Τι στοχους σας μπορειτε να καταφερετε σε ενα μηνα; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 29 of 29
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Καλη επιτυχια στην προκριση για το πρωταθλημα ιππασιας και να παρεις το αδεσποτο που θες και να βοηθας οσους μπορεις.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Αυτον τον μηνα εχω ως στοχο ν μην δαγκωσω τον οδοντιατρο αλλα ουτε να λυποθυμησω στο ιατρειο του για τον αλλο μηνα βλεπω σε κατι καλύτερο

    χα χα χα !! εσυ μπορει και να τον πυροβολησεις !!!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Εμενα ο σκοπος μου ειναι να συνεχισω την διαιτα , και ναοποφασισω αν θα παρω ενα ντιζελ τζιπ η βενζινη μικρο γρηγορακι αυτοκινητο , για οικονομια .


    Επισης να μαθω πιανο , τανγκο , να κανω γενικο καθαρισμο στο σπιτι μου , να μαθω να ζωγραφιζω , να βρω συντροφο , να παρω μια εντουρο μηχανη , να παω στο΄Λονδινο ταξιδακι , και να πιασω το τζοκερ , κανα εκατομ . μου αρκει . Ζηταω πολλα για ενα μηνα ?

  4. #19
    Μπορεις να καταφερεις ο,τι θελησεις μεσα σε ενα μολις μηνα...βασικη προυποθεση να το θελησεις ομως. Απο το να χασεις κιλα μεχρι να ταξιδεψεις ολο τον κοσμο. ;)

  5. #20
    Σε ενα μηνα εε;

  6. #21
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Εμενα ο σκοπος μου ειναι να συνεχισω την διαιτα , και ναοποφασισω αν θα παρω ενα ντιζελ τζιπ η βενζινη μικρο γρηγορακι αυτοκινητο , για οικονομια .


    Επισης να μαθω πιανο , τανγκο , να κανω γενικο καθαρισμο στο σπιτι μου , να μαθω να ζωγραφιζω , να βρω συντροφο , να παρω μια εντουρο μηχανη , να παω στο΄Λονδινο ταξιδακι , και να πιασω το τζοκερ , κανα εκατομ . μου αρκει . Ζηταω πολλα για ενα μηνα ?
    Αντε καλε, ολα γινονται! χαχαχα και θα συμφωνησω σε ολα ομως!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by cherry08 View Post
    Σε ενα μηνα εε;

    Eμ , σενα μηνα θελω , για τον αλλο μηνα εχω αλλα σχεδια , να μαθω να χειρουργω , να βελτιωθω στην σκοποβολη , να εξερευνησω τον Βορειο πολο , να εξημερωσω ενα λιονταρι , να παω μια κρουαζιερα , ναμαθω να μαγειρευω , ειμαι ασχετος , να μαθω να τραγουδαω , μπορει να βγαλω και δισκο , αυτα ,ας αφησουμε και αλλα για τον μεθεπομενο μηνα .

  8. #23
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Eμ , σενα μηνα θελω , για τον αλλο μηνα εχω αλλα σχεδια , να μαθω να χειρουργω , να βελτιωθω στην σκοποβολη , να εξερευνησω τον Βορειο πολο , να εξημερωσω ενα λιονταρι , να παω μια κρουαζιερα , ναμαθω να μαγειρευω , ειμαι ασχετος , να μαθω να τραγουδαω , μπορει να βγαλω και δισκο , αυτα ,ας αφησουμε και αλλα για τον μεθεπομενο μηνα .
    Ετσι σε θελω...το χεις! πιστευουμε σε σενα ;)

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Nαι τοχω , τοχω , το αισθανομαι , που να δεις τους μεθεπομενους στοχους . Θα γραψω ποιηματα , θα μαθω να οδηγω υποβρυχιο , αεροπλανο ξερω , αλλα θελω βελτιωση , θα κανω αρχαιλογικες ανασκαφες συην Σαλαμινα , θα τιναξω την μπανκα του καζινο , θα μαθω να γινω εγγαστριμυθος , θα μαθω σουμο , μποξ ξερω , θα μαθω να γινω φακιρης , προς το παρον η διαιταμε απασχολει , αμα απποτυχει , θα επικεντρωθω στο να ............................ψηλωσω .

  10. #25
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Nαι τοχω , τοχω , το αισθανομαι , που να δεις τους μεθεπομενους στοχους . Θα γραψω ποιηματα , θα μαθω να οδηγω υποβρυχιο , αεροπλανο ξερω , αλλα θελω βελτιωση , θα κανω αρχαιλογικες ανασκαφες συην Σαλαμινα , θα τιναξω την μπανκα του καζινο , θα μαθω να γινω εγγαστριμυθος , θα μαθω σουμο , μποξ ξερω , θα μαθω να γινω φακιρης , προς το παρον η διαιταμε απασχολει , αμα απποτυχει , θα επικεντρωθω στο να ............................ψηλωσω .
    χαχαχα ενταξει σ εχω αγαπησει λιγο

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by cherry08 View Post
    χαχαχα ενταξει σ εχω αγαπησει λιγο


    Λιγο , ε ? κατι ειναι κι αυτο .

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Μακ εχεις πολυ πλακα.
    Cherry εννοειται οτι μπορεις να πετυχεις τους στοχους που σε ενδιαφερουν.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    στοχος μου ειναι να μην ξανακοπω αυτον τον μηνα!
    επισης να παω για εθελοντικη εργασια στα χωρια sos στην περιοχη μου

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Βοο μπορεις να μην ξανακοπεις απο σενα εξαρταται εχεις τη δυναμη.Καλο ειναι που θες να πας εθελοντικα να βοηθησεις τους συνανθρωπους σου.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Καλό μήνα
    By fevgatos67 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 95
    Last Post: 02-08-2014, 03:03
  2. Ένα μήνα χωρισμένη...
    By melia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 04-12-2013, 00:03
  3. Για Μοναξιά και Στόχους
    By ella2 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 15
    Last Post: 01-06-2012, 09:25
  4. Σχετικά με τη λειτουργία και τους στόχους της κοινότητας
    By NikosD. in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 801
    Last Post: 08-11-2009, 15:52
  5. ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ
    By fly in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 01-08-2007, 11:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •