Πορνό σε μη φυσιολογικα πλαίσια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 84
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    14

    Πορνό σε μη φυσιολογικα πλαίσια

    Καλησπέρα σας, δεν ξέρω εάν έχει ξανά ερωτηθεί κάποιο παρόμοιο ερώτημα διότι το έψαξα και είναι ή αλήθεια πως έμεινα με την απορία!!Έχω μια σχέση εδώ και ένα χρόνο και ενώ είμαστε πολύ καλά στην σεξουαλική μας υγεία έχω διαπιστώσει πολύ συχνά για παράδειγμα η συχνότητα είναι 2 ημέρες ,ότι ο σύντροφος μου βλέπει πορνό με γυναίκες που είναι έγκυες και μόνο!!Έχουμε διάφορα 12 χρόνια εγώ είμαι 24 και αυτός 36!!Δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο για τον οποίο βλέπει πορνό με έγκυες γυναίκες ?Είναι φυσιολογικό?Όλες μας προσπαθούμε να αποδεχθούμε το πορνό αλλά κάτι τέτοιο δεν ξέρω κατά πόσο είναι φυσιολογικό και με έχει βάλει σε σκέψεις!Ευχαριστώ πολύ!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    ειναι ανωμαλος...τι να αποδεχτεις?
    ποιο φυσιολογικο?βλεπεις τιποτα φυσιολογικο?

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    θα συμφωνησω με νικ... μια ανωμαλια την εχει ο τυπος!!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    14
    Τι να πω λέμε όλες οι γυναίκες ότι δεν αποδεχόμαστε το πορνό αλλά κάτι τέτοιο πιστεύω ότι έχει ξεφύγει η κατάσταση δεν αισθάνομαι εγώ ωραία και γενικά δεν έχω καταλάβει τον λόγο για τον οποίο βλέπει κάτι τέτοιο!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Quote Originally Posted by athenscity View Post
    Τι να πω λέμε όλες οι γυναίκες ότι δεν αποδεχόμαστε το πορνό αλλά κάτι τέτοιο πιστεύω ότι έχει ξεφύγει η κατάσταση δεν αισθάνομαι εγώ ωραία και γενικά δεν έχω καταλάβει τον λόγο για τον οποίο βλέπει κάτι τέτοιο!
    Εγώ είμαι γυναίκα. Το πορνό το αποδέχομαι και μου αρέσει κιόλας.

    Οι έγκυες.. είναι λίγο ασυνήθιστη προτίμηση αλλά αυτό που προβληματίζει περισσότερο είναι η συχνότητα που το βλέπει. Σα να το χρειάζεται, όχι σα να είναι αλατοπίπερο. Τι να πω όμως, ο καθείς και τα βίτσια του..


    Μείνε έγκυος για να το συνδυάσετε !!!! (σόρι, δεν κρατήθηκα)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,781
    Για πολλούς άνδρες τα βίντεο με έγκυες ειναι πολυ ερεθιστικά, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με αυτό. Γι' αυτό υπάρχει και η κατηγορία αυτη με τα βιντεάκια. Απλα το θεμα είναι οτι αν εκτονώνεται υπέρμετρα μονος του, μετα δε θα χει δυνάμεις για σενα και αμα έχεις το live δε βλέπω το λόγο να δαπανάς το χρόνο σου με τα βίντεο. Παντως είναι κατι πολυ ερεθιστικό, προσθέτει αυτο το κατι έξτρα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Για πολλούς άνδρες τα βίντεο με έγγυες ειναι πολυ ερεθιστικά, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με αυτό. Γι' αυτό υπάρχει και η κατηγορία αυτη με τα βιντεάκια. Απλα το θεμα είναι οτι αν εκτονώνεται υπέρμετρα μονος του, μετα δε θα χει δυνάμεις για σενα και αμα έχεις το live δε βλέπω το λόγο να δαπανάς το χρόνο σου με τα βίντεο. Παντως είναι κατι πολυ ερεθιστικό, προσθέτει αυτο το κατι έξτρα.
    καλα σοβατρολογεις τωρα?
    τα βινετο με εγκυες ειναι ερεθιστικα"?κ φυσιολογικα?
    τι στο διαολο γινεται στον κοσμο ρε γαμωτη....

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Για πολλούς άνδρες τα βίντεο με έγκυες ειναι πολυ ερεθιστικά, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με αυτό.
    τι πιστευεις ότι είναι αυτό που κανει έναν ανδρα να βρισκει ερεθιστικο το πορνο με εγγυους? προσπαθω να βρω καποιο λογο αλλα δεν μπορω...

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Για πολλούς άνδρες τα βίντεο με έγκυες ειναι πολυ ερεθιστικά, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με αυτό. Γι' αυτό υπάρχει και η κατηγορία αυτη με τα βιντεάκια. Απλα το θεμα είναι οτι αν εκτονώνεται υπέρμετρα μονος του, μετα δε θα χει δυνάμεις για σενα και αμα έχεις το live δε βλέπω το λόγο να δαπανάς το χρόνο σου με τα βίντεο. Παντως είναι κατι πολυ ερεθιστικό, προσθέτει αυτο το κατι έξτρα.
    Όταν εννοείς προσθέτει το κάτι έξτρα??Δεν το καταλαβαίνω αυτό το κάτι!!όλες οι γυναίκες προσπαθούμε να είμαστε σε φόρμα μην πάρουμε κανένα κιλό και τους φανούμε χοντρές και με τον όρο τώρα εξτρά δεν μπορώ να σκεφτώ ότι είναι φυσιολογικό να βλέπει πορνό με κάποιες που περιμένουν παιδί και είναι οι διπλάσιες από μένα!!εάν τ πάμε έτσι να αφήσουμε τον εαυτό μας και να μην μας νοιάζει ότι θα παχυνουμε γιατί από ότι φαίνεται δεν υπάρχει θέμα!!

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by noumac View Post
    τι πιστευεις ότι είναι αυτό που κανει έναν ανδρα να βρισκει ερεθιστικο το πορνο με εγγυους? προσπαθω να βρω καποιο λογο αλλα δεν μπορω...
    Συμφωνώ απόλυτα πάντως!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    καλα σοβατρολογεις τωρα?
    τα βινετο με εγκυες ειναι ερεθιστικα"?κ φυσιολογικα?
    τι στο διαολο γινεται στον κοσμο ρε γαμωτη....
    πες τα.. θα καώ ολοσχερώς !!!

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    δεν ξερω πως ακριβως να το περιγραψω αλλα στο σεξ η φαντασια του καθενος πεταει...καποιοι εχουν καποιο ''φετιχ''...Προσφατα ακουσα το φετιχ, ποδολαχνειας!!! Τωρα τι ακριβως βρισκει ο αλλος στα ποδια και συγκεκριμενα στις πατουσες ειναι ενα μυστηριο, για μενα αλλα και για πολλους...Τωρα το ιδιο θα σε ελεγα πως συμβαινει και στην περιπτωση του...!!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,757
    οτι βλεπει πορνο με εγκυες δεν εχει καποια ιδιαιτερη σημασια ειναι απλα ενα φετιχ και τιποτα περισσοτερο. ειναι σαν να λες βλεπει πορνο με ξανθιες η βλεπει πορνο με γυναικες με μεγαλο στηθος κτλ.
    απλα γενικα να ξερεις το πορνο δεν εχει θεση μεσα σε μια σχεση εκτος αν το βλεπουν και οι δυο μαζι.
    προσπαθησε να παρακολουθας και εσυ μαζι του τετοιες ταινιες και να εκπληρωνεις τις φαντασιωσεις του ειναι κατι που θα ηθελες και εσυ να σου κανει, ετσι νομιζω.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,708
    Βγήκαν κάτι καινούρια με εξωγήινους πολύ ωραία εκεί που πάει ο κόσμος δε μου κάνει καθόλου εντύπωση
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Να δουμε τι αλλο θα διαβασουμε δω μεσα .........

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. σεξουαλικοτητα
    By horhitto4 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 43
    Last Post: 07-10-2015, 22:50
  2. οπτικη παρανοια
    By εσωτερική_σήψη in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 42
    Last Post: 06-12-2012, 23:35
  3. Παράνοια
    By carrot in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 14
    Last Post: 23-12-2010, 20:32
  4. Σεξουαλικοτητα
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 20-07-2009, 13:32
  5. Παρανοια
    By joy in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 7
    Last Post: 20-09-2006, 20:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •