Διπλη Σχεση - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 32
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    το θεμα ειναι αν μπορεις να αποδειξεις οτι αυτο που κανεις ειναι καλο κ οτι αξιζει αν μπορεις να το αποδειξεις οσοι κ αν σε δουν ρατσιστικα στο τελος θα κανουν μια τρυπα στο νερο.
    απο τη γνωμη που εχεις για τον εαυτο σου εξαρταται το θεμα.
    ειναι δυσνοητο?
    δηλαδη αν εσυ εχεις κακη γνωμη για οτι κανεις οι αλλοι ειναι δυνατον να το αποδεχτουν?
    δε μπορω να το πω πιο απλα...
    ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ..!! αυτο ειναι το χειροτεροο..!!

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μαλον το βλεπεις ως χειροτερο επειδη ως τωρα δε σκεφτηκες ενα τροπο για να το δεις ως καλυτερο...
    εγω πχ ηξερα ατομο που οπου κ να πηγαινε τον ακολουθουσε κοσμος κ μην ηξεραν οτι ειναι γκει
    επειδη πολυ απλα το πιστευε πως ηταν συμπαθητικος κ αυτο φαινοταν κανεις δεν ασχοληθηκε με το τι ειναι κ τι δεν ειναι γιατι εκτος αυτου δε προκαλουσε κ ολας

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    ολοσ ο κοσμοσ γυρναει γυρω απο τισ γυναικεσ τελικα εγω αυτο καταλαβαινω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    174
    πώς εμπλεξες σε αυτή την ιστορία με το αγόρι , αφού δεν είσαι ομοφυλόφιλος ; αυτό δεν κατάλαβα μόνο από όσα γράφεις.

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    10
    Δεν ειχα καθολου εμπειριες και δεν ηξερα απολυτος τιποτα.Αυτος με προσεγγισε καπως και ηρθαμε πιο κοντα αλλα μετα απο 2 χρονια που ημουν μαζι του γνωρισα την κοπελα και ειμαι αλλα 2 χρονια τωρα και με τους δυο..!!!

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    κ συμφωνα με το σεναριιο κ τη κοπελα σου θα τη προσεγγισε καπια αλλη κοπελα κ τωρα θα ειναι κ αυτη κ με τους δυο
    προσεχε μονο καμια μερα μηπως σου παρουσιασει κανενα τεκνατζη που θα παριστανει οτι θα χουν σχεση επειδη αποφασισε να μεινει με τη φιλη της..
    μονο απο αυτο μπορει να την παθεις αν μπουν αναμεσα σας ΨΕΜΑΤΑ.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    125
    φανταζομαι χωρις κλαματα,θυμο κτλ του μιλησες κ δ επιασε ε?να του πεις εισαι ωραιο παιδι,καλος συντροφος κτλ κ σου αξιζει καποιος να σου προσφερει αποκλειστικοτητα κ οχι καποιος που μενει εκβιαστικα μαζι σου...αν αυτο το δοκιμασες κ δ επιασε τοτε ξενερωσε τον.μη κανετε αλλο σεξ.φερσου σαν μαλακας την υπολοιπη ωρα κ αλλα πολλα πυο χρειαζεται.θα παρει καιρο αλλα καποια στιγμη θα βαρεθει κ θα φυγει θεωρω.καλυτερη λυση δε βρισκω.το να το πεις σε εναν ιδανικο κοσμο θα το συνιστουσα.τωρα σε ενα κοριτσακι θα φανει καπως κ την εχασες.ασε που θα σου χρεωσει κ την απιστια μιας κ δ ειναι μια εμπειρια σου πριν τη γνωρισεις.δυστυχως τη πατησες.αληθεια μιας κ εισαι καιρο με τη κοπελα εχεις μαθει την αποψη της για τους ομοφυλοφιλους?εισαι σιγουρος πως θα ειχε θεμα αν μαθαινε πως εχεις κανει κατι τετοιο στο παρελθον?ισως να ειναι πιο ανοιχτομυαλη.βεβαια κ παλι υπαρχει το θεμα απιστια.κ αν ο ψ ειναι οπως τα λες εκδικητικος τοτε να εισαι σιγουρος πως θα της δειξει μηνυματα κτλ ωστε να της δειξει πως το επαιζες διπορτο κ να σας χωρισει

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    174
    μην πεις τίποτα στην κοπέλα σου, δεν είναι λίγο να μάθει κάτι τέτοιο, θα την χάσεις. Πες στον άλλο να τελειώσετε και να είσαι απόλυτος και μετά εξαφανίσου, μην απαντάς σε μνμτα , τηλεφωνα κτλ.. αν δεν θέλεις εσύ, δεν έχει κανενα δικαίωμα να σε κρατάει με το ζόρι, είναι εγωιστικό και εκβιαστικό και προφανώς δεν σε αγαπάει. Αν σε αγαπούσε θα σε άφηνε να κάνεις την επιλογή σου. Δεν τον συμφέρει να πει κάτι στην κοπέλα σου και γενικά και στην τελική βγαλε τον τρελό. και αφού εγραψες κάπου ότι έχεις κ τον κωδικό στο φβ του ,τόσο το καλύτερο να μπεις κ να σβήσεις μνμτα. Γιατί τον αφήνεις να επεμβαίνει στη ζωή σου; αφου δεν θελει ο ένας, τελος,πρέπει να το καταλάβει .

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    αγαπητε μυστερη...νομιζω εχεις μπερδευτει κατα πολυ!... τα χεις κανει μανταρα με την σεξουαλικη σου ταυτοτητα.. πρεπει να μιλησεις με καποιον ειδικο που θα καταφερει να σε κατατοπίσει και να σε κανει να ΔΕΧΤΕΙΣ αυτο που εισαι...
    υπάρχουν κατηγορίες αρκετα ξεκαθαρρες:
    1 α- σεξουαλ = αυτοι που δεν θελουν να κανουν σεξ
    2. νυμφομανεις= αυτοι που θελουν να κανουν συνεχεια σεξ...

    3. ετεροφυλόφιλοι= αυτοι που θελουν να κανουν σεξ ΜΟΝΟ με ατομα του αντιθετου φυλλου
    4. ομοφυλοφιλοι= αυτοι που θελουν να κανουν σεξ με ατομα του ιδιου φύλλου

    και πάμε στην κατηγορία 5. bysexoual στην οποία και ανηκεις... που ειναι ή υποκατηγορια του 2. ή υποκατηγορία του 4. ... δηλαδη ΔΕΝ εισαι ετεροφυλλοφιλος σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση... στρειτ.
    αρα αν δεν εισαι νυμφομανης, πρεζονι, *****, πορνοσταρ...τοτε ... εισαι ενας φυσιολογικότατος γκέη ανθρωπος που δεν θελει να το αποδεχτει.
    μπορουν να στο επιβεβαιωσουν και τα υπόλοιπα στρειτ μελη του φορουμ εδω, πως ΠΟΤΕ δεν ένιωσαν καμια ελξη για ατομα του ιδιου φυλλου...ισως καποιοι-καποιες να πειραματιστηκαν σε καποια φαση της ζωής τους ...που θα πει μια φορα .. οχι σχεση!

    όλα αυτα που σου λέω μπορεις να τα ψαξεις και στο ιντερνετ ή να πας κατευθειαν σε εναν ειδικο οπως σου προειπα και να πληροφορηθεις σωστα ..γιατι τωρα μια αγνωστη που καθεται και σου τα λέει όλα αυτα δεν σε υποχρεωνει να την ακουσεις.

    με δεδομενη την φαση αρνηση που πιθανων περνας, ο συντροφος σου, δεν το δεχεται γιατι ξερει ποσο απολαυσες την ομοφυλόφυλη συνευρεση σας όλο αυτο το διαστημα που ειστε μαζι και δεν θελει να το χασετε όλο αυτο μονο και μονο επειδη αρνεισαι..."να βγεις απο την ντουλάπα"... εχεις καπως συντηρητικα και παλιομοδιτικα μυαλα...βεβαια λάθος του που σε πιεζει κανονικα πρεπει να σε αφησει να το καταλάβεις απο μόνος σου.
    αλλα δεν προκειται να το καταλάβεις αν δεν ανοιξεις το μυαλο σου και δεν ενημερωθεις σωστα!
    ειχα μια φιλη που αποκαλυφθηκε οτι ο 50 χρονος πατερας της ήταν ομοφυλόφιλος και αυτο δεν μπορεις να φανταστεις πόσο κοστιζει οταν εκεινος ακομα και τωρα προσπαθει να το κρυψει και να ζει στο ψεμμα!...μην γινεις τετοιος πατερας!

  10. #25
    Βρε Mysteryx τι παει να πει δεν φευγει? αν θες να χωρισεις , χωριζεις τελεια και παυλα! παντως εχεις μπερδεψει τον σεξουαλικο σου προσανατολισμο οως λεει και η φιλη rea.

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    -εγω για να στο πω ακομα πιο απλα πιστευω οτι εισαι μπαισεξουαλ κ στο τελος θα μινεις κ με τους δυο ακομα κ για διαφορετικους λογους.

    -δε πιστευω οτι τα εχεις κανει μανταρα απλως πιστευω οτι οσο αρνισαι να αποδεχτεις οτι εισαι ετσι τοσο θα κανεις τη ζωη σου δυσκολη χωρις λογο..

    -πολοι πχ σκεφτηκαν τα παντα κ ξεχασαν το πιο απλο απο ολα
    δηλαδη να δεχτουν τον εαυτο τους οπως ειναι..

    οσο καθεσε κ σκεφτεσαι αυτα που κανω ειναι χαλια τραγικα κλπκλπ θα κανεις τη ζωη σου δυσκολη χωρις λογο..

    οταν πεις πχ ετσι ειμαι κ σε οπιον αρεσω θα καταλαβεις οτι καπιοι θα σε αγαπησουν γι αυτο κ καπιοι αλλοι θα σε μισησουν γι αυτο οσο ομως τους τραβας τη προσοχη αυτο ειναι υπερ σου γιατι δε γινεται να αρεσεις σε ολους εκτος αν τους δουλευεις κ τους λες αυτο που θελουν να ακουσουν αν δε βρηκες αλλη λυση πχ αν εβλεπες οτι δε θελουν να ακουνε αυτα που πιστευεις..

    -αρα οσο εισαι ο εαυτο σου καπιοι θα σου πουν ναι κ καπιοι αλλοι οχι στο θεμα αν τους αρεσεις αυτο ειναι αναποφεκτο..

    -αυτα ειχα να πω

    καλη συνεχεια...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    Quote Originally Posted by MysteryX View Post
    Ενεργητικος θα το χαρακτηριζα..!! Δεν ειμαι ομοφυλοφιλος το συχαινομαι πραγματικα.. Το κατακρινω στο φουλ..
    Δεν υπαρχει περιπτωση να αποκαληψω ποτε τπτ σε κανεναν για αυτο..!!
    Το θεμα μου ειναι πως θα απαλαγω απο το βαρος χωρις να χασω την κοπελα μου..!!
    εχεις μεγαλο μπερδεμα ως προς τις ερωτικες προτιμησεις. ενημερωσου καπως γιατι δεν θα βγαλεις ακρη με αυτα που νομιζεις οτι ισχυουν...
    ομοφυλοφιλος δεν ειναι καποιος που ντυνεται γυναικα η μοιαζει με γυναικα. ειναι καποιος που εχει σεξουαλικες σχεσεις με το φυλο του, ασχετως ποσο τον παιρνει και ποσο τον δινει.... ( η αμφιφυλοφιλος αν του αρεσει και το αντιθετο φυλο εξισου).
    περα απο αυτο, νομιζω οτι πρεπει να μιλησεις στην κοπελα σου ειλικρινα για ολα και να παρεις και το ρισκο της αντιδρασης της. με τα ψεματα δεν κρατιουνται οι σχεσεις. εχει δικαιωμα να ξερει με ποιον ειναι.
    ετσι μονο θα ξεφυγεις απο το αγχος αου και τον εκβιασμο που σου κανει αυτος ο καμμενος. με το ζορι και με τους εκβιασμους δεν εκβιαζεται ουτε η επιθυμια ουτε μια σχεση, πες στον κακομοιρουλη που νομιζει οτι σε κραταει με τετοιους εκβιασμους περι αποκαλυψεων... ;)
    ξεσκεπασε τον κι αστον γυμνο να χτυπιεται που τον παρατησες στα κρυα του λουτρου επειδη απλα δεν τον γουσταρεις...:rolleyes:

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    απο οτι κανει η κοπελα του ειναι πολυ ευκολο να μαντεψει τι κανει αυτος αν φυσικα φτασει το μυαλο της ως εκει
    το προβλημα ειναι το πως θα συνενοηθουνε αφου αν κανει κ αυτη το ιδιο δηλαδη λεει οτι σιχαινεται τους ομοφυλοφυλους ενω τη πλησιαζουν αλλες κοπελες ειναι ορατος ο κινδυνος απολυτης ασυνενοησιας..
    μπορει κ να μην συνενοηθουν ποτε 100% υπο αυτες τις συνθηκες ομως οτι τεριαζεις με αυτο υπαρχει μια δυναμη που στο φερνει κοντα σου.
    μεχρι τωρα δε νομιζω να ειναι σε θεση να τα βρει με τον εαυτο του κ οταν δε τα βρισκεις με τον εαυτο σου δε τα βρισκεις ουτε με τους αλλους...

  14. #29
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    10
    Καλησπερα..
    Δεν θα πηγαινα ποτε ΠΟΤΕ ξανα με καποιον αλλον αντρα..!! Παρα μονο με εκεινον.. Για αυτο λεω οτι δεν ειμαι gay.. Δεν εχω κοιταξει ποτε καποιον περα απο αυτον. Οταν τον γνωρισα ειχα 0 σεξουαλικες εμπιριες πλεον εχω παει με 2 κοπελες και αλλες εμπειριες και ξερω τ θελω..!! Αν τον αφησω χωρις να του δωσω περιθωρια δεν ξερω τ μπορει να γινει..!! Μπορει να αρχισει να μιλαει στην κοπελα μου ακομα και να με ενοχλει στα τηλεφωνα και στα μυνηματα..!!
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..! Του εχω πει πολλες φορες οτι αν με αγαπουσε θα με αφηνε.. και μου λεει εσυ αν στο εκανε αυτο(με την διπλη σχεση) η ΤΑΔΕ τ θα εκανες? και λεω απο εγωισμο και αξιοπρεπεια θα την αφηνα. Και λεει εγω δεν μπορω να το κανω.. Εχω σκεφτει οτι μπορει να μην με αφηνει επειδη ισως δεν μπορει να βρει αλλον..!!

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το εχω προσεξει κ αυτο να σου πω οτι μερικοι που εχουν βλεψεις προς το ιδιο φυλο διαλεγουν μονο εναν
    γιατι κανεις ομως σα να σου πατανε το καλο δε μπορω να καταλαβω κ λες δε θα πηγαινα ποτε_ποτε κλπ τοσο πολυ σε νιαζει τι θα πουν οι αλλοι για σενα?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Διπλη προσωπικοτητα???
    By nikol92 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 06-09-2014, 19:05
  2. gay σχέση ενώ είσαι σε straight σχέση
    By in_flames in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 23-12-2011, 22:23
  3. Replies: 10
    Last Post: 30-08-2011, 19:34
  4. Πρόβλημα σε σχέση ή προβληματική σχέση;;;
    By gay_m_boy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 12-06-2011, 19:49
  5. διπλη κριση πανικου.
    By sunset in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2009, 18:11

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •