Η συμπεριφορα του με αφηνει αναυδη - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 43
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Quote Originally Posted by survivor View Post
    παιδιά μην κολλάνε στο σκηνικό στο μπαρ. Ενα παράδειγμα ήταν. Συμβαίνουν συνέχεια τέτοια κ επίτηδες για να με αποσταθεροποιησει. Τα χουμε 1 μισή χρόνο. Είμαι 25 και είναι 35
    περίμενα να πεις κανένα 16-20...
    όχι δεν πρέπει να δέχεσαι τέτοιες συμπεριφορες... ξυπνα γιατί αν δέχεσαι τέτοια πράγματα θα στα κάνουν παντα... έχε λίγο εγωισμό. .. από αξιοπρέπεια και μονο... μην δίνεις τέτοια ικανοποίηση σε ανθρώπους που δεν αξίζουν. .. αν κάνει έτσι τώρα σε μερικά χρόνια τι θα κανει? μακριά μακριά !!

  2. #17
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by survivor View Post
    παιδιά μην κολλάνε στο σκηνικό στο μπαρ. Ενα παράδειγμα ήταν. Συμβαίνουν συνέχεια τέτοια κ επίτηδες για να με αποσταθεροποιησει. Τα χουμε 1 μισή χρόνο. Είμαι 25 και είναι 35
    Ή είναι κανένας πολύ αξιόλογος ως προσωπικότητα(που δεν το νομίζω από όσα γράφεις),ή πολύ μυστήριος,ή πολύ ωραίος,γυμνασμένος ή οτιδήποτε άλλο και μένεις μαζί του ακόμη.

  3. #18
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by survivor View Post
    παιδιά μην κολλάνε στο σκηνικό στο μπαρ. Ενα παράδειγμα ήταν. Συμβαίνουν συνέχεια τέτοια κ επίτηδες για να με αποσταθεροποιησει. Τα χουμε 1 μισή χρόνο. Είμαι 25 και είναι 35
    Χειριστικη συμπεριφορά από μεγαλυτερο σου που σε έχει το σίγουρακι του κ σε παίζει...Το γεγονός ότι σε θεωρεί δεδομένη είναι το όλο πρόβλημα....Δεν νμζ ότι σώζεται .........Να τον ξεγράψεις οριστικά η να κάνεις καλό σε σενα αλλά μάλλον είσαι πολύ κολλημένη

  4. #19
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Ή είναι κανένας πολύ αξιόλογος ως προσωπικότητα(που δεν το νομίζω από όσα γράφεις),ή πολύ μυστήριος,ή πολύ ωραίος,γυμνασμένος ή οτιδήποτε άλλο και μένεις μαζί του ακόμη.
    Έχεις κολλήσει εσύ με τους γυμνασμενους κ τους ωραιους........
    Λες κ μόνο αυτοί έχουν το "προνόμιο "αυτο
    Απλά ο τύπος έχει καταλάβει ότι η μικρούλα έχει κολλήσει κ το εκμεταλλεύεται γ να επιβεβαιώσει τον ανδρισμό του .....Ανώριμη συμπεριφορά γ 35αρη

  5. #20
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Έχεις κολλήσει εσύ με τους γυμνασμενους κ τους ωραιους........
    Λες κ μόνο αυτοί έχουν το "προνόμιο "αυτο
    Απλά ο τύπος έχει καταλάβει ότι η μικρούλα έχει κολλήσει κ το εκμεταλλεύεται γ να επιβεβαιώσει τον ανδρισμό του .....Ανώριμη συμπεριφορά γ 35αρη
    Μια περίπτωση ανέφερα,όπως και άλλες 2-3.
    Αν και στην περίπτωση του 35αρη,φοβάμαι ότι η πιθανότερη αιτία λέγεται ''εμπειρία''.

    Quote Originally Posted by survivor View Post
    Γενικά πάντως δεν είχε καλό ιστορικό σχέσεων. Σε όλες κάπως έτσι φέροταν. Και πάντα είναι δεν θα μου επιβληθεί καμία ούτε θα μου πει τι θα κανω. Αλλά άλλο. αυτό και άλλο να θέλεις να δημιουργείς τσακωμους και να επιδιώκει να αισθάνομαι ασχημα
    Πολύ κακό αυτό.

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    7
    Γενικά πάντως δεν είχε καλό ιστορικό σχέσεων. Σε όλες κάπως έτσι φέροταν. Και πάντα είναι δεν θα μου επιβληθεί καμία ούτε θα μου πει τι θα κανω. Αλλά άλλο. αυτό και άλλο να θέλεις να δημιουργείς τσακωμους και να επιδιώκει να αισθάνομαι ασχημα

  7. #22
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by survivor View Post
    Γενικά πάντως δεν είχε καλό ιστορικό σχέσεων. Σε όλες κάπως έτσι φέροταν. Και πάντα είναι δεν θα μου επιβληθεί καμία ούτε θα μου πει τι θα κανω. Αλλά άλλο. αυτό και άλλο να θέλεις να δημιουργείς τσακωμους και να επιδιώκει να αισθάνομαι ασχημα
    Φύγε για σένα να νιώσεις καλά
    Έχεις ακόμα να κάνεις πολλά ....

    Ειλικρινά τωρα,δν αξίζει
    Αλλά το κόβω να μη φεύγεις γτ τον θες αρκετά...Ένα Σκέψου μόνο... αν δε το σταματήσεις τώρα θα το σταματήσεις ούτως ή άλλως αργότερα γτ θα σε φθειρει και θ σε κουράσει αφού θα σε έχει πληγώσει πρωτα....
    Καλύτερα μία ώρα αρχυτερα λοιπόν

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    Exclamation

    Quote Originally Posted by survivor View Post
    τέτοια κ επίτηδες για να με αποσταθεροποιησει. Τα χουμε 1 μισή χρόνο. Είμαι 25 και είναι 35
    μπορει να συμβαινει και αυτο που λες .
    Last edited by αλεξανδρος_77; 04-05-2017 at 06:36.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    πραγματικα πολυ περιεργη συμπεριφορα και ΕΙΔΙΚΑ απο εναν ανδρα της ηλικιας του.
    εχετε σχεση "κανονικη"?
    μηπως σου εχει ξεκαθαρισει οτι δεν θελει "σχεση" η οτι δεν κανει σχεσεις γεγιΚοτερα , επειδη θελει να ειναι ελευθερος να κανει οτι γουσταρει?
    μονο ετσι μπορω να το εξηγησω, διαφορετικα κατι παιζει με αυτον. ισως καποια διαταραχη.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,753
    εγω νομιζω οτι πρεπει να το προσπαθησεις.
    δειχνει αντρας με εμπειριες και υψηλη αυτοπεποιθηση για αυτο τα κανει αυτα.
    τετοιοι αντρες συχνα κανουν ετσι, εσενα σκοπος σου πρεπει να ειναι να τον πεισεις για την αξια σου για να γινει δικος σου.
    ο δρομος ειναι μακρυς αλλα νομιζω θα τα καταφερεις. ολοι οι αντρες εχουν ενα αδυνατο σημειο εσενα σου μενει μονο να βρεις ποιο ειναι αυτο. στο κατω κατω οι αλλες δεν ειναι καλυτερες απο εσενα

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,026
    Έχω την εντύπωση ότι δεν τον πολυνοιάζει αν θα μείνεις ή θα φύγεις. Τον διασκεδάζει αυτή η κατάσταση και επιβεβαιώνει την υπεροχή του. Πολύ φοβάμαι όμως ότι αν τον χωρίσεις δε θ' ασχοληθεί, δε θα λυπηθεί ιδιαίτερα.

    Δεν τον ενδιαφέρει καν να κρυφτεί. Είναι "στα π@π@ρια του" μείνεις- φύγεις θαρρώ.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,697
    επιτελουσ γνωρισεσ κι εναν αντρα ειμαστε λιγοι περαστικα σου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #28
    Miliva21
    Guest
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    εγω νομιζω οτι πρεπει να το προσπαθησεις.
    δειχνει αντρας με εμπειριες και υψηλη αυτοπεποιθηση για αυτο τα κανει αυτα.
    τετοιοι αντρες συχνα κανουν ετσι, εσενα σκοπος σου πρεπει να ειναι να τον πεισεις για την αξια σου για να γινει δικος σου.
    ο δρομος ειναι μακρυς αλλα νομιζω θα τα καταφερεις. ολοι οι αντρες εχουν ενα αδυνατο σημειο εσενα σου μενει μονο να βρεις ποιο ειναι αυτο. στο κατω κατω οι αλλες δεν ειναι καλυτερες απο εσενα
    Σορρυ ποσο χρονων εισαι ?

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,753
    Quote Originally Posted by Miliva21 View Post
    Σορρυ ποσο χρονων εισαι ?
    εμεις οι αντρες δεν εχουμε ηλικια!!!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2017
    Posts
    592
    Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί επιμένεις σε κατι τετοιο... λες και χάθηκαν οι άνδρες στον κοσμο... Υπάρχουν και αξιόλογοι άνθρωποι με ευαισθησίες και μυαλο... Υπάρχουν άνδρες που θα σε αγαπήσουν και θα σε σεβαστουν.. και εσύ κάθεσαι και σκας για το απόλυτο τπτ..
    Λυπάμαι γιατί θα ξυπνήσεις μετά από λίγο καιρό και θα λες "τι έκανα και έχασα τόσο χρόνο από τη ζωή μου?"... και θα φταίς αποκλειστικά εσυ... όχι αυτός. .. αυτός το κέφι του κάνει. ..

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. αποκλινουσα συμπεριφορα
    By Macgyver in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 18
    Last Post: 24-08-2014, 12:41
  2. Περίεργη συμπεριφορά!
    By bluesk in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 50
    Last Post: 13-05-2014, 21:00
  3. θελω να ζησω και δεν με αφηνει η ψυχολογια μου!
    By edim in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 06-10-2012, 09:43
  4. όταν ο φόβος σε αφήνει στάσιμο.
    By ioannis2 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 27-11-2009, 10:02
  5. Συμπεριφορα
    By Wintertimes in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 02-12-2006, 20:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •