...με αγαπη...<3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715

    ...με αγαπη...<3

    μετα απο 7 χρονια εγκλεισμου και απομόνωσης ..νομιζω οτι ειναι ωρα το πουλακι να προσπαθησει να πεταξει απο την φωλιτσα του.
    μεσα στην φωλίτσα μου αυτη ειναι και το φορουμ. Καλως - κακως οι απομωνομενοι ανθρωποι ειμαστε θαμωνες εδω μεσα και εχει γινει συνηθεια για εμας και το παρεακι μας..ειναι μερος της καθημερινοτητας μας.
    τους τελευταιους μηνες τα εζησα ολα εδω μεσα ..και θελω να σας ευχαριστησω απο τα βαθη της ψυχης μου για αυτο.
    ο μονος λογος που θα ζητησω διαγραφη ειναι για να μην ειναι ευκολη η προσβαση μου στο φορουμ, αν λυγισω. ελπιζω να βρω την δυναμη να τα καταφερω ....αλλιως φυσικα και θα ξαναγυρισω εδω και θα αναζητησω για αλλη μια φορα την στηριξη σας και την φιλια σας που τοσο γενναιοδωρα με τιμησατε με αυτην ολους αυτους τους μηνες. οπως και να χει αξιζει να προσπαθησω να το τολμησω και οτι γινει...και λυπάμαι που δεν εχω την δυναμη να το κανω χωρις να με αυτοπειθαρχησω με διαγραφη.

    αισθανομαι φοβισμενη -συγκινημενη και ενθουσιασμενη με την αποφαση μου...

    ευχομαι ολοψυχα σε ολους σας γρηγορη αναρρωση...γιατι ο κοσμος εκει εξω χρειαζεται πλασματα σαν και εσας με ανθρωπια και ευαισθησια. εθιστικα απο εσας και θα μου λειψετε απεριοριστα γλυκες μου μουριτσες!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by rea View Post
    μετα απο 7 χρονια εγκλεισμου και απομόνωσης ..νομιζω οτι ειναι ωρα το πουλακι να προσπαθησει να πεταξει απο την φωλιτσα του.
    μεσα στην φωλίτσα μου αυτη ειναι και το φορουμ. Καλως - κακως οι απομωνομενοι ανθρωποι ειμαστε θαμωνες εδω μεσα και εχει γινει συνηθεια για εμας και το παρεακι μας..ειναι μερος της καθημερινοτητας μας.
    τους τελευταιους μηνες τα εζησα ολα εδω μεσα ..και θελω να σας ευχαριστησω απο τα βαθη της ψυχης μου για αυτο.
    ο μονος λογος που θα ζητησω διαγραφη ειναι για να μην ειναι ευκολη η προσβαση μου στο φορουμ, αν λυγισω. ελπιζω να βρω την δυναμη να τα καταφερω ....αλλιως φυσικα και θα ξαναγυρισω εδω και θα αναζητησω για αλλη μια φορα την στηριξη σας και την φιλια σας που τοσο γενναιοδωρα με τιμησατε με αυτην ολους αυτους τους μηνες. οπως και να χει αξιζει να προσπαθησω να το τολμησω και οτι γινει...και λυπάμαι που δεν εχω την δυναμη να το κανω χωρις να με αυτοπειθαρχησω με διαγραφη.

    αισθανομαι φοβισμενη -συγκινημενη και ενθουσιασμενη με την αποφαση μου...

    ευχομαι ολοψυχα σε ολους σας γρηγορη αναρρωση...γιατι ο κοσμος εκει εξω χρειαζεται πλασματα σαν και εσας με ανθρωπια και ευαισθησια. εθιστικα απο εσας και θα μου λειψετε απεριοριστα γλυκες μου μουριτσες!!
    Μπράβο ρεα σ ευχομαι τα καλύτερα :)

  3. #3
    Καλό πέταγμα πουλάκι Ρέα..
    Να πηδιέστε σαν τους σκύλους ξέρετε, να αγαπάτε σαν αυτούς ούτε λόγος.

  4. #4
    Εύχομαι ολόψυχα ότι καλύτερο! δύναμη, αγάπη, και να καταφέρεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!! οι ευχές μου μαζί σου και όσο διαδικτυακή δύναμη έχω! :)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ρεα , ευχομαι απο καρδιας νατα καταφερεις .........κριμα , χανουμε το καλυτερο χιουμορ , πολυ μου αρεσει .....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    675
    Θα λείψει το χιούμορ και η θετική σου ενέργεια, σίγουρα θέλεις να φύγεις;

    Αφού το θέλεις όμως, να περνάς όμορφα και να επιστρέψεις κάποια στιγμή δριμύτερη και εντελώς υγιής! Χρειαζόμαστε άτομα σαν εσένα, με θετική στάση στη ζωή και χιούμορ φυσικά! Καλή τύχη!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    κάπου στον κόσμο μου
    Posts
    778
    είσαι σίγουρα απ τα άτομα που θα μου λείψουν... ελπίζω να μη χρειαστεί να ξανά γυρίσεις εδώ....
    να είσαι πάντα καλά δυνατή και να μπορέσεις να ξανά φτιάξεις την ζωή σου


    καλή συνέχεια
    πάντα δυνατή
    πριν πεις κάτι βούτα πρώτα την γλώσσα στο μυαλό σου

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    675
    Γιατί καλέ, είναι κακό να μαθαίνουμε που και που νέα της (καλά νέα, πάντα!);

    Κατά τα άλλα όμως, αυτό που λένε τα παιδιά πιο πάνω, να μην χρειαστεί να μπεις ξανά μέσα στο forum ως ασθενής, αλλά για να μας πεις - άμα το επιθυμείς - ότι ανάρρωσες πλήρως!! Εγώ προσωπικά θα το ήθελα αυτό, αλλά η απόφαση είναι δική σου, δε μας πέφτει λόγος φυσικά! Θα χαρούμε ειλικρινά, να ξέρεις, ό,τι κι αν αποφασίσεις, αρκεί να ικανοποιεί εσένα και σε κάνει να νιώθεις όμορφα κορίτσι!! :D

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Κάπως πρέπει να μαθαίνουμε τα νέα σου κρατά επαφή με κάποια μέλη για να ξέρουμε ότι είσαι καλά
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Το φορουμ θα ειναι πιο βαρετο χωρις την ρεα , παντα μουκανε πλακα , αλλα δεν μενοχλουσε , το διασκεδαζα ...........

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    979
    Μπραβο Ρέα. Να ζήσεις όσο καλύτερα μπορεις κοριτσι μου, χωρίς ενοχές και φόβους και μην κοιτάξεις πίσω

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Ρέα να ξέρεις είσαι η μεγάλη μου συμπάθεια εδώ....Να αναζητάς πάντα τα καλύτερα στη ζωή σου και να μην επαναπαύεσαι στα σκατά που συναντάς....αυτά....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    Γεια σου Ρέα!!! Αχ μωρέ Ρέα δεν μου αρέσουν οι αποχαιρετισμοί! Το φόρουμ έχεις δίκιο σε μερικές περιπτώσεις είναι εθιστικό. Να προσέχεις τον εαυτό σου και να κάνεις ότι σε ευχαριστεί.
    Φιλιά!!!
    Δήμητρα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Αδειάζει το μισό φόρουμ τώρα που έφυγε
    Κλέφτρα κι αυτή ήρθε πήρε αγάπη συμπαράσταση συμπάθεια κι έφυγε κλέφτρα κι αυτή κλασσική περίπτωση κλέφτρας μακάρι να τα καταφέρει να δούμε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Aντίο Ρέα!!!Καλή επιτυχία στην νέα σου προσπάθεια!!!!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Αγαπη και Καταθλιψη
    By panos73 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 20-12-2014, 11:50
  2. αγαπη
    By tomasliak in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 16-05-2009, 23:57
  3. Αγάπη
    By Arsi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 91
    Last Post: 30-04-2009, 19:41
  4. Αγάπη μου....
    By heaven in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 13-10-2006, 01:44
  5. Αγάπη
    By anasia in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 17-02-2006, 20:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •