Σκέφτομαι... - Page 115
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 115 of 116 FirstFirst ... 1565105113114115116 LastLast
Results 1,711 to 1,725 of 1736
  1. #1711
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Aggressive1 View Post
    Σ' ευχαριστώ για τις ευγένειες :P. Όχι δεν θα τον έπρηζα, απλά θα του το πρότεινα έμεσα σαν ένα τρόπο να νιώθει και ο ίδιος καλύτερα, μπορεί για παράδειγμα να του πρότεινα να πηγαίνουμε μαζί για τρέξιμο κάποιες φορές. Αλλά, άσχετα απο το τι αρέσει σε μένα, κάποιος που είναι γυμνασμένος δεν περνάει ποτέ απαρατήρητος. Εντάξει, δεν είπα οτι δεν βλεπότανε κιόλας, απλά τον έλεγες μάλλον μέτριο. Ναι ένας μόνο..Ε, εντάξει ναι μου αρέσουν αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι δεν θα ασχοληθώ με κάποιον που μπορεί να έχει λίγο κοιλίτσα, αλλά να είναι ωραίος εμφανισιακά με στυλ.
    Αυτό εννοούσα λέγοντας μη ωραίος,δηλαδή μέτριος.
    Έκανα και ένα poll ανάλογο,ψήφισε αν είναι.
    Φαντάζομαι να κάνεις το απίθανο:να απορρίπτεις έναν ωραίο και γυμνασμένο....

  2. #1712
    Quote Originally Posted by algofren View Post
    η εμφανιση δεν ειναι παντα το παν εχω γνωστα ζευγαρια που οι κοπελες δεν ειναι και κουκλες αλλα τα εχουν με πολυ ωραια αγορια
    καμια φορα παιζει ρολο και πως πλασαρεις τον εαυτο σου ή αμα δεν αρεσεις εσυ στον εαυτο σου το βγαζεις και στους αλλους
    Έτσι ακριβώς είναι. Κι εγώ έχω φίλο (ο Π.) με σωματάρα και μπράτσα και η κοπέλα του δεν είναι όσο εμφανίσιμη όσο είναι αυτός. Σωστό και το δεύτερο.

  3. #1713
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    44
    Δεν βρισκεις κατι που σε ελκυει με σκοπο να κανεις κατι ή γενικοτερα δεν βρισκεις καποια κοπελα?

  4. #1714
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by algofren View Post
    Δεν βρισκεις κατι που σε ελκυει με σκοπο να κανεις κατι ή γενικοτερα δεν βρισκεις καποια κοπελα?
    Σε ποιόν πάει η ερώτηση?

  5. #1715
    @ WhyAlwaysMe?, για εμένα προοριζόταν η ερώτηση.

    Quote Originally Posted by algofren View Post
    Δεν βρισκεις κατι που σε ελκυει με σκοπο να κανεις κατι?
    Μακάρι νά'χα αυτήν την ακραία πολυτέλεια.

    Quote Originally Posted by algofren View Post
    ή γενικοτερα δεν βρισκεις καποια κοπελα?
    Δυστυχώς, αυτό ακριβώς. Είμαι κλειστός, εσωστρεφής, χωρίς λέγειν και αυτοπεποίθηση.

  6. #1716
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by algofren View Post
    η εμφανιση δεν ειναι παντα το παν εχω γνωστα ζευγαρια που οι κοπελες δεν ειναι και κουκλες αλλα τα εχουν με πολυ ωραια αγορια
    καμια φορα παιζει ρολο και πως πλασαρεις τον εαυτο σου ή αμα δεν αρεσεις εσυ στον εαυτο σου το βγαζεις και στους αλλους
    Συμφωνώ γι' αυτό που λες οτι αν δεν αρέσεις στον εαυτό σου το βγάζεις και στους άλλους και το αντίθετο, οτι αν αρέσεις σε σένα πάλι θα το βγάζεις και στους άλλους. Ναι, όντως είπαμε υπάρχουν πολλά γούστα, κι εγώ έχω δει κοπέλες ωραίες με κάποιους πολύ μέτριους. Η εμφάνιση μπορεί να παίξει σημαντικό ρόλο, αλλά σίγουρα και δεν είναι το παν

  7. #1717
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Aggressive1 View Post
    Συμφωνώ γι' αυτό που λες οτι αν δεν αρέσεις στον εαυτό σου το βγάζεις και στους άλλους και το αντίθετο, οτι αν αρέσεις σε σένα πάλι θα το βγάζεις και στους άλλους. Ναι, όντως είπαμε υπάρχουν πολλά γούστα, κι εγώ έχω δει κοπέλες ωραίες με κάποιους πολύ μέτριους. Η εμφάνιση μπορεί να παίξει σημαντικό ρόλο, αλλά σίγουρα και δεν είναι το παν
    Ουάου,δεν περίμενα να γράψεις το τελευταίο.:p

  8. #1718
    Quote Originally Posted by Aggressive1 View Post
    κι εγώ έχω δει κοπέλες ωραίες με κάποιους πολύ μέτριους.
    Έτσι ακριβώς είναι. Και'γω τα ίδια βλέπω στην καθημερινότητά μου και όταν βγαίνω έξω βόλτα.

    Quote Originally Posted by Aggressive1 View Post
    Η εμφάνιση μπορεί να παίξει σημαντικό ρόλο, αλλά σίγουρα και δεν είναι το παν
    Πολύ σωστά κι εδώ. Έχω εξωτερική εμφάνισή (χωρίς νά'μαι κούκλος) που δε δικαιολογεί τη μπακουρίτιδά μου.

  9. #1719
    WhyAlwaysMe?, όπως σου είπα και πριν, δε φταίει η εξωτερική σου εμφάνιση που δεν έχεις κάνει τίποτα (όπως ανέφερες εσύ) με κοπέλα. Μια χαρά είσαι εσύ απο εμφάνιση.

    Αυτό που δεν είναι μια χαρά εδώ πέρα είναι αυτά που σου λέει αυτός ο περιβόητος φίλος σου που τσιγκουνεύεται κιόλας να μοιραστεί τη "συνταγή του". Καταλαβαίνω απόλυτα οτι νιώθεις πολύ άβολα να το συζητήσεις το θέμα, που για μένα είναι ΜΕΙΖΟΝ θέμα, αλλα εμείς προσπαθούμε και θέλουμε να σε βοηθήσουμε όσο πιο πολύ μπορούμε. Γιατί σε υποτιμάει τόσο πολύ αυτός ο φίλος σου; Για να οργανώσουμε σιγά σιγά καμιά συνάντηση να τον περιλάβω μία με τις αλήθειες που θα ξεστομίζω.

  10. #1720
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by wjsrp View Post
    WhyAlwaysMe?, όπως σου είπα και πριν, δε φταίει η εξωτερική σου εμφάνιση που δεν έχεις κάνει τίποτα (όπως ανέφερες εσύ) με κοπέλα. Μια χαρά είσαι εσύ απο εμφάνιση.

    Αυτό που δεν είναι μια χαρά εδώ πέρα είναι αυτά που σου λέει αυτός ο περιβόητος φίλος σου που τσιγκουνεύεται κιόλας να μοιραστεί τη "συνταγή του". Καταλαβαίνω απόλυτα οτι νιώθεις πολύ άβολα να το συζητήσεις το θέμα, που για μένα είναι ΜΕΙΖΟΝ θέμα, αλλα εμείς προσπαθούμε και θέλουμε να σε βοηθήσουμε όσο πιο πολύ μπορούμε. Γιατί σε υποτιμάει τόσο πολύ αυτός ο φίλος σου; Για να οργανώσουμε σιγά σιγά καμιά συνάντηση να τον περιλάβω μία με τις αλήθειες που θα ξεστομίζω.

    Οι πιο πολλοί θέλετε να βοηθήσετε.....

  11. #1721
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Ουάου,δεν περίμενα να γράψεις το τελευταίο.:p
    Χαχα, με έχεις παρεξηγήσει λίγο μου φαίνεται...

  12. #1722
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Aggressive1 View Post
    Χαχα, με έχεις παρεξηγήσει λίγο μου φαίνεται...
    Γιατί βρε?Επειδή αναφέρεις ότι σου αρέσουν οι ωραίοι και γυμνασμένοι.:p
    Έστειλες στο mail μου?Για να το σβήσω μετά από το post μου.

  13. #1723
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    44
    εγω πριν μερικα χρονια δεν ειχα καλη σχεση με τον εαυτο μου δεν μου αρεσα μπηκα στην διαδικασια να αλλαξω και τα καταφερα σε μεγαλο βαθμο αλλα και παλι ημουν μονη μου οταν αρχισα να τα βρισκω με τον εαυτο μου αρχισαν να με προσεχουν και οι αλλοι γιατι τοτε το εβγαζα και προς τα εξω
    αν ηθελα απλα να κανω κατι ετσι για να πω οτι το εκανα ειχα τις ευκαιριες αλλα δεν μπορουσα απλα ετσι να το κανω ειτε ο αλλος ηταν ωραιος ή ασχημος μου εχει τυχει να γνωρισω εναν κουκλο αλλα δεν ειχαμε να μιλησουμε εγκεφαλικα δεν μου εβγαζε κατι ενω σεξουαλικα μου εβγαζε πραματα, μου εχει τυχει και να γνωρισω ενα ασχημουλη που με εκανε να γελαω να θελω να του μιλαω και ενα εχω επαφη μαζι του
    ισως τελικα να ειναι και θεμα αρχης ειναι μεχρι να κανεις την αρχη
    εγω ποτε θα την κανω δεν ξερω ακομα

  14. #1724
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Γιατί βρε?Επειδή αναφέρεις ότι σου αρέσουν οι ωραίοι και γυμνασμένοι.:p
    Έστειλες στο mail μου?Για να το σβήσω μετά από το post μου.
    Έστειλα σου ήρθε?

  15. #1725
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by algofren View Post
    εγω πριν μερικα χρονια δεν ειχα καλη σχεση με τον εαυτο μου δεν μου αρεσα μπηκα στην διαδικασια να αλλαξω και τα καταφερα σε μεγαλο βαθμο αλλα και παλι ημουν μονη μου οταν αρχισα να τα βρισκω με τον εαυτο μου αρχισαν να με προσεχουν και οι αλλοι γιατι τοτε το εβγαζα και προς τα εξω
    αν ηθελα απλα να κανω κατι ετσι για να πω οτι το εκανα ειχα τις ευκαιριες αλλα δεν μπορουσα απλα ετσι να το κανω ειτε ο αλλος ηταν ωραιος ή ασχημος μου εχει τυχει να γνωρισω εναν κουκλο αλλα δεν ειχαμε να μιλησουμε εγκεφαλικα δεν μου εβγαζε κατι ενω σεξουαλικα μου εβγαζε πραματα, μου εχει τυχει και να γνωρισω ενα ασχημουλη που με εκανε να γελαω να θελω να του μιλαω και ενα εχω επαφη μαζι του
    ισως τελικα να ειναι και θεμα αρχης ειναι μεχρι να κανεις την αρχη
    εγω ποτε θα την κανω δεν ξερω ακομα
    Δεν την έκανες την αρχή με αυτόν που λες?

Similar Threads

  1. Σκέφτομαι να τα παρατήσω
    By ΧωρίςΣκιά in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 28
    Last Post: 04-01-2014, 03:47
  2. Σκεφτομαι διαρκως
    By andy87 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 03-01-2014, 03:00
  3. Σκεφτομαι τον χωρισμο
    By lindsay in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 19-12-2013, 18:06
  4. Τον σκεφτομαι ακομα ....
    By Maria99 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 09-06-2012, 12:25
  5. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ
    By ΜΑΡΙΛΟΥ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 06-12-2010, 01:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •