Σεξουαλικος μεταδιδομενα νοσηματα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 102
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    218

    Σεξουαλικος μεταδιδομενα νοσηματα

    Γεια σας.Ειμαι 18 χρονων.Χθες επισκεφθηκα οικο ανοχης και τωρα φοβαμε μην εχω κολλησει τπτ.Ειχα να ερθω σε επαφη πανω απο 3 χρονια.Τα παντα τα καναμε εννοειται με προφυλακτικο το οποιο ανοιξε μπροστα μου.Η κοπελα ηταν 19 χρονων πολυ καθαρη και ευδιαθετη.Μετα απο λιγη ωρα απο την πραξη ομως αρχισε να με ποναει ελαφρα το κατω κεφαλι.Μπορει να ειναι κατι αυτο η ειναι λογο τριβης.Εχω ψαχθει πολλες φορες απο τοτε στα γεννετικα οργανα και δεν υπαρχει κανενα σημαδι.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    greece
    Posts
    1,555
    δεν πας καμια επισκεψη σε αφροδισιολογο να σου φυγει το αγχος?? τουλαχιστον οτι και να σου πουμε εμεις, δεν νομιζω να σε περασει η ανησυχια σου...και φυσικα πολλοι θα σου γραψουν απο κατω ειναι η ιδεα σου ολο και ολο

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    218
    Δλδ λες να ανησυχισω ?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    574
    το θεμα δεν ειναι να ανησυχεις ή όχι, προληπτικά πάντα πρέπει να κάνουμε εξετάσεις.

    για να μην περιμενεις ραντεβου για ικα μετα από 1-2 μηνες, ηλεκτρονικη υπηρεσία του ΙΚΑ με γιατρούς συμβεβλημένους.

    https://apps.ika.gr/eHealthInsuranceRecordInsPerson.

    βαζεις οτι σου ζηταει και βρισκεις καποιον γιατρό αμεσα, για να σου φύγει και η ιδεα γρήγορα :)



  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,753
    Quote Originally Posted by Stavrosbmw View Post
    Δλδ λες να ανησυχισω ?
    σημερα, στους οικους ανοχης δεν υπαρχει ο κρατικος ελεγχος που υπηρχε παλιοτερα, οι εργαζομενες ειναι παρανομες, συχνα αλλοδαπες που δεν γνωριζουν ουτε τα βασικα μεσα προστασιας τους.οταν πας σε καποιον και η τσατσα σου λεει η κοπελα κανει και ελευθερο στοματικο δηλαδη τι μπορεις να περιμενεις;;; οτι η αλλη που δεν το ειπε για αυτη η τσατσα ειναι καθαρη;;;
    αλλωστε υπαρχουν πολλες ασθενειες οπως τα κονδυλωματα, ο ερπης κτλ που κολας πανευκολα ακομα και με προφυλαχτικο

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    218
    Ευχαριστώ. Το θέμα όμως είναι ότι εξέτασεις αίματος έκανα πριν 1-2 μήνες. Και τι να πάω να πω στους γονείς μου. Πήγα σε μπου.....λο και τώρα φοβάμαι μην έχω κολλήσει κάτι ?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    218
    Αν έχω κολλήσει κάτι ποτέ θα αρχίσουν να εμφανιζονται συμπτωματα ?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,753
    Quote Originally Posted by Stavrosbmw View Post
    Αν έχω κολλήσει κάτι ποτέ θα αρχίσουν να εμφανιζονται συμπτωματα ?
    οι πιθανοτητες λενε οτι δεν εχεις κολλησει τιποτα, αλλα να μην ξαναπας.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    218
    Μακάρι να μην έχω κολλήσει τπτ. Όχι δεν θα ξαναπώ εννοείται. Καλύτερα να βρω μια κοπελίτσα να τα κάνω αυτά πάρα με πληρωμενες.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by Stavrosbmw View Post
    Μακάρι να μην έχω κολλήσει τπτ. Όχι δεν θα ξαναπώ εννοείται. Καλύτερα να βρω μια κοπελίτσα να τα κάνω αυτά πάρα με πληρωμενες.
    αυτό που λες για την κοπελίτσα δεν ισχύει πάντα.. ο καθένας μπορεί να έχει οτίδηποτε αν εχει κανει ελευθερο ερωτα..ειχα μια φιλη που ειχε ολες ολες μια σχεση αλλα ηταν ανοητη και τον εμπιστευτηκε χωρις προφυλακτικο και εχει εναν απο τους πιο επικίνδυνους ιούς των κονδυλωμάτων.. οποτε παντα προφυλάξεις...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    218
    Quote Originally Posted by maria eleni View Post
    αυτό που λες για την κοπελίτσα δεν ισχύει πάντα.. ο καθένας μπορεί να έχει οτίδηποτε αν εχει κανει ελευθερο ερωτα..ειχα μια φιλη που ειχε ολες ολες μια σχεση αλλα ηταν ανοητη και τον εμπιστευτηκε χωρις προφυλακτικο και εχει εναν απο τους πιο επικίνδυνους ιούς των κονδυλωμάτων.. οποτε παντα προφυλάξεις...
    Καλά δεν το συζητάω αυτό.Απλα δεν ήξερα πως και με το προφυλακτικό μπορείς να κολλήσεις κολλήσεις ασθένειες. Δηλαδή αυτοί στις ερωτικές ταινίες που το κάνουν χωρίς προφυλαξη τι παίζει ?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,753
    οι κοπελες ειδικα οι νεαρες σημερα, εχουν πολλα ΣΜΝ γιατι το κανουν με αντρες με μεγαλη διαφορα ηλικιας που εχουν κολησει ηδη διαφορα.
    ποια σημερα παει για σεξ με καποιο συνομηλικο της;; ειδικα στις μικρες ηλικιες σχολειο αλλα και λιγο μεγαλυτερες, ολες πανε με πολυ μεγαλυτερους τους, για λογους που δεν ειναι του θεματος τωρα.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    218
    Ναι ισχυει αυτο.Αλλα οπως φαινεται ουτε και με προφυλακτικο μπορεις να εισαι σιγουρος.Υπαρχει καποιος τροπος να ειμαι τελειως προστατευμενος?Επισης αν ειχα κολλησει κατι απο το σαββατο μεχρι τωρα θα ειχε αφυσει συμπτωματα?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,753
    νομιζω ο μονος τροπος ειναι να μην αλλαζεις συνεχως ερωτικους συντροφους. για το αλλο , πιστευω δεν εχεις τιποτα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    Quote Originally Posted by Stavrosbmw View Post
    Ναι ισχυει αυτο.Αλλα οπως φαινεται ουτε και με προφυλακτικο μπορεις να εισαι σιγουρος.Υπαρχει καποιος τροπος να ειμαι τελειως προστατευμενος?Επισης αν ειχα κολλησει κατι απο το σαββατο μεχρι τωρα θα ειχε αφυσει συμπτωματα?
    Για να εισαι τελειως προστατευμενος ο μονος τροπος ειναι να μην πηδας ....χαχαχα
    και επισης ασε τα μπουρδελα....αμα εχεις τοσο αναγκη και δεν κανεις σεξ και θες..προτιμησε ενα εσκορτ γκερλ...
    συνηθως οποια κοπελα πεφτει γρηγοροτερα στο κρεβατι ..ειναι ποιο πιθανο να εχει καποιο αφροδισιο νοσημα......επισης αν καποια κοπελα π δεν ξερεις καλα....σ πει να κανεις σεξ χωρις προφυλακτικο.....να την αποφυγεις τελειως...
    μην κανεις στοματικο ερωτα στις γυναικες αμφιβολου ποιοτητας.....να προσεχεις μην εχεις πληγες στα χερια σου οταν βαζεις δαχτυλο.....να φορας παντα προφυλακτικο...προτιμησε durex εταιρεια.....


    επισης αν ειχες κολησει κατι θα εμφανιστει μετα απο μηνες...οποτε τωρα δεν μπορεις να ξερεις.......και επισης αν θες σονυ και καλα να πας σ μπουρδελο ...σε καμια περιπτωση δεν πας μεταξουργειο και φυλης ,προτιμησε αλλες περιοχες....εκει πας μονο για καβλαντα με τους φιλους σ...σε καμια περιπτωση να πηδηξεις..

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. σεξουαλικός προσανατολισμός
    By spyros91 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 31-10-2016, 16:53
  2. Ερωτικός και σεξουαλικός θάνατος μακροχρόνιας σχέσης;
    By Marianna30 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 150
    Last Post: 26-07-2013, 02:10
  3. Replies: 9
    Last Post: 17-04-2013, 18:25
  4. Σεξουαλικος εξαναγκασμος
    By *Ghost* in forum Κακοποίηση
    Replies: 23
    Last Post: 17-04-2012, 16:50
  5. Αφροδίσια νοσήματα
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 05-08-2011, 17:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •