ως ποτε οι λαθος επιλογες;;;;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337

    ως ποτε οι λαθος επιλογες;;;;

    Καλημερα!
    Ειλικρινα απογοητευομαι παρα πολυ.....κουραστηκα να πεφτω πανω σε λαθος ατομα για μενα...και αφου το πράγμα κανει μπαμ εξ αρχης...εγω εκει!! Συμβιβαζομαι με ο,τι μου λενε...

    Γνωριζω καποιον 6 μηνες...τοτε ειχε σχέση, αν κ με καθυστερηση ενος μηνα, μου το χε αποκαλυψει. Τοτε με ειχε εξυπηρετησει σε μια δουλειά κ ειχα προσφερθει να τον κερασω εναν καφε. Μου ειχε υποσχεθει οτι θα με ειδοποιοιυσε..
    Περασε ενας μηνας κ τοτε πια οταν του επανεφερα το θεμα ,μου αποκαλυψε οτι δεν ηταν μονος..
    Πάει αυτο!
    Ερχομαστε στο τωρα.....απο πριν τις γιορτες, τσαμπουναγε οτι ειχε χωρισει. Μεχρι που προσφατα μου κανε αιτημα φιλιας στο fb και ήθελε κουβεντες...παντα εγω εκανα την αρχη ομως. Πολυ συντομα μου ζητησε να βγουμε.
    Δεχτηκα....αλλα πριν βγουμε, μου εθεσε ορους. Οτι εδω στο νησι δε θελει να δινει δικαιώματα. Δε βγαινει με καμμια εξω σε καφετέριες αλλα τις πηγαινει ρομαντζαδα. Οτι τα ραντεβου ειναι κατι το προσωπικο..
    Στην αρχη μου ρθε κάπως αλλα ειπα να μην γκρνιαξω..κ να το δεχτω...ισως αναθεωρουσε τις απόψεις του. Δε θα απαιτουσα τπτ αλλο.
    Τλκ βγηκαμε σε ερημικη τοποθεσία. Ειχε αγορασει μπυρες κ τσιπς....κινηση πονηρου σκοπου δεν εκανε καμμια. Το εκτιμισα αυτο. Το ραντεβου κρατησε μιαμισι ωρα γιατι επαιζε ο Ολυμπιακός!
    Την επομενη δεν τον ενοχλησα. Ουτε εκεινος εκανε καποια κινηση...τη μεθεπομενη, περασα απ τη δουλεια του...χαρες αυτοςμ πειραγματα...σαν έφηβος εκανε. Ειπα μεσα μου,του αρεσω πολυ.
    Αμ δε!! Μου κλεισε τις επόμενες μερες κ αλλο ραντεβου. Πριν απ αυτο ομως, μου επιφυλλασε δυσαρεστη εκπληξη!
    Με ενημερωσε πως δεν ξερει εαν θα μεινει στο νησι....οτι δε θελει σχεσεις!!!
    Στην αρχη αντεδρασα.....γιατι μου χε δωσει ελπιδες οτι θα βγαιναμε για φαγητο. Θα κανε την εξαιρεση! Πιο πολυ μ ενοχλησεπου μιλησε απαξιωτικα για τον πρωην μου, που τυχαινει να εχουν κοινους γνωστους κ στεκι...

    Εκοψα καθε επαφη μαζι του, αφου πρωτα του τα ψαλλα ενα χερσκι,.απ το fb,.κυριως για το οτι μίλησε ασχημα για τον πρωην μου...απαραδεκτος!!!
    Κουραστηκα.....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    δεν βλεπω τον λογο να "χρεωνεσαι" καποιες γνωριμιες που απλα δεν προχωρησαν ποτε, βρε χριστινα.
    αυτο που περιεγραψες ηταν κατι τετοιο. δεν το λες και "επιλογη".
    βγηκατε μια φορα, ουτε καν στην επεσε, ουτε υπηρξε καμια συνεχεια. επιλογη ειναι αυτο???
    και καλυτερα που δεν το προχωρησε κατα την γνωμη μου, γιατι αυτες οι κινησεις του με τις ερημιες , μονο ελευθερο ανδρα δεν δειχνουν. ασε τι ειπε...

  3. #3
    Member
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Aθήνα
    Posts
    63
    εμ δε βαζεις κι εσυ ορια βρε χριστινα και δεχεσαι ο,τι του κατεβει του καθενα, απο οτι καταλαβα δεν περασες και τέλεια στο ραντεβου....Συν τοις αλλοις περασες και απο εκει που δουλευει,για ποιο λογο??
    Μην πιεζεις και μην κολλας σε καταστασεις που βλεπεις εξαρχης οτι δεν "κολλανε"

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337
    Quote Originally Posted by iliotropio View Post
    εμ δε βαζεις κι εσυ ορια βρε χριστινα και δεχεσαι ο,τι του κατεβει του καθενα, απο οτι καταλαβα δεν περασες και τέλεια στο ραντεβου....Συν τοις αλλοις περασες και απο εκει που δουλευει,για ποιο λογο??
    Μην πιεζεις και μην κολλας σε καταστασεις που βλεπεις εξαρχης οτι δεν "κολλανε"
    Εχω κ εγω μεγαλο μεριδιο ευθυνης....απ την αρχη που ζητησε κρυφο ραντεβου επρεπε να κανω πισω..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    337
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν βλεπω τον λογο να "χρεωνεσαι" καποιες γνωριμιες που απλα δεν προχωρησαν ποτε, βρε χριστινα.
    αυτο που περιεγραψες ηταν κατι τετοιο. δεν το λες και "επιλογη".
    βγηκατε μια φορα, ουτε καν στην επεσε, ουτε υπηρξε καμια συνεχεια. επιλογη ειναι αυτο???
    και καλυτερα που δεν το προχωρησε κατα την γνωμη μου, γιατι αυτες οι κινησεις του με τις ερημιες , μονο ελευθερο ανδρα δεν δειχνουν. ασε τι ειπε...
    Πες οτι ειναι κ αυτο μια επιλογη...επελεξα να βγω κ να περασω χρονο μ.αυτο το.ατομο κ.οχι με καποιο αλλο....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Christine View Post
    Πες οτι ειναι κ αυτο μια επιλογη...επελεξα να βγω κ να περασω χρονο μ.αυτο το.ατομο κ.οχι με καποιο αλλο....
    νομιζω οτι αυτο γινεται γιατι επιμενεις πολυ σε καταστασεις οφθαλμοφανως αταιριαστες.
    δεν ξερω αν ειναι απο κακη εκτιμηση της καταστασης που ηδη φαινεται οτι δεν κολλαει, η απο εγωισμο οτι εσυ θα την κανεις να δουλεψει.
    κατι απο αυτα τα δυο, πιστευω. ψαξτο εσυ...

Similar Threads

  1. Οταν ολο το σωμα ουρλιαζει στο ειναι μας οτι ειναι λαθος οι επιλογες μας ...
    By viki38 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 13-10-2015, 10:42
  2. Λάθος επιλογές
    By popi2911 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 07-07-2013, 02:40
  3. Διαλέγοντας πάντα λάθος άτομα να με ελκύουν..Γιατί, τι κάνω λάθος?
    By flower22 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 07-05-2012, 22:35
  4. Τυψεις για 1002 επιλογες
    By νικος32 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 0
    Last Post: 15-03-2011, 17:26
  5. Εμείς και οι επιλογές μας...
    By Ωκυρόη in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 03-09-2006, 23:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •