Παρακαλώ τη γνώμη σας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3

    Παρακαλώ τη γνώμη σας

    Καλησπέρα παιδιά, είμαι καινούριος εδώ στο φόρουμ. Θα ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη σας για κάτι. . .
    Είμαι με την κοπέλα μου αρκετό διάστημα μαζί και πάντα ήξερε ότι ήθελα μια φορά να υπάρχει μια τρίτη κοπέλα στο κρεβάτι μας. . Πλέον δέχεται και θα ήθελε να βιώσει αυτή την εμπειρία μαζί μου.. Το κακό είναι πως και αυτή όμως επιθυμεί έναν άλλον άντρα μια φορά ανάμεσά μας, κάτι που εγώ δεν μπορούσα ποτέ να διανοηθώ. . . Η ίδια της έχει βιώσει αυτή την εμπειρία στο παρελθόν, κάτι που με είχε πειράξει αρκετά και με πειράζει, στην ιδέα και μόνο να τη φαντάζομαι να επιδίδεται σε διάφορες σκηνές. . Σκεφτόμενος μερικά άτομα με τα οποία θα ήμουν άνετα και δεν θα ζήλευα (στενά μου άτομα) , ανακάλυψα σαν ιδέα με έφτιαχνε. . . Αλλά δεν ξέρω ρε παιδιά, φοβάμαι να μην γίνω χειρότερα με τις σκηνές που ήδη έχω στο μυαλό μου. . Εσείς τί λέτε? Και γενικά, ένα τρίο , οποιασδήποτε μορφής (γιατί ακόμαι και για τρίτη κοπέλα έχω τις αμφιβολίες μου, σχετικά με τη μελλοντική αντίδρασή της) μπορεί να δέσει περισσότερο μια σχέση? . . . Ή το πιθανότερο είναι να την καταστρέψει ? . . .

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,024
    Μία σχέση μεταξύ δύο είναι απλά μία σχέση μεταξύ δύο.
    Όταν οι δύο γίνουν τρείς τότε μιλάμε για μία σχέση μεταξύ τριών.
    been good, been bad. WILL GO ON

  3. #3
    Φίλε johny πόσο χρονών είσαι?
    Έχεις ερωτευτεί πραγματικά ποτέ?
    Συγνώμη αλλά έχεις μπερδέψει το σεξ και τον εγωισμό με τον έρωτα και την αγάπη. Δεν είμαι στενόμυαλη και πραγματικά πιστεύω στην ελευθερία των ανθρώπων, αν αυτή δεν ενοχλεί τους άλλους. Αν ήσουν πραγματικά ερωτευμένος με την κοπέλα σου θα ήσουν και ικανοποιημένος μαζί της στο κρεββάτι, χωρίς να ψάχνεις για σεξουαλικές πατερίτσες, τύπου τρίο και να σκέφτεσαι με ποιον κολλητό σου δεν θα σε πειράξει να τη δεις να πηδιέται.
    Excuse me, αλλά δεν έβρισκα πιο light

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    οντως, οταν εισαι ερωτευμενος τοτε σε ΠΕΙΡΑΖΕΙ να εχεις και τριτο ατομ ο στο κρεβατι. Εχεις μπερδεψει το σεξ με τον ερωτα.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3
    Είμαι 21 ετών. Τώρα κατά πόσο έχω ερωτευτεί πραγματικά δεν ξέρω τι να σου πω. . . είμαι ερωτευμένος με τη συγκεκριμένη κοπέλα. . . Γι\'αυτό και με πειράζει ένα τρίο με άλλον . . . Αλλά το να επιθυμώ ένα τρίο με άλλη κοπέλα δεν το θεωρώ πως δείχνει ότι δεν είμαι ερωτευμένος. . .

  6. #6
    Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    50
    Johny, εσείς δεν έχετε φάει ακόμη το κυρίως πιάτο σαν ζευγάρι. Μην το πήξετε από τώρα στο αλατοπίπερο γιατί δε θα λέει... :-)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    288
    Συμφωνώ με insento.....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    676
    συμφωνω με woman η οποια συμφωνει με insento......

    (lol, ο επομενος πρεπει να γραψει \'\'συμφωνω με susperia ο οποιος συμφωνει με woman η οποια συμφωνει με insento\'\'!)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    συμφωνω με susperia ο οποιος συμφωνει με woman η οποια συμφωνει με insento!

    johny2 eisai megalos papatzis. pigaine re file se kana mpourdelo na xalaroseis.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3
    παιδία ok σέβομαι τη γνώμη σας αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί να θεωρείται τόσο κατακριτέο να επιθυμώ τρίο με την κοπέλα μου. . Εγώ ίσα ίσα που νιώθω πιο ωραία και άνετα να το κάνω μαζί της παρά με 2 άγνωστες! Μιλώ πάντα για fmf . .

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    482
    Οι φαντασιώσεις που έχουμε στο μυαλό μας δεν έχουν και πολύ σχέση με την πραγματικότητα. Στη φαντασίωσή μας έχουμε εμείς τον έλεγχο της κατάστασης και φαντασιωνόμαστε κάτι με τα δεδομένα εκείνης της στιγμής. Όταν όμως επέλθει ένα τέτοιο γεγονός θα αλλάξει η σχέση, θα αλλάξουν και τα μέρη της σχέσης, θα αλλάξουν οι καταστάσεις. Το δεδομένο λοιπόν είναι ότι θα αλλάξετε. Το αν καταφέρετε να αποδεχτείτε την αλλαγή με ευνοϊκό τρόπο για τη σχέση αυτό είναι κάτι που εξαρτάται από πολλούς παράγοντες, όπως ηλικία, σεξουαλική ωρίμανση, διάρκεια και ποιότητα σχέσης αλλά και τυχαίους παράγοντες όπως πως θα το επεξεργαστεί το μυαλό του καθενός εκείνη τη στιγμή, πως θα εξελιχθεί η φάση, πως θα σας επηρεάσει το τρίτο άτομο κλπ.

    Δε νομίζω ότι μπορεί κάποιος να σου δώσει εγγυήσεις για αυτά τα θέματα. Αλλά έτσι κι αλλιώς είσαι 21, ποιος μπορεί να σου δώσει εγγυήσεις για τη σχέση ακόμα και χωρίς το τρίο;

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •