Με κοιταζει αλλα....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    5

    Με κοιταζει αλλα....

    Καλησπερα σασ με ειμαι φοιτητησ 20 ετων και απο την σχολη μου αρεσει μια κοπελα στην οποια οσεσ και αν φορεσ πλησιασω να μιλησω κατεβαζει το κεφαλη και δεν με κοιταζη οταν ομωσ απομακρυνεται και γυριζω να τσεκαρω την βλεπω οτι με κοιταη....και σχετικα οταν ειναι με φιλεσ με κοιταη ασταματητα και την βλεπω τησ χαμογελαω αλλα αυτη μονο με κοιταζει...οταν ημουν για καφε την ειδα στον δρομο με μια φιλη τησ η φιλη τησ με ειδε χαμογελασε και την σκουντησε και εκεινη γυρισε με ειδε και μετα κοιτουσε αλλου.....και μερεσ πριν την πετυχα με 2 ακομα φιλεσ τησ στην εισοδο τησ σχολησ και μιλησα ειπα....τι κανουμε καλα? και η μια τησ φιλη μου λεει με χαμογελο καλα εισαι τι κανεισ? εκεινη κλασικα κατεβασε το κεφαλι τησ και περπατησε η αλλη φιλη τησ με κοιταξε με πονυρο βλεμα και οταν γυρισα παλι να τσεκαρω την ειδα οτι με αυτην την φιλη τησ που με κοιταξε πονυρα με κοιταζαν αλλα με το που γυρισα και τησ ειδα κοιταξαν γρηγορα αλλου....σασ παρακαλω μπορειτε να μου πειτε τι να κανω?και γιατι το κανει αυτο?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Πρέπει να 'ναι ντροπαλή κοπέλα μαλλον. Στην ιδια σχολή πάτε;

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    να κατσικωθεις διπλα της για να δεις τι θα κανει βλεπω να σου πασαρει κ τη φιλη της για ψυχολογικη υποστηριξη επειδη κοιταει αντρα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Κι εγω αυτο λεω να πασ να γνωριστειτε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    5
    παιδια η ολη φαση ειναι δυσκολη σημερα καθομουν στην καφετερια τησ σχολησ και την ειδα με τησ φιλεσ τησ και με ειδε που πηγα πειρα καφε και μετα απο λιγο εφυγε με τησ φιλεσ τησ σφαιρααα πριν γυρισω στο τραπεζη γιατι μαλλον ξερει οτι θα πηγαινα να μιλησω...σασ παρακαλω πειτε μου τι να κανω μου αρεσει τρελα και οχι γιαα παιδιαρισματα.....και δεν μου αφηνει ανοιχτη πορτα για να πλησιασω...και οι φιλεσ τησ δεν ειναι του τυπου να μου τα ριξουν εμενα απλωσ δεν ξερω τι να κανω απογνωση!!!

  6. #6
    Quote Originally Posted by Feelme View Post
    παιδια η ολη φαση ειναι δυσκολη σημερα καθομουν στην καφετερια τησ σχολησ και την ειδα με τησ φιλεσ τησ και με ειδε που πηγα πειρα καφε και μετα απο λιγο εφυγε με τησ φιλεσ τησ σφαιρααα πριν γυρισω στο τραπεζη γιατι μαλλον ξερει οτι θα πηγαινα να μιλησω...σασ παρακαλω πειτε μου τι να κανω μου αρεσει τρελα και οχι γιαα παιδιαρισματα.....και δεν μου αφηνει ανοιχτη πορτα για να πλησιασω...και οι φιλεσ τησ δεν ειναι του τυπου να μου τα ριξουν εμενα απλωσ δεν ξερω τι να κανω απογνωση!!!
    Φεισμπουκ δεν έχει να την ψήσεις λίγο απο κει;; :p

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    5
    τησ ειχα ποιαση την κουβενταα μια φορα αλλα δεν πολυ μιλουσε λιγα πραγματα(ναι οχι χαχα τετοια)
    και τωρα λεω αν τησ στειλω ποιοσ ο λογοσ αφου δεν μιλαμε απο κοντα τι να τησ πω?ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΕ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Αυτη η αγαπη των κοριτσιων τελικα ειναι πολυ ακριβη κ δεν ειναι καθολου ευκολη καθε αντρασ θελει να τον αγαπησει μια γυναικα εγω αγαπησα δεν εχω παραπονο αλλα εχω παραπονο οτι αν μ αγαπησε καμια δε μου το δειξε ενω εγω το δειχνω βεβαια το παθαινω κ ευκολα αλλα εγω δε φταιω ειναι ολεσ ομορφεσ τελοσ παντων σε σασ που στε κοριτσια να ξερετε οτι η αγαπη σασ ειναι ακριβη η ομορφια σασ το μυαλο σασ ολα ειναι ακριβα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    5
    τι λεσ πρε φιλε χαχαχα.....βοηθατε εδω περα να δουμε τι θα κανω!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Αυτο σ λεω την αληθεια εσυ κι εγω εντυπωσιαζομαστε απο την εμφανιση τα κοριτσια δεν ειναι σαν εμασ δεν αγαπουν ευκολα
    Αμα σ αγαπησει μια θα καταλαβεισ μια μονο δε θα θεσ αλλη αλλα ειναι δυσκολο επισησ αν αγαπησεισ μια κ ποδοπατησει την αγαπη σου γιατι θα τισ φανει λιγη κι εκει θα καταλαβεισ μεχρι τοτε αυτο που σου πανε ανοιξε το φμπ κ πεφτε απο εκει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    5
    φιλε μου δυστιχωσ ευτηχωσ εν εχω μαθει να την πεφτω απο φβ εχω μαθει να κανω κινησεισ αντρικια και μπαμ και κατω να ρωταω τι παιζει...ομωσ σε αυτη την φαση δεν ξερω τι να κανω με την συγκεκριμενη!!! γι αυτο ζητησα συμβουλεσ εδω μεσα θα παρακαλεσω κιολασ αν ξερει καποιοσ η καποια καλυτερα τι να κανω!!!και οχι δεν ενθουσιαστικα απο την εμφανιση δεν την λεσ το πρωτο μοντελο αλλα μαρεση ο τροποσ που κοιταη τα ματια τησ με κοκκαλωνουν οσο σκληροσ και να το παιξω σε αυτην γινωμαι το γατακι του σρεκ!!!! :/

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Ε τοτε ψαξτην κ κυνηγατην τι να σ πουμε τι κυνηγασ την πετυχαινεισ κι αυτο ξανα μεχρι να πατε για καφε οι δυο σασ να μιλησετε τα απο κοντα νομιζω ετσι γινονται με κυνηγητο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,635
    δυο τινα μπορει να συμβαινουν.
    η αρεσεις και σε εκεινην και ειναι πολυ ντροπαλη για να γινει πιο εκδηλωτικη,
    η εχουν παρει χαμπαρι (η παρεα των φιλεναδων) οτι καρφωνεσαι και γελανε οταν σε βλεπουν και σε σχολιαζουν μεταξυ τους, αλλα εκεινη δεν ενδιαφερεται.σε αυτην την περιπτωση, οσο συνεχιζεις τις γενικες και αοριστες ματιες και χαιρετουρες, τοσο θα αυξανεται η καζουρα.

    μια πιο ξεκαθαρη προσεγγιση σου θα ξεκαθαριζε το τοπιο.
    ζητα της να βγειτε να πατε μαζι σε μια εκδηλωση η σε κινηματογραφο- ποτο, οτιδηποτε.

  14. #14
    Member
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    40
    Εγώ όπως το ακούω ίσως η κοπέλα να μην έχει εμπειρία σε σχέσεις και γι αυτό να αντιδράει έτσι, αλλά σίγουρα φαίνεται οτι της αρέσεις. Προσπάθησε να την πλησιάσεις σιγά σιγά μέχρι να νιώθει άνετα και να μην αγχώνεται. Και πιστεύω καλύτερα πλησίασέ την όταν θα είναι μόνη της πχ για να της ζητήσεις σημειώσεις ή κάτι τέτοιο να σπάσει ο πάγος λίγο.

Similar Threads

  1. ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ
    By eutuxia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 267
    Last Post: 10-08-2013, 19:03
  2. ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΟΜΑΤΑ ΑΓΧΟΥΣ
    By XRISTOS2612 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 03-08-2013, 05:26
  3. η κοπελα μου αλλα λεει και αλλα κανει..και αλλα ενοει...
    By αλεξανδρος_77 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 21-06-2013, 00:24
  4. μενω Αθήνα αλλά είμαι από νησί νιώθω πως πρέπει να γυρίσω αλλά δεν είμαι σίγουρη
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 03-11-2011, 03:21
  5. η καινούρια στο forum αλλά παλιά σε όλα τα άλλα.....
    By vivaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 26-12-2007, 13:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •