Θέματα εμπιστοσύνης.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 62
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776

    Θέματα εμπιστοσύνης.

    Λοιπόν εγώ όπως σας είπα πήγαινα σε μία εκκλησία με το παλιό και μετά αφού έκλεψα τον γκόμενο της φίλης μου με έπιασε ένα πράγμα και τους έβρισα όλους , επί 10 χρόνια τους έπαιρνα τηλέφωνο και τους έβριζα και τώρα ορισμένοι από εκεί δεν θέλουν να με κάνουνε παρέα γιατί λέει κλονίστηκε η εμπιστοσύνη τους. Έχουνε δίκαιο ή είναι πολύ χαζοί?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    130
    Ποιο παλιο;
    Καλα εσυ δεν ειχες και αλλο θεμα που ελεγες γιαυτο;
    Τους εβριζες κιολας; Εσυ ελεγες απλα αν θα εχουν ξεχασει το οτι εκλεψες τον γκομενο της φιλης σου! Αμα τους εκανες την ζωη πατινι βρε δελφινι για 10 χρονια τοτε γιατι να ειναι χαζοι αμα δεν το εχουν ξεχασει; Κι εσυ εμ εκλεψες τον γκομενο της αλλης εμ εβριζες και τους ανρθωπους; Γιατι τους εβριζες;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776
    Quote Originally Posted by Mελίνa View Post
    Ποιο παλιο;
    Καλα εσυ δεν ειχες και αλλο θεμα που ελεγες γιαυτο;
    Τους εβριζες κιολας; Εσυ ελεγες απλα αν θα εχουν ξεχασει το οτι εκλεψες τον γκομενο της φιλης σου! Αμα τους εκανες την ζωη πατινι βρε δελφινι για 10 χρονια τοτε γιατι να ειναι χαζοι αμα δεν το εχουν ξεχασει; Κι εσυ εμ εκλεψες τον γκομενο της αλλης εμ εβριζες και τους ανρθωπους; Γιατι τους εβριζες;
    Είχα πάθει ψυχολογικά κάτι έπαθα σαν να μου συνέβη μεγάλο κακό δαιμονίστηκα :(

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Ειχες ψυχωσικο επεισόδιο?
    ενταξει, ανθρωπινο ειναι. Τα φαρμακα σου τα έπαιρνες?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Ειχες ψυχωσικο επεισόδιο?
    ενταξει, ανθρωπινο ειναι. Τα φαρμακα σου τα έπαιρνες?

    Τα έπαιρνα τα φάρμακά μου αλλά τώρα το ξεπέρασα δεν έχω τίποτα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    130
    Ξερουν αυτοι οτι ειχες ψυχωση ή νομιζουν οτι απλα ετσι ειναι ο χαρακτηρας τους και ειχες κακες προθεσεις γι αυτους;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Mπράβο σου!!!
    Ασε το παρελθον στο παρελθον και κοιτα τη ζωή σου από εδώ και μπρος. Να περνάς όμορφα! να κανεις πραγματα που σε ευχαριστούν!
    Εδώ απηυδήσαμε εμεις να διαβαζουμε τί έκανες πριν 20 χρόνια, καλά-καλά δεν θυμόμαστε τι φαγαμε προχθες...
    Ο κοσμος ειναι τεραστιος, δεν εισαι σε καμια φυλακη να πιεζεσαι με συγκεκριμενα ατομα, ξεκολλα, ανοιξου στους ανθρωπους, νεους ανθρωπους, νεες γνωριμιες, και θα βρεις ατομα που θα σε εκτιμησουν!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776
    Quote Originally Posted by Mελίνa View Post
    Ξερουν αυτοι οτι ειχες ψυχωση ή νομιζουν οτι απλα ετσι ειναι ο χαρακτηρας τους και ειχες κακες προθεσεις γι αυτους;
    Θα τους το πω!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    130
    Καλα ακομα τοσα χρονια δεν το ξερουν; Επειδη δεν εχω καταλαβει, αυτοι ειναι φιλοι σου, ειναι η παλια σου παρεα; Εχεις καθημερινη επαφη μαζι τους; Εχουν σημασια για την ζωη σου ή ειναι ατομα που απλα συναντας σε εναν χωρο μια στις τοσες; Γιατι εχουν τοση σημασια για σενα;
    Υποθετω βεβαια πως αμα ηταν φιλοι σου ακομα θα γνωριζαν για την ψυχωση εκτος αν ντρεποσουν να τους πεις για μια ψυχικη ασθενεια, υπαρχει το στιγμα και δεν συμβαινει σπανια να κρυβουν οι πασχοντες την ασθενεια τους.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776
    Quote Originally Posted by Mελίνa View Post
    Καλα ακομα τοσα χρονια δεν το ξερουν; Επειδη δεν εχω καταλαβει, αυτοι ειναι φιλοι σου, ειναι η παλια σου παρεα; Εχεις καθημερινη επαφη μαζι τους; Εχουν σημασια για την ζωη σου ή ειναι ατομα που απλα συναντας σε εναν χωρο μια στις τοσες; Γιατι εχουν τοση σημασια για σενα;
    Υποθετω βεβαια πως αμα ηταν φιλοι σου ακομα θα γνωριζαν για την ψυχωση εκτος αν ντρεποσουν να τους πεις για μια ψυχικη ασθενεια, υπαρχει το στιγμα και δεν συμβαινει σπανια να κρυβουν οι πασχοντες την ασθενεια τους.
    Αυτοί οι άνθρωποι ήταν παλιά μου παρέα. Πήγαινα εκεί κάθε Κυριακή και κάναμε πολύ παρέα με αυτούς για ένα διάστημα. Σίγουρα θα καταλάβανε ότι κάτι έχω αλλά επειδή με ζηλεύανε τότε λιγάκι χαρήκανε κιόλας πιστεύω με αυτό που έπαθα. Εγώ τους γνώρισα και δεν μου αρέσουνε καθόλου σαν άνθρωποι αν και είναι της εκκλησίας και περίμενα να ήτανε καλοί , ε δεν είναι τόσο μπορώ να σου πω ότι για μένα είναι και χειρότεροι από τους έξω αλλά οι γονείς μου τους βλέπουνε σαν όλον τον κόσμο για μένα πλέον δεν είναι σημαντικοί , αλλά θα ήθελα να τα έχω και καλά μαζί τους και με όλον τον κόσμο για την μαμά μου όμως είναι σημαντικοί γιατί θέλει να έχουνε καλή γνώμη για την οικογένεια της μια που πάει κάθε Κυριακή. Θα είπανε από μέσα τους τι μας νοιάζει τι έπαθε γιατί μας ενοχλεί σίγουρα. Επιδεινώσανε πολύ την κατάσταση μου και νομίζω εσκεμμένα! Έγινα με λίγα λόγια ρεζίλι!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,698
    Ναι δελφίνι να το πεις εγώ το λέω και κάποιοι καταλαβαίνουν
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Το Δελφινι πρεπει να καταλαβει οτι δεν τους εχει αναγκη να καθεται να απολογειται 20 χρονια μετά...
    έλεος δηλαδη, εδώ οι ανθρωποκτονιες παραγραφονται στα 20 χρονια και εσυ σκας που εκλεψες το γκομενο της φιλης σου το 1996???

    Δελφινι, δεν ξεκινάς χορό? δεν υπαρχει στην πολη σου κανενα κεντρο, δημος, συλλογος, με χορους παραδοσιακους ή μοντερνους? να γνωρισεις νεο κοσμο! αυτο χρειάζεσαι!
    και άσε τους παλιους στη μιζεριά τους!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776
    Βρε παιδιά αυτό με τον γκόμενο της φίλης μου μου έχει κάνει μεγάλο κακό τελικά.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    το 1996, πριν 20 χρονια!
    εδώ αλλοι παντρευονται, χωριζουν, ξαναπαντρευονται και ξαναχωριζουν...
    Η Μενεγάκη λες να θυμαται το γάμο της με το Λατσιο πριν 15 χρονια?
    Βρήκε άλλον!

    Αυτο να κανεις και εσύ, βγες εξω, πηγαινε για χορο, αστο το παλιο, πηγαινε στο νεο, εχει περισσοτερο κοσμο, και θα γνωρισεις νεους ανθρωπους...
    Με αυτα που θυμασαι χανεις χρονο απο τη ζωη σου...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,776
    Σωστά! Και εγώ λέω να μην ξαναπάω εκεί! Ήδη δεν πάω εδώ και πολύ καιρό και θα κάνω καινούριους φίλους με το νέο. Η μαμά μου θέλει να πηγαίνει εκεί και εγώ θέλω να πηγαίνω εκεί που και που αλλά όχι συχνά για να μην κολλήσω πάλι με αυτούς τους ανθρώπους που είναι γεμάτοι προβλήματα σαν τα δικά μας , της οικογένειάς μας, δηλαδή και χειρότερα.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ελλειψη εμπιστοσυνης
    By μαιρη λ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-2014, 16:34
  2. Θεμα εμπιστοσύνης
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 30-10-2013, 10:51
  3. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗΣ
    By kostas0000 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 08-11-2012, 01:44
  4. Προβλημα εμπιστοσυνης
    By r.f. in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 19-04-2012, 21:09
  5. Έλλειψη εμπιστοσύνης ή χαμηλή αυτοεκτίμηση? ή και τα 2?
    By kwninos in forum Αυτοεκτίμηση - Αυτοπεποίθηση
    Replies: 3
    Last Post: 25-02-2012, 21:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •