- Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 64

Thread:

  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Μιάμιση ώρα σχεδόν κάθε δεύτερο Σάββατο Κυριάκο και οπότε τους τρέχω στους γιατρους

  2. #47
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Μιάμιση ώρα σχεδόν κάθε δεύτερο Σάββατο Κυριάκο και οπότε τους τρέχω στους γιατρους
    γιατι? αφου εχεις χρόνο για περισσοτερο... και θα σου κανει καλο να ξεκολησεις απο το σπιτι κιολας

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Αχ βρε ρεα..Υπάρχουν. πολλά στόματα που θα πουν ότι παρστα Ω τον άντρα μου για να πάω για καφέδες. .χεστά πέρυσι τέτοιο καιρό κόντεψαν να με διαλυσουν πάλι. .Ο νοών νοειτω. ������ και δευτέρο η συγκατοίκηση μαζί του είναι πολύ δύσκολη. ..όλη μέρα φωνάζουν. .δηλαδή κάνει κάτι ο πατέρας μου σου ζει η μανα μου...δεν αντέχονται! ! Μετά πέφτω και εγώ. ..Η μανα μου το εκ λαμβάνει σα τεμπελιά. .φωνάζει. ..τα χουν χαμένα και οι δύο. ..

  4. #49
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ποιοι πηγαν να σε διαλυσουν? δεν καταλαβαινω...

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    ¥%~%~¤¡₩~`₩%`¿♡♡¤% ₩₩£×÷¥₩》》

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Αααααααχχχχχψχχψψ
    Last edited by fleur*; 11-02-2016 at 12:09.

  7. #52
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ε εγω φταιω ενα ενα τα πετας..ναι και εγω θα πάω να κοιμηθω ... θα συνεχισουμε αυριο!

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Καληνύχτα! Ευχαριστω για την παρέα. .

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    φλερ ειναι πολυ δυσαρεστα ολα αυτα που διαβασα με την εμπειρια σου την εργασιακη.
    λυπαμαι...
    μια και μοναδικη δουλεια ειχες, αυτη που μας περιεγραψες, η ειχε ςκι αλλες που δεν συνεβη τπτ σχετικο με αυτα?
    αν δεν φωτογραφιζεσαι, μηπως μπορεις να πεις το αντικειμενο της εταιριας αυτης? προσπαθω να σκεφτω μια ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ και οσοδηποτε παρεξηγησιμη συμπεριφορα μιας γυναικαςειτε απο αποψη ανοχης, ειτε απο αποψη προκλησης εστω! (αν υποθεσουμε οτι δεν μπορεσες να δειξεις μια σταση που θα τους σταματουσε) και δεν μπορω να βρω καμια συμπεριφορα που να απαντιεται με αυτο που σου καναν και συνεχιζουν οι συνεργατες σου . μου ειναι ακατανοητο. τι ειναι? αγραμματοι μαφιοοζι? και θιγω τους αγραμματους με αυτο που λεω. δεν καταλαβαινω ειλικρινα.

    κανω ομως μια σκεψη.
    στο ξεκαθαριζω αλλη μια φορα, οτι ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΕΟΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ,
    ΟΜΩΣ
    πιθανολογω οτι ειτε απο συστολη, ειτε απο καποια λαθος εκτιμηση ΣΟΥ, βγαζεςι προς τα εξω αλλα πραγματα και απο αυτο που εισαι, αλλα ακομα και απο αυτο που θελεις Η ΙΔΙΑ να βγαλεις.
    γι αυτο, δεν ξερω αν θα πας σε ψυχιατρο και πιθανον να σε βοηθησει για ενα αρχικο διαστημα να σου φυγει η μεγαλη πιεση και το πλακωμα που τωρα νοιωθεις.
    αλλα ειμαι βεβαιη οτι αυτο που χρειαζεσαι ειναι δουλεια με ψυχοθεραπευτη και οχι με γιατρο. δεν ξερω αν θα ειναι σε ομαδες αυτοβοηθειας- αυτοβελτιωσης (με συντονιστη ψυχοθεραπευτη φυσικα, οχι να τα λες με εμας εδω), η να κανεις μονη σου δουλεια με τον ψυχολογο, ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ. εγω βλεπω μια θολουρα στο τι σου συμβαινει. εσυ την εχεις την θολουρα. πρεπει να το αναγνωρισεις και να το κατευθυνεις.
    πρεπει να καταλαβεις τονε αυτο σου και τις συμπεριφορες σου και τις αντιδρασεις σου.
    να μαθεις να τις αναγνωριζεις και να τις ελεγχεις.
    να ξερεις τι συμβαινει και γιατι και να καταφερεις καποτε οτι δεν σου αρεσει απο ολα αυτα ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΥΘΥΝΕΙΣ ΕΣΥ.
    αυτα πιστευω και μακαρι να κινητοποιηθεις να ζητησεις την σωστη βοηθεια.

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Ειλικρινά καμιά στάση προκλητική !!! Πέρα ότι ντυνόμουν με κολαν ή φούστες σε συνδυασμό με μία χαρούμενη διάθεση! Ή ότι με πετυχαίναν έξω και χόρευα. .ή επειδή με είχαν δει με 2-3 παιδιά να πίνω καφέ και θεωρούσαν ότι αλλάζω γκομενους εύκολα. .δε θέλει και πολύ αν ο άλλος είναι μπουρτζοβλαχος ..Σκέψου σε ποιες σ δουλειές υπάρχουν πολλοί άντρες και θα καταλάβεις! !δε ξέρω εσείς τι θα κάνατε εσείς, ,,εγώ απευθυνόμουν στο αφεντικό ο οποίος ήταν χειρότερος. Και να τους έλεγα κοφτε το..Απλά γέλαγανε...το μονο που μπορούσα να κάνω ήταν να φύγω .μου πήρε καιρό. ..αλλά έφυγα. .Ναι ή μοναδική κου δουλειά ή τα ν..

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Ειλικρινά καμιά στάση προκλητική !!! Πέρα ότι ντυνόμουν με κολαν ή φούστες σε συνδυασμό με μία χαρούμενη διάθεση! Ή ότι με πετυχαίναν έξω και χόρευα. .ή επειδή με είχαν δει με 2-3 παιδιά να πίνω καφέ και θεωρούσαν ότι αλλάζω γκομενους εύκολα. .δε θέλει και πολύ αν ο άλλος είναι μπουρτζοβλαχος ..Σκέψου σε ποιες σ δουλειές υπάρχουν πολλοί άντρες και θα καταλάβεις! !δε ξέρω εσείς τι θα κάνατε εσείς, ,,εγώ απευθυνόμουν στο αφεντικό ο οποίος ήταν χειρότερος. Και να τους έλεγα κοφτε το..Απλά γέλαγανε...το μονο που μπορούσα να κάνω ήταν να φύγω .μου πήρε καιρό. ..αλλά έφυγα. .Ναι ή μοναδική κου δουλειά ή τα ν..
    δεν σκεφτηκα οτι εισαι προκλητικη βρε φλερ και κυριως, ακομα και να ησουν προκλητικη, δεν δικαιολογειται ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ μια τετοια συμεπριφορα, πως να το πω!!!
    αυτο που σκεφτηκα ηταν οτι δεν ειχες τροπο να τους το κοψεις.
    δηλαδη, δεν πρεπει να ησουν απλα αμηχανη η αποσβολωμενη, μπορει να εδειχνες οτι το δεχεσαι καλοκαρδα μεχρι ενα σημειο και να γελουσες κι οταν ξεφυγε δεν μπορουσε ςνα κανεις τπτ πλεον, και μεσα σου να εκλαιγες, αυτο εννοω!!

    πρεπει να μαθεις πως φενεσαι εξω και πως πρεπει να φερεσαι για να δειχνεις αυτα που θελεις και οχι αλλα αντ αλλων.
    και κυριως πρεπει να μαθεις τι νοιωθεις και τι θελεις στην ζωη σου και πως να το διεκδικεις.

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    ... .δε θέλει και πολύ αν ο άλλος είναι μπουρτζοβλαχος ..Σκέψου σε ποιες σ δουλειές υπάρχουν πολλοί άντρες και θα καταλάβεις! !δε ξέρω εσείς τι θα κάνατε εσείς, ,,εγώ απευθυνόμουν στο αφεντικό ο οποίος ήταν χειρότερος. Και να τους έλεγα κοφτε το..Απλά γέλαγανε...το μονο που μπορούσα να κάνω ήταν να φύγω .μου πήρε καιρό. ..αλλά έφυγα. .Ναι ή μοναδική κου δουλειά ή τα ν..
    κι ομως, θελει πολυ.. θελει παρα πολυ οσο μπουρτζοβλαχος κι αν ειναι ο αλλος.
    υπαρχουν τροποι να κοψεις οποιονδηποτε κακοηθη κι οποιονδηπτοε μπουρτζοβλαχο, πρεπει να τους μαθεις κι εσυ.
    ξερω δουλειες με πολλους ανδρες, η δικη μου ειναι μια απο αυτες.
    βαρανε προσοχες, αυτο σου λεω μονο... και οχι τωρα που εχω καποια εμπειρια, απ οταν ημουν 20 χρονων.

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Το ξερω πολλές φορές με στεναχωρουν άτομα. .κυρίως συγγενικά. .και δε μπορώ να αντιδρασω..δε ξέρω γιατί ..τι περισσότερο που μπορώ να κάνω είναι να τους αποφύγω. .προσπαθώ να κρατώ ένα καλό κλίμα και τρώγομαι μέσα μου..φοβάμαι ότι θα στεναχωρήθω περισσότερο ...θυμάμαι μια φορά τα χώσα. .και καπάκι έφυγα κλαίγοντας. ..σε δημόσια υπηρεσία ήταν και άλλη μια φορά σε μια φίλη μου Σιγά μην αλλάξω τώρα. ..ειδικά σε συγγενείς που είσαι αναγκασμένη να τους ξαναδείς. .Μετά θεωρώ ο τι τοκλίμα θα ναι χειρότερο. ..

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    378
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κι ομως, θελει πολυ.. θελει παρα πολυ οσο μπουρτζοβλαχος κι αν ειναι ο αλλος.
    υπαρχουν τροποι να κοψεις οποιονδηποτε κακοηθη κι οποιονδηπτοε μπουρτζοβλαχο, πρεπει να τους μαθεις κι εσυ.
    ξερω δουλειες με πολλους ανδρες, η δικη μου ειναι μια απο αυτες.
    βαρανε προσοχες, αυτο σου λεω μονο... και οχι τωρα που εχω καποια εμπειρια, απ οταν ημουν 20 χρονων.
    Ναι ε??? Πως? ??

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by fleur* View Post
    Το ξερω πολλές φορές με στεναχωρουν άτομα. .κυρίως συγγενικά. .και δε μπορώ να αντιδρασω..δε ξέρω γιατί ..τι περισσότερο που μπορώ να κάνω είναι να τους αποφύγω. .προσπαθώ να κρατώ ένα καλό κλίμα και τρώγομαι μέσα μου..φοβάμαι ότι θα στεναχωρήθω περισσότερο ...θυμάμαι μια φορά τα χώσα. .και καπάκι έφυγα κλαίγοντας. ..σε δημόσια υπηρεσία ήταν και άλλη μια φορά σε μια φίλη μου Σιγά μην αλλάξω τώρα. ..ειδικά σε συγγενείς που είσαι αναγκασμένη να τους ξαναδείς. .Μετά θεωρώ ο τι τοκλίμα θα ναι χειρότερο. ..
    αυτο σου λεω κι εγω.
    πρεπει να μαθεις το γιατι και πρεπει και να μαθεις τι μπορεις να κανεις για ΝΑ ΕΜΠΝΕΕΙΣ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ.
    πιθανον τωρα να πιστευεις οτι δεν σου αξιζει καν.
    θελει δουλεια αυτογνωσιας κι αυτοβελτιωσης αυτο, οταν εισαι σε φαση να μην ξερεις τι γινεται.
    δεν γινεται με φιλικη κουβεντα 1.2.3., η με συμβουλες. πρεπει να τα αναγνωρισεις η ιδια.
    πρεπει να τα εμπεδωσεις και να καταλαβεις πως λειτουργεις και τι πρεπει να αλλαξεις.
    δεν ειπα οτι η λυση ειναι να τα χωνεις. καποιες φορες πρεπει να το κανεις κι αυτο. αλλες πρεπει να φευγεις. αλλες δεν χρειαζεται τπτ , απλα να αφηνεις τα πτωματα να τα ξεβρασει το ποταμι.
    το σημαντικο ειναι να καταλαβεις τις λειτουργιες σου, τα θελω σου και να τα διεκδικεις με τους σωστους τροπους.
    ωραια τα λεω, αλλα δεν ειναι ευκολα, το ξερω.
    ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΟΜΩΣ. τωρα βρισκεσαι σε πληρη συγχιση γι αυτα που σου συμβαινουν.
    απευθυνσου σε εναν καλο ψυχ για αρχη και ζητα βοηθεια.
    παρε συστασεις, μην πας στα τυφλα. να ειναι ισορροπημενος ο ιδιος και να εχει βοηθησει καποιον που εμπιστευεσαι. εχει πολλους προβληματικους το επαγγελμα αυτο.

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •