Υπαρχει καποιο φαρμακο που σε βοηθαει να κοψεις το αλκοολ? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Για ενα διαστημα γλεντουσα πολυ και επινα,ενω συνεχιζα την θεραπεια μου με αντιψυχωτικα,ζοριστηκα συναισθηματικα κιολας με μια \"ιστορια\" και επεσε η ψυχολογια μου για ενα διαστημα.
    Οταν λεω \"διαστημα\" εννοω μπεκρουλιαζα για μερικους μηνες...δεν εχασα το μυαλο μου,με την αποψη οτι ειναι λογικο βεβαια καποιος να καθεται να πινει τον αγλεορα,να χαλαει λεφτα,την υγεια του ή δεν ξερω τι αλλο.
    Αλλα παντως \"επεσα\" για ενα διαστημα,δεν ξερω αν φταιει η παρατεταμενη χρηση αλκοολ ή η \"ιστορια\",μαλλον το δευτερο γιατι το εχω ξαναζησει το εργο...ναι για γυναικα προκειται.
    Οχι οτι συνιστω σε καποιον να πινει
    α)Γιατι πρεπει να προσεχουμε την υγεια μας πχ συκωτι κλπ που καταπονειται φανταζομαι χωρις να ειμαι γιατρος και απο τα φαρμακα
    β)Γιατι σε αλλον μπορει να ειναι διαφορετικα τα συμπτωματα.
    Αυτα ειναι ασχετα με το αρχικο μου ποστ τοτε δεν επινα,ουτε τωρα πινω που και που ισως το παρατησα το σπορ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #32
    ksekinisa na pinw apo agxos kai eftasa se stadio na xw steritika otan den epina.episkeftika pathologo kai m dwse oasil.einai isxiro?an gnwrizei kaneis as m apantisei.dimiourgei eksartisi?

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •