Τι έγινε με τώρα? ?,??
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378

    Τι έγινε με τώρα? ?,??

    Σηκώθηκε και έφυγε .γιατί δεν ήθελα να παίξουμε χαρτιά. .Ναι καλά ακούσατε ..τού είπα από πρωί δεν έχω όρεξη ..μαγείρεψα με το ζόρι ..ούτε καν έφαγε. . Και έφυγε? ??? Οκ ....σας ζηλεύω όσους είστε μόνοι σας και δε χρειάζεται να προσποιείται ότι είστε καλά να κάνετε πραγματα με το ζόρι .κουράστηκα!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Νομίζω ότι όσο δε μου απαντάτε συμφωνείτε μαζί τού! ! Δενα είμαι καλά ...μου λέει να πάω στο γιατρό. .αλλά θέλει και παιδιά ..άμα πάω στο γιατρό και μου δώσει φάρμακα. .τι παιδιά θα κάνω? ? Άμα γεννηθούν με πρόβλημα εκεί είναι που θα σαλταρω τελείως! !

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    ....................

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Αν με είχε αφήσει στο κρεβατάκι μου θα μουν μια χαρά τώρα. .και εκείνος χαλάστηκε και εγώ. .πως γίνεται να παίξω χαρτιά με το ζόρι
    ? Να δω ταινία με το ζόρι? Να μιλήσουμε με το ζόρι? Θέλω να περάσει αυτή η μέρα να πάει να κοιμηθεί να ησυχάσω και εγώ. .

  5. #5
    Λογικα εχει καταλαβει οτι δεν εισαι χαρουμενη και ευτυχισμενη μαζι του βρε φλερ, οποτε φευγει για να μην κανετε καυγα.
    Οταν λες σου λεει να πας στον γιατρο ποιο γιατρο εννοει ? Ψυχιατρο ? Γιατι να βιαστεις να κανεις παιδια ? Εξηγησε του, πως δεν ξερεις τι θες, αν θες, πως το θες...

    ** Δεν ειναι λυση το παιδι σε εναν γαμο μεταξυ δυο ανθρωπων που ακομα δεν επικοινωνουν καλα.
    Και κατι ακομα, που αν πεσεις σε καλη ψυχολογο θα στο πει. Δεν εισαι η μαμα της μαμας σου. Μπορει να στεναχωριεσαι οταν κλαιει αλλα δεν εχεις εσυ ολη την ευθυνη.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Ναι στο ψυχιατρο και μας σας πω και το κορύφαιό έβαλε την αδερφή τού να με πάρει τηλέφωνο και καλά ότι αρρώστησε ο ανιψιός μας και δε μπορούν να έρθουν για καφέ! !!! Χαχα χα χαχαχα λες και 3 χρόνια είχαν πατήσει .. .χαχαχα δε θέλω να ζω με ουτοπίες ξέρω πολύ καλά τι γίνεται! !!

  7. #7
    Φλερ ηπιες σημερα ? ( δεν σου κανω την ερωτηση υποτιμητικα, δεν σου κανω την ερωτηση για να μου απαντησεις ) θελω να δεις λιγο τι κανεις σε εσενα την ιδια, αν το θες.
    1. Αν πας σε ψυχιατρο δεν πας για εκτελεση, δινει μια αγωγη για να ξεθολωσει νους.
    2. Ισως δεν ξερει και δεν εχει ιδεα ποσο σε βασανιζουν καποιες σκεψεις σου και ενω θελει να βοηθησει δεν ξερει το "πως".

    Εσυ λες - δεν εχει νοημα να προσπαθησω πια -
    Λαθος. Εχει νοημα να βαλεις την φλερ σε μια σειρα αν καποια στιγμη αποφασισεις ειτε να ακολουθησεις καριερα, ειτε να κανεις παιδια, στη τελικη να αποφασισεις πως θες να νιωθεις καλα.
    Κατα τα αλλα δεν γινεται να αλλαξουν οι γονεις σου, ο αντρας σου, τα πεθερικα σου. Δυστυχως ή ευτυχως απο εσενα θα ξεκινησει η αλλαγη. Για ολους μας ισχυει αυτο.
    Βρηκες το κουραγιο να πας σε ψυχολογο παρολο που σε ειχε κανει ηδη να αισθανθεις ασχημα απο το τηλεφωνο. Δυναμη εχεις αλλά δεν την βλεπεις.
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Ναι ήπια δεν είμαι Ντίρλα αλλά έχω πιει τώρα που ήρθε και τρώει και πίνω και γω το....3 ο
    Κρασί ποτήρι. .πως αντέχετε και δίνετε συμβουλές για τους άλλους ?? (Άσχετο μη με βρίσετε αλλ προσπαθώ και γω να το καν και δε μπορώ. ..εκτός και αν ΘΕΣ με αγγίζει 100%) με τρομάζει ο εαυτός μου γίνομαι όλα αυτά που φοβόμουν έχω παχύνει πολύ. ..30 κιλά σε σε σχεδόν 3 χρόνια. ..δε με αντέχω και για αυτό δε με αντέχουν και οι γύρω μου.
    .

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Χεστε με νομίζω ξέφυγα σημερα@!

  10. #10
    Μισο Φλερ. Ενα ενα. Τι σε αγγιζει 100% ?
    Μη σκεφτεσαι τους αλλους.
    Εστιασε στην φλερ.
    Εγω προσωπικα δεν θελω να σε βρισω. Σου εξηγησα δεν εχει νοημα να το κανω. Κανεις δεν αλλαζει απο το βρισιδι μακροπροθεσμα Μονο για λιγο χρονο.
    Τι περιμενεις να συμβει στην ζωη σου για να πας σε ειδικο ?
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Φλερ οντωσ πρεπει να απεθυνθεισ καπου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Να θέλω να αυτοκτονήσω ..ακόμα τη θέλω
    Τη ζωούλα μου οπότε τη παλεύω ακόμα...και όπως λέει και ο.αντρας μου ότι μπορως κάνω! !!! Μου έβαλε και νοβα ...και δεν έχω κατε φέρει να δω μια ταινία. .εκτός από τη πρώτη μέρα που χεστηκα από τη χαρά μου. .πιστεύω ότι όλοι εσείς έχετε πραγματικά προβλήματα και εγώ είμαι μια κακομαθημένο που δεν μπορώ να βρωτο πραγματικό κουράγιο να αντιμετωπίσω τα προβλήματα της ζωής. ...για αυτό κι προσπαθώ κάθε μέρα να αντεπεξέλθωριμάσει μόνη μου ....

  13. #13
    Μαλιστα.
    Κοιτα μετα τον αλκοολισμο η αυτοκτονια ειναι στανταρακι σκεψη ως λυση στα προβληματα. ( Αυτο ειναι νοσηρό ) !!!

    Δεν εχει σημασια τι προβληματα εχω εγω αυτη τη στιγμη. Ανοιγεις ενα θεμα ουσιαστικα για να "ακουστεις",παιρνεις καποιες απαντησεις. Το τι θα κανεις ειναι δικη σου αποφαση.

    Ερωτηση κρισεως. Νηφαλια διαβαζεις τις απαντησεις ? ή νιωθεις αγχος και πανικο ?
    "Make sure your worst enemy isn't you"

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Τού ζήτησα να πάω σε ξενοδοχείο να μη το πούμε πουθενά α φαγητό θα τού χώ σε ταπερ να σκεφτω να μείνω μόνη μου δε με αφήνει. ..με βάζει με το ζόρι να ζω και δε μπορω

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    Πεσ του να φυγει αυτοσ για μια δυο μερεσ ασ παει στα χωραφια κ μετα να δει τουσ δικουσ του κ να ερθει το βραδυ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Τον ξενερωσα και τωρα με απογευγει, Τι κανω τωρα ?
    By mir_20 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 20-06-2015, 12:49
  2. Τι έγινε;
    By Θεολόγος in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 7
    Last Post: 22-08-2012, 15:44
  3. Τώρα γιατί έγινε αυτό???
    By vegga in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 02-07-2012, 12:10
  4. ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΤΡΟΦΟΔΟΤΗΣΕΙΣ ΟΕΟ ??????
    By Lacrymosa in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 17
    Last Post: 14-06-2011, 13:36
  5. ΜΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ????????????
    By olga_soul in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 15
    Last Post: 09-07-2006, 23:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •