Κρίση των μελών του forum έναντι άλλων μελών
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 77
  1. #1
    WhyAlwaysMe?
    Guest

    Κρίση των μελών του forum έναντι άλλων μελών

    Σε ένα δικό του thread,ο MacGyver έγραψε ότι ζητούσε γυναίκα,η οποία θα ήταν εμφανίσιμη.
    Οι αντιδράσεις ήταν ποικίλες,αλλά όχι αρνητικές όπως με εμένα.
    Εγώ,ομολογώ πως έχω γίνει γνωστός με τα threads μου και τι ζητάω.
    Και το μεγάλο ερώτημα είναι το εξής:
    Γιατί ο Mac να έχει αυτό το δικαίωμα,ενώ εγώ από την πρώτη φορά που αναφέρθηκα σε αυτό το θέμα,να δέχομαι πυρά από τους περισσότερους(προτού φθάσω και εγώ στα άκρα)?Κοινώς,γιατί η κρίση των μελών δεν ήταν τόσο αντικειμενική,αλλά είχαν ''γύψο στο χέρι'',όταν έγραφαν?

    Υ.Γ.:Μac,ξεκαθαρίζω πως με εσένα δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα.Ίσα-ίσα που μου είσαι συμπαθής!Απλά με ενδιαφέρει,η ''αντικειμενική'' άποψη αρκετών.....
    Last edited by WhyAlwaysMe?; 21-12-2015 at 13:41.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post

    Υ.Γ.:Μac,ξεκαθαρίζω πως με εσένα δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα.Ίσα-ίσα που μου είσαι συμπαθής!Απλά με ενδιαφέρει,η ''αντικειμενική'' άποψη αρκετών.....

    Kι εμενα μου εισαι συμπαθης !! βεβαιως να βρεις μια εμφανισημη κοπελα , εγω δεν ειμαι καλυτερος απο σενα , εισαι και πολυ μικροτερος , αρα υπερτετρεις !!

  3. #3
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Kι εμενα μου εισαι συμπαθης !! βεβαιως να βρεις μια εμφανισημη κοπελα , εγω δεν ειμαι καλυτερος απο σενα , εισαι και πολυ μικροτερος , αρα υπερτετρεις !!
    Μην απογοητεύεσαι Mac,ο έρως χρόνια δεν κοιτά!
    Εγώ μάλλον έχω τη ζωή μπροστά μου!

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μαλον επειδη καπιες φορες δεν εχει τοσο σημασια τι λες αλλα ο τροπος που το λες κ αν το λες για να μαζεψεις like η το λες ως προσωπικη σου γνωμη..
    λεγοντας το ιδιο πραγμα θα ειχες αποσπασει περισσοτερα θετικα σχολια αν το ελεγες σε στιλ σα να σαι συγγραφεας παρα σα να λες οτι σκεφτεσαι.
    πχ αν σου πω το ιδιο πραγμα κ στο ενα το πω ως ανθρωπος κ το αλλο ως ποιημα οι αντιδρασεις θα ειναι τελειος διαφορετικες...

  5. #5
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Έλα να συμμετάσχουν και άλλοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #6
    Why διαφωνω, πολλοι εγραψαν στον Μακ σχολια για διαφορα ηλικιας και σε μορφη πειραγματος.
    Επισης ο Μακ εχει ανοιξει παρα πολλα θεματα στην Ενοτητα Γενικα και δεν επαναλαμβανεται στο ιδιο.
    Εσυ ανοιξες περιπου 4 θεματα ηδη προκατειλημμενος για τις απαντησεις.
    Χωρις να σε ξερουμε στη πραγματικη ζωη μας ρωτησες ως μελη αν μπορεις να εισαι με μια εμφανισιμη κοπελα.
    Οι περισσοτεροι σου ειπαμε πως ναι μπορεις αρκει να εχεις και αλλα στοιχεια ως ανθρωπος πανω απο ολα.

    - Εσενα σου εχει κολλησει πως δεν προκειται να σε προσεξει μια παρα πολυ ομορφη. Σε βασανιζει και ειναι κριμα.

    Ειναι σαν να μπαινω και να ανοιγω θεματα γιατι δεν με προσεχουν καποιοι αντρες, υπαρχει απαντηση τεκμηριωμενη ?
    Μονο υποθεσεις υπαρχουν.
    Ή ειναι σαν να λεω, με ενοχλει που ειμαι κοντη και δεν αρεσω για αυτο το λογο.
    Μπορει καποιος με λογικη να το αλλαξει αυτο ή να με κανει να νιωσω ομορφα ?

    Ελπιζω να καταλαβεις το πνευμα της απαντησης μου.
    Εισαι νεο παιδι και καλα κανεις και το ψαχνεις με το γυναικειο φυλο, ψαχνεις να βελτιωσεις την εξωτερικη σου εμφανιση πολυ καλο και αυτο !
    Αλλα οταν εχεις ηδη λαβει παρα πολλες εμψυχωτικες απαντησεις τι αλλο περιμενεις απο τα μελη ????
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  7. #7
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Why διαφωνω, πολλοι εγραψαν στον Μακ σχολια για διαφορα ηλικιας και σε μορφη πειραγματος.
    Επισης ο Μακ εχει ανοιξει παρα πολλα θεματα στην Ενοτητα Γενικα και δεν επαναλαμβανεται στο ιδιο.
    Εσυ ανοιξες περιπου 4 θεματα ηδη προκατειλημμενος για τις απαντησεις.
    Χωρις να σε ξερουμε στη πραγματικη ζωη μας ρωτησες ως μελη αν μπορεις να εισαι με μια εμφανισιμη κοπελα.
    Οι περισσοτεροι σου ειπαμε πως ναι μπορεις αρκει να εχεις και αλλα στοιχεια ως ανθρωπος πανω απο ολα.

    - Εσενα σου εχει κολλησει πως δεν προκειται να σε προσεξει μια παρα πολυ ομορφη. Σε βασανιζει και ειναι κριμα.

    Ειναι σαν να μπαινω και να ανοιγω θεματα γιατι δεν με προσεχουν καποιοι αντρες, υπαρχει απαντηση τεκμηριωμενη ?
    Μονο υποθεσεις υπαρχουν.
    Ή ειναι σαν να λεω, με ενοχλει που ειμαι κοντη και δεν αρεσω για αυτο το λογο.
    Μπορει καποιος με λογικη να το αλλαξει αυτο ή να με κανει να νιωσω ομορφα ?

    Ελπιζω να καταλαβεις το πνευμα της απαντησης μου.
    Εισαι νεο παιδι και καλα κανεις και το ψαχνεις με το γυναικειο φυλο, ψαχνεις να βελτιωσεις την εξωτερικη σου εμφανιση πολυ καλο και αυτο !
    Αλλα οταν εχεις ηδη λαβει παρα πολλες εμψυχωτικες απαντησεις τι αλλο περιμενεις απο τα μελη ????
    Δεν νομίζω ότι όλες οι απαντήσεις ήταν εμψυχωτικές.
    Αφού κάποιοι έλεγαν να μην προσεγγίζω εμφανίσιμες(βλέπε user Μαρούλι),αλλά να δίνω σημασία μόνο στον εσωτερικό κόσμο της γυναίκας.
    Και το χειρότερο όλων,είναι πως δεν διαθέτω ένα εξαίσιο σετ κοιλιακών,αλλά το λεγόμενο ''σωσίβιο'' στην κοιλιά,που αρέσει μόνο σε χοντρές και γενικά μη όμορφες.

  8. #8
    Παντα παλικαρι μου ακουμε και κατι που δεν μας αρεσει...
    Και σε θεματα αλλων μελων θα δεις οτι δεν ειναι ολα τα σχολια ευχαριστα και ροδινα.
    Εχεις σκεφτει σοβαρα να ξεκινησεις με εναν ειδικο κουβεντα ? Σε καποια φαση το ειχες αναφερει.
    Αν θα ξεκινησεις παντως θα ανακαλυψεις πολλα για εσενα τον ιδιο, ειναι ενα ταξιδι που αξιζει τον κοπο.

    Το σωσιβιο με κρεμα, νερα, διατροφη σωστη και ασκηση θα φυγει.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  9. #9
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Παντα παλικαρι μου ακουμε και κατι που δεν μας αρεσει...
    Και σε θεματα αλλων μελων θα δεις οτι δεν ειναι ολα τα σχολια ευχαριστα και ροδινα.
    Εχεις σκεφτει σοβαρα να ξεκινησεις με εναν ειδικο κουβεντα ? Σε καποια φαση το ειχες αναφερει.
    Αν θα ξεκινησεις παντως θα ανακαλυψεις πολλα για εσενα τον ιδιο, ειναι ενα ταξιδι που αξιζει τον κοπο.

    Το σωσιβιο με κρεμα, νερα, διατροφη σωστη και ασκηση θα φυγει.
    Καταναλώνω καθημερινά 2 λίτρα νερό,προσέχω το κατά δύναμιν την διατροφή μου,κάνω γυμναστήριο 4 φορές την εβδομάδα εδώ και 5 μήνες,αλλά ακόμα εκεί είναι,ανάθεμα το.....Θα πρέπει μάλλον να περάσουν χρόνια,ώστε να γίνω ωραίος και να με προσέχουν οι ωραίες.
    Πάντως αν ξαναμπεί το εν λόγω άτομο,θα ήθελα να παίξω λίγο με τον πόνο της και να την ταπεινώσω.Όπως έπαιξε αυτή με εμένα.

  10. #10
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    Παντα παλικαρι μου ακουμε και κατι που δεν μας αρεσει...
    Και σε θεματα αλλων μελων θα δεις οτι δεν ειναι ολα τα σχολια ευχαριστα και ροδινα.
    Εχεις σκεφτει σοβαρα να ξεκινησεις με εναν ειδικο κουβεντα ? Σε καποια φαση το ειχες αναφερει.
    Αν θα ξεκινησεις παντως θα ανακαλυψεις πολλα για εσενα τον ιδιο, ειναι ενα ταξιδι που αξιζει τον κοπο.

    Το σωσιβιο με κρεμα, νερα, διατροφη σωστη και ασκηση θα φυγει.
    Κάποια ακραία λύση,έχεις υπόψιν σου?
    Για το σωσίβιο λέω...
    Είναι αποκρουστικό κατά τη γνώμη μου και αρέσει μόνο σε μέτριες και άσχημες γυναίκες......

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    θα σου πω εγω για να μη κουραζεσαι να το ψαχνεισ
    αναλογα τι λεσ αυτο ακουσ απο τη στιγμη κι ολασ που πασ κοντρα τισ
    γυναικεσ χωρισ λογο αντι να τισ ανεχεσαι εμενα αυτα μου κανουν αρκετα
    για να προκαλεισ αντιδρασεισ εσυ τι λεσ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    174
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Κάποια ακραία λύση,έχεις υπόψιν σου?
    Για το σωσίβιο λέω...
    Είναι αποκρουστικό κατά τη γνώμη μου και αρέσει μόνο σε μέτριες και άσχημες γυναίκες......
    αποκρουστικό ; αν μιλάς εσύ ο ίδιος έτσι για τον εαυτό σου, τι περιμένεις από τους άλλους ;
    αγάπησε και αποδέξου πρώτα εσύ τον εαυτό σου και μετά απαίτησέ το από τους άλλους !
    το σωσίβιο δεν φεύγει μέσα σε 5μήνες, θέλει κι άλλη προσπάθεια !
    ζήτα από το γυμναστή να σου δώσει ειδικό πρόγραμμα για την περίπτωσή σου, αν δεν το χεις κάνει ήδη.

  13. #13
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by troxia View Post
    αποκρουστικό ; αν μιλάς εσύ ο ίδιος έτσι για τον εαυτό σου, τι περιμένεις από τους άλλους ;
    αγάπησε και αποδέξου πρώτα εσύ τον εαυτό σου και μετά απαίτησέ το από τους άλλους !
    το σωσίβιο δεν φεύγει μέσα σε 5μήνες, θέλει κι άλλη προσπάθεια !
    ζήτα από το γυμναστή να σου δώσει ειδικό πρόγραμμα για την περίπτωσή σου, αν δεν το χεις κάνει ήδη.
    Μη μου πείς πως είναι γοητευτικό.
    Και πως να αγαπήσω τον εαυτό μου?

  14. #14
    Δεν εχω καποια λυση, ποσο μαλλον ακραια.
    Σε απασχολει πολυ η εμφανιση σου, το σεβομαι, αν μπορεις οικονομικα θα στραφεις σε ειδικους ομορφιας, εγω προσωπικα δεν εχω γνωσεις.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    ρε συ γουαι ολγουεισ μι πωσ να στο εξηγησω εσυ τωρα η εισαι κανενα μοντελο
    η εισαι κανενα αλανι φοβερο που μπηκεσ να μασ τρελανεισ
    τελοσ παντων εγω δε ξερω ποιοσ εισαι και ουτε θα μαθω αλλα να ξερεισ οτι αλλοι οι ανθρωποι
    που ξερεισ και αλλο εμεισ η εγω θα σου πω για μενα εχω τα δικα μου κριτηρια
    και τισ δικεσ μου ποιοτητεσ και τη δικια μου ματια που οπωσ τα βλεπω
    θα προκαλεισ αντιδρασεισ συνεχεια αν δε κατσεισ να γνωριστεισ πραγματικα με τα μελη
    πρωτον και δευτερον μπορει να εχετε ηδη γνωριστει και να το κανετε επιτηδεσ
    αλλα ειναι λαθοσ ολο αυτο και δεν ειναι ωραιο να ζουμε ολοι ενα λαθοσ επειδη εσεισ δεν την παλευετε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ
    By ironman in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 91
    Last Post: 09-12-2015, 22:35
  2. Αποκλεισμοί μελών
    By NikosD. in forum Νέα, ανακοινώσεις
    Replies: 3
    Last Post: 20-03-2014, 14:48
  3. ο απολογισμός των μελών για το 2011
    By ioannis2 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 24
    Last Post: 04-01-2012, 10:45
  4. συνάντηση μελων
    By arktos in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 9
    Last Post: 08-07-2011, 00:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •