Ειδύλιο με την μακρινή μου ξαδέρφη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    8

    Ειδύλιο με την μακρινή μου ξαδέρφη

    Λοιπόν το θέμα έχει ως εξής: Καταρχήν είμαι 18 και όχι 17 όπως γράφει το όνομα μου το 17 συμβολίζει κάτι προσωπικό όχι την ηλικία μου....Λοιπόν είμαι πρωτοετής φοιτητής και γνώρισα μέσω κοινής παρέας μια κοπέλα κουκλαρα ψηλή 1,78 μ., μελαχρινή, αδύνατη,όμορφη κτλ επίσης 18 πρωτοετής φοιτήτρια.Κάναμε έντονη παρέα και από ερωτήσεις ο ένας στον άλλο μάθαμε ότι είμαστε τρίτα ή δεύτερα ξαδέρφια.... Η κοπέλα είπε δεν έχει σημασία.... Ως τώρα βγαιναμε με κοινές παρέες την Τέταρτη όμως θα βγούμε οι δύο μας πρώτη φορά σε ένα καφέ... Απο εκεί ίσως πάμε να δούμε ταινία σινεμά. Μετά δε ξέρω... Επιπλεον επειδη δυσκολευομαο με τα διαβασματα μου η κοπελα προσφερθηκε να με βοηθησει να διαβασω και θα πηγαινω απο το σπιτι της για ιδιαιτερα.Θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχει ενδεχόμενο να γίνει κάτι καταλαβαίνετε τι εννοώ... Επίσης να πω εδώ ότι συζητά μαζί μου έντονα θέματα του σεξ ας πούμε με ρώτησε πρόσφατα γιατί στα αγόρια αρέσει η εξπερματωση στο πρόσωπο η στο στόμα της κοπέλας η μολις της ειπα οτι ειμσι παρθενος μου ειπε οτι αυτη εχει κανει τρεις φορες σεξ και οτι θα πρεπει να μαθω πιο πολλα για το σεξ απο μια κοπελα πιυ θα μπορει να μου δωσει μια σταθερη σχεση γενικά ειναι πολύ απελευθερωμένη στο θέμα του σεξ ίσως λίγο απότομη με τους άγνωστους νευριαζει εύκολα με τους ξένους αλλά με εμένα είναι πολύ γλυκιά και προκλητική(καταλαβσινετε τι εννοώ) κάποιες φορές...Οσον αφορά τις πεποιθήσεις μου είμαι Ελληνας αφοσιωμένος Καθολικός οπως και οι πιο πολλοι φιλοι μου οσοι ειναι Κσθολικοι κι οχι Ορθοδοξοι νεοημερολογιτες τελωσπαντων,ο πατέρας μου Καθολικός από Σύρο στα νησιά υπάρχουν πολλοί Καθολικοί όπως και στην Αθήνα(οπου ηρθα απο μικρη ηλικια και φοιτησα απο παιδικο μεχρι Λυκειο στο Κσθολικο σχολριο του Αγιου Ιωσηφ που ειναι Καθολικο εκπαιδευτητιο οπως τα παιδια ολων των Καθολικων Ελληνων),σπουδαζω και σχεδιάζω να), την Πάτρα και άλλου η μάνα μου Ορθόδοξη τυπική οι Ορθόδοξοι στην οικογένεια μου είναι νεοημερολογιτες και τυπικά μόνο χριστιανοί οι Καθολικοι στην οικογένεια μου αλλά και την Ελλάδα γενικά επειδη ειμαστε μειονοτητα οπως και οι παλαιοημερολογιτες είμαστε αφοσιωμένοι ακόμα και οι νέοι τα παιδιά των Καθολικών εγγράφονται σε Καθολικά ιδιωτικά σχολεία που τα διευθύνουν Καθολικά μοναστικά τάγματα (όπως εγώ όπως έγραψα πιο πάνω) πάμε εκκλησία συχνά ακόμα και οι νέοι κτλ.Είμαι εδώ γιατί θέλω να ακούσω την γνώμη όσον αφορά την κοινωνική άποψη επί αυτού του θέματος! Η μακρινή ξαδέρφη μου-η κοπελα- που σας λέω βαφτίστηκε Ορθόδοξη όπως όλοι οι Ορθόδοξο της οικογένειας μου τυπικά και μόνο Ορθόδοξη τώρα δε ξέρω αν είναι χριστιανή εστω τυπικα μονο πιθανον να ειναι αγνωστικιστρια η αθεη αλλά το θέμα δεν είναι αυτό είναι το πιο πάνω.... Τι λέτε;
    Last edited by Giorgos17; 19-12-2016 at 12:44.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    εγω λεω ότι οι θρησκείες βλαπτουν σοβαρα την υγεια... μακρυα μακρυα μακρυα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    άσε να σου λένε ότι θέλουνε...

    πάντα με προφύλαξης... και καλή διασκέδαση...! :D

    http://cdn.caughtoffside.com/wp-cont...ar-Condom.jpeg

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by noumac View Post
    εγω λεω ότι οι θρησκείες βλαπτουν σοβαρα την υγεια... μακρυα μακρυα μακρυα
    Noumac εσύ στη θρησκεία μου κολησες;Τέτοια προκατάληψη απέναντι στους Ελληνες Καθολικούς δεν ξαναειδα!Οι φανατικοί Ορθοδοξοι νεοημερολογοτες,οι Παλαιοημερολογίτες πρόσφατα και οι άθεοι μαζί μας έχουν πρόβλημα! Μειονότητα είμαστε για αυτό διατηρούμε τόσο πίστα την θρησκευτική μας πίστη γιατί αλλιώς θα εξαφανιστούμε..Ομως εδώ δεν ήρθα για συμβουλές θρησκευτικής απόψεως για αυτό μπήκα σε Καθολικό φόρουμ ρωτησα και τους Καθολικούς φίλους και συμφοιτητές μου και τον ιερέα της ενορίας μου...

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    άσε να σου λένε ότι θέλουνε...

    πάντα με προφύλαξης... και καλή διασκέδαση...! :D

    http://cdn.caughtoffside.com/wp-cont...ar-Condom.jpeg
    Δε χρειάζεται προφυλακτικό υπάρχουν και αντισυλληπτικά χάπια...Οι Ελληνες Καθολικοι τηρούμε πίστα τις θέσεις της Καθολική Εκκλησίας στη ζωή μας γιατι ειμαστε πολυ κοντα σε αυτην γιατί είμαστε μειονότητα η Καθολική εκκλησία απαγορεύει το προφυλακτικό οι Ελληνες Καθολικοί ως προς διδασκαλίες της εκκλησίας είμαστε συνεπείς...Εδώ όμως.μπήκα για να μου πείτε πως να το διαχειριστώ...

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    8
    Αιμομιξία θεωρειται από ξαδέρφια 3α ή 4α;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    εγώ ακόμα κάνω sex με την 2η ξαδέρφη μου... δεν με νοιάζει τι θεωρείτε...! περνάμε καλά και αυτο έχει σημασία... :)

    και εγώ κόλλησα στο θέμα με την θρησκεία περισσότερο γιατί αυτά είναι ηλιθιότητες... άκου εκεί η καθολική εκκλησια δεν επιτρέπει το προφυλακτικό... χαχαχαχα

    να σου πω και κάτι? ειλικρινά δεν μας αφορά καθόλου το τι και που πιστεύεις εσύ... δικαίωμα δικό σου είναι... κανε ότι γουστάρεις... στην τελική μετά το γάμο sex... για να είσαι και πιστός γαμώ την τρελα μου...

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    εγώ ακόμα κάνω sex με την 2η ξαδέρφη μου... δεν με νοιάζει τι θεωρείτε...! περνάμε καλά και αυτο έχει σημασία... :)

    και εγώ κόλλησα στο θέμα με την θρησκεία περισσότερο γιατί αυτά είναι ηλιθιότητες... άκου εκεί η καθολική εκκλησια δεν επιτρέπει το προφυλακτικό... χαχαχαχα

    να σου πω και κάτι? ειλικρινά δεν μας αφορά καθόλου το τι και που πιστεύεις εσύ... δικαίωμα δικό σου είναι... κανε ότι γουστάρεις... στην τελική μετά το γάμο sex... για να είσαι και πιστός γαμώ την τρελα μου...
    Ναι,όμως εσύ δεν ανηκες σε θρησκευτική μειονότητα... Αλλο οι θρησκευτικές μειονότητες (Καθολικοί, Μουσουλμάνο, παλαιοημερολογίτες) και άλλο η πλειοψηφία...Εδώ όμως δε μπήκα για θρησκευτικες γνώμες αυτές τις παίρνω από άλλου μπήκα για ανθρώπινες...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by Giorgos17 View Post
    Ναι,όμως εσύ δεν ανηκες σε θρησκευτική μειονότητα... Αλλο οι θρησκευτικές μειονότητες (Καθολικοί, Μουσουλμάνο, παλαιοημερολογίτες) και άλλο η πλειοψηφία...Εδώ όμως δε μπήκα για θρησκευτικες γνώμες αυτές τις παίρνω από άλλου μπήκα για ανθρώπινες...
    ωραία λοιπόν...

    ας αφήσουμε το θέμα της θρησκείας γιατί στο τέλος θα πάθεις εμμονη από την πιστη... και το χειρότερο είναι ότι δεν θα ρήξεις το γκομενάκι...

    όπως λέει και η παροιμία...

    στην ξαδέρφη και στη θεία
    το κ@βλί μπαίνει ευθεία :cool:

    ορμα ρε αγορινα....

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    ωραία λοιπόν...

    ας αφήσουμε το θέμα της θρησκείας γιατί στο τέλος θα πάθεις εμμονη από την πιστη... και το χειρότερο είναι ότι δεν θα ρήξεις το γκομενάκι...

    όπως λέει και η παροιμία...

    στην ξαδέρφη και στη θεία
    το κ@βλί μπαίνει ευθεία :cool:

    ορμα ρε αγορινα....
    Καταρχήν όπως είπα δεν είναι 1η ξαδέρφη μου αλλά 3η ή 4η ξαδέρφη... Πως να αρχίσω;

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by Giorgos17 View Post
    Καταρχήν όπως είπα δεν είναι 1η ξαδέρφη μου αλλά 3η ή 4η ξαδέρφη... Πως να αρχίσω;
    αφού θα έρθει για ιδιαιτερα όλα τα αλλα θα έρθουνε μονα τους... από την στιγμή που είναι ανοιχτή πάνω στο θέμα του sex μαζί σου.. όλα τα αλλα είναι σχετικά... όταν λοιπόν είστε μαζί άρχισε να της μιλάς γλυκα αν είσαι και ρομαντικός σαν τύπος ακόμα καλύτερα.. πιάστε συζήτηση για ερωτικά θέματα και θα δεις ότι θα την καταφέρεις ;)

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    αφού θα έρθει για ιδιαιτερα όλα τα αλλα θα έρθουνε μονα τους... από την στιγμή που είναι ανοιχτή πάνω στο θέμα του sex μαζί σου.. όλα τα αλλα είναι σχετικά... όταν λοιπόν είστε μαζί άρχισε να της μιλάς γλυκα αν είσαι και ρομαντικός σαν τύπος ακόμα καλύτερα.. πιάστε συζήτηση για ερωτικά θέματα και θα δεις ότι θα την καταφέρεις ;)
    Να μου κάνει μαθήματα να με βοηθήσει στο διάβασμα θα έρθει η κοπέλα!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by Giorgos17 View Post
    Να μου κάνει μαθήματα να με βοηθήσει στο διάβασμα θα έρθει η κοπέλα!
    καλά κάτσε και διάβασε μαζί της...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by Giorgos17 View Post
    Να μου κάνει μαθήματα να με βοηθήσει στο διάβασμα θα έρθει η κοπέλα!
    Κοιτα. Οτι θα σου κανει ιδιαιτερα, θα σου κανει. Τι ιδιαιτερα ομως..... αλλο θεμα ;)
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by archangel View Post
    Κοιτα. Οτι θα σου κανει ιδιαιτερα, θα σου κανει. Τι ιδιαιτερα ομως..... αλλο θεμα ;)
    Λοιπόν τελικά είμαστε δεύτερα ξαδέρφια γιατί ο παππούς μου ήταν αδερφός της γιαγιάς της.Τι να κάνω;Τι ισχύει με 2ες ξαδέρφες;

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Εχω ερωτευτει τη δευτερη ξαδερφη μου!
    By basketballnikos in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 6
    Last Post: 02-04-2019, 23:06
  2. Αποχωρισμος σε μακρινη χωρα- κρισεις πανικου
    By raul7 in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 1
    Last Post: 04-07-2016, 14:01
  3. Εγω το αγορι μου κ η κολλητη μου κ ξαδερφη του προβληματαρα!
    By μυσπ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 04-04-2014, 01:12
  4. Η μικρη ξαδερφη μου το περιβαλλον της κ τα μαθηματα
    By μυσπ in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 5
    Last Post: 04-04-2013, 22:53
  5. Τι στο καλό έπαθε η ξαδερφή μου με αυτή την χώρα??
    By Eva1995 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 16
    Last Post: 10-12-2012, 15:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •