δεν βγαζω ακρη - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Αφου αλλον αγαπατε αλλον παντρευστε τι ψαχνεισ να βρεισ κ καλα κανετε
    Φιλικα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Εγω αγαπαω ασ πουμε τα αλητακια γτ το μυαλο μου ειναι αλητικο κανουν αυτοι για παντρεια η για φιλοι οχι αλλα εγω τουσ αγαπαω ξερουν αυτοι ποιοι ειναι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Κ πιστεψε με δεν τουσ αγαπαω για λεφτα η κατι τετοιο ουτε συμφερον εχω εκτοσ αν ειναι καμια ωραια γκομενα εκει μπορεισ να πεισ οτι κανεισ τα παντα για να γαμησεισ αλλα τισ λεω κατι βλεκειεσ απεριγραπτεσ οποτε ουτε αυτο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220
    ουτε εμενα θα μου αρεσε γιατι μπηκα στ θεση του και το σκεφτηκα. απλα τ θεμα ειναι οτι συζηταμε σαν φιλοι δλδ δεν ξεφευγει των οριων η δε ειπωθηκε κατι που να τεινει σε ενοχληση
    what is normal for the spider is chaos for the fly

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εγω αγαπαω ασ πουμε τα αλητακια γτ το μυαλο μου ειναι αλητικο κανουν αυτοι για παντρεια η για φιλοι οχι αλλα εγω τουσ αγαπαω ξερουν αυτοι ποιοι ειναι
    χανω λιγο το σκεπτικο σου κ δεν ξερω πως σχετιζεται με το προβλημα μου!και οι πιθανοτητες να μεινουμε σε ιδια πολη τουλαχιστν τωρα στα κοντα ειναι λιγες....λογω δουλειας
    what is normal for the spider is chaos for the fly

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Κ φυσικα τον αλητη θα αγαπησεισ το καλο παιδι τι να το κανεισ ξερω μερικουσ που ηταν ζορικοι κ μαζι βγαζαμε χαβαλε με πολλουσ οχι ενα κ δυο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,701
    Αυτο που σχετιζεται με το προβλημα σ ειναι οτι αλλον θα αγαπασ κι αλλον θα παντρευτεισ αν θεσ να χεισ καλη ζωη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Mε το αλλο παιδί βγήκατε μήπως; μεχρι να δεις τι θα γίνει συνέχισε μια επικοινωνία μαζι του και να κοιτάξεις να βγείτε προκειμένου να τον γνωρίσεις καλύτερα.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    Quote Originally Posted by tak71 View Post
    Κοίτα, το ότι ο τρίτος "εξωτερίκευσε" τα αισθήματά του, όπως λες, εγώ το μεταφράζω στο ότι έριξε μια ζαριά. Επίσης, τα τηλ. πού και πού τα μεταφράζω ότι κρατάει την πόρτα ανοιχτή, κάτι που σου αρέσει απ' ότι καταλαβαίνω. Εμένα δεν θα μου άρεσε καθόλου η δικιά μου να είχε επικοινωνία με κάππιον που της έχει δηλώσει ότι τη γουστάρει, πολύ περισσότερο να κουβεντιάζει μαζί του πράγματα για εμάς.
    Quote Originally Posted by magdalene View Post
    ουτε εμενα θα μου αρεσε γιατι μπηκα στ θεση του και το σκεφτηκα. απλα τ θεμα ειναι οτι συζηταμε σαν φιλοι δλδ δεν ξεφευγει των οριων η δε ειπωθηκε κατι που να τεινει σε ενοχληση
    πες το βρε τακ!!!! μονο εγω το ειδα αυτο?

    μα ειναι δυνατον βρε κοπελια να θεωρεις αντικειμενικο ενα ατομο που εχει εκφρασει την επιθυμια του για σενα??? πλακα μας κανεις??? ΜΟΝΟ να χωρισετε θελει και τπτ αλλο, οσο μετριοπαθως κι αν προσπαθει να εκφραζεται. το οτι δεν τραβουσε τα μαλλια του, δεν σημαινει οτι ηταν ειλικρινης και αντικειμενικος. απλα περιμενει την καταλληλη ευκαιρια.
    αν θες αντικειμενικοτητα θα απευθυνεσαι σε ανθρωπους που δεν εχουν συμφεροντα στην σχεση σας η στην διαλυση της.
    δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν εμπσιτευεσαι καποια φιλη σου να το συζητησεις.

    οσο για το αν ειναι σχεση, τι να πω. εσυ ξερεις.
    ενας χρονος με 1 συναντηση τον μηνα, ειναι 12 μερες, δεν ειναι ενας χρονος...
    επισης θα πρεπει να δειτε τι θα κανετε με την αποσταση. μια αποσταση που σου αφηνει το περιθωριο μονο μιας συναντησης τον μηνα, δεν κανει μια βιωσιμη σχεση σε βαθος χρονου. πρεπει η να λυθει το θεμα της αποστασης αν σας ενδιαφερει να ειστε μαζι. αλλιως απλα περνατε τον χρονο σας μεχρι να βρεθει κατι αλλο..

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    220
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    πες το βρε τακ!!!! μονο εγω το ειδα αυτο?

    μα ειναι δυνατον βρε κοπελια να θεωρεις αντικειμενικο ενα ατομο που εχει εκφρασει την επιθυμια του για σενα??? πλακα μας κανεις??? ΜΟΝΟ να χωρισετε θελει και τπτ αλλο, οσο μετριοπαθως κι αν προσπαθει να εκφραζεται. το οτι δεν τραβουσε τα μαλλια του, δεν σημαινει οτι ηταν ειλικρινης και αντικειμενικος. απλα περιμενει την καταλληλη ευκαιρια.
    αν θες αντικειμενικοτητα θα απευθυνεσαι σε ανθρωπους που δεν εχουν συμφεροντα στην σχεση σας η στην διαλυση της.
    δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν εμπσιτευεσαι καποια φιλη σου να το συζητησεις.

    οσο για το αν ειναι σχεση, τι να πω. εσυ ξερεις.
    ενας χρονος με 1 συναντηση τον μηνα, ειναι 12 μερες, δεν ειναι ενας χρονος...
    επισης θα πρεπει να δειτε τι θα κανετε με την αποσταση. μια αποσταση που σου αφηνει το περιθωριο μονο μιας συναντησης τον μηνα, δεν κανει μια βιωσιμη σχεση σε βαθος χρονου. πρεπει η να λυθει το θεμα της αποστασης αν σας ενδιαφερει να ειστε μαζι. αλλιως απλα περνατε τον χρονο σας μεχρι να βρεθει κατι αλλο..
    ξερω οτι κανονικα δν θεωρειται αντικειμενικη μια αποψη απο εναν τριτο που ενδιαφερεται απλα στη συζητηση πανω ετσι το εκλαμβανω απ την στιγμη που δν μπηκε στ διαδικασια ν κρινει και δν με επηρεασε στο να κανω κατι η οχι . απλα με εκανε ν συνειδητοποιησω πραγματα που ειχαν ειπωθει απο κοντινα μου ατομα αλλα δεν τα λογαριαζα μεχρι που με τον τροπο του με εκανε να τα δω ..εν πασει περιπτωση το θεμα δεν ειναι το συγκεκριμενο ατομο και ουτε εγω αισθανομαι καλα με το να κραταω μια επικοινωνια απλα δν με προσεγγιζει ερωτικα και γ αυτο ισως τ αφησα και γω χωρις να ασχοληθω ιδιαιτερα .το θεμα λπν ειναι η σχεση μου αν θεωρειται σχεση ετσι οπως τ θετεις remedy και δν εχεις αδικο . αποσταση θ υπαρχει γιατι ακομη και να τελειωσω τ σχολη μου θα συνεχισω με μεταπτχυχιακο και επισης ο τομεας μου ειναι τομεας που θα πρεπει ν βρεθω σε διαφορα μερη μεχρι ν καταφερω ν βρω κατι στην πολη μου . απο συζητησεις που εχουν γινει επ αυτου θεωρει οτι οταν τελειωσω θ επιστρεψω αλλα ακμ κ ετσι να ναι εχουμε ενα αλλο θεμα που δν μας επιτρεπει να μαστε μαζι εκτος αν εγω ειμαι διατεθιμενη να τα τιναξω ολα στον αερα και να τον ακολουθησω στα παντα.μεχρι λιγο καιρο πριν ισως και να το εκανα αλλα καποιες συμπεριφορες του μ δειχνουν ανωριμοτητα και μετα το τελευταιο συμβαν οπως ειπα καταλαβα οτι δν μπορω να κανω σχεδια με καποιον που πανω σε μια στραβη η σε μια πλ απλη συζητηση που θα διαφωνησουμε να με αφησει ..δν μου παρεχει ασφαλεια και σταθεροτητα αυτη η αντιφατικη συμπεριφορα που λεει πως θελει να προχωρησουμε σε κατι πιο επισημο και απο την αλλη να μιλαει γ χωρισμο ...και επισης να περασουμε σε κατι πιο επισημο ενω δν εχουμε καν περασει εστω 1 βδομαδα στον ιδιο χωρο να δουμε πως ειναι ο αλλος και πως ζει?κ ολα αυτα μεσα απο μια σχεση 1μιση χρονου ? πιστευω οτι ειναι πραγματα που πρεπει ν συζητηθουν αλλα ειναι ετσι ο χαρακτηρας του που πεταει τα χαρτια του και περιμενει απαντησεις και αυτο ειναι ψυχοφθορο πολλες φορες νιωθω οτι μ βαζει τ μαχαιρι στο λαιμο ..
    what is normal for the spider is chaos for the fly

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Δεν βρίσκω άκρη πλέον
    By colorblind in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 05-06-2015, 15:19
  2. Δεν θα βγαλω ακρη
    By crazyelena in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 11-03-2015, 23:29
  3. που να βρω την ακρη?
    By makis82 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 25-01-2013, 23:22
  4. Μία άκρη για τα ψευδώνυμα
    By zoltar in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 06-09-2012, 02:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •