Νεα γνωριμια - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    315
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    α γεια σου..


    παιδια μου! ΔΕΝ με θελει για ''καβαντζα'' μου το εχει ξεκαθαρισει, απλως με ολο του το ιστορικο (γαμος-παιδια) νιωθω πως περπατω σε ενα τεντωμενο σχοινι που απο στιγμη σε στιγμη υπαρχει περιπτωση να σπασει και να πεσω...
    [I]Love...[/I]

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by willowfairy View Post
    παιδια μου! ΔΕΝ με θελει για ''καβαντζα'' μου το εχει ξεκαθαρισει, απλως με ολο του το ιστορικο (γαμος-παιδια) νιωθω πως περπατω σε ενα τεντωμενο σχοινι που απο στιγμη σε στιγμη υπαρχει περιπτωση να σπασει και να πεσω...
    νεραιδουλα παντως...ψαξε και αλλου εσυ...γιατι αυτο π σου ειπε δεν ειναι και πολυ καλο.....
    συγνωμη αλλα σ ειπε θελει να γνωρισει και αλλες..?ε τοτε βρε νεραιδα γτ κραταει επαφη και μαζι σ? αμα δεν σ θελει για καβατζα?

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    315
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ε τωρα τον γνωρισες, ποτε να το κυνηγησεις? εμεις μιλαμε για το μελλον.

    ΤΟ |ΜΠΑΛΑΚΙ| πολυ μεγαλο φαουλ, καλη μου.
    ειναι σαν να του λες "εγω ειμαι εδω καρφωμενη και διαθεσιμη, οποτε θελεις θα με βρεις εδω'...
    επρεπε να πεις μεν οκ, αλλα να το αφησεις πιο φλου. τωρα τον διαβεβαιωσες οτι εισαι διαθεσιμη ανευ ορων.
    κι εσυ μπορει να βρεις κατι αλλο, οχι μονο εκεινος!!!
    αρκει το οτι εχεις ανοιχτα τα ματια σου για κατι αλλο, ωστοσο.


    Ετσι ειναι τα πραγματα Remedy μου , ακριβως οπως τα λες!!! μα κι εγω δεν θα σταματησω να βλεπω αλλους !!!
    [I]Love...[/I]

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    315
    παιδια, σας ευχαριστω παρα πολυ που ασχοληθηκατε με το θεμα μου, η αληθεια ειναι οτι με ξεμπλοκαρατε και με ταρακουνησατε.
    Τωρα ειναι αργα πια, του ειπα οτι νιωθω πολλα για εκεινον και ειμαι διαθεσιμη (την εκανα την πατατα) ,εκανα την προσπαθεια μου, φυσικα και θα βγαινω και με αλλους και οτι ειναι να γινει θα γινει...
    [I]Love...[/I]

  5. #35
    Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    33
    Είναι τελείως προσωπική υπόθεση κατα πόσο κάποιος είναι διατεθειμένος να κάνει υπομονή και πόσο..αν αντέχεις να κάνεις υπομονή , έχοντας τα μάτια σου ανοιχτα...τι να πω...Πάντως το γεγονός ότι σου έριξε τόσο πρόλογο του τύπου.."δεν ειμαι ακομη ελευθερος συναισθηματικα απο πρωην και θέλω να γνωρισω κι αλλες" δεν είναι καθόλου μα καθόλου καλή ένδειξη- κοινώς δε ξεκινάς καλα.
    Τελικά το ζώδιο το έμαθες :p

  6. #36
    Quote Originally Posted by willowfairy View Post
    Γνωρισα ενα παιδι (δεν ξερω το ζωδιο του), τον λενε Δημητρη, εχει χωρισει εδω και 1 χρονο, εχει 2 μεγαλα παιδια ,

    μου ειπε οτι του αρεσω αλλα δεν ειναι ακομη ελευθερος συναισθηματικα απο την πρωην του
    και επισης θελει να γνωρισει κι αλλες πριν καταληξει σε μενα γιατι ολα αυτα τα εχει στερηθει μεσα σε ενα γαμο 30 χρονων!!!

    Εγω τον θελω πολυ και του το ειπα,μου ειπε να του δωσω λιγο χρονο να κατασταλαξει μεσα του γιατι με βλεπει σοβαρα και δεν θελει να με πληγωσει..

    εγω ειμαι 45 και εκεινος 49

    Τι με συμβουλευετε να κανω φιλοι μου?
    να τον ξεχασεις. δε νομιζω οτι θα μπορουσε να σου πει πιο γειωτικα πραγματα.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Ερωτική Γνωριμία!
    By Guest17012017 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 120
    Last Post: 22-04-2016, 00:52
  2. Νέα γνωριμία....
    By moby in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 05-04-2013, 01:05
  3. διαδυκτυακή γνωριμία
    By ioannis2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 57
    Last Post: 20-06-2011, 13:33
  4. γνωριμια
    By sunset in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 48
    Last Post: 04-09-2009, 12:20
  5. γνωριμια
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 10-05-2008, 15:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •