ελπιζω να εφυγε.....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    43

    ελπιζω να εφυγε.....

    γεια σας. εχει εδω κ ενα μηνα που αισθανομαι παρα πολυ καλα. μαλιστα πιο καλα κ πριν ξεκινησω την θεραπια μου. διαβαζω ομως πως πολλα ατομα που γινανε καλα ξανα επανηλθαν σε αυτη την κατασταση κ δεν μπορω να καταλαβω γιατι?... μου αρεσει που ζω ετσι, που γελαω κ που ξανακανω πραγματα που πριν λιγο καιρο δεν μπορουσα καν να τα σκεφτω. με βοηθησαν πολυ τα ατομα που γραφανε πως το ξεπερασαν ακολουθησα τις συμβουλες τους κ ετσι τα καταφερα, βλεπω ομως πως πολυ απο αυτους ξαναεπανηλθαν. αισθανομαι μια χαρα κ ειμαι σιγουρη πως εφυγαν ολα αλλα οταν τα διαβαζω συνηδειτοπιω πως ισως τιποτα δεν ειναι δεδομενο, ευχομαι να ειναι το τελος κ οσοι το ξεπερασαν να χαθει για παντα κ να μπενουν απλα για να βοηθανε τους αλλους κ οχι για να ξαναζητανε βοηθεια, κ αυτοι που το ζουν ακομα να τα καταφερουν.!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    391
    Σημασία έχει που ΤΩΡΑ είσαι καλά ..
    αυτό είναι που μετράει
    Ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και αντιδράει διαφορετικά στη θεραπεία και στα φάρμακα.
    Μην επηρεάζεσαι από τις περιπτώσεις των άλλων.
    Φρόντισε τον εαυτό σου σύμφωνα με τις δικές σου περιστάσεις και ανάγκες ...
    Και πρόσεχέ τον πολύ ...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    αρετή, δε νομίζω να βρεις απαντηση για τον καθένα ιδια. Γιατί επανήλθε ο καθενας σε μια ασχημη κατάσταση το ξέρει ή μπορει να το βρει ο ιδιος.

    Ειναι πολυ ομορφο που τώρα εισαι κ νιωθεις καλα. Κ μάλιστα καλύτερα κ απο οτι πριν ξεκινήσεις την θεραπεια.

    Λογικο μου φαινεται να μη θες να επανέλθεις σε καταστάσεις του παρελθοντος που σε βασανισαν. Αλλα ελπίζω να μην εχεις την \"απαιτηση\" απο τον εαυτο σου να μην ξαναπονεσεις, ξαναστεναχωρεθεις, ξανααισθανθεις \'ασχημα...Αλλο δεν ξαναποναω κ αλλο ειμαι καλα...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Περαστικά σου και σιδερένια κούκλα ! Εύχομαι μόνο χαρές και το κεφάλι ψηλά.



  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    692
    Αρετή με τύψεις παραδέχομαι οτι την προγούμενη φορά που επανήλθαν οι πανικοί και ήμουν σε κακό χάλι ζήτησα βοήθεια (και φυσικά μου δόθηκε απλόχερα) απο το φόρουμ και όταν συνήλθα απλά ξέχασα να μπω να δω τί γίνονται οι άνθρωποι που ακόμα υποφέρουν.
    Ξαναμπήκα όταν πέρασα το πρόσφατο λούκι μου απο το οποίο εχω σχεδόν βγεί.
    Πάλι η υποστήριξη ήταν ανεκτίμητη.
    Υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην φερθεί τόσο εγωιστικά πάλι.
    Εύχομαι σε σένα και σε όλους τους ανθρώπους που περνούν δύσκολα καλή διαδρομή γιατί το φώς στην άκρη τούνελ αξίζει τον κόπο.
    Πάντα απο αυτές τις καταστάσεις επανερχόμαστε και δυνατότεροι αλλά και πιο ευγνώμονες και ταπεινοί (ας μου επιτραπεί η λέξη).
    Τίποτα δεν είναι δεδομένο.
    Ούτε καν η διαδρομή στο περίπτερο για τσιγάρα.
    Όλα είναι σπουδαίες στιγμές μιας και μοναδικής υπέροχης ζωής την οποία έχουμε υποχρέωση να ζήσουμε.
    Κάθε στιγμή είναι η αρχή.
    Να είσαι πάντα εσύ και να ζείς τη δική σου ζωή.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    milos
    Posts
    241
    ουχμμ κοπελια και εγω με το που ξεκινισα τα φαρμακα καλα εγινα ωσ δια μαγειας.μετα ηρθαν παλι.....
    αλλα κοιτα να κρατας την αισιοδοξια και την διαθεση σου καλα και να δεις που θα τα καταφερεις
    εγω δεν μπορω να πω οτι ημουν και ιδιετερα ηρεμη
    με το καλο να εισαι για παντα καλα


    http://www.eyexia.net/forum/viewforum.php?f=21

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    χμμμ ψιτ εσυ απο πανω....
    ναι εσυ που κανεις οτι δεν βλεπεις....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    milos
    Posts
    241
    ελαααα κρινοοοοοχαχαχα
    τι σου εκανα παλι εεεεεε??????????????:P

  9. #9
    Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    43
    γεια σας. αυτο που φοβαμαι δεν ειναι μηπως ξαναεμφανιστουν κ τι θα κανω αλλα μηπως κουρασω τους γυρω μου. ξερετε λιγοι ανθρωποι μπορουν να καταλαβουν πως περναμε τους φενετε περιεργο πολλοι οταν τους ειπα αυτο που περναω γελασανε, τι ειναι αυτα που λες ?ειπαν. σιγουρα χαιρομαι την καθε μερα μου αλλα παντα θα ειστε η καλυτερη παρεα για μενα γιατι κ εσεις πεξατε ρολο στην αναρωση μου,

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •