ιστοριες ντροπης στον σεξουαλικο τομεα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    σε ενα παραθαλλασιο μερος νοτια
    Posts
    77

    ιστοριες ντροπης στον σεξουαλικο τομεα

    γεια σας.ειμαι 16 χρονων.δεν ξερω τι υπαρχει μεσα στο μυαλο μου.απο τιν ηλικια των 5 ετων αυναυνιζομαι ακομα και στον παιδικο σταθμο επεφτα στο πατωμα κ αυναυνιζομουν ,μου αρεσε και ενιωθα ικανοποιηση . οταν κοιμομουν στο δυοροφω κρεββατι με την αδερφη μου μια μερα εκει που αυναυνιζομουν το καταλαβε κ το ειπε στην μανα μου.ημουν περιπου 7 ετων κ η μανα μου μου ειπε πως δεν ειναι ειναι σωστο αυτο που κανω.εγω συνεχισα τον αυναυνισμο μεχρι σημερα ακαθεκτη σε καθημερινη βαση.ομωσ ειχα δει πολλες φορεσ τσοντα μικρη ειτε καταλαθοσ ειτε ανυπομονουσα να πετυχω την στιγμη κ ενιοωθα ερεθισμενη οποτε εβλεπα αλλα επειδη εβλεπα γυναικεσ.ιδιαιτερα το στηθος.δεν ειμαι ομοφυλοφιλη αλλα στο σεξ δεν εχω προβλημα με το φυλο..στον ερωτα πραξη-συναισθημα μονοαντρα μπορο να δω ερωτικα..επισης οταν ημουν μικρη μου αρεσε πολυ να παιζω με τα κοριτσια κ να κανω τον μπαμπα κ αυτη την μαμα γενικα να εχω εγω αντρικο ρολο κ παντα ι φιλιομασταν η τριβομασταν .δεν ξερω τι να σας πω.δεν ντρεπομαι που το λεω γιατι αυτη ειμαι .επισησ εχω ενα μεγαλο μυστικο που δεν το χω πει σε κανεναν.μια μερα ειχα μεθυσει πολυ αγρια κ ημουν με τον δευτερο ξαδερφο μου ειχε μεθυσει κ αυτοσ κ καταληξαμε να παιζουμε παιχνιδια προκλησης σε σεξ κ στο τελοσ το καναμε.τι εχετε να πειτε για ολα αυτα.ειναι φυσιολογικα ??παντωσ σημερα δεν εχω προβλημα σε αυτο το θεμα μονο αυναυνιζομαι πανο απο 4 φορεσ την μερα κ εχω εντονη διαθεση να κανω ερωτα με το αγορι μου που αγαπω πολυ πολυ..
    ευχαριστω εκ των προταιρων

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Eίσαι κατά τη γνώμη μου απόλυτα φυσιολογική, και να μάθεις να χαίρεσαι το σεξ όπως το κάνεις τώρα, ακομπλεξάριστα και ελεύθερα.

  3. #3
    Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    σε ενα παραθαλλασιο μερος νοτια
    Posts
    77
    δεν ειναι ομως λιγο περιεργο απο τοση μικρη ηλικια να ερεθιζομαι να αυναυνιζομαι κ να ικανοποιουμε,? απο ηλικια 5?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Χμμ, δεν είσαι η μόνη, κι εγώ τότε άρχισα, αλλά και πολλές φίλες μου από παλιά, είχαν παρόμοια συμπεριφορά. Ολα καλά, είσαι ένας ζωντανός άνθρωπος.

  5. #5
    Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    σε ενα παραθαλλασιο μερος νοτια
    Posts
    77
    οκ ευχαριστω πολυ :)

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by πολυμνια

    κ η μανα μου μου ειπε πως δεν ειναι ειναι σωστο αυτο που κανω.

    απομονωσα αυτο μονο και μονο για να βρω κατι που να ταιριαζει με το τιτλο που εβαλες.
    Η μομφη προς την μητερα σου και τις απαρχαιωμενες παιδαγωγικες αντιλήψεις της.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χμ οχι τοσο απαρχαιωμενες...πρεπει να μαθει το παιδι τι δεν ειναι κοινωνικα αποδεκτο...αλλιως θα το κλεισουν μεσα.
    Οπως μαθαινεις στο παιδι καποιας α ηλικιας οτι δεν κανει να γυρναει στους δρομους τσιτσιδο...οχι πολυ λογικο,γιατι να μη γυρναει?...αλλα πρεπει να μαθει.

    Πολυμνια και εγω δεν βλεπω το λογο να πρεπει να σε απασχολει αυτο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    σε ενα παραθαλλασιο μερος νοτια
    Posts
    77
    λοιπον πιστευω το να αυναυνιζεται καποιος ειναι το καλυτερο πραγμα για αυτον μαθαινει τον εαυτο του ξερει πως νιωθει ωραια μαθαινει τον τροπο..οσο για την μανα μου πιστευω οτι τα επαιξε απλα οχι οτι εχει απαρχαιωμενες αντιληψεις αλλα αμα το 5 χρονο παιδι σου μαθαινεσ πως αυναυνιζεται θα παθαινες κατι στην αρχη.απλα αναρωτιεμαι γενικα πως απο μικρο παιδι ειχα αυτην την αισθηση και μαρεσαν κ οι γυναικες..ο τιτλοσ ειναι ακυροσ..δεν μαρεσουν οι τιτλοι γιατι προδιαθετουν τον αλλον για το θεμα κ εβαλα εναν ακυρο απλα ηθελα να μιλησω ανοιχτα με καποια ατομα για πραγματα που με απασχολουν κ δεν το εχω κανει με αλουσ.οσο για αυτο με τον ξαδερφο μου τι εχετε να πειτε?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ξερεις για ποιους λογους φυσικα θεωρειται αμαρτια το σεξ μεταξυ συγγενων...λογω του οτι σε περιπτωση τεκνοποιησης τα πραγματα ειναι ασχημα...απο κει και περα και εγω εχω νοιωσει ερωτικη ελξη προς δευτερη ξαδερφη γιατι ειναι...εξαιρετικα ομορφη...αλλα δεν το προχωρησα,και καλο ειναι να μη μπλεκεις σε τετοιες καταστασεις.
    Το οτι ειναι κατακριτεο και κοινωνικα ειναι το λιγοτερο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Εγώ έχω να σου πω οτι είσαι απόλυτα φυσιολογικό άτομο, είτε διότι σε ερεθίζει ένα γυναικείο σώμα, είτε για τα παιχνίδια με τον ξάδερφο. Η έντονη λίμπιντο θα σου προσφέρει υγεία και ενέργεια που θα αντανακλά σε σένα και στους γύρω σου. Ολα τα παιχνίδια είναι επιτρεπτά.

    Keep on..

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    122
    πολυμνια σε παω πολυ.... κ εγω απο μικρος στα βασανα...! :P

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    189
    Οι χρήστες του e-psychology.gr καλούνται να διαβάσουν τους όρους χρήσης και να συμφωνήσουν με αυτούς πριν την εγγραφή τους.
    Επίσης, για την εγγραφή τους στο forum καλούνται να δηλώσουν αν είναι 18 ετών και άνω.

    Παραθέτω τα σχετικά αποσπάσματα:

    > από τους όρους χρήσης:
    Οι υπηρεσίες του e-psychology.gr απευθύνονται σε ενήλικες, που έχουν πλήρη δικαιοπρακτική ικανότητα.

    > από τις προϋποθέσεις εγγραφής στο forum:
    Αναφορικά με το φόρουμ υποστήριξης, για να πραγματοποιηθεί εγγραφή, ο επισκέπτης καλείται να δηλώσει αν είναι άνω των 18 ετών.





    Συνεπώς, αυτό το θέμα κλειδώνεται προς το παρόν.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •