντάξει!

    Να μου γράφεις αν σε βοηθάει με το άγχος... Όλα θα γίνουν...

    Εγώ σήμερα τα ίδια χάλια έχω και ψυχολογικά που είναι το πιο δύσκολο... Αλλά ακούω μουσική κι αυτό με γαληνεύει κάπως... Εν τω μεταξύ σήμερα ξύπνησα λίγο αργότερα απ' το συνηθισμένο κι είμαι σαν ζαλισμένη κότα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #3629
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,552
    Άσπεργκερ, εσύ που χάθηκες; Είσαι καλά;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  15. #3630
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλημέρα... Εντάξει!

    Να μου γράφεις αν σε βοηθάει με το άγχος... Όλα θα γίνουν...

    Εγώ σήμερα τα ίδια χάλια έχω και ψυχολογικά που είναι το πιο δύσκολο... Αλλά ακούω μουσική κι αυτό με γαληνεύει κάπως... Εν τω μεταξύ σήμερα ξύπνησα λίγο αργότερα απ' το συνηθισμένο κι είμαι σαν ζαλισμένη κότα...
    Ή θα γίνω σουπεργουμαν και θα τα κανω όλα ή θα αρχίσω να ακυρώνω πράγματα. Για να δουμε

    Έχεις ανεβοκατεβάσματα στη διάθεση ή είναι ένα μόνιμο κάτω? Βλεπω ότι σε πάει άσχημα τις τελευταίες μέρες ωστόσο όχι τόσο αδικαιολόγητα γιατι εχεις και τα θέματα υγείας που έπεσαν μαζεμένα

    Πως είσαι σήμερα απο πόνο?
    Για τη ζαλάδα απο τον υπνο, πιες εναν καφε κερασμένο απο μένα !

Similar Threads

  1. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 16:32
  2. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 19:28
  3. Είναι κανείς εδώ;;
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 09-06-2012, 04:51
  4. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΠΛΑΝΑ;
    By LOOLOONEES in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2008, 15:55
  5. Replies: 6
    Last Post: 04-06-2008, 15:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •