Φιγουρα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34

Thread: Φιγουρα

  1. #1
    Miliva21
    Guest

    Φιγουρα

    Ειναι η αρρωστια της εποχης...βλεπω ατομα τριγυρω μου να προσπαθουν συνεχως να αναδειξουν τον εαυτο τους..σε οποιοδηποτε τομεα και σε ολα τα πραγματα....ποσο πολυασχολα ατομα ειναι...ποσα ενδιαφεροντα εχουν...κτλ κτλ κτλ

    Βλεπω ολοενα και περισσοτερες κοπελες να προσπαθουν να το παιξουν τελειες και να φουσκωνουν στο δεκαπλασιο τα οποιαδηποτε "ταλεντα" ή "ενδιαφεροντα" εχουν...οχι ολες αλλα αρκετες

    Μεμονωμένα παραδειγματα..ειχε ξεκινησει μια γνωστη κροσφιτ γ ενα μηνα μετα το παρατησε και απο τοτε οπου βρεθει κ οπου σταθει καυχιεται οτι γυμναζεται κ οτι κανει κροσφιτ κ ποσο αθλητικος τυπος ειναι.... χΔ λολ

    Αλλη μπορει να εχει σαν χομπυ της ερασιτεχνικα τη φωτογραφια ν εχει κ ενα λογαριασμο στο instagram...μ μια κλειστη ομαδα π της παταει λαικ κ να μιλαει λες και ειναι η πιο διασημη φωτογραφος σε ολο το πλανητη... χΔ

    Και γενικως αμα καποια φορα ανοιγω συζητηση με γυναικες και να θαυμαζουμε καποια μικρα πραγματα σε αλλες γυναικες πχ... για τη ταδε οτι εχει ωραια μαλλια ή ωραια σταση σωματος και να συζηταμε ..παντα καποια ψευτο ντιβα θα υπαρχει που θα προσπαθησει να με πεισει οτι αυτα π βλεπω και θαυμαζω στις αλλες κοπελες εκεινη τα κατεχει στο επακρο....χωρις ν ισχυε παντα ( αυτη που το κανει ειναι μια συγκεκριμενη κ μου τη σπαει καθε φορα π το κανει....!!!)

    Τι συμπεριφορες ειναι αυτες,...? Τοσο κομπλεξ πεφτει πια..?? Τι επιδιωκει αυτη η σταση..? Να προκαλεσει ζηλεια κ θαυμασμο..? Να βρεθει στο επικεντρο αυτος που δειχνεται..?....Γενικως ειμαι ατομο π δεν μ αρεσει να μιλαω συνεχως γ τον εαυτο μου..μ αρεσει αν τυχει να συναναστραφω μ αλλα ατομα ν γελασω κ ν περασω καλα οχι να καθομαι ν μιλαω επι ωρες για το ποσο πολυασχολη ειμαι πχ που μαθαινω ξενες γλωσσες ..που ασχολουμαι ερασιτεχνικα μ το θεατρο ή που μ αρεσει το γραψιμο και μπλα μπλα...σιγα ολοι οι ανθρωποι ή τουλαχιστον οι περισσοτεροι εχουν ενδιαφεροντα...χεστηκε η φοραδα στ αλωνι χΔ χΔ

    Ποια ειναι η γνωμη σας γ αυτο...? Πως να αντιμετωπιζουμε τετοια ατομα.....? ειδικα οταν αναγκαζομαστε να συναναστραφουμε εστω κ τυπικα μαζι τους ...? Και τελος αυτη η συμπεριφορα γεννα ανταγωνισμο σιγουρα...να καθεται η αλλη κ να "μπουρμπουριζει" (οπως λεω εγω) ακαταπαυστα γ τον εαυτο της και εσυ να καθεσαι κ να την κοιτας χωρις ν πεις τπτ για το ποσο "τελεια" (και καλα...!) ειναι σε ολα κ γ το ποσο ακομα και η πατουσα της πχ οταν περπαταει ειναι τοσο ιδιαιτερη και μοναδικη....χεχεχεχεχεχεχε (μονο αυτο δν εχω ακουσει ακομα...!!!)

    Ετσι κουβεντα ν γντ....ποση βιτρινα πια ? Και ποση φανφαρα ετσι ασκοπα..??

  2. #2
    Miliva21
    Guest
    Οχι αλλες ντιβες πια.... δεν μπορω παθαινω αλλεργια.....χΔ

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Εσύ είσαι 21? φαντάζομαι δραματικές καταστάσεις με τις συνομήλικες :P
    Eντάξει πολλά λένε όλοι, πόσο καλοί είναι, πόσο καλές πράξεις κάνουν αλλά δεν το λένε( εγώ πως το ξέρω τότε?) , πόσο έξυπνοι, σπουδαίοι κλπ
    Πάντως αν υπενθυμίζεις στους ανθρώπους πόσο γαμάτος είσαι και τα καταρθώματά σου, τα χάφτουν.......
    Αν τους πούνε ''είμαι γαμάτος'' θα τον δουν ως γαμάτο...........
    Και επειδή λόγω βλακείας πιστεύω κάποιοι αγοράζουν το προϊόν όλο και αυξάνονται αυτοί που πουλάνε μούρη.........

    Είναι και λίγο δείχνω τον καλύτερο μου εαυτό να πάρω επιβεβαίωση, αφού ένας είναι ο εαυτός....
    ε δείξε αυτό.....ο καλύτερος εαυτός είναι είναι φαντάζομαι εσύ χωρίς ελαττώματα..........

    Τι κάνουμε? τίποτα.......εγώ έχω μια φιλη και προσπαθεί σε τακτική βάση να με μειώσει...ε την αφήνω, όποιος θέλει ας κάνει ένα γίγαντα 'εγώ' να τον κυριεύει........
    Εγώ με γίγαντες αποφεύγω να μιλάω.......η να κάνω και εγώ ένα γίγαντα να παλέψω με τον δικό της? άλλη όρεξη δεν είχα........

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Ειναι η αρρωστια της εποχης...βλεπω ατομα τριγυρω μου να προσπαθουν συνεχως να αναδειξουν τον εαυτο τους..σε οποιοδηποτε τομεα και σε ολα τα πραγματα....ποσο πολυασχολα ατομα ειναι...ποσα ενδιαφεροντα εχουν...κτλ κτλ κτλ

    Βλεπω ολοενα και περισσοτερες κοπελες να προσπαθουν να το παιξουν τελειες και να φουσκωνουν στο δεκαπλασιο τα οποιαδηποτε "ταλεντα" ή "ενδιαφεροντα" εχουν...οχι ολες αλλα αρκετες

    Μεμονωμένα παραδειγματα..ειχε ξεκινησει μια γνωστη κροσφιτ γ ενα μηνα μετα το παρατησε και απο τοτε οπου βρεθει κ οπου σταθει καυχιεται οτι γυμναζεται κ οτι κανει κροσφιτ κ ποσο αθλητικος τυπος ειναι.... χΔ λολ

    Αλλη μπορει να εχει σαν χομπυ της ερασιτεχνικα τη φωτογραφια ν εχει κ ενα λογαριασμο στο instagram...μ μια κλειστη ομαδα π της παταει λαικ κ να μιλαει λες και ειναι η πιο διασημη φωτογραφος σε ολο το πλανητη... χΔ

    Και γενικως αμα καποια φορα ανοιγω συζητηση με γυναικες και να θαυμαζουμε καποια μικρα πραγματα σε αλλες γυναικες πχ... για τη ταδε οτι εχει ωραια μαλλια ή ωραια σταση σωματος και να συζηταμε ..παντα καποια ψευτο ντιβα θα υπαρχει που θα προσπαθησει να με πεισει οτι αυτα π βλεπω και θαυμαζω στις αλλες κοπελες εκεινη τα κατεχει στο επακρο....χωρις ν ισχυε παντα ( αυτη που το κανει ειναι μια συγκεκριμενη κ μου τη σπαει καθε φορα π το κανει....!!!)

    Τι συμπεριφορες ειναι αυτες,...? Τοσο κομπλεξ πεφτει πια..?? Τι επιδιωκει αυτη η σταση..? Να προκαλεσει ζηλεια κ θαυμασμο..? Να βρεθει στο επικεντρο αυτος που δειχνεται..?....Γενικως ειμαι ατομο π δεν μ αρεσει να μιλαω συνεχως γ τον εαυτο μου..μ αρεσει αν τυχει να συναναστραφω μ αλλα ατομα ν γελασω κ ν περασω καλα οχι να καθομαι ν μιλαω επι ωρες για το ποσο πολυασχολη ειμαι πχ που μαθαινω ξενες γλωσσες ..που ασχολουμαι ερασιτεχνικα μ το θεατρο ή που μ αρεσει το γραψιμο και μπλα μπλα...σιγα ολοι οι ανθρωποι ή τουλαχιστον οι περισσοτεροι εχουν ενδιαφεροντα...χεστηκε η φοραδα στ αλωνι χΔ χΔ

    Ποια ειναι η γνωμη σας γ αυτο...? Πως να αντιμετωπιζουμε τετοια ατομα.....? ειδικα οταν αναγκαζομαστε να συναναστραφουμε εστω κ τυπικα μαζι τους ...? Και τελος αυτη η συμπεριφορα γεννα ανταγωνισμο σιγουρα...να καθεται η αλλη κ να "μπουρμπουριζει" (οπως λεω εγω) ακαταπαυστα γ τον εαυτο της και εσυ να καθεσαι κ να την κοιτας χωρις ν πεις τπτ για το ποσο "τελεια" (και καλα...!) ειναι σε ολα κ γ το ποσο ακομα και η πατουσα της πχ οταν περπαταει ειναι τοσο ιδιαιτερη και μοναδικη....χεχεχεχεχεχεχε (μονο αυτο δν εχω ακουσει ακομα...!!!)

    Ετσι κουβεντα ν γντ....ποση βιτρινα πια ? Και ποση φανφαρα ετσι ασκοπα..??
    Nα μην δινεις σημασια στις χαζογκομενες κοριτσι, που να δεις τους χαζογκομενους κατι τεμπεληδες αχρηστους που κανουν να βγαλουν μια σχολη του κωλου 10 χρονια κ τα τρωνε απο τη μανα τους στα 30 φευγα κ καμαρωνουν κιολασ μαλακισμενα, που το μονο που μπορει να κανουν ειναι να κοπανιουνται στα γυμναστηρια, μπας κ ριξουν γκομενακια με το σιξ πακ και με τις μπουρδες που θα πουν,του τυπου εχω σπουδασει τη ζωη βρε αντε απο εδω βρε μαλακα.. συγγνωμη για το λεξιλογειο

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    239
    It's all about the money, I don't think it's funny to see us fade away ~~

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,762
    Η σύγχρονη εποχή επιτάσσει να μπορείς να μπεις σε ένα χώρο ή για καφέ να παρουσιάσεις τον εαυτό σου και να τυχεισ ανάλογα της αποδοχής ή απόρριψης αυτό κάνουν όλοι οι νέοι κ εσείς επειδή είστε στοκοι το λέτε φιγούρα και ναι είμαι εκείνο το μαλακισμενο που όταν τα έκανε αυτά εσείς εισασταν αγεννητεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    3,806
    Υποθετω πως ειναι επειδη ολοι εχουν ανασφαλειες, ολοι ψαχνουν να γεμισουν τη ζωη τους με κατι, να βρουν ενδιαφεροντα που ισως καταφερουν πραγματι να τους γεμισουν αλλα οσο το ψαχνουν πειθουν τον εαυτο τους πως "αυτο ειναι που με γεμιζει/χαρακτηριζει/μου δινει νοημα" , η "να γιατι αξιζω", ισως ειναι επειδη ολοι θελουν την αποδοχη και την επιδοκιμασια των αλλων, ολοι προσπαθουν να βρουν τροπους να αγαπησουν τον εαυτο τους, εστω κανοντας γκελ πανω σε τριτους, ειμαστε κοινωνικα οντα στο κατω κατω της γραφης, μπορω να σκεφτω ενα σωρο τετοιους λογους...
    Το βρισκω καπως χαζουλι οταν βλεπω καποιος να παραφουσκωνει τα ενδιαφεροντα του ετσι; Ναι...αλλα δεν με πειραζει τοσο...γιατι σε πειραζει τοσο πολυ ειναι το ερωτημα...
    Γιατι για εμενα οταν βλεπω να συμβαινει κατι τετοιο ισα ισα νιωθω πως ο αλλος γινεται ευαλωτος απεναντι μου επειδη βλεπω τη πραγματικοτητα και προσπαθω να δειξω κατανοηση και να σεβαστω τον προσωπικο του αγωνα να βρει αυτο το "κατι" στη ζωη του, και ας το προσεγγιζει στη προκειμενη περιπτωση λαθος. Αυτου του ατομου του κοστιζει η λαθος προσεγγιση και το λαθος μονοπατι της φιγουρας, εμενα μου κοστιζει σαμπως τιποτα; Οχι. Οποτε κλαιν. Θα πάθει και θα μαθει. Ποσο το ευχαριστιεται καταβαθος νομιζεις που δε μπορει να ζησει αυθεντικα;

    Επισης δινω λιγο και το πλεονεκτημα της αμφιβολιας στον αλλον ρε συ...πες μπορει να πηγε να εκανε ενα μηνα κροσφιτ η αλλη αλλα τουλαχιστον εκανε κατι, δοκιμασε, ειδε πως ειναι ε και ξερει οτι οκ δε της ταιριαζει... Εγω ξερω πως ειναι; Σκατουλες δεν εχω κουνηθει απο τον κωλο μου. Αρα γιατι να μην της το αναγνωρισω; Μπραβο της που το εκανε, δεν ειναι το επιτευγμα του αιωνα αλλα κατι εκανε...αυτες οι περιπτωσεις ανθρωπων μου βγαζουν πιο πολυ συμπονια παρα αντιπαθεια λολ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,762
    Τροφή για σκέψη γτ έχετε ανάγκη να διαβάσετε για να αποκτήσετε αξία είστε οι ψαγμενεσ γτ γίνατε ψαγμενεσ κι όχι αυτές που λέτε επιφανειακές εγώ υποψιάζομαι ότι η ζημιά έγινε όταν εισασταν μικρά
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Η σύγχρονη εποχή επιτάσσει να μπορείς να μπεις σε ένα χώρο ή για καφέ να παρουσιάσεις τον εαυτό σου και να τυχεισ ανάλογα της αποδοχής ή απόρριψης αυτό κάνουν όλοι οι νέοι κ εσείς επειδή είστε στοκοι το λέτε φιγούρα και ναι είμαι εκείνο το μαλακισμενο που όταν τα έκανε αυτά εσείς εισασταν αγεννητεσ
    Ρε ελις η εποχή , το ότι το έκανες εσύ ή ότι το κάνουν οι νέοι πάει να πει είναι και σωστό?
    Παρουσιάζεσαι αν ψάχνεις δουλειά, αν ψάχνεις φιλία θα πας να κάνεις παρουσίαση??
    Ε και που είναι το ανθρώπινο, το αληθινό, το όμορφο κλπ αν δείχνεις ένα καλό εαυτό που δεν είσαι και περηφανεύεσαι κάθε τρεις και λίγο?
    Στην τελική είναι και αδιαφορία ......έτσι ο ένας έχει κόμπλεξ,δεν το βλέπει, περηφανεύεται, κάνει κάποιους άλλους κομπλεξικούς, και αυτοί οι γύρω κάποιους άλλους, φαύλος κύκλος...
    Ε γιατί να το επικροτήσεις αυτό ή να πας να το κάνεις συνειδητά σε άλλους ?

    Αλλού να πας φιγουρατζή να κάνεις την φιγούρα!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,762
    Παρουσιάζετε όταν ψαχνεισ γκόμενο κ στη δουλειά τώρα στις φιλίες σου για τον χψ λόγο μπορεί να μη θεσ να ανοιχτεισ μπορεί να μην μπορείς κι όλα δε σημαίνει ότι είναι κατακριτέο επίσης έχω πει ένα κάρο βλακειεσ τι φιγούρα που την ειδεσ έτσι οπωσ είσαι εσύ τώρα εγώ ήμουν στην εφηβεία κ μου μείνε χούι γι αυτό είμαι εδώ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    699
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Ποια ειναι η γνωμη σας γ αυτο...? Πως να αντιμετωπιζουμε τετοια ατομα.....? ειδικα οταν αναγκαζομαστε να συναναστραφουμε εστω κ τυπικα μαζι τους ...? Και τελος αυτη η συμπεριφορα γεννα ανταγωνισμο σιγουρα...να καθεται η αλλη κ να "μπουρμπουριζει" (οπως λεω εγω) ακαταπαυστα γ τον εαυτο της και εσυ να καθεσαι κ να την κοιτας χωρις ν πεις τπτ για το ποσο "τελεια" (και καλα...!) ειναι σε ολα κ γ το ποσο ακομα και η πατουσα της πχ οταν περπαταει ειναι τοσο ιδιαιτερη και μοναδικη....χεχεχεχεχεχεχε (μονο αυτο δν εχω ακουσει ακομα...!!!)

    Ετσι κουβεντα ν γντ....ποση βιτρινα πια ? Και ποση φανφαρα ετσι ασκοπα..??
    Απλά να φεύγεις! Φεύγα μακριά από τέτοια άτομα, δεν έχω κάτι άλλο να σου πω.....
    Η φανφάρα είναι χαρακτηριστικό του νεοέλληνα. Κάποιοι πιστεύουν αυτά που λένε για τον εαυτό τους, κάποιοι άλλοι μπορεί να το κάνουν και για λόγους επιβίωσης!
    Τώρα το θέμα "φιγούρα" , που λέει η κοπελιά η elis πιο πάνω, ποτέ δεν το κατείχα!
    Δεν μπορούσα να πουλήσω "παραμύθι", πώς το λένε.... Γι' αυτό και δεν το' χα με το φλερτ.....
    Μου λεγε ένας φίλος "πούλα παραμύθι στις γκόμενες, πες ότι έχεις δουλειά, ότι βγάζεις λεφτά και δε χρειάζεται τίποτ' άλλο".......
    Εμένα μου φαίνεται παράλογο όλο αυτό! Και δεν καταλαβαίνω γιατί να μπω στον κόπο! Για να πηδήξω; Δεν αξίζει απλά........
    Σαν άνθρωπος που απεχθάνεται την υποκρισία, δε θα μπορούσα να κάνω αυτό που ο ίδιος σιχαίνομαι στο κάτω κάτω...
    Η υποκρισία είναι η βάση και το θεμέλιο αυτής της κοινωνίας! Υποκρισία, όσον αφορά την έμπρακτη άρνηση της ίδιας της ανθρώπινης φύσης, όταν ο καθένας αναζητά την τελειότητα τη στιγμή που κανείς δεν είναι τέλειος... Και το βλέπω και στον εαυτό μου αυτό! Αναζητώ την τελειότητα -σε κάποια πράγματα που εγώ τα θεωρώ απαραίτητα- τη στιγμή που ο ίδιος είμαι κάθε άλλο παρά τέλειος!
    Από την άλλη, είναι γεγονός ότι η κοινωνία, τη σήμερον ημέρα, επιτάσσει και "προωθεί" τη θετική ενέργεια, τους θετικούς ανθρώπους κ.ο.κ...
    Αυτό είναι φυσικό, μέχρι ένα βαθμό! Ποιος θέλει άλλωστε να κάνει παρέα μ' ένα μίζερο;
    Το πρόβλημα είναι όταν ξεφεύγει και βγαίνει εκτός πραγματικότητας......
    Πρέπει να μαθαίνεις να βγάζεις έναν "καλό" εαυτό προς τα έξω. Και "καλός" εαυτός είναι εκείνος που δε μιλάει για τα προβλήματά του, αλλά έχει τον αέρα του ευχάριστου, του yolo, του "θετικού" και αισιόδοξου τύπου, πώς το λένε................
    Last edited by GiannisNik3; 24-04-2017 at 22:15.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Παρουσιάζετε όταν ψαχνεισ γκόμενο κ στη δουλειά τώρα στις φιλίες σου για τον χψ λόγο μπορεί να μη θεσ να ανοιχτεισ μπορεί να μην μπορείς κι όλα δε σημαίνει ότι είναι κατακριτέο επίσης έχω πει ένα κάρο βλακειεσ τι φιγούρα που την ειδεσ έτσι οπωσ είσαι εσύ τώρα εγώ ήμουν στην εφηβεία κ μου μείνε χούι γι αυτό είμαι εδώ
    Α δεν το πα για σένα το φιγουρατζής, γενικά πήγαινε στους φιγουρατζήδες........
    καλά δεν είπαμε να ανοιχτείς κιόλας...........


    γουάι !!!

  13. #13
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Α δεν το πα για σένα το φιγουρατζής, γενικά πήγαινε στους φιγουρατζήδες........
    καλά δεν είπαμε να ανοιχτείς κιόλας...........
    Kιουμπάκι?

  14. #14
    Miliva21
    Guest
    Χαιρομαι που το θεμα μου σας εκανε ν προβληματιστειτε....και μ αρεσει που διαβαζω διαφορετικες αποψεις

    Δεν διαφωνω οτι καλο ειναι να ειμαστε θετικοι ανθρωποι κ οχι μιζεροι ομως αυτο π λεω δν εχει ν κανει μ αυτο.......θετικος μπορεις ν εισαι και χωρις να λες ενα καρο ψεματα γ τον εαυτο σου.....

    Ισως μ χτυπαει ασχημα γτ δν μ αρεσει η δηθενια ....μου αρεσουν οι αυθεντικοι κ αληθινοι ανθρωποι και γτ το βρισκω ηλιθιο κτ τετοιο....το θεωρω "αδικο" ενας ανθρωπος να αναγνωριζεται και να επιβεβαιωνεται για τα ψευτικα "επιτευγματα" του εν αντιθεση με καποιον αλλον ανθρωπο που ενδεχομενως να εχει πετυχει περισσοτερα ή ν εχει χαρισματα τα οποια δεν καθεται να τα γνωστοποιει καθε τρεις κ λιγο στους αλλους μεγεθυνοντας τα....

    Κ ναταλια μου πιστεψε με στο παρδειγμα π εδωσες θεωρω οτι η κοπελα αυτη θα δεν θα εχανε τη θετικοτητα της αν ελεγε απλως οτι επδ ειναι ανθρωπος που της αρεσει να δοκιμαζει νεα πραγματα εκανε ενα μηνα κροσφιτ ...πιο αληθινο...

    Απλως ενα μεγαλο ποσοστο των γυναικων στην ηλικια μου βλεπω οτι εχουν υφος ντιβας χιλιων καρδυναλιων ....σιγα πια ...απλοι ανθρωποι ειμαστε ολοι...ε σου τη σπαει να βλεπεις κοπελες μ υφος τηλεπερσονας ...ειδικα οταν δεν ανηκεις σ αυτο...

  15. #15
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Χαιρομαι που το θεμα μου σας εκανε ν προβληματιστειτε....και μ αρεσει που διαβαζω διαφορετικες αποψεις

    Δεν διαφωνω οτι καλο ειναι να ειμαστε θετικοι ανθρωποι κ οχι μιζεροι ομως αυτο π λεω δν εχει ν κανει μ αυτο.......θετικος μπορεις ν εισαι και χωρις να λες ενα καρο ψεματα γ τον εαυτο σου.....

    Ισως μ χτυπαει ασχημα γτ δν μ αρεσει η δηθενια ....μου αρεσουν οι αυθεντικοι κ αληθινοι ανθρωποι και γτ το βρισκω ηλιθιο κτ τετοιο....το θεωρω "αδικο" ενας ανθρωπος να αναγνωριζεται και να επιβεβαιωνεται για τα ψευτικα "επιτευγματα" του εν αντιθεση με καποιον αλλον ανθρωπο που ενδεχομενως να εχει πετυχει περισσοτερα ή ν εχει χαρισματα τα οποια δεν καθεται να τα γνωστοποιει καθε τρεις κ λιγο στους αλλους μεγεθυνοντας τα....

    Κ ναταλια μου πιστεψε με στο παρδειγμα π εδωσες θεωρω οτι η κοπελα αυτη θα δεν θα εχανε τη θετικοτητα της αν ελεγε απλως οτι επδ ειναι ανθρωπος που της αρεσει να δοκιμαζει νεα πραγματα εκανε ενα μηνα κροσφιτ ...πιο αληθινο...

    Απλως ενα μεγαλο ποσοστο των γυναικων στην ηλικια μου βλεπω οτι εχουν υφος ντιβας χιλιων καρδυναλιων ....σιγα πια ...απλοι ανθρωποι ειμαστε ολοι...ε σου τη σπαει να βλεπεις κοπελες μ υφος τηλεπερσονας ...ειδικα οταν δεν ανηκεις σ αυτο...
    Δεν γίνεται μόνο στις γυναίκες,αυτό που γράφεις στο τέλος.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Πατρικη φιγουρα υπαιτια για σεξουαλικη ανικανοτητα;
    By equilibrium in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 21-02-2011, 16:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •