Έχω την εντύπωση ότι είμαι ένα ΤΡΟΛΛ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775

    Έχω την εντύπωση ότι είμαι ένα ΤΡΟΛΛ!

    Λοιπόν παιδιά έχω την εντύπωση ότι είμαι ένα τρολλ μια χαζή τρελή κοπέλα που δεν καταφέρνει να κάνει τίποτα στην ζωή της και που νομίζω ότι τελικά θα αυτοκτονήσω. Επίσης ούτε να ζήσω δεν μπορώ γιατί είμαι μέσα στα ψυχολογικά αφού πονάει όλο το σώμα μου από τα ψυχολογικά και δεν την παλεύω γενικώς.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Δελφιναρα μου κι εγώ δεν την παλεύω ποτέ μη στεναχωριέσαι αυτό που έχουμε είναι απροσδιόριστο κ το λένε ψύχωση οι γιατροί σιγά μην είναι ψύχωση καλή χρονιά να έχεις πολλά φιλιά σ στέλνω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775
    Καλή χρονιά και πολλά φιλιά και από μένα ελις!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Σε συμπαθώ στο ξαναλεω να το εμπεδωσεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775
    Και εγώ επίσης.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Που'σαι ρε Δελφίνι!!!!!!!!!!!Καλή Χρονιά!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775
    Καλή χρονιά βρε Σταύρο τραβάω του Χριστού τα Πάθη από ψυχολογικά ...... έφαγα τα μούτρα μου ανεπανόρθωτα. Άλλα ήθελα να κάνω στην ζωή μου και άλλα έκανα δυστυχώς είμαι πολύ μεγάλη γκαντέμα. Έβγαλα τα ματάκια μου με τα χεράκια μου ...... να πάω να ψοφήσω σε μια γωνιά να ησυχάσω ..... τέτοια ατυχία......... ακόμη θυμάμαι αυτό με τον γκόμενο της φίλης μου ...... κατέστρεψα την ζωή μου ......ούτε μια δουλειά δεν μπορώ να κάνω ούτε να παντρευτώ ενώ αυτό το βούρλο .....με τους 3 γκόμενους μια χαρά προχωράει στην ζωή της .Έγινα παγκόσμιο ρεζίλι στην εκκλησία του παλαιού και δεν μπορώ να ξαναπάω εκεί και στο νέο έχω τόσο πολλά ψυχολογικά και δεν μπορώ να ανοιχτώ γιατί αυτό που έκανα είναι σπάνια περίπτωση και αισθάνομαι μειονεκτικά.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sin City
    Posts
    2,406
    Παλιότερα πήγαινα σε έναν γιατρό και του παραπονιόμουν ότι αισθανόμουν χαζός. Φυσικά είχα κάποιους δικαιολογημένους λόγους να το λέω λόγω των συμπτωμάτων της πάθησης. Περισσότερο ήταν ανασφάλεια και ατολμία. Δηλαδή πολλές φορές γίνεται ταμπέλα για να μη κάνουμε τπτ. Είναι ένας φαύλος κύκλος. Θα σου δώσω ένα παράδειγμα. Θέλω να εργαστώ-Δεν θα τα καταφέρω- Γιατί;;- Γιατί είμαι χαζός έτσι δεν μπαίνω στον κόπο να ψάξω καν. Νομίζω κ σε σένα γίνεται αυτό σε όλους τους τομείς. Δηλαδή δουλεύεις με ταμπέλες του τύπου χαζή,κοντή,χοντρή,άχρηστη,κ ακιά,άσχημη,έκλεψα τον γκομενο της φίλης μου. Όποτε πάς να κάνεις κάτι βγάζεις μια ταμπέλα από το κουτάκι της αυτοκατηγορίας και το χρησιμοποιείς.

    Η απάντηση του γιατρού ήταν σταμάτα να πιπιλάς αυτή την καραμέλα.
    It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society. J.Krishnamurti

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    Εγώ πάλι πιστεύω ότι οι νοσηλεύτριες μαζί με σερβιτόρες κ αγρότισσες είναι τα καλύτερα μωρά στο θέμα μας τώρα δεν πετάς γιατί σ λείπει η εμπειρία κι εγώ έτσι ήμουν τα πρώτα χρόνια και δεύτερον επειδή δεν πετάς δε σημαίνει ότι είσαι άχρηστη σαφώς κ υπάρχουν μερικοί που πετάνε από πάντα αλλά εγώ πρωσοπικα προσπάθησα κ τώρα πετάω κι επειδή έχω και μάτια βλέπω στην ηλικία μας λίγοι πετάνε να ξέρεις
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    ακόμη θυμάμαι αυτό με τον γκόμενο της φίλης μου ...... κατέστρεψα την ζωή μου ......ούτε μια δουλειά δεν μπορώ να κάνω ούτε να παντρευτώ ενώ αυτό το βούρλο .....με τους 3 γκόμενους μια χαρά προχωράει στην ζωή της .Έγινα παγκόσμιο ρεζίλι στην εκκλησία του παλαιού και δεν μπορώ να ξαναπάω εκεί και στο νέο έχω τόσο πολλά ψυχολογικά και δεν μπορώ να ανοιχτώ γιατί αυτό που έκανα είναι σπάνια περίπτωση και αισθάνομαι μειονεκτικά.
    Ούτε να αγιάσω δεν με αφήνεις εσύ!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    χρονια πολλα δεν εισαι τρολλ, εισαι μια παζαβλη που προσπαθει να κερδιζει συνεχως την αγαπη και τη προσοχη ολων στο φορουμ.
    επιπλεον εισαι και μεγαλη μυξα.

    ΥΓ ειμαι και εγω παζαβλος υπαρχουν και αλλοι δεν εισαι μονη!!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,775
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    χρονια πολλα δεν εισαι τρολλ, εισαι μια παζαβλη που προσπαθει να κερδιζει συνεχως την αγαπη και τη προσοχη ολων στο φορουμ.
    επιπλεον εισαι και μεγαλη μυξα.

    ΥΓ ειμαι και εγω παζαβλος υπαρχουν και αλλοι δεν εισαι μονη!!!
    αμαν βρε ωωωωωωωω

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    169
    βρε δελφινι σε καθε ποστ παραπονιεσαι που εφαγες το γκομενο της φιλης σου.ξεκολλα απο αυτο το θεμα τουλαχιστον 2 φιλες μου μου χουν φαει το γκομενο και μια την επεσε σε εναν που τα ειχα μπροστα μου κι εγω εχει τυχει να κανω κατι με καποιον που ηταν ηδη σε σχεση.θελω να σου πω οτι δεν ειναι κατι τοσο ακραιο πιο πολυ συνηθισμενο θα ελεγα και απο ηθικη αποψη για μενα ειναι αν η φιλη σου αξιζε ας τον κραταγε

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    961
    Δελφίνι και εγώ ώρες-ώρες αισθάνομαι χαζός και ανίκανος και έχω την πεποίθηση ότι δεν θα καταφέρω επαγγελματικά και ακαδημαϊκά να γίνω κάτι το σημαντικό. Έχω την πεποίθηση ότι θα είμαι ένας ακόμη άνεργος, μια ακόμη κουκκίδα στο πλήθος.
    Ξέρεις που είναι το πρόβλημα; Οτι συγκρίνουμε τον εαυτό μας με τους άλλους.
    Να ξέρεις όμως ότι ο καθένας μας έχει ξεκινήσει από διαφορετικές αφετηρίες και έχει χαράξει διαφορετικές πορείες.
    Κάποιοι τα είχαν όλα έτοιμα, από τη στιγμή που γεννήθηκαν μέχρι τα πρώτα -ήντα τους. Κάποιοι άλλοι, είχαμε δύσκολη παιδική ηλικία, δύσκολη εφηβεία, ενηλικίωση, κλπ. Σημασία έχει να πηγαίνουμε μπροστά!
    Είμαι σίγουρος ότι θα τα καταφέρεις. Έχεις εμας δίπλα! ;)
    Κάνε την αδυναμία σου, ΔΥΝΑΜΗ.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by PositiveWave View Post
    Δελφίνι και εγώ ώρες-ώρες αισθάνομαι χαζός και ανίκανος και έχω την πεποίθηση ότι δεν θα καταφέρω επαγγελματικά και ακαδημαϊκά να γίνω κάτι το σημαντικό. Έχω την πεποίθηση ότι θα είμαι ένας ακόμη άνεργος, μια ακόμη κουκκίδα στο πλήθος.
    Ξέρεις που είναι το πρόβλημα; Οτι συγκρίνουμε τον εαυτό μας με τους άλλους.
    Να ξέρεις όμως ότι ο καθένας μας έχει ξεκινήσει από διαφορετικές αφετηρίες και έχει χαράξει διαφορετικές πορείες.
    Κάποιοι τα είχαν όλα έτοιμα, από τη στιγμή που γεννήθηκαν μέχρι τα πρώτα -ήντα τους. Κάποιοι άλλοι, είχαμε δύσκολη παιδική ηλικία, δύσκολη εφηβεία, ενηλικίωση, κλπ. Σημασία έχει να πηγαίνουμε μπροστά!
    Είμαι σίγουρος ότι θα τα καταφέρεις. Έχεις εμας δίπλα! ;)
    To πρόβλημα είναι η ανεργία....άντε κάνε εσύ την διαφορά , έχε φουλ αυτοπεποίθηση , μην έχεις ανασφάλειες τύπου ''θα μείνω άνεργος , δεν θα τα καταφέρω ''κλπ σε αυτή την κοινωνία........

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Το ψυχογραφημα των τρολλ
    By betelgeuse in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 40
    Last Post: 12-03-2014, 02:56
  2. Με το παραμικρό κατηγορείτε οποιονδήποτε ως τρολλ
    By 12345 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 14
    Last Post: 12-11-2011, 10:51
  3. Έχω την εντύπωση πως είμαι νεκρός
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 115
    Last Post: 08-08-2011, 05:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •