Βιαιος ερωτας η αλλιως bdsm - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 96
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    165
    χαχχαχα ευτυχως δεν παω πουθενα.αλλα το θεμα ειναι οτι μολις γινετε μια μλκια γνωστη μετα την κανουν μοδα...

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by giang View Post
    πέρα απ το οι μπορεί να έχει γίνει και λίγο "μόδα" βλέπε 50 αποχρώσεις του γκρι
    κατά βάθος έχει βαθιές ρίζες βίαιες οικογενειακές κατάστασής συνήθως
    καλό είναι αν σου βγαίνει χωρίς να το θέλεις πραγματικά να πας σ έναν γιατρό
    τώρα αν αυτό είναι που επιδιώκεις καλόν θα είναι να πας πάλι σ έναν γιατρό
    αλλά να διαβάσεις πάρα πολύ προσεκτικά πως γίνετε για να αποφεύγεις θανάσιμους τραυματισμούς
    οπα δεν προυποθετει βιαιο οικογενειακο περιβαλλον! μην μπερδευεσαι... ειναι παραπληροφορηση αυτο. και σε διαβεβαιω πολλοι γιατροι βρισκουν ηδονη στον πόνο....οποτε παιζει αν πας σε γιατρο να βρεις το νεο σου σκλαβακι αντι να "θαραπευτεις" χαχαχα

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Quote Originally Posted by rea View Post
    οπα δεν προυποθετει βιαιο οικογενειακο περιβαλλον! μην μπερδευεσαι... ειναι παραπληροφορηση αυτο. και σε διαβεβαιω πολλοι γιατροι βρισκουν ηδονη στον πόνο....οποτε παιζει αν πας σε γιατρο να βρεις το νεο σου σκλαβακι αντι να "θαραπευτεις" χαχαχα
    Xaxaxaxaxa ελιωσα
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Quote Originally Posted by κύριος View Post
    χαχχαχα ευτυχως δεν παω πουθενα.αλλα το θεμα ειναι οτι μολις γινετε μια μλκια γνωστη μετα την κανουν μοδα...
    Αυτο το εχω απορια ...σε αυτο τον τομεα πως γινετε να κανεις κατι απο μοδα?
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Προσωπικα απλα γνωριζω το συγκεκριμενο βιβλιο η ερωτηση μου ομως ειναι ....μπορεις να κανεις κατι απο μοδα ειδικα σε αυτο τον τομεα?
    εγινε "μοδα" η σεξουαλικη απελευθερωση στα 60ς, μετα η ανταλλαγη συντροφων, η μοδα 90ς ειναι η παρτουζ@ ...οποτε ναι μπορεις να πεις οτι ενω υπήρχε πάντα ...καποιες εποχες αναδυκνυουν ενα "βιτσιο" λιγο περισσοτερο. πάντως πολλοι μπερδευουν το χαρντκορ ως σαδομαζοχιστικο σεξ και αλλοι το
    πουλάνε ετσι.
    πριν απο τις 50 αποχρωσεις του γκρι ομως υπήρχαν και αλλες ταινιες που αγγιζαν το θεμα αυτο..κι 2 πολυ γνωστες μαλιστα...οι 9μιση εβδομαδες και η αγρια ορχιδεα..που βεβαια εστιαζαν στην υποταγη και στον ελεγχο και οχι στον πονο. η απηχηση δεν ειναι τυχαια...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    165
    αμα εισαι 20 και πανω και σκεφτεις πως αλλαξαν τα πραγματα μεχρι τωρα θα καταλαβεις τι θα πει το κανουν ετσι απο μοδα

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Προσωπικα απλα γνωριζω το συγκεκριμενο βιβλιο η ερωτηση μου ομως ειναι ....μπορεις να κανεις κατι απο μοδα ειδικα σε αυτο τον τομεα?
    αν το κάνεις από μόδα θα το φτάσεις μέχρι ένα σημείο που σ αρέσει και θα το σταματήσεις εκει
    αλώστε λίγο βια πάντα ανεβάζει την λίμπιντο είτε τράβηγμα μαλλιών είτε σφαλιάρες στον κώλο είτε γρατζουνιες στην πλάτη μέχρι εκεί που ο πόνος δεν μας ενοχλεί και δεν γίνετε αρρώστια και να μη ζητάμε παραπάνω πόνο κάθε φορά
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Quote Originally Posted by κύριος View Post
    αμα εισαι 20 και πανω και σκεφτεις πως αλλαξαν τα πραγματα μεχρι τωρα θα καταλαβεις τι θα πει το κανουν ετσι απο μοδα
    Δυστηχως δεν ειμαι :-(
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by rea View Post
    οπα δεν προυποθετει βιαιο οικογενειακο περιβαλλον! μην μπερδευεσαι... ειναι παραπληροφορηση αυτο. και σε διαβεβαιω πολλοι γιατροι βρισκουν ηδονη στον πόνο....οποτε παιζει αν πας σε γιατρο να βρεις το νεο σου σκλαβακι αντι να "θαραπευτεις" χαχαχα
    χαχαχαχα για φαντάσου να πας στον γιατρό και να κάνεις βδσμ
    ελιωσα

    κι όμως έχει να κάνει με οικογενειακό περιβάλλων πιστεψεμε
    όταν έχεις μεγαλώσει σε βίαιο περιβάλλων με ξύλο και βίαιες καταστάσεις αποτυπώνονται και μας βγαίνει υποσυνείδητα
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Αυτο το εχω απορια ...σε αυτο τον τομεα πως γινετε να κανεις κατι απο μοδα?
    η μοδα συντασετε απο τις αναγκες της εποχης. οσο λοιπον το αρσενικο και το θυληκο χανουν τους "ρολους τους". ο ανδρας κυνηγος και η γυναικα θηραμα ...που ειναι οι κλασσικες μορφες σεξουαλικων ρολων. δημιουργουνται καταπιεσμενα απωθυμενα.
    η μοδα του cybersex που ηταν πριν απο την μοδα s&m.. το εικονικο σεξ ισως οδηγησε σε καποια αναγκη που η πραγματικοτητα της ξεπερναει την υπερβολη.

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by giang View Post
    χαχαχαχα για φαντάσου να πας στον γιατρό και να κάνεις βδσμ
    ελιωσα

    κι όμως έχει να κάνει με οικογενειακό περιβάλλων πιστεψεμε
    όταν έχεις μεγαλώσει σε βίαιο περιβάλλων με ξύλο και βίαιες καταστάσεις αποτυπώνονται και μας βγαίνει υποσυνείδητα
    πες μου ποιο παιδι που ζει φυσιολογικα σημερα δεν μεγαλώνει σε βιαιο περιβαλλον ..δεν εχει να κανει με τη οικογενεια. η βια και ο πονος ειναι μερος της ζωης μας.
    ποσοι ανθρωποι επιλέγουν τον ψυχικο πονο? ποσους ξερεις να υπομενουν σε μια σχεση που τους ποναει ψυχικα για μεγαλα χρονικα διαστηματα?...γιατι πιστευεις οτι γινεται αυτο? εγω πιστευω γιατι καταβαθως τους αρεσει...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Quote Originally Posted by rea View Post
    η μοδα συντασετε απο τις αναγκες της εποχης. οσο λοιπον το αρσενικο και το θυληκο χανουν τους "ρολους τους". ο ανδρας κυνηγος και η γυναικα θηραμα ...που ειναι οι κλασσικες μορφες σεξουαλικων ρολων. δημιουργουνται καταπιεσμενα απωθυμενα.
    η μοδα του cybersex που ηταν πριν απο την μοδα s&m.. το εικονικο σεξ ισως οδηγησε σε καποια αναγκη που η πραγματικοτητα της ξεπερναει την υπερβολη.
    Εγω νομιζω οτι το cybersex δημιουργηθηκε απο τοτε που οι περισσοτεροι ειναι ολη μερα στο ιντερνετ μπροστα απο μια οθονη
    Εαν κοιταξεις την αβυσσο για πολυ ωρα στο τελος η αβυσσος θα κοιταξει εσενα

  13. #28
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Εγω νομιζω οτι το cybersex δημιουργηθηκε απο τοτε που οι περισσοτεροι ειναι ολη μερα στο ιντερνετ μπροστα απο μια οθονη
    ακριβως! η μοδα καλυπτει τις αναγκες της εποχης..αν η καθυμερινοτητα της μαζας ειναι αυτη τοτε ετσι θα επιταχθει και η μοδα.

    αν οι γυναικες αισθανονται οτι οι αντρες σημερα ειναι πιο ευνουχισμενοι ..τοτε η μοδα θα πλασαρει το μοντελο του "αφεντη"
    αν οι αντρες γουσταρουν την γυναικα πλεον πιο δυναμικη τοτε θα πλασαρουν τον ρολο της "αφεντρας"..
    ποσοι αντρες δεν εχουν φαντασιωθει την διευθυντρια τους... και ποσες γυναικες τον δυευθυντη τους...η εξουσια λενε ειναι αφροδισιακη...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by rea View Post
    πες μου ποιο παιδι που ζει φυσιολογικα σημερα δεν μεγαλώνει σε βιαιο περιβαλλον ..δεν εχει να κανει με τη οικογενεια. η βια και ο πονος ειναι μερος της ζωης μας.
    ποσοι ανθρωποι επιλέγουν τον ψυχικο πονο? ποσους ξερεις να υπομενουν σε μια σχεση που τους ποναει ψυχικα για μεγαλα χρονικα διαστηματα?...γιατι πιστευεις οτι γινεται αυτο? εγω πιστευω γιατι καταβαθως τους αρεσει...
    αγαπητή ρεα σε ηλικία 28 έφυγα από μια τέτοια σχέση που γινότανε κάθε μέρα και πιο βίαια
    έτσι την είχαν μεγαλώσει κι έτσι συνέχιζαν να φέρονται
    ο πατέρας της αλκοολικός η μάνα της αυταρχική
    μια μέρα την είχε κτυπήσει ο πατέρας της πάρα πολύ μάτια μύτη
    έφυγα πολύ δύσκολα απ αυτή την σχέση
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Εγώ έχω την άλλη ανωμαλία επειδή άκουγα μπινελίκια και δούλευα για καιρό τώρα είναι μερικές μέρες που σηκώνομαι και θέλω να ακούσω μπινελίκια για να πάρω τα γραδα μου μου μείνε αυτό το κουσούρι σημειωτέον είμαι ευαίσθητος σε νορμάλ κατάσταση και δε βρίζω εκτός αν νευριάσω που αυτό δε γίνεται συχνά αλλά απέκτησα ανοχή στο μπινελίκι πλέον άλλη ανωμαλία είναι αυτή έτσι έβαλα και κατάθλιψη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. ερωτας με την πρώτη ματια? ερωτας εξ αποστάσεως? υπάρχουν? αντέχουν?
    By Angel_Love in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 20-05-2014, 12:52
  2. Η ζωή μας.....αλλιώς..
    By julias in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 18-06-2012, 15:12
  3. Πώς αλλιώς να το δείξω;
    By Λαθρόβιος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 23-12-2011, 21:45
  4. Σχιζοφρενης και βιαιος
    By Demetris in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 20
    Last Post: 29-06-2010, 11:56
  5. δειτε το αλλιως
    By gatsounaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 25-08-2009, 17:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •