Εμεις κ ο εθισμενος κολλητος μας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 58
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820

    Εμεις κ ο εθισμενος κολλητος μας

    Καλησπερα σας κ παλι,Μετα απο καιρο καταφευγω κ παλι στο φορουμ,Οπως γνωριζουν ισως ορισμενοι απο εσας χωρισα μετα απο 6 χρονια σχεσης κ ημουν πραγματικα χαλια ακομα δεν ειμαι πληρως καλα,Επειτα απο το περιστατικο με καλεσε μια κολλητη μου να παμε σε αλλη πολη κ να μεινουμε καποιους μηνες σε ενα σπιτι που εχει εκει πηγαμε οντως κ καθησαμε ενα διαστημα εκει βγαιναμε κ καναμε οτι μπορουσαμε,εκει μου γνωρισε ενα κολλητο της τον Γ κ γιναμε κολλητη παρεα δεθηκαμε παρα πολυ σαν παρεα σε συντομο διαστημα κ ημασταν διαρκως εκει βγαιναμε κ μεναμε ορισμενες φορες κ σπιτι του Γ,ο Γ ηταν τρομερα περιποιητικος μαζι μας κ ολα καλα,Μετα απο λιγο καιρο η κολλητη μου μου εμπιστευτηκε οτι ο Γ ειναι χρηστης ουσιων συγκεκριμενα καπνιζει φουντα κ κανει κ κρακ ενω παλαιοτερα εκανε κ κοκαινη,Επισης ειναι εθισμενος στο αλκοολ κ φανατικος καπνιστης,Συνεχισαμε να κανουμε παρεα μαζι του ενω η συμπεριφορα του ηταν ποτε πολυ περιποιητικη απεναντι μας κ ποτε λιγο περιεργη οταν επινε με αποτελεσμα να δημιουργηθουν ορισμενες σκηνες που τις αντιμετωπισαμε με μαλακο τροπο,Στο μεταξυ ο Γ προσελαβε κ την κολλητη μου σε μια δουλεια που εχει ομως σε συντομο διαστημα διαπιστωσαμε οτι κυριολεκτικα δεν εχει καθολου λεφτα κ αδυνατει να την πληρωνει ακομα κ η οικογενεια του αδιαφορει για αυτον,Μετα απο την παροδο καποιων μηνων μου προεκυψαν σοβαρες εκκρεμοτητες στην πολη μου κ επρεπε να επιστρεφω οπωσδηποτε κ η κολλητη μου διαπιστωσε οτι δεν τα βγαζει περα οικονομικα βγαλαμε εισητηριο κ επιστρεψαμε μαζι,Επειτα απο ορισμενες μερες η κολλητη μου ειπε στον Γ οτι δεν μπορει να συνεχισει με την δουλεια εκεινος εγινε θηριο κ αρχισε να κατηγορει κ τις δυο μας κ τωρα δεν θελει ουτε να μιλαμε,Ειμαι πολυ στενοχωρημενη αυτος ο ανθρωπος ειναι πολυ σημαντικος για μας κ δεν γνωριζω τι να κανουμε θελουμε να τον βοηθησουμε ομως τα πραγματα ειναι σκουρα γνωριζουμε οτι ειναι παρα πολυ αρρωστος κ κανονικα επρεπε να κλειστει καπου για απεξαρτηση,ποια η γνωμη σας?Ευχαριστουμε εκ των προτερων

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Συγνώμη αλλά δεν είχε λεφτά να την πληρώσει και δεν σας μιλάει επειδή έφυγε από την δουλειά.
    Το κρακ θα φταίει κάνει χρόνια χρήση και καθημερινή?
    Επίσης την γνώμη κάνε πιο συγκεκριμένο γιατί την θές για την απεξάρτηση η πως θα τα ξαναβρείτε?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Καλησπερα κ ευχαριστω για την αμεση απαντηση δεν μας μιλαει επειδη σηκωθηκαμε κ φυγαμε κ παραιτηθηκε κ απο την δουλεια η κολλητη μου θυμωσε παρα πολυ κ μας μιλησε πολυ ασκημα,σχεδον καθημερινα κανει χρηση κ φουντα κ κρακ τα ελαχιστα λεφτα που βρισκει τα δινει εκει,θελω γνωμη σας κ για τα δυο κ για την απεξαρτηση κ για το αν ειναι εφικτο να τα ξαναβρουμε παροτι καθολου ευκολο ετσι οπως μας μιλησε

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    του είπατε ότι φευγεται η τελευταία στιγμή έγινε αυτο?Από τότε τον έχεται πάρει τηλ?έχετε μιλήσει η σας έβρισε και τέλος?Το ότι έχει νευρα και μίλησε έτσι οφείλεται και στο κρακ είναι σκληρό ναρκωτικό,γι απεξαρτηση άμα δεν τον ψήσεται εσείς μόνος τ δεν νομίζω να πάει ,γτ το κρακ είναι πολυ εθιστικό ναρκωτικό,η φούντα κόβεται και μόνη της δεν είναι τόσο δύσκολη περίπτωση και εγώ έκανα φούντα χρόνια και την έκοψα μαχαίρι.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Να ξαναβρεις τι ακριβως με εναν ανθρωπο εξαρτημενο απο οτι υπαρχει και δεν υπαρχει? Αφου ενδιαφερεστε τοσο για εκεινον - και πολυ καλα κανετε- να κοιταξετε να τον πεισετε να βοηθησει τον εαυτο του . Δεν νομιζω οτι υπαρχει αλλος δρομος.. ο κακος του εαυτος ειναι οι ουσιες.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Εγω εβγαλα εισητηριο για να φυγω κ την ιδια μερα αποφασισε κ η κολλητη μου να φυγει κ τον επαιρνα τηλεφωνο να του το πω κ να τον χαιρετισω κ δεν τον εβρισκα ετσι του εστειλα μηνυμα απο το καραβι,Αρχικα δεν τον πειραξε που φυγαμε διοτι θεωρησε οτι θα γυρισουμε σε λιγες μερες ομως προχθες οταν η κολλητη μου του ειπε οτι θα παραιτηθει κ δεν τα βγαζει περα οικονομικα τοτε μας μιλησε πολυ ασκημα κ λεει οτι τελειωσε μαζι μας φοβαμαι οτι δεν θα μας μιλαει καν για να τον ψησουμε κ δεν θελω να τον χασουμε ειναι αρρωστος κ ειναι παραλληλα κ αλκοολικος κ καπνιστης ολα αυτα μαζι Πραγματικα ευγε που εκοψες την φουντα δεν νομιζω οτι ειναι βαρυ ναρκωτικο ενω το κρακ αναφιβολλα ειναι

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Να ξαναβρεις τι ακριβως με εναν ανθρωπο εξαρτημενο απο οτι υπαρχει και δεν υπαρχει? Αφου ενδιαφερεστε τοσο για εκεινον - και πολυ καλα κανετε- να κοιταξετε να τον πεισετε να βοηθησει τον εαυτο του . Δεν νομιζω οτι υπαρχει αλλος δρομος.. ο κακος του εαυτος ειναι οι ουσιες.
    αγαπητο μνημονιο ευχαριστω για την απαντηση απλα θελω να πω οτι μπορει να μην μας ξαναμιλησει απο εδω περα κ επομενως δεν θα εχουμε καμμια ελπιδα να τον βοηθησουμε εχουμε κ ορισμενους κοινους γνωστους κ σκεφτομαι μηπως πεισουμε εκεινους να τον βοηθησουν

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    Εγω εβγαλα εισητηριο για να φυγω κ την ιδια μερα αποφασισε κ η κολλητη μου να φυγει κ τον επαιρνα τηλεφωνο να του το πω κ να τον χαιρετισω κ δεν τον εβρισκα ετσι του εστειλα μηνυμα απο το καραβι,Αρχικα δεν τον πειραξε που φυγαμε διοτι θεωρησε οτι θα γυρισουμε σε λιγες μερες ομως προχθες οταν η κολλητη μου του ειπε οτι θα παραιτηθει κ δεν τα βγαζει περα οικονομικα τοτε μας μιλησε πολυ ασκημα κ λεει οτι τελειωσε μαζι μας φοβαμαι οτι δεν θα μας μιλαει καν για να τον ψησουμε κ δεν θελω να τον χασουμε ειναι αρρωστος κ ειναι παραλληλα κ αλκοολικος κ καπνιστης ολα αυτα μαζι Πραγματικα ευγε που εκοψες την φουντα δεν νομιζω οτι ειναι βαρυ ναρκωτικο ενω το κρακ αναφιβολλα ειναι
    Ισως να ένιωσε λίγο άσχημα π τ το είπατε τελευταία στιγμή και π φύγατε..αυτά μαζεμένα σ συνδυασμό μ τ κρακ γι αυτό σας μίλησε έτσι, εσείς έχεται κάνει προσπάθειες να τα ξαναβρείται από τότε???τον έχεται πάρει άλλο τηλ, γτ μπορεί να ήταν και υπό την επήρεια τ κρακ...
    αλκοολοκικός και καπνιστής είμαι και εγώ δεν είναι τίποτα αυτά, το κρακ πρέπει να κόψει..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    Ισως να ένιωσε λίγο άσχημα π τ το είπατε τελευταία στιγμή και π φύγατε..αυτά μαζεμένα σ συνδυασμό μ τ κρακ γι αυτό σας μίλησε έτσι, εσείς έχεται κάνει προσπάθειες να τα ξαναβρείται από τότε???τον έχεται πάρει άλλο τηλ, γτ μπορεί να ήταν και υπό την επήρεια τ κρακ...
    αλκοολοκικός και καπνιστής είμαι και εγώ δεν είναι τίποτα αυτά, το κρακ πρέπει να κόψει..
    Πραγματικα ευχαριστω για ολο το ενδιαφερον αγαπητο μελος ειναι δυο μερες που εγινε αυτο του εστειλα μηνυμα κ του ειπα οτι τον νοιαζομαι πραγματικα κ δεν θελω να τον χασουμε κ συγνωμη που φυγαμε ετσι κ οτι δεν αναγκασα την κολλητη μου να ερθει μαζι μου με το ζορι κ να αφησει την δουλεια του δεν μου εχει απαντησει κ δεν γνωριζω εαν θα το κανει ειναι πολυ δυσκολη κατασταση κ η διαθεση μου ειναι πολυ ασκημη τον νοιαζομαστε πραγματικα

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    αγαπητο μνημονιο ευχαριστω για την απαντηση απλα θελω να πω οτι μπορει να μην μας ξαναμιλησει απο εδω περα κ επομενως δεν θα εχουμε καμμια ελπιδα να τον βοηθησουμε εχουμε κ ορισμενους κοινους γνωστους κ σκεφτομαι μηπως πεισουμε εκεινους να τον βοηθησουν
    Να ξερεις ο εξαρτημενος απο το οτιδηποτε θελει παντα να περναει το δικο του και ας ειναι οτι πιο παραλογο.. ειναι οι ουσιες που τον κανουν ετσι.Ειναι και ιδιαιτερα χειριστικοι θα ελεγα.. Ευχομαι εστω και μεσω τριτων να τον πεισετε να απεξαρτηθει .

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Να ξερεις ο εξαρτημενος απο το οτιδηποτε θελει παντα να περναει το δικο του και ας ειναι οτι πιο παραλογο.. ειναι οι ουσιες που τον κανουν ετσι.Ειναι και ιδιαιτερα χειριστικοι θα ελεγα.. Ευχομαι εστω και μεσω τριτων να τον πεισετε να απεξαρτηθει .
    Αγαπητο μνημονιο οντως ειναι ανθρωπος που μας ηθελε διαιρκως σουζα διπλα του κ να τον εχουμε πανω απο ολους κ δεν ανεχεται κ κριτικη για την συμπεριφορα του ενα βραδυ θυμωσε για ενα γελοιο θεμα κ εγινε ολοκληρη σκηνη κ τον ηρεμησα εγω μετα το ερωτημα τωρα ειναι πως θα κινηθουμε

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    Πραγματικα ευχαριστω για ολο το ενδιαφερον αγαπητο μελος ειναι δυο μερες που εγινε αυτο του εστειλα μηνυμα κ του ειπα οτι τον νοιαζομαι πραγματικα κ δεν θελω να τον χασουμε κ συγνωμη που φυγαμε ετσι κ οτι δεν αναγκασα την κολλητη μου να ερθει μαζι μου με το ζορι κ να αφησει την δουλεια του δεν μου εχει απαντησει κ δεν γνωριζω εαν θα το κανει ειναι πολυ δυσκολη κατασταση κ η διαθεση μου ειναι πολυ ασκημη τον νοιαζομαστε πραγματικα
    κοίτα και αυτουνού θα τ ήρθε πολύ άσχημο το όλο σκηνικό, εκεί π είσασταν όλοι μαζί σηκώνεσται μια μέρα και φευγεται και δεν τ λέτε καν παρά μόνο την τελευταία στιγμή.
    Εγώ θα σ πρότεινα σ κάνα δύο μέρες να τ ξαναστείλεται η ακόμα καλύτερα να τον πάρεται τηλ.Την απεξάρτηση αφήστετην ακόμα πρώτα κοίτα να τα βρείτε άμα ενδιαφέρεσαι τόσο και μην τον πάρεις σ ώρα π θά ειναι μαστουρωμένος ,αν ξέρεις κιόλας τι ώρα πίνει, παρτόν καλύτερα πρωί.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    ζουγκλοathens
    Posts
    789
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    κοίτα και αυτουνού θα τ ήρθε πολύ άσχημο το όλο σκηνικό, εκεί π είσασταν όλοι μαζί σηκώνεσται μια μέρα και φευγεται και δεν τ λέτε καν παρά μόνο την τελευταία στιγμή.
    Εγώ θα σ πρότεινα σ κάνα δύο μέρες να τ ξαναστείλεται η ακόμα καλύτερα να τον πάρεται τηλ.Την απεξάρτηση αφήστετην ακόμα πρώτα κοίτα να τα βρείτε άμα ενδιαφέρεσαι τόσο και μην τον πάρεις σ ώρα π θά ειναι μαστουρωμένος ,αν ξέρεις κιόλας τι ώρα πίνει, παρτόν καλύτερα πρωί.
    Ναι θα ριξουν τα χαρτια για το ποτε αυτος θα εχει ξεμαστουρωσει..

    Μυσπ αν γνωριζετε οικογενειακο περιβαλλον ενημερωστε.. κανετε οτι μπορειτε ανθρωπινα , αλλα το να πεσει κανεις στην φωτια του αλλου δεν το βρισκω βοηθεια.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by mnimonio is back View Post
    Ναι θα ριξουν τα χαρτια για το ποτε αυτος θα εχει ξεμαστουρωσει..

    Μυσπ αν γνωριζετε οικογενειακο περιβαλλον ενημερωστε.. κανετε οτι μπορειτε ανθρωπινα , αλλα το να πεσει κανεις στην φωτια του αλλου δεν το βρισκω βοηθεια.
    δεν νομίζω ότι είναι σωστό να τον κάνουν ρεντικολο της κοινωνίας και να ενημερώνουν όποιον νάναι.Επίσης η οικογενια του εάν είναι ενήλικας ,τι θα του πούνε δλδ?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    κοίτα και αυτουνού θα τ ήρθε πολύ άσχημο το όλο σκηνικό, εκεί π είσασταν όλοι μαζί σηκώνεσται μια μέρα και φευγεται και δεν τ λέτε καν παρά μόνο την τελευταία στιγμή.
    Εγώ θα σ πρότεινα σ κάνα δύο μέρες να τ ξαναστείλεται η ακόμα καλύτερα να τον πάρεται τηλ.Την απεξάρτηση αφήστετην ακόμα πρώτα κοίτα να τα βρείτε άμα ενδιαφέρεσαι τόσο και μην τον πάρεις σ ώρα π θά ειναι μαστουρωμένος ,αν ξέρεις κιόλας τι ώρα πίνει, παρτόν καλύτερα πρωί.
    Καλα οσα λες αγαπητο μελος θα περιμενω λιγες μερες για να βλεπω κ εαν θα απαντησει κ θα σκεφτω ποτε θα κινηθω γνωριζω περιπου ποτε πινει αλλα κ παλι δεν νιωθω σιγουρη φοβαμαι την αντιδραση του,Του ζητησα συγνωμη για οτι τον πειραξε στην συμπεριφορα μου ομως πραγματικα εγω δεν πηρα την κολλητη μου μαζι μου με το ζορι κ τον ειχα ενημερωσει οτι εγω θα εφευγα την συγκεκριμενη ημερομηνια κ γνωριζε κ πολυ καλα για ποιες εκκρεμοτητες επρεπε να πηγαινω στην πολη μου νιωθω οτι κινδυνευω να τον χασω αδικα μιας κ γνωριζε πολυ καλα ποτε θα εφευγα κ γιατι

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ο κολλητός έχει μανία με τα μπούστα
    By penlix in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 06-08-2014, 20:05
  2. Είμαι εθισμένος στο σεξ...
    By minaspap in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 20-12-2013, 01:52
  3. ο κολλητός του αγοριού μου.
    By νιφάδα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 27-04-2012, 20:30
  4. εθισμένος στην πορνογραφία
    By diver in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 36
    Last Post: 29-08-2011, 13:39
  5. Ο κολλητος του φιλου μου.....
    By darksea96 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 30-05-2008, 11:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •