Sos αρρυθμιες και πρηξιμο στομαχι στον υπνο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 1 of 1
  1. #1

    SOS ΑΡΡΥΘΜΙΕΣ ΠΙΕΣΗ ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ

    Ρε παιδια εδω κ καπιους μηνες παθαινα κατι εκτακτες αρρυθμιες ...δεν εδινα σημασια...πηγα ενα καρδιολογο και μαλιστα 2 φορες κ εκανα τριπλεξ ...μου λεει μην δινεις σημασια...οκ λεω ...παρεπιπτωντος εχω περασει μεγαλα προβληματα και περναω κ δυσκολα καθημερινα ...μετα ξυπναγα κατι βραδια με πρηξιμο στην κοιλια,τρεμουλο τρομο κ πιεση μεγαλη...
    Μετα στην δουλιια μ με επιαναν κατι αρρυμιες κ αν σηκωνα ενα μικρο βαρος 10 κιλων κ αρρυθμιες κ πιεση κ πρηξιμο στο στομαχι ....κ μετα απο φοβο κιολας, μεγαλη κοπωση, να θελω να ξαπλωσω ...ρημαδι...
    Ξεκιμησα σεροπραμ εδω κ 12 μερες κ παιρνω κ ζαναν 3 μισα του 1μ καθε μερα.....τα χοντρα συπτωματα περασαν αλλα κανω καμμια αρρυθμια κ νιωθω κ λιγο σαν γερος ...ευκολη κοπωση και οταν σηκωνω βαρη μην φανταστειτε καμμια βαλιτσα ,οχι βαρη γυμναστηριου ,ουτε καν, ειμαι πλεον 50 ετων ....παθαινω καμμια αρυυθμια....κ ερχομαι στο εχτες .. ενω εχω λιγο ηρεμησει απο τα συπτωματα τα βαρια ειχα ομως κοιμηθει μονο 4 ωρες κ ειχα παει για δουλιεα, κ ειχα εκεινη την στιγμη μια αγωνια κ ενα αγχος δουλειαςτεραστιο κ ξεκινανω να τρεξω 20 μετρα να παω καπου.,, Κ με πλακωνουν οι αρρυθμιες εκτακτες, κ μ ανεβαινειει η πιεση, κ παθαινω κ ενα πρηξιμο στην κοιλια σας μπαλονι ...χεστηκα λεω παλι τα ιδια? .....μετα ολη μερα ειχα στεναχωρια π εγινε παλι αυτο κ το βραδυ ξυπνησα με παλι τετοιο συπτωμα....πηρα ακομα ενα ζαναξ κ κοιμηθηκα....λετε να μην με εχουν πιασει ακομα τα σεροπραμ?12 μερες?τα βλεπετε ψυχοσωματικα?εγω μεχρι πριν λιγο καιρο δεν ειχα τεροια σοβαρα θεματα να χαλιεμαι ολη μερα.....κ γενικα εχω ψαρωσει....εσεις τι λετε?αφου ο καρδιολογος κ μαλιστα σε ενα μηνα εκανα 2 τριπλςξ μ λεει μην δινεις σημασια....μιλησα κ με ενα ψυχιατρο φιλο κ μ λεει αφου ο καρδιολογος λεει οτι ισε ενταξει μην δινεις σημασκα....μα του λεω σηκωνω ενα βαρος κ νιωθω ενα λαχανιασμα κ αρρυθμια. Κ ανεβαινεη πιεση μ αμεσως...μ λεει εχω ακουσει κ χειροτερα......εγω τωρα τι να κανω να παω κ για αλλες εξετασεςι η να ακουσω τον ψυχιατρο?τα σεροπραμ ποτε θα με συνεφερουν εχετε ιδεα?

    Ειμαι πολυ ψαρωμενος....νιωθω σαν γερος κ αρρωστος....τα ζαναξ με κρατανα να δουλευω ...αλλα δουλευω μς το ζορι...ηθελα να παω σπιτι γοα ενα μηνα ....δεν ξερω....τα εχω παιξει
    Last edited by Babis1974; 25-04-2024 at 13:31.

Similar Threads

  1. πρηξιμο στον λεμφαδενα.,,εχω αγχωθει !!
    By Antreas256 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 07-06-2021, 18:40
  2. Ξυπνησα μεσα στον υπνο μου με έντονη αδιαθεσία στο στομάχι
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 09-07-2016, 01:11
  3. Αρρυθμίες.Καρδιά,στομάχι ή αγχος?
    By Johnc in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 26
    Last Post: 06-02-2015, 02:58
  4. τικ στον ύπνο
    By Vivickoula in forum Θέματα Ύπνου
    Replies: 0
    Last Post: 07-07-2010, 10:23
  5. ανχος,αρρυθμιες,στομαχι
    By predator in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 10-01-2010, 11:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •