δισταζω να την προσεγγισω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    1

    δισταζω να την προσεγγισω

    Γεια χαρα σε ολους.Ειμαι κανουργιος εδω οποτε συγχωρεστε με για τυχον λαθη που θα κανω.Λοιπον παμε στο θεμα μου τωρα.Πριν κανενα μηνα βγηκα με 2 φιλους μου,ο ενας απο αυτους ειχε μια γνωστη και της ειπε να ερθει μαζι μας.Ετσι ηρθε και εφερε και αυτη την παρεας της.Απο την παρεα της κοπελας ενα κοριτσι ετυχε να κατσει απεναντι μου.Εγω δεν εδωσα καθολου σημασια στην αρχη στην κοπελα.Ουτε ξερω αν και αυτη εδωσε.Γενικα δεν μιλησαμε καθολου.Μετα απο λιγο καιρο (καμια βδομαδα περιπου)η κοπελα εφτιαξε φειςμπουκ και με εκανε αιτημα φιλιας.Να σημειωσω επισης οτι δεν εκανε κανεναν απο τους αλλους 2 φιλους μου(με τους οποιους μιλησε κιολας,γνωριστηκαν δηλαδη) και ουτε ηξερε το ονομα μου.Επισης φωτο προφιλ δεν ειχα τον εαυτο του παρα μονο καποιες φωτογραφιες που φαινονται αν ψαξεις το προφιλ.Απο εκεινη τη μερα η κοπελα με ενδιαφερει γιατι εκτος των αλλων ειναι και πολυ ομορφη.Επισης προσφατα εβαλα καινουργια φωτογραφια και αυτη πατησε λαικ πρωτη μετα αρχισα να της παταω και εγω.Θελω να της μιλησω μεσω φειςμπουκ αρχικα αλλα παντα δισταζω.Τι να κανω?:confused::confused::confused:

  2. #2
    Τι άλλο να κάνει η κοπέλα ? Να σου πει σε θέλω εδω και τώρα ? Απλά την στέλνεις ένα μήνυμα και την λες..γεια σου, τι κάνεις ? Πως πέρασες τις γιορτές ? Και μετά κουβέντα στην κουβέντα θα τα κατάφερεις. Πόσο είσαι και κολλάς να της μιλήσεις? Θα γνωριστείτε και θα βγείτε και για κανέναν καφέ. Μην διστάζεις αυτά όλα είναι σημάδια ότι σε έχει συμπαθήσει για κάποιον λόγο και σίγουρα δεν είναι επειδή...μιλήσατε !!! Τέλειωνε όμως γιατί στο τέλος θα ξενερώσει με τα like !!! Περιμένω σήμερα κιολας να την στείλεις και να μας πεις τι είπατε...

Similar Threads

  1. Παγωνω και μονο στην σκεψη οτι θα προσεγγισω καποια
    By xristos1925 in forum Αυτοεκτίμηση - Αυτοπεποίθηση
    Replies: 16
    Last Post: 18-08-2015, 13:38
  2. Σκέφτομαι να χωρίσω αλλά διστάζω...
    By rainbow96 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 16
    Last Post: 30-05-2015, 17:12
  3. Πως να προσεγγίσω μια πολλή όμορφη κοπέλα
    By crert in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 02-07-2012, 09:52
  4. Replies: 16
    Last Post: 18-09-2007, 14:39
  5. διστάζω
    By liberchild in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 30-08-2007, 04:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •